Sada je: uto 16 srp, 2024 5:20 pm.

Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
 Jon Snow 
Autor/ica Poruka
Make it so
Make it so

Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
 Jon Snow
Ned Starkov vanbračni sin koji ima možda više starkovih obilježja nego druga Ned-ova dica , u seriji GOT Jon je član Night's Watch-a ..zadnje dvi i po sezone
Jon je u dobrim odnosima sa polubraćom/polusestrama ali je često bio kamen spoticanja u ned-ovu braku , Catelyn Stark iako se trudi ..nemože oprostit ned-u prevaru

Koja su vaša mišljenja o liku Jon Snow -a .. pišite sve o Jon Snow-u

Jon Snow je jedan od najboljih likova po meni ..uz Daenerys i Tyriona meni i jedan od najdražih ..njegov POV lik je sigurno jedan od bitnijih ..sve dobro o Jon Snow-u mislin

sub 27 tra, 2013 8:43 pm
Captain
Captain

Naj Serija: VOY
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: Jon Snow
Vecina fanova dijeli tvoje misljenje ali on meni nije ni priblizno zanimljiv kao Dany i Tyrion. Generalno mi se dopada kao lik ali mi je nekako smor u seriji, vjerovatno zbog glumca. U knjigama je vec druga prica.

sub 27 tra, 2013 9:06 pm
Make it so
Make it so

Zanimljiva mi je teorija da Jon Snow nije sin od Ned-a Stark-a ..nego je sin Rhaegar-a Targaryen-a i Lyane Stark ..nekako navijam da na kraju ispadne tako :mrgreen:

čet 27 lip, 2013 9:50 am
Captain
Captain

I meni je zanimljiva ta teorija i veoma je izvjesna - Lyana je lezala u krvavoj postelji i na samrti trazila Nedu da joj nesto obeca, toranj u kom se ona nalazila cuvali su pripadnici Kraljeve garde, Ned je bio castan covjek i svima je bilo cudno to sto je on napravio kopile drugoj zeni. Po svemu sudeci Jon nije njegov vec Lyanin sin kog je on prihvatio kao svog kako bi ga zastitio od Robeta i to je obecanje koje je dao Lyani.

Medjutim, postoji i druga teorija po kojoj je Jon sin Ashare Dayne i Brandona Starka (Nedovog brata) i da je Ned zamjenio Asharinog sina sa Lyaninim. Ashari je pomogao da pobjegne sa malim Targaryenom a njenog sina, Jona poveo sa sobom i tako zastitio oba djeteta.

čet 27 lip, 2013 4:26 pm
Make it so
Make it so

I druga teorija mi djeluje kao nešto šta bi Eddard Stark napravija :thumbs2: ..jednostavno mi se on ne čini kao tip za prevaru a uistinu s obzirom na to šta se dogodilo Targaryenima on je jednostavno to mora napravit da bi zaštitija svog nećaka kasnije poznatog kao Jon Snow-a :sesir2:

Jer uistinu bez Targaryen-a ..Jedini Targaryeni ostaju Baratheon-i ..s obzirom da je osnivač kuće Baratheon polubrat Aegon-a Osvajača i da je Kuća Baratheon osnovana kad je Orys Baratheon oženija kćer zadnjeg kralja stormlands-a iz kuće Durrendon i preuzea njihov znak i motto , tako da Robert pa i Renly i Stannis sigurno imaju(su imali) motiva za riješit se još jednog "Targaryen-a" :|

pet 28 lip, 2013 1:12 pm
Captain
Captain

captain je napisao/la:
I druga teorija mi djeluje kao nešto šta bi Eddard Stark napravija :thumbs2:

Mozda je cak izvjesnije da ce se Martin odluciti za ovu drugu teoriju jer vec previse fanova ocekuje da ce se ispostaviti kako je Jon Lyanin sin, a Martin voli da iznenadjuje svoje fanove. Ako je u pocetku i namjeravao da da naparavi Jona Targaryenom moguce je da ce se predomisiti do kraja sage. Ja se iskreno nadam da grijesim.
captain je napisao/la:
Jer uistinu bez Targaryen-a ..Jedini Targaryeni ostaju Baratheon-i ..s obzirom da je osnivač kuće Baratheon polubrat Aegon-a Osvajača i da je Kuća Baratheon osnovana kad je Orys Baratheon oženija kćer zadnjeg kralja stormlands-a iz kuće Durrendon i preuzea njihov znak i motto , tako da Robert pa i Renly i Stannis sigurno imaju(su imali) motiva za riješit se još jednog "Targaryen-a" :|

Pored toga, danasnji Baratheoni i Targaryeni su krvno povezani jer je majka Robertovog oca iz kuce Targaryena i ujedno tetka Ludog kralja sto Roberta, Stannisa i Renlyja cini drugim rodjacima Rhaegara, Viserysa I Daenerys.

A dokaz da bi se Robert rijesio svakog Targaryena pa makar to bio i Lyanin sin je cinjenica da je naredio ubistvo Dany i njenog nerodjenog djeteta. Ned je ima dobar razlog da sakrije pravi identitet svog sestrica.

pet 28 lip, 2013 3:57 pm
Make it so
Make it so

Robert baš i nije nešto pozitivan lik i to vremenski negdi od kraja pobune pa nadalje .. prvo zbog odobravanja masakra nad Targaryenima a drugo zato jer mu je to nekakva rodbina pa je s te strane samo još jedan od likova gladnih vlasti koji ne prezaju pred ničim da dođu do prijestolja ..ubijanje bliske rodbine spada u te stvari :|

Ned Stark je to potiho znao i iako mu je Robert prijatelj ..mislin da nije ima u njega baš povjerenja ..oni su nekako skroz drugačija sorta ljudi 8)

Inaće Jon Snow kao i Baratheon-i ..ako ima Targaryen krvi to se baš i nevidi .. crni je ko Stark i nema plavkastu Targaryen put , Baratheoni su ista fora , imaju Targaryen krvi ali se to baš i ne primjeti :mrgreen:

pet 28 lip, 2013 6:11 pm
Admiral
Admiral

Naj Serija: ENT
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Jedan od menih drazih muskih likova u GoT-u :zaljubljen:
Ma volim sve Starkove :zaljubljen:
Da , on je za mene Stark i tacka , jer poreklo nisu gace koje mozes da navuces druge ako to neko hoce :beee:
Tako da se on moze samo zvati John Stark Snow i nikako drugacije :thumbs2:

ned 30 lip, 2013 8:54 pm
anarho trekkie

Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Jon je donekle žrtva primitivnog društvenog uređenja koja osuđuje one koji se rode kao faćuki i nemaju ista prva kao drugi (makar je prošao puno bolje nego drugi) koji je zbog situacije u obitelji previše izbrzao s odlukom da ode u Night's Watch, prije nego je shvatio što to točno znači. Trebao je prije odluke otići vidjeti što ga čeka ako se pridruži bratstvu. Dalje je sve dužnost koju je nastojao obavljati najbolje što je mogao...

Tom_Paris je napisao/la:
Vecina fanova dijeli tvoje misljenje ali on meni nije ni priblizno zanimljiv kao Dany i Tyrion. Generalno mi se dopada kao lik ali mi je nekako smor u seriji, vjerovatno zbog glumca. U knjigama je vec druga prica.
Meni je Jon na početku bio tako-tako no kasnije vjerojatno radi radnje i postaje sve zanimljiviji, dok mi Tyrion od zanimljivog postaje sve manje zanimljiv, ili barem jednako kao prije bez značajnije uzlazne putanje.

Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika

sri 02 lis, 2013 11:23 pm
Make it so
Make it so

Jon je otiša na zid zbog osječaja da nije "jednak" kao sva ostala ned-ova dica ali slažen se da mu je odluka bila prebrza i nesmotrena .. to šta kasnije postaje netko i nešto na zidu ne mijenja tu činjenicu :|

čet 03 lis, 2013 1:07 am
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: