Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:31 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Dalek-zlo nad zalima! 

Dalek...
1. nije najvece zlo 20%  20%  [ 1 ]
2. nisam siguran/na 40%  40%  [ 2 ]
3 da, jesu najveće zlo ikada vidjeno 40%  40%  [ 2 ]
Ukupno glasova : 5

 Dalek-zlo nad zalima! 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
 Dalek-zlo nad zalima!
Šta misliite da li su Daleci naj zla vrsta od svih SF vrsta
Po mom mišljenu oni i jesu jer ja nisam video veće zlo od njih tako da sam bukvalno osećao kao Doktor :mrgreen:
Kakav bre Borg i kompanija...ovi bukvalno sve mrze što nije Dalek!
Ali ono što je najgore ne možeš nikako da ih unistištiš jer se malo malo pa se opet povampire :mrgreen:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


uto 17 tra, 2012 7:17 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Tehnicki jesu ali zbog izgleda i unutarnjeg i vanjskog ih nikako nemogu probavit ko najvece zlo :zubo:

Jednostavno dr who je zanimljiv i daleci su na neki nacin ali serija nema ozbiljnost poput nekih drugih sf-ova i zbog toga mi je tesko uspoređivat daleke s borgom naprimjer !!

S druge strane znan bar dva "dobra" daleka ..onaj evoluirani s manhattna kojeg su ubili njegovi i onaj prorok koji je smistija davrosu ..tako da nisu bas "najgori" mozda :-k

_________________
Surviving the new decade


sri 18 tra, 2012 1:36 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
U pravu si...meni je nekako Dr. Who kao limunadica..lagana...opustajuca...ukusna...mmm...da prosto uzivas dok ga gledas jer ne zna se koje ludji u celoj seriji :lolsmjeh: :thumbs2:


Sto se tice izgleda pa dobro..recimo su na nivou Kapetana Protona :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:
ok..salu na stranu...
meni se bas toliko i ne dopada spoljni izgled koliko mi se dopada unutrasnji..bas su... :zgrožen:

A da jesu zlo pa jesu..jer ja se ne secam vrste koja je imala u planu da istrebi sav zivot u svemiru!
(8472 je samo galakiju htela da ocisti ali samo napredne vrste koje su za njih pretnja ovi su hteli sve!!!)

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sri 18 tra, 2012 5:16 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Pa možda čak i jesu...
...malo mi je čudnja njihova snaga... no dobro... detalji su nebitni...

Roboteki koji su napravljanji da unište sav život na kojeg nalete... e da oni čak i lete... :D

Ali nisu baš previše bistri... vjerojatno mana kreatora...
...Doktor ih može lako zbuniti... hehe...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 19 tra, 2012 12:44 am
Profil ICQ Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Norexan je napisao/la:
U pravu si...meni je nekako Dr. Who kao limunadica..lagana...opustajuca...ukusna...mmm...da prosto uzivas dok ga gledas jer ne zna se koje ludji u celoj seriji :lolsmjeh: :thumbs2:


Sto se tice izgleda pa dobro..recimo su na nivou Kapetana Protona :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:
ok..salu na stranu...
meni se bas toliko i ne dopada spoljni izgled koliko mi se dopada unutrasnji..bas su... :zgrožen:

A da jesu zlo pa jesu..jer ja se ne secam vrste koja je imala u planu da istrebi sav zivot u svemiru!
(8472 je samo galakiju htela da ocisti ali samo napredne vrste koje su za njih pretnja ovi su hteli sve!!!)


Normalno da u biti rasa koja zeli sve ubit tako da ostanu smao oni i je najgora ..ali doktor who jednostavno nije u mnogocemu "ozbiljna" serija , i tu nemislin na manjak horor scena ili jako zastrasujucih epizoda i zamisli za radnje od kojih se koza ledi ..nego na cili ambijent koji je onako dosta zaigran ..zapravo serija nije znanstvena fantastika nego samo "fantastika" jednostavno ona nema star trek ..stargate ili BSG ozbiljnost i dojam da su je sve to "moguce" i da su nevjerovatne stvari gledane kroz znanost ili politicke intrige ..jednostavno doktor who ambijent mozemo samo zamislit ko nesto sta se moze zbit u seriji ali nikako u stvarnosti ..s druge strane BSG i cylone mogu zamislit ko nesto sta je moguce u stvarnosti ..jednostavno serija za razliku od dr who-a ima težinu radnje i nesto u sebi di gledatelj bas osjeca ozbiljnost situacije ..a doktor who to bas i nema ..neg je vise serija za relaksaciju i pokoju nocnu moru ako se radi o nekoj horor epizodi s zastrasujucim idejama " ko cybermen epzode doslovce jako strasna misao o mesarenju ljudi u robote cak je i proces transformacije strasan "

No upravo s te strane i nemogu daleke gledat ozbiljno ..jer bit strasan u seriji di jedan doktor bez plana i programa sa obicnim sonicnim odvijacem rijesava sve probleme ..nikad ne umire i uvik ima neko polusuvislo objasnjenje za problem s doduse pokojim i dobrim momentom ..skoro pa ozbiljnim , nije isto ko bit strasan u seriji sa zapovijednim sustavom ..znanstvenim objasnjenjima ..logicnim tehnobabbleom ..kompliciranijim međuljudskim odnosima ..seriji poput star trek-a ..s te strane , daleci su okrutni ali onako kad ko gledatelj gledan sf serije i mislin o "zlim" rasama .. jem hadari su mi petsto puta strasniji od daleka pa i cyloni ..naravno i borg ..jednostavno su u ozbiljnijem ambijentu ..ambijentu s kojim se lakse misaono sazivit i razmisljat o njemu ..doktor je nesto drugo ..klasik definitivno ta serija JE , ali je njezin sistem radnje i ambijenta ..sistem za sebe i nije bas usporediv sa vecinom drugih SF serija ;)

_________________
Surviving the new decade


čet 19 tra, 2012 2:06 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
captain je napisao/la:

Normalno da u biti rasa koja zeli sve ubit tako da ostanu smao oni i je najgora ..ali doktor who jednostavno nije u mnogocemu "ozbiljna" serija , i tu nemislin na manjak horor scena ili jako zastrasujucih epizoda i zamisli za radnje od kojih se koza ledi ..nego na cili ambijent koji je onako dosta zaigran ..zapravo serija nije znanstvena fantastika nego samo "fantastika" jednostavno ona nema star trek ..stargate ili BSG ozbiljnost i dojam da su je sve to "moguce" i da su nevjerovatne stvari gledane kroz znanost ili politicke intrige ..jednostavno doktor who ambijent mozemo samo zamislit ko nesto sta se moze zbit u seriji ali nikako u stvarnosti ..s druge strane BSG i cylone mogu zamislit ko nesto sta je moguce u stvarnosti ..jednostavno serija za razliku od dr who-a ima težinu radnje i nesto u sebi di gledatelj bas osjeca ozbiljnost situacije ..a doktor who to bas i nema ..neg je vise serija za relaksaciju i pokoju nocnu moru ako se radi o nekoj horor epizodi s zastrasujucim idejama " ko cybermen epzode doslovce jako strasna misao o mesarenju ljudi u robote cak je i proces transformacije strasan "

No upravo s te strane i nemogu daleke gledat ozbiljno ..jer bit strasan u seriji di jedan doktor bez plana i programa sa obicnim sonicnim odvijacem rijesava sve probleme ..nikad ne umire i uvik ima neko polusuvislo objasnjenje za problem s doduse pokojim i dobrim momentom ..skoro pa ozbiljnim , nije isto ko bit strasan u seriji sa zapovijednim sustavom ..znanstvenim objasnjenjima ..logicnim tehnobabbleom ..kompliciranijim međuljudskim odnosima ..seriji poput star trek-a ..s te strane , daleci su okrutni ali onako kad ko gledatelj gledan sf serije i mislin o "zlim" rasama .. jem hadari su mi petsto puta strasniji od daleka pa i cyloni ..naravno i borg ..jednostavno su u ozbiljnijem ambijentu ..ambijentu s kojim se lakse misaono sazivit i razmisljat o njemu ..doktor je nesto drugo ..klasik definitivno ta serija JE , ali je njezin sistem radnje i ambijenta ..sistem za sebe i nije bas usporediv sa vecinom drugih SF serija ;)



Naravno da se ne mogu upoređivati Dr. Who i ostale serije ipak je serija pored toga sto je za odrasle namenjena i za decu..ali ne možeš da kažeš da serija nije SF..zapravo to je neka SF porodicna avantura više :eureka:
Mada iskreno rečeno pojedine epizode stvarno mi se svidjaju naročito kad ubacuju horor elemente ,tipa vampire,vukadleke,onda onaj mutant iz epizode Lasarus ,od onog ništa nije strašnije možda Alien-covek hibrid iz ALIEN 4...dakle ta spodoba je nesto stvarno odvratno :inlove: ...mislim epizoda je genijalna :mrgreen:
Tako da po svemu sudeći ne znam koliko bi deci to prijalo.... =P~

Međutim kao što i sam rekao sam doktor who priča je previše ne znam naiva...mislim kao jedan doktor spašava čitav svemir..pa dobro može mu se kad je Time Lord :mrgreen:

Meni Daleki nisu bili nešto na početku mislim ono... :wtf:
ali moraš da priznaš da su veoma moćni i okrutni :vrazicak2:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 19 tra, 2012 12:04 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Daleci s našeg stajališta jesu zlo.
Ali oni su proizvod jedne poremećene osobe u društvu sličnu nacističkom.
ergo - nisu si oni krivi

I da su potpuno zlo, ne bi exterminate - delete scene s Cybermanima, niti bi pokazali toliko trenutaka slabosti, posebno s Rose, kad Dalek nije htio zapucati u nju, nego bi bilo EXTEEERMINAAAAATE pfiu!

_________________
It is smaller on the outside!


sri 18 srp, 2012 12:22 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Jes' kad je on bio sam tj. on je bio poslednji Dalek koji je ostao. ...da ih je kojim slucajem bilo vise bilo bi EXTREMINATE njega posto je slab ,a i Rose :naughty:

Ne kazem da su potpuno zlo ,ali naj zla SF vrsta mislim da ipak jesu zato sam i nazvao ovako temu

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


pon 30 srp, 2012 11:43 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Nakon prve epizode sedme sezone moje mišljenje se revidira 8-[

Daleci plešu i balerine su, smiju se i osjećaju, boje se...

and the girl who can... :zaljubljen:

eggsterminate!! :mrgreen: :mrgreen:

_________________
run you clever boy and remember...


sri 05 ruj, 2012 11:17 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Boje se kad je ostao samo jedan od njih msm nisu oni gluperde iz kamenog doba tipa Magoga iz Andromede...to bi se svako bojao da ih je bilo bar 10 osecanja bila bi drugacija :mrgreen:
ALL HAIL DALEKS! :D

PS: Ali sta ces oni su nastali kao britanski strah od (nemackog 8-[ ) nacizma kao sto su mnoge americke SF vrste nastale na bazi straha od terorizma aka Arapi i co. i komunizma aka SSSR :D

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


čet 06 ruj, 2012 12:16 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
pa da, što će nam svemirski vanzemaljci kad imamo naše domaće? :zubo:

Norexan, gledaš li ti sedmu sezonu? jedini si ti još aktivan u Doctor Who temama, ako gledaš komentiraaaaaj :mrgreen: :mrgreen:
ako ne gledaš zašto ne gledaš i kad ćeš počet gledat? 8-[

_________________
run you clever boy and remember...


čet 06 ruj, 2012 11:58 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
Ja nisam odgledao ni 6. sezonu ,a kamoli 7. sezonu... :plakanje: jer kad sam gledao sve su pobrisali online linkove ,a ostatak bio je shlj kvalitet... :joj:
Imam u planu da odgledam Babylon 5 ,a nakon njega moze da dodje ludi doktor :D

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


pet 07 ruj, 2012 2:45 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
:shock:

šu gledat 6!! :mrgreen:

ajd', ne treba ti dugo, za 3 dana se može sve pogledat... -__-

_________________
run you clever boy and remember...


pet 07 ruj, 2012 11:00 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
3 dana? One day, baby, one day!

Usput, vidi se da nisu čisto zlo. Da jesu, znali bi da ga čine. A ovako misle da je mržnja lijepa. Što je Moff ovo sve zakomplicirao... Right, Oswin? :mrgreen:

_________________
It is smaller on the outside!


sub 08 ruj, 2012 12:25 am
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Dalek-zlo nad zalima!
3 dana? :zgrožen:

Ma ja to gledam po mesec dana natanane :sesir2:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sub 08 ruj, 2012 1:08 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 16 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan