Sada je: pet 29 ožu, 2024 2:56 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 BSG: Caprica 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: BSG: Caprica
Cvicek je napisao/la:
Smatram da se samo na temelju informacija dobivenih "izvana" ne može samo tako kopirati kompleksne unutrašnje duševne procese i emocije, i što je za vanjskog promatrača samo posljedica koju vidi ali ne može znati točne uzroke koji se na taj način ne mogu samo tako "reverseengeneer-ati", već bi se u najboljem slučaju bi se moglo relativno neprecizno simulirati no u tom slučaju ta kopija jedva da bi imala ikakve veze s orginalnom, osim nešto vanjskih odlika...
captain je napisao/la:
Meni tamarin avatar ima manje smisla od zoe-nog jer odakle tolike karakterne informacije graystonu ..kako je uopce od nepotpunih informacija bez osobnih stvari i jos nekih dogašaja koje spadaju u tamarinu intimu ..koje daniel nikako nezna , on moga napravit svijesni tamara avatar :-k
To sam upravo i ja konstatirao post prije ;)

Kažu da je za SF prihvatljivo da se bubne jedna stvar koja ne mora biti objašnjiva ili logična, ali ova mi ni najmanje nije sjela... :thumbs3:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 26 sij, 2011 7:47 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: BSG: Caprica
prvo sam pročitala vaše komentare i tek onda odlučila neš napisati vezano za ovu seriju. Evo jučer sam napokon imala prilike do kraja pogledati Capricu i moram priznati da su mi skroz taj kraj nekako ubrzali. Radnja je tekla tako sporo da mi je taj kraj došao ko iz vedra neba. Ok, ja znam da su morali radi pada gledanosti to sve malo ubrzati ali ipak...moglo se slobodno izbaciti par epizoda prije i dodati ovu zadnju.
Nije mi jasno što se na kraju desilo sa Tamarom :scratch: kada u jednom trenutku prikažu Clarise kako popuje robotima pokažu i jednu od njih, tj. to mi je bilo tako brzo da nisam skužila o kome se radi, tamari ili zoe :-k
I stvarno sam se iznenadila kada je mali Willie umro...ja sam stvarno mislila da je to Old Man kad ono na kraju ispalo da mu je to bio stariji brat...ako se to i znalo prije ne znam kako mi je to uspjelo pobjeći :oops:
Ona prijateljica od Zoi na kraju postala Majka svih majki na Gemenonu, ono wtf?! :?
Zoi dobila tijelo na kraju, akhm...e to me zanima malo više no na žalost odgovor neću dobiti jer je serija ukinuta :whatever:

Sve u svemu, na početku mi je bilo dosta zanimljivo no na kraju su mi postali malo dosadnjikavi i u dva poteza završili seriju. Tako da ono...dobro za pogledati da ti malo vrijeme prođe :mrgreen:

Sljedeće je Blood and Chrome, trebali bi vidjeti mladog Adamu u akciji u vrijeme 1.sajlonskog rata...pa bumo vidli :)

_________________
slika


uto 10 svi, 2011 3:07 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: BSG: Caprica
Meni je cila serija zavrsila bas lose ..napeto ali lose

_________________
Surviving the new decade


uto 10 svi, 2011 3:31 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 108 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan