Sada je: pon 13 svi, 2024 12:53 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
 Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams) 
Autor/ica Poruka
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Episode VII (2015.)
Baš mi je palo na pamet kako bi bilo grozno da đedaji ostanu kakvi su bili.

Jedna jedina stavr koja mi se sviđala u tim knjigama i svemu je što je novi order radikalno drukčiji jer im je dozvoljena ljubav i koketiranje s tamnom stranom. A to je difno.

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


sub 10 stu, 2012 5:12 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Episode VII (2015.)
_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
nastanak Nove Republike te novog Jedi Coucila te to što je Luke postao glavni tog novof Jedi ordera,

Nova trilogija će vrlo vjerojatno izbrisati kompletan New Jedi Order iz postojanja.

A zašto misliš da bi nova trilogija izbrisala novi Jedi order? Kaj ima negdje naznaka za takvo što?

_________________
Image


sub 10 stu, 2012 5:29 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Episode VII (2015.)
Suikotreki je napisao/la:
A zašto misliš da bi nova trilogija izbrisala novi Jedi order? Kaj ima negdje naznaka za takvo što?

Mislim da se to lako da zaključit iz činjenice da nova trilogija neće imat veze ni sa jednom knjigom, što je službeno potvrđeno.

Mislim da Disney ne mari pretjerano za knjige, kao što ni sam Lucas nije baš mario. Manje više ista situacija kao u Treku, samo ono što vidiš u filmovima je kanon.


sub 10 stu, 2012 5:39 pm
Profil Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Episode VII (2015.)
aaaaaaaaaaaa tako znači...pa dobro, makar su pogodili da će igrati u filmu... :zubo:

_________________
slika


sub 10 stu, 2012 5:41 pm
Profil YIM Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Episode VII (2015.)
J.J. Abrams je redatelj Epizode VII !

slika

Portal TheWrap.com objavio je danas veliku vijest: J.J. Abrams, čovjek koji je nedavno odbacio svaku mogućnost da se primi novih Ratova zvijezda, ipak je popustio i pristao sjesti za kormilo Epizode VII!


pet 25 sij, 2013 2:13 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Sad se stvarno nadam kako će Star Trek XIII režirati Jonathan Frakes (ili, pak, Bryan Singer). :)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pet 25 sij, 2013 10:04 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Službeno: J.J. režira Epizodu VII, ostaje u Treku

slika

Disney je danas i službeno potvrdio kako je J.J. Abrams preuzeo redateljsku palicu Epizode VII, koja u kina stiže 2015. godine.

"Vrlo je uzbudljivo imati J.J.-a kao čelnu osobu na projektu stvaranja novog Star Wars filma. J.J. je savršen izbor za taj posao. Uz nedvojbene kvalitete filmaša, J.J.-a krasi i dubinsko razumijevanje ove franšize. On razumije bit Star Warsa i sigurno će taj talent iskoristiti kako bi stvorio nezaboravan film", izjavila je nova čelnica Lucasfilma Kathleen Kennedy.

"Uvijek i iznova sam oduševljen J.J.-em kao filmašem i pripovjedčem. On je savršen izbor za redatelja novog Star Wars filma i stoga franšiza ne može biti u boljim rukama", konstatirao je George Lucas.

"Biti dio idućeg poglavlja Star Wars sage, surađivati sa kathy Kennedy i ovom izvanrednom skupinom ljudi, neopisiva je čast. Štoviše, mislim kako sam sad zahvalniji Georgeu Lucasu negoli kad sam bio dijete", rekao je Abrams.

Abramsu će se pridružiti i njegov dugogodišnji kolega Bryan Burk, koji će zajedno sa Kathleen Kennedy objediniti producentske snage Bad Robota, Lucasfilma i Disneya.

Za kraj, spomenimo kako se je danas oglasio i dopredsjednik uprave Paramounta Rob Moore, otkrivši kako će Abrams i dalje ostati dijelom Star Trek franšize, i to u najmanju ruku kao producent trinaestog Star Trek filma.

"J.J. će nastaviti s razvojem projekata za nas, uključujući novu Nemoguću misiju, a obvezao se producirati i slijedeći Star Trek film", rekao je Moore.

Podsjetimo, slična se situacija dogodila i tijekom Abramsovog prijelaza sa Nemoguće misije na Star Trek. Naime, nakon što je režirao Nemoguću misju 3, i potom prešau redateljsku stolicu Star Trek franšize, Abrams je i dalje ostao producent četvrog nastavka Nemoguće misije, Mission: Impossible - Ghost Protocol.

Naravno, sad se postavlja pitanje tko bi Abramsa mogao naslijediti na mjestu Star Trek redatelja. Ako nas pitate onda bismo rado vidjeli ili Jonathana Frakesa, ili, pak, Bryana Singera. A svakako nije naodmet spomenuti i malo čudnije rješenje za redatelja Star Trek XIII, koje je u proteklih nekoliko sati postalo prava pošast na raznim filmskim forumima, gdje se za navedeno radno mjesto predlaže George Lucas.

No, o tom potom, a zasada nam ostaje uživati u Star Trek Into Darkness, koji u hrvatska kina stiže 16. svibnja.

Preneseno sa SFCentra i MosCroatije. :)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sub 26 sij, 2013 11:19 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
MosCroatia je živa? :o

Ajde, neka... Samo mi nije jasno zašto su doslovno prepisali zadnjih nekoliko naših članaka. OK, nije baš da mi Bog zna koliko smeta, nije to Index pa da zarađuju od klikova koristeći tuđi rad... Ali nekako je običaj, kad se prenosi tuđe, da se prepiše samo dio, i ponudi link na ostatak.

Inače, upoznao sam par ljudi s tog portala na SFerakonu, simpatična ekipa. Nadam se da će im udruga i portal malo živnut sad kad su Ratovi opet top tema.


sub 26 sij, 2013 11:51 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
_Oz je napisao/la:
MosCroatia je živa? :o

Ajde, neka... Samo mi nije jasno zašto su doslovno prepisali zadnjih nekoliko naših članaka. OK, nije baš da mi Bog zna koliko smeta, nije to Index pa da zarađuju od klikova koristeći tuđi rad... Ali nekako je običaj, kad se prenosi tuđe, da se prepiše samo dio, i ponudi link na ostatak.

Inače, upoznao sam par ljudi s tog portala na SFerakonu, simpatična ekipa. Nadam se da će im udruga i portal malo živnut sad kad su Ratovi opet top tema.



Zato što sam im preuzeo pisanje vijesti pa mi najbezbolnije napraviti c/p. :zubo: A da ne spominjem kako na Mosu forumu imam preko 1000 postova, a i check nam je svojedobno napavio dizajn za Farscape Centar. :mrgreen:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 27 sij, 2013 12:00 am
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
A tako znači? Uzurpirali smo MosCroatiju? :vrazicak1: :lolsmjeh:

Good. Gooood. :vrazicak2:


ned 27 sij, 2013 12:27 am
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Ovoe je skoro pa paradoksalno... Da Trek i Wars imaju istog redatelja... :mrgreen:
Ipak, nešto mi govori da će Abramsov stil više odgovarati SW-u nego Treku...

EDIT: Dude... sad sam shvatila koji je ovo paradise za SF geekove poput nas... :skok:

_________________
It is smaller on the outside!


ned 27 sij, 2013 6:04 pm
Profil
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: sub 04 vel, 2012 10:47 pm
Postovi: 102
Spol: Muški
Opis Stanja: Homeless
Koje si vrste?: 1/2vilenjak
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Mozemo li ocekivati Trek vs. Wars crossover? Wet dream svakog iole geeka.

_________________
slika


pon 28 sij, 2013 10:19 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
LOL, zar je i u SFu krenulo okrupnjavanje? :lol:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 28 sij, 2013 11:10 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Ma to je The Shat nešto smućko... :lol:


_Oz je napisao/la:
Ne znam, meni su Pirati s Kariba oličenje umjetnog. Jeftino keširanje diznilendske atrakcije, bez imalo supstance. Jedino Johnny Depp malo spašava stvar sa svojim šarmom.

OK, "Mrtvačeva škrinja" mi je još bila fora, ali trojku sam jedva izdržao do kraja, a četvorke se jedva uopće sjećam.



Da se nadovežem na Ozov post od prije par mjeseci vezano za Pirate s Kariba 4... jedini razlog zašto se tog filma sjećam je Ian McShane... i djelovao mi je bolji nego 3. nastavak. Uglavnom, volim Disneyeve filmove (neke 8-[ )... sve mi je manje iritantno od Jar Jara... :|

_________________
Image


uto 29 sij, 2013 10:51 am
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Episode VII (2015.) (directed by J.J. Abrams)
Spet je napisao/la:
Ma to je The Shat nešto smućko... :lol:



hahahaha...

_________________
It is smaller on the outside!


sri 30 sij, 2013 8:16 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 93 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan