Sada je: uto 16 srp, 2024 5:27 pm.

Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
 Igra prijestolja 
Autor/ica Poruka
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker

Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Igra prijestolja
:shocked: :shocked: :shocked:

Mirna izmoderirat cu te :ludababa:

"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)

:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:

čet 09 srp, 2009 3:58 pm
Častoljupka

Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Ups, sori Dejanira. :(

Mogu li te samo podsjetiti na jedan tvoj davni post koji je glasio nešto tipa: stavila bih ja te starkove preko Zida pa nek ima zima dolazi. :zubo:

Ok, više neću. :hug2:

Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov

čet 09 srp, 2009 4:01 pm
Über Trekkie
Über Trekkie

Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Ako neće zima Starku, Stark će zimi :p

čet 09 srp, 2009 4:01 pm
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker

Mir'Na Riker je napisao/la:
Ups, sori Dejanira. :(

Mogu li te samo podsjetiti na jedan tvoj davni post koji je glasio nešto tipa: stavila bih ja te starkove preko Zida pa nek ima zima dolazi. :zubo:

Ok, više neću. :hug2:

Pa sto se mene tice, slobodno ti pisi kako sve starkove zelis vidjet mrtve i kak su budale :zubo: To necu moderiat :zubo:

8-[

"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)

:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:

čet 09 srp, 2009 4:03 pm
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker

The Boz je napisao/la:
[Prikaz] Spoiler: oluja mačeva
Osim ako u vraćanje zbog loše karme ubrajaš smrt sina, derukoficiranje dečka, svakovečernje silovanje itd.

kad su nju svaku vecer silovali? :-k Ili mislis na "vođenje ljubavi" s Robertom? :zubo:

i jel derukoficiranje zbilja rijec? :zubo:

Sv. Augustin (354-430)

čet 09 srp, 2009 4:27 pm
Kingslayer
Kingslayer

Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Dakle, kako dojmovi idu dalje...

Catelyn se pridružila Robbu koji je okupio pozamašnu ekipicu, ali meni to i daljenije baš djelovalo kao pametna ideja. Iako shvaćam da i nemaju nekog izbora.

I Robb kao predvodnik sve te silne vojske... malo mi je premlad i prenaivan djelovao. Kao što je bilo i spominjano u knjizi, do jučer se borio drvenim mačevima u Oštrozimlju.

On bi trebao povest vojsku na Tywina i Jaimea Lannistera? Usput oslobodit Rijekotok od opsade, i nekako na neki način oslobodit oca i sestre od Lannistera...

Tyrion mi je bio dobar sa svojom "ekipom" brđana i divljaka. I on se pridružio svom ocu kako bi kerenuo u boj. Tywin djeluje kao oštar i prekaljeni ratnik i strateg.

Ajde, čak mi se i Sansa malo svidla. Ipak se založila za oca pred kraljićem i kraljicom. Za to je ipak trebalo hrabrosti. Što se Eddarda tiče i toga jel bedak ili ne...

U tamnici je sam rekao, citiram: No na kraju je krivio seba. "Budalo", kriknuo je u tami, "triput prokleta slijepa budalo." Tolko o tome, sad nek netko kaže da nije. :mrgreen:

Iskreno, ne znam šta ovaj Varys mulja i koga mulja... za koga i što je on zapravo? Navodno mu je stalo do kraljevstva i mira u njemu (kraljevstvu).

Catelyn i Robb su uspjeli nagovoriti i kneza Freya (koji može podići vojsku iz vlastitih hlača :lolsmjeh: ) da im se pridruži. Legendarne su mi te njihove "transakcije"...

Ti ćeš oženit jednu kćer, Arya će se udat za jednog sina. Ovaj će ti bit štitonoša, dvojicu uzimamo u Oštrozimlje kao štićenike... ko na placu. :zubo:

Jon dobio od Starog Medvjeda onaj njegov mač. Ali to tak, niš ekstra, zanimljivije mi je bilo saznanje da je meštar Aemon Targaryen. To mi je nešto Dejanira bila spomenula...

Kada spominjem Targaryene, odličan mi je bio onaj Nedov san/sjećanje na onaj turnir u kojem je Rhaegar pobijedio i onda dao ruže Lyanni, a ne svojoj ženi.

I onda su krenule bitke... Dothraki se isto nešto zakrvili. Malo me podsjećaju na klingonce. U onom gradu tj. kod majke planine (štovećje) piju skupa, a tren kasnije se pokolju...

Još su se pofajtali i Robb tj. dio njegove vojske i Tywin, koji je iskoristio Tyriona i divljake, ali ih ovi iznenadili. Na kraju je unatoč pobjedi, Tywin morao priznati Robbu da ga je prašao.

A ovaj klinac napao Jaimea te ga uspio zarobiti. Svaka mu čast, i mene je iznenadio odličnim i mudrim planom i taktikom. Sada se očekuje Tywinova reakcija.

Opet ja natrkeljao prekoviše toga. :zubo: Ostalo mi još malo do kraja...

čet 09 srp, 2009 8:57 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie

Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Dejanira je napisao/la:
The Boz je napisao/la:
Osim ako u vraćanje zbog loše karme ubrajaš smrt sina, derukoficiranje dečka, svakovečernje silovanje itd.

kad su nju svaku vecer silovali? :-k Ili mislis na "vođenje ljubavi" s Robertom? :zubo:

i jel derukoficiranje zbilja rijec? :zubo:

[Prikaz] Spoiler:
Da, na to sam mislio. Kad se Robertovih stopedeset žive vage legne na jadnu ženu... dosta je ona propatila :p
Derukoficiranje mi bolje zvuči od demanutacije. Pig latin FTW!

čet 09 srp, 2009 9:21 pm
Kingslayer
Kingslayer

Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Ajde da napišem kratki finalni report pošto sam dovršio s čitanjem. Bez brige, neće biti ni približno onako dug. :mrgreen:

Konačna ocjena, zaista jako dobro, ma odlično... Hvala Dejanira na preporuci posudbi i svemu. :biggrinlove: Nisam požalio ni trenutak proveden uz knjigu i dapače, jedva čekam da se dograbim nastavka. :D

Šta je bitno za spomenuti s kraja knjige... pa uglavnom dvije stvari. Kraj Eddarda Starka, ovaj mali Joffrey je sve neugodno iznenadio. Ali nekako mi se čini da baš postiže ono što kao hoće izbjeći. Mislim, netko mu je rekao da nije dobro tući ženu, pa to radi neki njegov vitez umjesto njega... wow, baš velke razlike. :mrgreen:

Uglavnom, uspio je naljutiti/razočarati majku, buduću ženu, Starkove i cijeli sjever uz njih (koji već proglašavaju Robba kraljem), pa i djedicu svog Tywina koji šalje Tyriona da preuzme vlast. Uz to se Renly oženio i proglasio kraljem na jugu... bit će to napeta godina/zima... A tko zna što Stannis smjera u Dragonstoneu.

On je još jedan pretendent na krunu i prijestolje. Tako da me nimalo ne iznenađuje naziv iduće knjige... Sraz kraljeva. Bit će opet krvavo. Malo mi je to sve sa Nedovim pogubljenjem bilo baš nekako teško i tužno... pred očima svojih kćeri, sa njegovim vlastitim mačem. Ah, trebao je biti pametniji i pokupit se na vrijeme...

Druga stvar važna za spomenut je Drogo i Daenarys... bilo je podosta njenih poglavlja na samom kraju. Drogo se teško razbolio, tj. bio ozljeđen, pa je bilo malo maegi čarobiranja te su ga spalili na kraju, jer ništa nije ostalo od njega. Šteta, nadao sam se da će se i on malo uključiti u ovaj veliki sraz u kraljevstvu.

Osim toga, Dany je ostala bez Rhaega, ali ajd... barem su zmajčeki tu. E njima se veselim. Nadam se da će oni zajedno s Dany odigrati neku važniju ulogu u nekoj budućnosti. :D Zmajčeki, zmajčeki... :mrgreen: Šta još spomenuti? Eventualno Jonov pokušaj bijega... no samo spomenut, nema se tu što posebno pisat. :zubo:

I da, jesam li rekao da jedva čekam da se dohvatim iduće knjige... iako ova mi je malo čudna bila... :mrgreen: Nema kraja, mora bit neki kraj... :zubo: Da uglavnom, eeee... ne znamo još niš šta je s Benjenom. Baš me zanima. Zima dolazi... Rekao sam da neću previše, očito sam lagao... ili nisam? :lolsmjeh:

čet 16 srp, 2009 2:06 am
Profil Web stranica
Fire and Blood

Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
ja čitam...

tko je ned... je li on gospodar Oštrozimlja ili ne...
mješam njega i eddarda... :?

sub 18 srp, 2009 9:19 pm
Častoljupka

Mimi Sky je napisao/la:
ja čitam...

tko je ned... je li on gospodar Oštrozimlja ili ne...
mješam njega i eddarda... :?

Eddard i Ned su ista osoba, Ned je samo skraćenica, nadimak. :mrgreen:

sub 18 srp, 2009 9:52 pm
Fire and Blood

Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
pa zašto su ga ubili? :( sad mi se čini jako dobar...

sub 18 srp, 2009 10:11 pm
Častoljupka

I sad su me službeno SVI s foruma prešišali u čitanju...da ne spominjem da čitam već tri mjeseca. :lolsmjeh:

I da, Ned je zakon. Veoma zakon. :biggrinlove:

sub 18 srp, 2009 11:03 pm
Admiral
Admiral

Opis Stanja: Valhall Awaits
ajde konacno netko pametan, tko ne misli samo da je ned naivna budala :)

btw mislim da bi tokom ljeta mogao krenut ispocetka :)

sub 18 srp, 2009 11:20 pm
Über Trekkie
Über Trekkie

Sean Bean u 'Igri prijestolja'

slika

Kako navodi The Hollywood Reporter, Sean Bean (Gospodar prstenova, Goldeneye, Troja) utjeloviti će lorda Eddarda "Neda" Starka u nadolazećoj ekranizaciji Igre prijestolja (Game od Thrones) u produkciji HBO-a.

Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI

uto 21 srp, 2009 3:44 pm
Profil Web stranica
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.

Spol: Ženski
OK, Mirna će sada umrijeti od sreće. Em Sean Bean em Eddard Stark. :biggrinlove: :zubo:

uto 21 srp, 2009 3:50 pm
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 155 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir: