Sada je: uto 16 tra, 2024 6:59 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
 Arrow (CW) [SPOILERI] 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Arrow (CW) [SPOILERI]
Pogledao sam 1. sezonu do kraja koji tjedan nakon prošlog posta, i nije mi bila niš specijalno. I dalje mi je najveći problem ideologija koja nije razrađena kak spada, a to bi za ovaj tip serije bitno. Barem meni jeste.

Mislim da ću svejedno skinuti nove epke i toga i Revolutiona i Walking Deada, tek toliko da imam šta kritizirati :mrgreen:

A i otkako sam pogledao Falling skies sam se počeo brinuti da više i nemam bog zna kakve kriterije 8-[

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 05 pro, 2013 2:49 am
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: Arrow (CW) [SPOILERI]
Meni je druga sezona bolja, tako da preporucujem. Ali ni tu se nemoj nadati nekoj pretjeranoj razradi ideologije. I da, cini mi se da su zenski likovi u drugoj sezoni mnogo bolje razvijeni nego muski (nije da vizuelno ne prija :)).

Kad razmislim, moji kriterijumi su u posljednje vrijeme znatno snizeni tako da mi Game of Thrones vadi prosjek kada su u pitanju SF i F serije koje gledam. Ostale: Arrow, Once Upon a Time, Withces of East End (don't ask) i The Walking Dead.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


čet 05 pro, 2013 2:56 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Arrow (CW) [SPOILERI]
Uspio sam pogledati 2. sezonu Arrowa do kraja!!! :hvala:

Serija je POTONULA. Ono malo što mi je valjalo ("Robin hood vs 1%") je uklonjeno iz serije i zamjenjeno je xmenastom radnjom, tj. sve više i više liči na nekakav američanski "superhero" strip s elementima "Melrose placea" (to je zadnje što sam od te tematike gledao prije nekih 15-20 godina), a sve manje društvenog angažmana i spike u stilu "V for Vendetta".

S druge strane, vizualno se je serija stvarno poboljšala uključujući i kako Tom kaže, razvijeni ženski likovi :mrgreen: no sve to seriji ne može dati puno višu ocjenu s obzirom da ništa drugo nije zanimljivo, čak ni zanimljivih futurističkih tehnologija niti bg zna kako zanimljivih fajtova i tek pokoji fora citat... :neznam:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 07 lip, 2014 3:00 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Arrow (CW) [SPOILERI]
Evo što sam ja prije finala komentirao na redditu:

Citat:
Does anyone else feel that they dragged this Slade thing too much? or is it just me?

It just feels like this is going on for too long. We first saw Slade in Starling City in Ep. 8 of S2, he showed himself to Oliver in Ep. 14 and since then it feels like they are doing the same thing over and over. Slade does something bad, Oliver runs to save/fix someone/something, the two fight, no one wins, and like that for 8 episodes. NOT to mention that Oliver had couple of chances to finish Slade off while he was lying unconscious, for example in Ep. 19 when he goes to save Roy from Slade, he shoots Slade with explosive arrow, Slade falls down, stays down for 20-30 seconds, just long enough for Oliver to unstrap Roy and run away. So why wouldn't he first kill Slade while he was on the ground and then run away with Roy. And something like that happened couple of times, and now I just have feeling that it's dragged out to much, just so we could have Deathstroke final.


Isto ko što je i Cviček rekao. Ovo pred kraj se sve činilo ko da je strip, i to nekakav jako loš. Samo finale je bilo apsolutno preloše, od CGI do same radnje. Kraj sezone 1 je bio 100 put bolji od ovoga, a i prva sezona je možda bila bolja od ove. Ok, možda i ne, ali od druge polovice 2. sezone stvarno su previše izdužili sve to, tak da ...

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


sri 18 lip, 2014 1:58 pm
Profil Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: Arrow (CW) [SPOILERI]
Druga sezona je bila odlicna do neke osme, devete epizode i u tom periodu mi je bila znatno bolja od prve sezone. A onda...Sladov razlog da mrzi Olivera i pokusa da mu se osveti je totalno neuvjerljiv, niti je Oliver kriv za Shadoinu smrt niti je Shado imala bilo sta sa Sladom da bi on toliko bio pogodjen njenom smrcu. Previse tanka je nakako ta motivacija glavnog negativca i manje vise je blijeda kopija Malcolmove motivacije iz prve sezone.

Zatim nas konstantno bombardiraju sa Sarom koja postaje savrsen lik bez i jedne jedine mane, cak bolja u IT-u od same Felicity. Izgleda da su potpuno iskljucili mogucnost da Laurel Lance postane Black Canary jer su totalno srozali njen lik i cjeli taj ljubavni trougao izmedju sestara Lance i Olivera mi je ocajan. Diglov lik je sveden na dekorisanje Arrow Cave-s, a Roy i Thea su i vise nego iritantni. Sa Moirom su mogli mnogo vise da urade ali su njenom smrcu izgubili sjajnu glumicu kakva je Sussana Thompson aka Borg Queen. Serija je u globalu u potpunosti izgubila fokus u drugoj polovini sezone pa se iskreno nadam da ce treca sezona biti znatno bolja.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


ned 06 srp, 2014 3:19 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 50 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan