Sada je: pon 29 tra, 2024 7:03 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 138 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
 Insomnia 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Frack Yeah! :o

Nakon kaj sam napisao prošli post išao sam se vratiti na filmić jer me i onih minutu kaj sam poslušao nekako opustilo. Stavio sam slušalice na uši, zatvorio oči i lego na krevet i uz opuštanje su me još i prolazili nekakvi trnci po glavi, ko mentalna masaža :shock:

Na kraju sam skoro zakasnio na predavanje, na koje sam na kraju došao baš fino opušten :)

Hmmm.... što bi se dogodilo ako bi išao kombinirati Vježbe opuštanja, aromaterapiju tamjanom i ovo? :-k

* odlazi na youtube skidati mp3je za opuštajuću playlistu *

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 26 lis, 2012 7:39 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Insomnia
Jej! I mene je prva minuta skroz opustila... i imala sam isti feeling s glavom, kao kad te frizerka masira tijekom šamponiranja... to je tak ugodno... i samo kad se sjetim toga odmah sam opuštenija. :mrgreen:

U svakom slučaju mi izmami osmjeh. :mrgreen:

E da, zaboravila sam reć... najefektnije je sa slušalicama. Imaš osjećaj da direkt govori tebi u uho. :mrgreen:

_________________
Image


uto 30 lis, 2012 7:54 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Tak sam i radio, sa slušalicama...
No drugi dan - ništa. Probao s drugih par "ASMR" filmića od različitih ljudi, i opet ništa. Jel se ti trnci mogu "istrošiti" ili koji vrag :scratch:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 30 lis, 2012 10:34 pm
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Insomnia
Da, mogu. Mislim barem. Ili podražaj treba biti jači.

Meni je ta ženska ultimativno perverzna. xD

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


uto 30 lis, 2012 10:46 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Mir'Na Riker je napisao/la:
Da, mogu. Mislim barem. Ili podražaj treba biti jači.
Je**m ti drogu na koju dobiješ tešku toleranciju već nakon prvog konzumiranja :roll: :roll: :roll:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 30 lis, 2012 11:50 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Insomnia
Ne znam, nisam probala sutradan. Opalo mi je zanimanje odmah nakon prve polovice filmića. 8-[ No, maštovitost mi dopušta da se samo prisjetim toga i opustim se. :mrgreen: S druge strane, mislim da samo trebaš nać zvuk koji tebe opušta (ne djeluje svaki zvuk na sve nas jednako) pa ga vrtit. Zvuk, jel. 8-[

Mir'Na Riker je napisao/la:
Meni je ta ženska ultimativno perverzna. xD

Dolazeć od tebe, pretpostavljam da to znači nešto dobro? :zubo:

_________________
Image


sri 31 lis, 2012 6:44 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Spet je napisao/la:
S druge strane, mislim da samo trebaš nać zvuk koji tebe opušta (ne djeluje svaki zvuk na sve nas jednako) pa ga vrtit. Zvuk, jel. 8-[
Da, tak si i ja mislim. Isprobat ću kasnije, jer sad sam dovoljno opušten a prerano mi je da postanem pospan.
I maloprije mi iz čistog mira rošli ti trnci. To mi se tu i tamo zna dogoditi, ali ne 10ak puta za redom kao kad sam prvi puta poslušao filmić...

Spet je napisao/la:
Mir'Na Riker je napisao/la:
Meni je ta ženska ultimativno perverzna. xD
Dolazeć od tebe, pretpostavljam da to znači nešto dobro? :zubo:
Možda Mirna otkriva svoju biseksualnu stranu? :naughty:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 31 lis, 2012 9:35 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: čet 29 srp, 2010 9:19 pm
Postovi: 811
Lokacija: treća s desno od kraja
Spol: Ženski
Naj Serija: ENT
Koje si vrste?: not martian
Post Re: Insomnia
well...

mislim da se moram maknuti iz turner taga inače neću do svitanja zaspati.

i hobbit ost nište ne pomaže. predobar je da bi uspavao, samo se dodatno razbudim.

moram nać neku glupu glazbu za uspavljivanje... :-k

_________________
run you clever boy and remember...


sri 02 sij, 2013 3:46 am
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Insomnia
Mene je jednom uspavalo ovo:



Nemam. Pojma. Na koju foru. :zubo:

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


sri 02 sij, 2013 11:30 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Meni sinoć krepale slušalice :( (plus 1 od 2 zvučnika :( )
I sad se više ne mogu ASMRati prije spavanja, a zadnjih tjedana sam se totalno navuko na to... napravio si playlistu i sve to...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 29 sij, 2013 12:28 am
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Insomnia
Lol, nemoj zezat? :shock:

Pa nabavi nove slušalice!

Ja i dalje imam isti problem... osim kad se naradim ko konj dan ranije... onda spavam takoreć hodajuć tijekom dana... mislim da još nitko nije primjetio. 8-[

_________________
Image


uto 29 sij, 2013 11:07 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Insomnia ... dan 5. :inlove:

Došao sam do zaključka da mi se pojavi svake godine na prelasku sa zimskog na ljetni dio godine, a jačina ovisi o tome koliko je taj hladno/toplo prelazak bio nagli. A znamo kakav je ovaj bio.
I osjećam se tako dobro... mogu se naljutiti, rastužiti, osjetiti empatiju i sl ali već za par sekundi ili max par minuta se vratim u hepi mod... ili barem "teško je, al treba bit pozitivan"

Nema neke negative, valjda zato jer nisam u nikakvom konfliktu s nikime :)
U razgovoru s ljudima ispada da ima dosta ljudi kojima se događaju slične stvari...

Nakon onog zimskog tupila ja taaaaaako lijepo ponovo... osjećati... ko početak epke kad tuvok dobije osjećaje :mrgreen:

Danas sam otišao na Q&A od prof Uvodić i snimio detaljan odgovor na moje pitanje o tome što kao jedan od vodećih psihologa misli o korištenju znanstvene metode za rješavanje društvenih problema s naglaskom na psihologiju.... i dobio odgovor od 10ak minuta, snimljen.

I nakon toga su se drugi s pitanjima počeli doticati toga kako je važno da ljudi budu svjesni sebe, emocija, ovog onog, da se puno toga životno važnog u školi ne uči... digo ja ruku i ... ne znam kak mi je uspjelo skrooooz nenaspavanom, al sasuo sam govor na koji sam na kraju dobio najjači pljesak do sada (drugi su uglavnom dobili tek koji "klap klap") pa nakon toga dok su na predavanju pričali neš dosadno o nečemu sam tiho pričao s nekom novom curom koja me zamolila "da joj velim više tom zeitgeistu" ... i poslije kad je odlazila primila za rame i rekla "da se vidimo". Potencijalna Zeitgeistovka? :D

A jučer u udruzi (Suiko može potvrdit) iako sam bio još više neispavan nego danas i pomalo nepovezan, sam na scene treka doživljavao moćni ASMR od glave do guzice (gledali smo "Neutral Zone" ;) )

Najradije ne bih da me nesanica prođe ... tako sam nabrijan, samopouzdan, vesel i neuništiv :D

Zbogom zimo 2012/2013 ... burn in hell!!!!! :twisted:

Spet je napisao/la:
Lol, nemoj zezat? :shock:

Pa nabavi nove slušalice!
Jesam. Al se nisam sjetio provjeriti dužinu kabla i taman fali 20-30 cm da se sasvim rastegnem u krevetu dok gledam serije :(

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 27 tra, 2013 12:09 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Insomnia
Cvicek je napisao/la:
Al se nisam sjetio provjeriti dužinu kabla i taman fali 20-30 cm da se sasvim rastegnem u krevetu dok gledam serije :(

imao sam tih problema, rješio s produžnjakom za slušalice (oko 20kn u Chipoteci ;) )

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sub 27 tra, 2013 3:13 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Insomnia
Nove slušalice komplet koštaju tek koju kn više ;)

Dan 6

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 27 tra, 2013 4:07 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Insomnia
Veoma cesto desava mi se da uopste ne mogu da zapspim ,a to je za mene velikii problem , posto sutradan kada se probudim nisam nizasta. Mada , kada malo bolje razmislim ja i ovako nisam nizasta kada se posteno naspavam ,jer tada ujutru ne mogu da se opasuljim i hodam kao zombi jedno par sati dok mi to ne prodje.

Moj problem sa spavanjem prvestveno se desava ako ne legnem u krevet pre 2 sata , jer meni treba 2 sata kako bi zaklopio oci. Procitao sam bio negde da ovaj problem imaju svi ljudi sa veoma visikim iQ-um i oni kojima mozak radi brze nego sto zaista treba da radi. E sada to se granici sa sizofrenijom ,ali jedan covek je lepo rekao da pametan covek ako ne poludi onda to znaci da se on stopio sa okolnim ljudima i od pameti vise nista nije ostalo. Dobro , nije tako rekao ovo sam ja dodao malo moj zacin i pojednostavio citavu pricu.

No , da se nastavmo dalje sa temom. Moj problem , kao sto vec rekoh nije sa spavanjem , posto ja kada spavama to je vecini slucajeva poptino odsutvo bilo kakvog sna ,a da bude jos cudniuje jedanput me je brat zatekao kako spavam sa otvorenim ocima , iako nisam bio svestan da sam ih uopste otvorio. Najgore u celoj toj prici je period od 4-6 sati ,a jos ako je napolju sunce ma od spavanje nema nista barem ne do 8 ujutru. Tako mi se recimo desilo ovog leta da sam spavao samo od 8-11. Pitate se zasto tako malo pa ja imam nekolio refleskinih budjena prvo negde izmedju 6-7 , drugo oko 7:30-8:15 trece oko 11-12 kada se obicno budim ako kojim slucajem uvece zapsim blizu 5 sati.

Uglavnom , malo spavam i da nema mora ili sela nikada se nebi naspavao posto jedina stvar koja mene uspavljuje su ili ogromna vrucina na morsoj obali ili moje selo i njegov cist i svez vazduh pa moras obavezno uvece da se pokrijes sa jorganom i cebetom iako je danju bili iznad 30. :D

Eto , to je ukratko moja prica o mojoj nesanici :)

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sri 30 lis, 2013 1:08 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 138 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan