Sada je: uto 14 svi, 2024 8:29 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
 metalci 
Autor/ica Poruka
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: metalci
OK :mrgreen: Ja mislio da zaista ne znas razliku izmedju Technical Death-a i Progressive Death-a :mrgreen:

Pa odslusaj jos jedanput onu Opeth-ovu pesmu pa ce ti se samo kasti :mrgreen:
Svaki Progressive/Technical ima sarm jazz-a u sebi !
A Opeth najbolji primer tu imas i Klasiku i Jazz :mrgreen:

Ovo su neke jednacine koje najbolje objasnjavaju razliku ova dva zanra (nadam se da nisam nista izostavio :zubo: )

Jazz Fussion + Death Metal + Progressive Rock=Technical Death Metal

Jazz Fussion+ Death Metal + Psyhodelic Rock + Classic +Progressive Metal= Progressive Death Metal

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sub 28 tra, 2012 4:25 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: metalci
:shock: :lol: A sad baš ove jednačine... Ne znam... Puno toga si tu nadrobio. Al bolje da ne seremo o žanrovima i podžanrovima metala jer ćemo brzo završiti na psihodeličnom post metalcoreu sa uletima atmosferičnog sludgea, i to ćemo također proglasiti novim pravcem. Bolje ne. :lol:


sub 28 tra, 2012 6:11 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: metalci
Evo necega zanimljovog D:

Metalac, Zmaj i princeza


HEAVY METALAC dolazi na Harley Davidsonu, ubija zmaja, popije pivo i otkulira princezu.

GRIND METALAC dolazi, odvristi nešto sasvim neuracunljivo za otprilike 2 minuta i zatim ode.

POWER METALAC dolazi jasuci belog jednoroga, pobegne od zmaja, spasi princezu i oni vode ljubav u zacaranoj sumi.

THRASH METALAC dolazi, potuce zmaja, spasi princezu i otkulira je... brzo i lako.

FOLK METALAC dolazi sa prijateljima svirajuci harmonike, violine, flaute i još puno uvrnutih instrumenata, zmaj se uspava (umoran od plesanja) i oni odlaze bez princeze.

VIKING METALAC dolazi na brodu, ubija zmaja mocnom sekirom, skuva i pojede ga, siluje princezu do smrti, opljacka zamak i spali mesto pre odlaska.

DEATH METALAC dolazi, ubija zmaja, **** princezu i ubija je, zatim odlazi.

BLACK METALAC dolazi u ponoc, ubija zmaja i natice ga na kolac ispred zamka... zatim siluje princezu, ispija njenu krv u ritualu pre nego sto je ubije... zatim i princezu natice na kolac.

GORE METALAC dolazi, ubija zmaja i razapinje njegovu utrobu ispred zamka, **** princezu i ubija je...
zatim **** ponovo njen les, rasece njen stomak i pojede utrobu, **** njenu mrcinu po treci put, spali truplo i **** ga poslednji put.

DOOM METALAC dolazi, vidi velicinu zmaja i pomisli da ga nikada neće pobediti, pada u depresiju i izvrsava samoubistvo...
Zmaj pojede njegov les i princezu zajedno.

GOTHIC METALAC dolazi istripovan da je vampir i da ga zmaj neće videti ako se kreće u senci. Zmaj ga pojede a princeza se udavi u jezeru suza.

NU METALAC dolazi skakajuci i mlatarajuci sa dredovima. Zbuni zmaja, udje kod princeze i smori se jer je princeza demode za njega.

AVANTGUARDE METALAC dolazi na kolenima, gledajuci u nebo, zmaj se uplasi i pobegne a princezu zakaci o drvo i piše poeziju.

AGRO METALAC
Dodje na traktoru, otkulira zmaja, prebije princezu i useli se u zamak.

TROO METALAC dodje i pocne i zmaja i princezu da smara time kako je metal njegov zivot

PROGRESSIVE METALAC dolazi sa gitarom i svira solo od 26 minuta, zmaj se ubija od muke, protagonist odlazi u princezinu spavacu sobu, svira još jedan solo sa svom tehnikom koju je naucio na zadnjoj godini konzervatorijuma... princeza bezi, i sada trazi „HEAVY METAL” protagonistu.

GLAM METALAC dolazi, zmaj se smeje njegovoj pojavi i pusta ga da udje, protagonist krade princezinu sminku i pokusava da ofarba zamak u predivnu ruzicastu boju.

INDUSTRIAL METALAC se pojavljuje u bljestecem kaputu, pravi nepristojne gestove pred zmajem, i biva priveden u zemlju bajki od strane radnika obezbedjenja.

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


ned 17 lip, 2012 9:09 pm
Profil
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: metalci
Staro, ali vidim malo i nadopunjeno. Ne sjećam se ovog Troo, gore, agro metalac...

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


pon 18 lip, 2012 1:55 pm
Profil ICQ Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: metalci
Sludge metalac valjda donese banju punu masti, da je zmaju da je pojede, zmaj dobije infarkt.

I tak dalje.

Post metalac?


pon 18 lip, 2012 10:53 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: metalci
Znam da je staro ,ali ipak je super kad se ponovo nasmejes dobroj staroj fori :mrgreen:

@Miki
Ne bih znao reci :lolsmjeh:

Samo se pitam kakav je to Agro Metal? :lolsmjeh:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


uto 19 lip, 2012 9:22 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: metalci
Agro metal...Vuco?


uto 19 lip, 2012 7:31 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan