Sada je: pet 29 ožu, 2024 3:10 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
 Nadolazeći SF/Fantasy 
Autor/ica Poruka
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Cvicek je napisao/la:
Cmd Data je napisao/la:
Ček ček..ti si Defiance i Continuum stavio u isto kategoriju? :wtf:
Jesam 8) :sesir2:
Naravno, radi se o osobnom ukusu. Continuum je (bar ono prve sezone šta sam pogledao) u tehničkom smislu napravljen kvalitetnije od Defiencea, a ne zaostaje puno za ostalima spomenim, i poneki "TOTW" (ubuduće "tech of the week") jeste zanimljiv,.. ali šta mi to znači ako je glavna priča za****c :neznam:
Ko voli nek izvoli... gledati seriju u kojoj se bitch cop bori da spasi libertarijansku distopiju...


heh, pogledaj 2. i 3. sezonu, iznenadit ćeš se

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


ned 11 svi, 2014 8:37 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Što je najgore, baš si i razmišljam da bih mogao :mrgreen:
(11.05.2014)

edit:
Čini mi se da je The Expanse negdje zapeo u proizvodnji (nema konkretnih vijesti) no barem je sigurno da će druga najavljena svemirska serija uskoro krenuti, 24.11. je premijera. The Expanse mi se na prvu čini da će mi biti više po ukusu, no i ovo je više nego dobra vijest za ljubitelje serija smještenih u svemir.

Tko nije vidio, evo trailer:


Je li samo mene izgovoreno podsjeća na miks B5 i BSG uvoda?

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 27 lis, 2014 12:47 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Najavljena je još jedna SF miniserija. Ridley Scott će producirati ekranizaciju Clarkeove Finalne Odiseje!

Image
Više informacija: http://www.slashfilm.com/3001-the-final ... iniseries/

3001. je jedina koju još nisam pročitao, ali bit će vremena za to prije nego se pojavi na SyFyu. Na sljedećem Sferakonu ću vrebati da se dočepam kompleta :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 06 stu, 2014 12:45 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Cvicek je napisao/la:
Što je najgore, baš si i razmišljam da bih mogao :mrgreen:
(11.05.2014)

edit:
Čini mi se da je The Expanse negdje zapeo u proizvodnji (nema konkretnih vijesti) no barem je sigurno da će druga najavljena svemirska serija uskoro krenuti, 24.11. je premijera. The Expanse mi se na prvu čini da će mi biti više po ukusu, no i ovo je više nego dobra vijest za ljubitelje serija smještenih u svemir.

Tko nije vidio, evo trailer:


Je li samo mene izgovoreno podsjeća na miks B5 i BSG uvoda?


Jedva čekam ovu mini seriju, izgleda kao nekakva kombinacija BSG i... BSG s dosta golotinje, bar prema onome viđenom u najnovijem traileru. Mali update, premijera je 15.12.2014. Murder Mystery, SF, malo političkih intriga i ovo bi moglo biti odlično.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


uto 11 stu, 2014 11:48 pm
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Cvicek je napisao/la:
Najavljena je još jedna SF miniserija. Ridley Scott će producirati ekranizaciju Clarkeove Finalne Odiseje!

Image
Više informacija: http://www.slashfilm.com/3001-the-final ... iniseries/

3001. je jedina koju još nisam pročitao, ali bit će vremena za to prije nego se pojavi na SyFyu. Na sljedećem Sferakonu ću vrebati da se dočepam kompleta :mrgreen:


Nadam se da će se Sir Ridley samo držati produkcije kod serije, malo mi se pogubio u zadnje vrijeme.

Ja ih pročitao sve, i baš mi je ova nekako najlošija, ali svejedno će se gledati mini serija. Čudno što nisu prvo ekranizirali ''2061'', pa onda ovo. :-k

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


uto 11 stu, 2014 11:58 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Elim Garak je napisao/la:
Jedva čekam ovu mini seriju, izgleda kao nekakva kombinacija BSG i... BSG s dosta golotinje, bar prema onome viđenom u najnovijem traileru.
Ako već i nisam, dodao bih BSG i B5. Postoji ogroman brod koji donekle podsjeća na tu stanicu, a opet nije poluprazan kao Destiny iz SGU. Bilo kako bilo, prva "svemirska" serija u ko zna koliko vremena. Božić će ove godine doći 10 dana ranije =D> :mrgreen:

Elim Garak je napisao/la:
Ja ih pročitao sve, i baš mi je ova nekako najlošija, ali svejedno će se gledati mini serija. Čudno što nisu prvo ekranizirali ''2061'', pa onda ovo. :-k
Valjda idu na sigurno :-k
Dobro se sjećan "2001." i donekle "2010.", no "2061" se uopće ne sjećam radnje, osim ponešto s početka. Može biti da je zato što sam to čitao s nekih 12-13 godina pa još nisam bio sposoban sve razumijeti :neznam:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 12 stu, 2014 3:40 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
U planu je snimanje još jedne SF serije!
HBO će u suradnji s Nolanom (uz „već najavljeni „Westwood“) krenuti sa ekranizacijom Asimove „Fondacije“
http://io9.com/hbo-will-make-asimovs-fo ... 1657018306

To bi mogla ispasti opaka kombinacija. :mrgreen:
Uz „Ascension“, „The Expanse“, “3001.“ i ostale najave sve više i više se stječe dojam da ponovno dolaze bolja vremena za 'svemirske' SF serije. :D

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 12 stu, 2014 10:02 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Napokon :thumbs2:

Drago mi je da HBO uzima jednu SF seriju u svoje ruke jer do sada su više manje sve HBO serije bile vrhunske , GOT , True Detective su samo najnoviji primjeri toga :thumbs2:


čet 13 stu, 2014 1:24 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan