Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:01 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 Chiana 
Autor/ica Poruka
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Farscape - komentari poslije gledanja *SPOILERI*
T'Rapavi je napisao/la:
Zapravo Đoti je više tj. gore od drolje. Mislim, stari ga traži, spašava i šta sve ne... i onda mu ovaj ovako lijepo zahvali. Mislim, njegova vlastita krv. Tak da u svemu tome je gori od Chiane ispao.


hvala :sesir2:

s ovim se u potpunosti slazem :biggrinlove:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


uto 09 vel, 2010 3:57 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Farscape - komentari poslije gledanja *SPOILERI*
Ma nitko (ili barem ja :) ) ne dvoji da je Jothee napravio goru stvar D'Argu nego Chiana...

Jedino je Chiana stekla svoju "reputaciju" i sa drugim članovima posade...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 09 vel, 2010 4:31 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Chiana
Treba i ovo šibnut u FS podforum... :wink:

Da ne bi mislili da je ovaj post potpuno offtopic, ovo treba se odnosilo na Chianu. :mrgreen:

_________________
slika


pon 15 vel, 2010 10:12 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Chiana
Farscape centar je napisao/la:
Chiana je Nebari, rasa sivokožaca čije je društvo u potpunosti kontrolirano od strane njihove vlade (znane kao "Establishemnt"). Chianini nekonvencionalni postupci su je napravili metom za vladino reprogramiranje mozga (zvano "mental cleansing"), međutim Chiana je uspjela pobjeći iz zatočeništva dok je boravila na Moyi, i kasnije postala stalni član Moyine ekipe sa ostatkom posade.
Mah...

Enivej...

Chiani je zbog nimfomanije i problema vezanih uz to bilo propisano psihijatrijsko lječenje u bolnici na svom rodnom planetu Nebariju. Chianin ekstremni, gotovo nepopravljiv slučaj ju je učinilo pogodnom za testiranje eksperimentalnih ljekova, koji su joj donekle smanjili nimfomanske sklonosti (na kraju ipak nije pokušala poševiti pilota i rygela, je li tako? :zubo: ), ali su ju zato doveli na rub šizofrenije.
To se je jasno vidjelo kada je uspjela pobjeći iz zatočeništva te je boravila na Moyi - stalno je brijala kak ju naganja neki "Establishment", kako su na njoj izvodili neki "mentalni cleansing" i slične nebuloze.

Chiana je najpoznatija po svoim nimfomanskim i kleptomanskih sklonostima, kao i po tome da je okorjeli lažov. Da, "otvorena je" :naughty: prema drugima :lol: .... da ne idem u detalje,... i da, okretna je i brza, isto je jasno zašto. A to što najčešće čući umjesto da sjedne ili stoji, ne želim ni komentirati...

Chiana je takodjer imala i ljubavnu vezu sa svakim članom posade kojeg je uspjela zbariti. Recimo John se je nekako uspio oduprijeti. Valjda zato jer je tu i tamo uspio zbariti Aeryn.

Rygel ju je obožavao nazivati "monocromatic bitch" a imala je još nekolicinu egzotičnih, ali vrlo poznatih i općeprihvaćenih nadimaka.

Chiana je takodjer bila prisutna prilikom rođenja Moyinog sina Talyna pri čemu je ona i asistirala kako bi saznala kako levithiani imaju djecu i jesu li sposobni za seks. Kasnije je Chiana ostala samo emocionalno vezana uz Moyu i Pilota - iz primarnog razloga što ni Pilot ni Moya nisu imali seksualne organe kompatibilne s njezinima, pa se zato nije ni trudila...

Imala je i buraza Nerrija, koji je otišao u partizane koji su se borili protiv Neritijske vlade. Ona se je odlučila da mu se ne pridruži jer opće je poznato da se u partizanima ne dozvoljavaju seksualni odnosi tako da joj je više pasalo biti na Moyi - svako malo nova planeta i nove avanture.

S vremenom je počela imati halucinacije koje su joj ostavljale glavobolju i sljepoću. Svi dobro znamo da su to simptomi sifilisa - dobila je što je zaslužila! Samo što su scene njezinog lječenja naknadno izbačene iz finalne epizode...

:zubo:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 16 vel, 2010 1:02 am
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Chiana
LOL

:lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Ovo je genijalno :lolsmjeh:

Cvicek, mislim da ovo trebas odma poslat Farscape centru da isprave te dezinformacije koje pisu kod njih na stranici :lolsmjeh:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


uto 16 vel, 2010 1:09 am
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Chiana
LOLČINA... Čitam i čitam... mislim si Cviček to ozbiljno, ali što dalje čitao... skužih da je to samo dobra, štoviše odlična zafrkancija. :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Svaka čast! =D>

_________________
slika


uto 16 vel, 2010 1:16 am
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Chiana
Meni je ona baš ok lik...
...zanimljivo su kreirali lik... i glumica je to odlično odradila...
...vrlo emocialna...
...i sviđa mi se njezina maska...
...igra svjetla i sjene je savršeno pogođena...
...pa izgleda vrlo atraktivno...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sri 17 vel, 2010 7:09 pm
Profil ICQ Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Farscape - komentari poslije gledanja *SPOILERI*
Cvicek je napisao/la:
Dejanira [Bot] je napisao/la:
E kad smo vec kod toga...

Chiana nije drolja... [-(

Ona je samo... neshvacena 8-[
Mah... poslao bi ja Chianu natrag na onaj njezin crno-bijeli svijet na "pročišćavanje"

Što je onda žena koja svog zaručnika nakon što ju zaprosi prevari s nikim drugim nego s njegovim vlastitim sinom?!
Ona kurva iz Fireflya je 10 puta moralnija osoba od nje.

Da ne bude zabune - nije ni taj sin ništa bolji,... stari ga 3 sezone okolo traži, riskira sve, gnjavi i posadu i gledatelje sa svojim questom.... a on mu tako vrati?!
Imao je pravo što si je odrezao luxanska obilježja i pokušao smanjiti nos, ne zaslužuje biti luxan :P )

Ona nije ljudsko biće. Ne možaš očekivati od jednog aliena da ima isti smisao za ''moral'' kao i ljudi. :wink:

Meni je ona bila draga i zabavna.


ned 21 vel, 2010 1:15 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Chiana
To je istina, ali ako ne vrijedi naš, onda vrijedi moral s planeta s kojeg ona dolazi. A po njihovim standardima je još i gora nego po našim :D

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 21 vel, 2010 1:22 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Chiana
Devojka je operisana kako se bolesno smeje :lolsmjeh:
Ljudi zez...
Chiana je meni barem jedan od najboljih Farscape likova ne znam ni sam zasto... :mrgreen:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


pet 10 vel, 2012 12:22 pm
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 31 srp, 2011 12:26 pm
Postovi: 82
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: hjuman
Post Re: Chiana
Izvinite jel ovo ST (Star Tack) forum ili farescape (shit) forum?
Ako je ovo drugo da više tu ne dolazim gubit vrijeme na sranje zvano farescape !!!!!!!!!!!! :scratch:

Pozdrav
Sranje kroz gusto granje 01

_________________
Today's scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality.
- Nikola Tesla


pet 10 vel, 2012 8:17 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Chiana
Da li si odgledao celu seriju pa da tvrdiis da je sranje?
Ako jesi uredu a ako nisi cut' bre! :vrazicak1:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


pet 10 vel, 2012 8:34 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Chiana
Meni je ona ok lik. Možda malo previše živahna i flirty, ali ok :thumbs2: Ni meni se nije svidjelo što je prevarila Dargu s njegovim sinom, ali se barem iskupila za to kasnije.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 20 lis, 2014 12:59 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Chiana
Šteta što nismo, dok je forum bio aktivniji, imali anketu i oko toga tko je najveća intergalaktička drolja, pitam se da li bi Chiana pobjedila :mrgreen:

BTW, ak nisi, pročitaj onaj moj poduži post gore, to mi je jedan od smješnijih uradaka :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 27 lis, 2014 1:17 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Chiana
Cvicek je napisao/la:
Šteta što nismo, dok je forum bio aktivniji, imali anketu i oko toga tko je najveća intergalaktička drolja, pitam se da li bi Chiana pobjedila :mrgreen:

BTW, ak nisi, pročitaj onaj moj poduži post gore, to mi je jedan od smješnijih uradaka :)


Hahaha...mislim da je ona iz Fireflya ipak za rang više, ali ok :zubo:

Eh da, pročitao sam taj post i stvarno je predobar :lolsmjeh:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 27 lis, 2014 3:37 pm
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 37 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan