Sada je: uto 14 svi, 2024 8:50 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 144 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća
 Prenapučenost Zemlje? 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Prenapučenost Zemlje?
Prvo 15 % je prenapuhana brojka ,ja neznam kako su to oni dobili ili mozda zele da ih toliko .
Druga stvar imas jako puno hetero paravo koji nemogu imat djece .
Trece zaboravas vec sam ti napiso (oni losi uvijeti sad vladuju u Africi i Indiji ) gdje puno djece umire pri rodenje .
Cetvrto Kineska kontrola radanja djece .

E sad ove tri stavke zadnje ti govore ,da nemoze doci do prenapucenosti zemlje .
Recimo da se drasticno poveca populacija ljudi ,zemlja s obradamo moze hranit cak 6 puta vecu populaciju nego sad .
Jednostavno odradiva zemljista se neobraduju dovoljno ,Hrvatska ti moze hranit sama 20 miljuna hranom ,a mi sad neproizvodimo nase sto su nase potrebe 1/4
U cijeloj Evropi mozes proivest hrane da ,nigdje vise u svijetu nepozvodis hranu da hranis covijecanstvo .

Meni je jasno da je manekenka popusila pricu o prenapucenosti zemlje ,ali nije jasno kako ste to vi ostali popusili ,te price o prenapucenosti zemlje ti pricaju koji stoje iza svih teorija zavjere .
Njih 5 % kontolira sve bogatsvo svijeta i strah ih je da povecanjem stanovnistva pocne ici prica o preraspodjeli bogatsva u tome ti grmu lezi zec !

_________________
Image


uto 24 ožu, 2009 11:56 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
4 od 1 je napisao/la:
Prvo 15 % je prenapuhana brojka ,ja neznam kako su to oni dobili ili mozda zele da ih toliko .
Druga stvar imas jako puno hetero paravo koji nemogu imat djece .
Trece zaboravas vec sam ti napiso (oni losi uvijeti sad vladuju u Africi i Indiji ) gdje puno djece umire pri rodenje .
Cetvrto Kineska kontrola radanja djece .

E sad ove tri stavke zadnje ti govore ,da nemoze doci do prenapucenosti zemlje .
Recimo da se drasticno poveca populacija ljudi ,zemlja s obradamo moze hranit cak 6 puta vecu populaciju nego sad .
Jednostavno odradiva zemljista se neobraduju dovoljno ,Hrvatska ti moze hranit sama 20 miljuna hranom ,a mi sad neproizvodimo nase sto su nase potrebe 1/4
U cijeloj Evropi mozes proivest hrane da ,nigdje vise u svijetu nepozvodis hranu da hranis covijecanstvo .

Meni je jasno da je manekenka popusila pricu o prenapucenosti zemlje ,ali nije jasno kako ste to vi ostali popusili ,te price o prenapucenosti zemlje ti pricaju koji stoje iza svih teorija zavjere .
Njih 5 % kontolira sve bogatsvo svijeta i strah ih je da povecanjem stanovnistva pocne ici prica o preraspodjeli bogatsva u tome ti grmu lezi zec !

15% nije prenapuhana već realna brojka, sviđala se ona nekome ili ne.
I nisu je dobili ''oni'' već znanost.
[-X

Govoriš velike gluposti. Ova populacija na zemlji sad, već je previše za zemlju. Znanstvenici su čak i izračunali godinu kad će ljudi izumrijeti ako broj ljudi nastavi rasti ovim tempom.

Zaboravljaš na šume koje se sjeku, a koje davaju kisik. Njih je sve manje, a potrošača kisika sve više.
Zagađenje je sve više. Više ljudi bi značilo više gladnih usta, znači više sječe i više uplitanja u prirodu. Na kraju će ljude ubiti njihova brojnost. Isto kao što virusi ubiju svog domaćina, tako ljudi kao virusi uništavaju zemlju, sječu granu na kojoj sjede.

Homoseksualnost je značajno usporila rast populacije.
Ali to nije dovoljno, uskoro će se i u ostatku svijeta uvesti zakoni da obitelj smije imati samo jedno dijete, kao i u kini.
[-X


sri 25 ožu, 2009 12:16 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
Zasto si sad to napravila jel sam ti reko da nepricam s tobom ????
Necu ti odgovorit !
Ne sad si mi pocela govorit da pricam gluposti a uz to i lazes ,mogo bi te i adminima prijavit ?

_________________
Image


sri 25 ožu, 2009 12:17 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
4 od 1 je napisao/la:
Zasto si sad to napravila jel sam ti reko da nepricam s tobom ????
Necu ti odgovorit !

Ne moraš. Samo prije nego nešto tvrdiš moraš se u to razumjeti. Ali očito se ne razumiješ u biologiju, i u teme o tome kako je već sadašnji broj ljudi previše za zemlju.

Preporučam ti da pogledaš hvaljeni dokumentarac, planet zemlja.


sri 25 ožu, 2009 12:21 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
Sto sam ja isprico nema veze genetikom vec s poljoprivredom sto mi je struka ,ako to ne razlikujes ja neznam sta ti tu radis ??????????????????????????????????????????????????????????'

_________________
Image


sri 25 ožu, 2009 12:24 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
4 od 1 je napisao/la:
Sto sam ja isprico nema veze genetikom vec s poljoprivredom sto mi je struka ,ako to ne razlikujes ja neznam sta ti tu radis ??????????????????????????????????????????????????????????'

Odgovorila sam ti na to i tvoja tvrdnja ne stoji. Već sad na zemlji ima previše ljudi. Znanstvenici su utvrdili da bi broj od 3 miljarde ljudi bio idealan i da onda nebi bilo gladi, bilo bi dovoljno hrane za sve, priroda se nebi uništavala, tako bi i klima bila sačuvana, u atmosferi bi bilo dovoljno kisika. Postojala bi ravnoteža.

Pogledaj dokumentarac ''Planet zemlja'', tamo je sve lijepo objašnjeno.
:)


sri 25 ožu, 2009 12:27 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
RAI'TARA je napisao/la:
4 od 1 je napisao/la:
Sto sam ja isprico nema veze genetikom vec s poljoprivredom sto mi je struka ,ako to ne razlikujes ja neznam sta ti tu radis ??????????????????????????????????????????????????????????'

Odgovorila sam ti na to i tvoja tvrdnja ne stoji. Već sad na zemlji ima previše ljudi. [b]Znanstvenici su utvrdili da bi broj od 3 miljarde ljudi bio idealan i da onda nebi bilo gladi, bilo bi dovoljno hrane za sve, priroda se nebi uništavala, tako bi i klima bila sačuvana, u atmosferi bi bilo dovoljno kisika. Postojala bi ravnoteža.

Pogledaj dokumentarac ''Planet zemlja'', tamo je sve lijepo objašnjeno.[/b]
:)



oped lupas gluposti ,koja su korporaciji na platnoj listi ?
Evropa s Rusijom ti uz mehanizaciju i pravilnu obradu zemlje moze hranit 5 miljardi ljudi (bez i jednog posjecenog stabla )
To ti je osnova sto se uci u poljoprivrednoj skoli i na faklutetima !

Ajd molite u buduce zaobidi moje postove ,jel ja cu tvoje zaobilazit !

_________________
Image


sri 25 ožu, 2009 12:32 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
4 od 1 je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
4 od 1 je napisao/la:
Sto sam ja isprico nema veze genetikom vec s poljoprivredom sto mi je struka ,ako to ne razlikujes ja neznam sta ti tu radis ??????????????????????????????????????????????????????????'

Odgovorila sam ti na to i tvoja tvrdnja ne stoji. Već sad na zemlji ima previše ljudi. Znanstvenici su utvrdili da bi broj od 3 miljarde ljudi bio idealan i da onda nebi bilo gladi, bilo bi dovoljno hrane za sve, priroda se nebi uništavala, tako bi i klima bila sačuvana, u atmosferi bi bilo dovoljno kisika. Postojala bi ravnoteža.

Pogledaj dokumentarac ''Planet zemlja'', tamo je sve lijepo objašnjeno.
:)



oped lupas gluposti ,koja su korporaciji na platnoj listi ?
Evropa s Rusijom ti uz mehanizaciju i pravilnu obradu zemlje moze hranit 5 miljardi ljudi (bez i jednog posjecenog stabla )
To ti je osnova sto se uci u poljoprivrednoj skoli i na faklutetima !

Ajd molite u buduce zaobidi moje postove ,jel ja cu tvoje zaobilazit !

To ti nema veze sa korporacijama i bogastvom, to ti je realnost.
Stvaranje novih obradivih površina značilo bi uništivanje prirode i smanjenje proizvodnje kisika. Zemljina ravnoteža je krhka i može se lako poremetiti.

U Africi nema bezveze toliko gladnih ljudi.
[-X


sri 25 ožu, 2009 12:34 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
RAI'TARA je napisao/la:
To ti nema veze sa korporacijama i bogastvom, to ti je realnost.
Stvaranje novih obradivih površina značilo bi uništivanje prirode i smanjenje proizvodnje kisika. Zemljina ravnoteža je krhka i može se lako poremetiti.

U Africi nema bezveze toliko gladnih ljudi.
[-X

Ajme RAI al ga lupetaš... #-o


sri 25 ožu, 2009 12:39 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Star Trek i homoseksualnost
_Oz je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
To ti nema veze sa korporacijama i bogastvom, to ti je realnost.
Stvaranje novih obradivih površina značilo bi uništivanje prirode i smanjenje proizvodnje kisika. Zemljina ravnoteža je krhka i može se lako poremetiti.

U Africi nema bezveze toliko gladnih ljudi.
[-X

Ajme RAI al ga lupetaš... #-o

Ne lupetam ništa. Kao što sam već rekla pogledajte dokumentarac ''Planet zemlja'' i malo istražite tu temu. [-X


sri 25 ožu, 2009 12:41 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Prenapučenost Zemlje?
Pa ima smisla da se ne radi samo o poljoprivrednim površinama i proizvodnji hrane, nego i o puno drugih čimbenika koliko max može biti stanovnika na planetu - zagađenje, drugi resursi, uništavanje ekosistema, neobnovljivi resursi.... i sve drugo što je bitno za stvaranje raja na Zemlji.... teško da se sklad s prirodom može održati ako na planetu živi 20 milijardi ljudi...

BTW, u First Contactu je na Zemlji bilo oko 9 milijardi ljudi, s obzirom na današnju tehnologiju u odnosu na onu iz budučnosti, ne bi li trebalo biti i više od 20 milijardi?

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 25 ožu, 2009 3:37 am
Profil
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Jedi Hamsta – Tribl v2.0.
Avatar

Pridružen/a: pon 26 sij, 2009 7:16 pm
Postovi: 7805
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Prenapučenost Zemlje?
Uzmi u obzir da se First Contact događa nakon 3.svjetskog rata gdje su mnogi poginuli. :mrgreen:

_________________
She's got a date at midnight with Nosferatu.


sri 25 ožu, 2009 12:36 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Prenapučenost Zemlje?
Ako bi zelio nahraniti veliko kolicinu ljudi nemoras unistavat sume ,vec jedonstavno sad postoje tehnogije navodnjavanja koje ti pustinje pretvaraju u prvoklasnu zemlju (drzava Izrajel )
Voda je druga stvar ,bogate zemlje Islamske imaju tehnologiju gdje iz mora proizvode -sol,vodu ,struju
Znaci imas tehnologiju imas zemlju imas uvijete sta fali novac ,a tko stoji iza novca RAI'TARini prijatelji kapitalisti, korporacije ,zavjerenici .
Da RAI'TARA je pravo rekla neumiri ti ljudi bez veze jednostavno umiri zato jel kapatalisti (krupan kapital ) zeli da umru .

Sto se tice onecistenja zemlje pa jedino Sad-e i Kina nisu potpisali protokol iz Kjota zasto ,pa jednostavno velike kororacije upravljaju njima .
Evropa pokusava natjerat ih da potpisu naravno da nece ,i zemlja se unista bas zbog njih .
Ono crne tehnogije uvijek ti postoji zelena alternativna tehnogija sad razmislite kome nije u cilju da ude !

Jos sto se tice hrane danas hrana nije nista drugo vec oruzje u ratu za kontrolu planeta !
Samo jao nasoj djeci i unucima ako RAI'TAR-tini pobijede !

_________________
Image


sri 25 ožu, 2009 1:14 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: Prenapučenost Zemlje?
Uglavno tko zanima vise o tome kako je hrana oruzje neke si procita knjige ovog autora !
f. william engdahl
A u Sjemenu unistenja totalno objasnjava kako je hrana postala oruzje .
http://www.superknjizara.hr/index.php?c ... dautor=981

_________________
Image


sri 25 ožu, 2009 1:37 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Prenapučenost Zemlje?
Zemlja jos nije prenapucena , npr hrvatska moze imat skoro 13-15 milijuna stanovnika a ima ih 4 , milijuna , mađarska moze imat 20 milijuna a ima ih 10 milijuna
Svijet jos i dalje nije prenapucen ali ce uskoro mozda takav biti :|

_________________
Surviving the new decade


sri 25 ožu, 2009 2:47 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 144 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan