Sada je: čet 25 tra, 2024 3:22 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
 Nadolazeći SF/Fantasy 
Autor/ica Poruka
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Definitivno dobra vijest, samo se nadam da neće bit fijasko ko sa SGU-om.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 07 tra, 2014 5:44 pm
Profil YIM Web stranica
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Sovereign X je napisao/la:
Definitivno dobra vijest, samo se nadam da neće bit fijasko ko sa SGU-om.



Kakav fijasko?

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


čet 10 tra, 2014 9:12 pm
Profil Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 03 stu, 2013 11:47 am
Postovi: 50
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: DEDUKCIJOM DO SRANJA!!!
Koje si vrste?: Master of Disaster
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Pa jesi gledao SGU?


pet 11 tra, 2014 6:12 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Ja sam gledao i meni definitivno nije bio fijasko, nešto lošiji od SG1 i SGA, ali svejedno vrlo dobra serija u moru loših proizvoda. Nije imao veliku gledanost u SAD-u, zato je doživio propast, ipak su zanimljiviji CSI-evi i Jersey Shore glupim amerima.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


sub 12 tra, 2014 5:01 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Elim Garak je napisao/la:
Ja sam gledao i meni definitivno nije bio fijasko, nešto lošiji od SG1 i SGA, ali svejedno vrlo dobra serija u moru loših proizvoda. Nije imao veliku gledanost u SAD-u, zato je doživio propast, ipak su zanimljiviji CSI-evi i Jersey Shore glupim amerima.


Ma ne, ja nisam ni mislio da je SGU kao serija fijasko, već njeno ukidanje. Meni je SGU osobno bio odličan, i jako mi je žao što su ga ukinuli. Zato se nadam da nećemo imat isti slučaj s tom novonajavljenom, jer će to bit banana onda.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 12 tra, 2014 5:21 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Meni je SGU bila posljednja odlična SF serija koju sam gledao (GOT i TWD su fantasy ;) ), a za ukidanje je bilo i raznih drugih razloga koje smo detaljno izkomentirali u drugim temama pa se neću vraćati na to... jedino da mi je zanimljivo primjetiti da od novih serija recimo Helix ima tek malo bolju gledanost od SGUa a ipak su ga produžili...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 12 tra, 2014 5:24 pm
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Sovereign X je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
Ja sam gledao i meni definitivno nije bio fijasko, nešto lošiji od SG1 i SGA, ali svejedno vrlo dobra serija u moru loših proizvoda. Nije imao veliku gledanost u SAD-u, zato je doživio propast, ipak su zanimljiviji CSI-evi i Jersey Shore glupim amerima.


Ma ne, ja nisam ni mislio da je SGU kao serija fijasko, već njeno ukidanje. Meni je SGU osobno bio odličan, i jako mi je žao što su ga ukinuli. Zato se nadam da nećemo imat isti slučaj s tom novonajavljenom, jer će to bit banana onda.


Ma znam, :mrgreen: samo sam htio reći da je bila odlična serija, i šteta što su je ukinuli, mogli su bar napraviti dvosatni film za kraj, kao što je bio slučaj sa Serenity-jem.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


sub 12 tra, 2014 10:40 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Nakon što je nedavno najavljen “Ascension”, SyFy je najavio još jednu seriju smještenu u svemir – “The Expanse”, nastalu na temelju istoimene serije knjiga pod pseudonimom James S. A. Coreya u kojoj se čovječanstvo u sljedećih 200 godina proširilo po Sunčevom sustavu. Serija prati pustolovine privatnog istražitelja koji je prihvatio slučaj ubojstva kćeri bogataša u kompi s rudarom koji je otkrio tajnu za koju se močnici spremni pokrenuti rat...

http://www.syfy.com/theexpanse

Zanimljivo mi je naglasiti da scenarij potpisuju tvorci (meni odličnog) “Children of men”, da je GRRM knjige opisao kao "kickass space opera", a neki seriju proglašavaju i kao „Game of thrones in space“.

Pa eto, za „Ascension“ sam bio veseo što će uopće biti novog svemirskog SFa, a opis ove serije mi djeluje još i puno više zanimljivije, obećavajuće. Nadam se da će tako i biti. I tko zna, možda mi to jednom bude i novi serijal knjiga koje ću čitati :)

Netko je nedavno spominjao SF proljeće? :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 16 tra, 2014 10:52 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Evo javlja se taj netko i zadovoljan je sa ovim najavama novog sf-a :-)

_________________
Surviving the new decade


čet 17 tra, 2014 10:24 am
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
ROCKETMAN je napisao/la:
Pa jesi gledao SGU?



Jeap i bio mi je super odličan, možda baš iz razloga što prije toga nisam gledao ni jedan Stargate. Nakon zadnje epizode SGU, krenuo sa, gledati SG-A i to nakon neke rasprave na ovom forumu- Stigao sam možda do polovice 1. sezone i nije mi se ni malo svidjela....

SGU je samo dokaz da su fanovi možda i najveće zlo svih serija, filmova, celebrity-a itd. Recimo nekome tko je gledao SG1 i SGA se SGU možda nije ni malo svidio iz razloga jer je bio malo drugačiji. Sve je izgledalo modernije, a ne ko iz 2. svjetskog rata, tehnologije neke naprednije, itd. Uglavnom, serija prekinuta jer fanovi SG je nisu mogli smisliti, a nama koji nismo gledali ni jedan SG prije je bila odlična SF serija...

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


čet 17 tra, 2014 8:47 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Od SFa mi nijedan nakon nije bio draži od SGU :thumbs2:

Kad se pogledaju vijesti unatrag, uskoro nas čekaju 2 svemirska SFa "Ascension" i "The expanse", nastavljaju se snimati i ove pomalo sekundarne SF serije poput Helix, Revolutiona, Falling Skiesa a i onih manje dobrih poput Defiance ili Continuum, a ni općenito u F žanru nije loše sa Game of Thrones ili The walking dead... plus raznorazne druge serije...

Bolje je nego je donedavno bilo, a po svemu sudeći stiže još i bolje :thumbs2:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 01 svi, 2014 7:06 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
TRAILER: Extant

Nedavno je objavljen prvi trailer nadolazeće SF serije Extant sa Halle Berry i našim Goranom Višnjićem u glavnim ulogama.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 04 svi, 2014 6:41 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Ne zvuči loše, makar imam određeni osjećaj da neće biti nešto vrhunsko. No svaki novi SF je dobra vijest, pogotovo jer dolazi već ovo ljeto :thumbs2:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 05 svi, 2014 12:02 am
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Cvicek je napisao/la:
Od SFa mi nijedan nakon nije bio draži od SGU :thumbs2:

Kad se pogledaju vijesti unatrag, uskoro nas čekaju 2 svemirska SFa "Ascension" i "The expanse", nastavljaju se snimati i ove pomalo sekundarne SF serije poput Helix, Revolutiona, Falling Skiesa a i onih manje dobrih poput Defiance ili Continuum, a ni općenito u F žanru nije loše sa Game of Thrones ili The walking dead... plus raznorazne druge serije...

Bolje je nego je donedavno bilo, a po svemu sudeći stiže još i bolje :thumbs2:


Ček ček..ti si Defiance i Continuum stavio u isto kategoriju? :wtf:

Od svih tih koje si nabroji Continuum je daleko bolji i razinu više, stavljati Defiance i Continuum u isti rang, i to još rang ispod Helixa, Revolution i FS-a... što reći tome....

i btw. Revolution očekivano CANCELED

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


ned 11 svi, 2014 6:45 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Nadolazeći SF/Fantasy
Cmd Data je napisao/la:
Ček ček..ti si Defiance i Continuum stavio u isto kategoriju? :wtf:
Jesam 8) :sesir2:
Naravno, radi se o osobnom ukusu. Continuum je (bar ono prve sezone šta sam pogledao) u tehničkom smislu napravljen kvalitetnije od Defiencea, a ne zaostaje puno za ostalima spomenim, i poneki "TOTW" (ubuduće "tech of the week") jeste zanimljiv,.. ali šta mi to znači ako je glavna priča za****c :neznam:
Ko voli nek izvoli... gledati seriju u kojoj se bitch cop bori da spasi libertarijansku distopiju...


Cmd Data je napisao/la:
i btw. Revolution očekivano CANCELED
Još je i dugo potrajao... :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 11 svi, 2014 8:34 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 308 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan