Sada je: pon 29 tra, 2024 3:10 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Episode III: Revenge of the Sith (2005.) 

Ocijeni film
10 30%  30%  [ 3 ]
9 30%  30%  [ 3 ]
8 30%  30%  [ 3 ]
7 10%  10%  [ 1 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 10

 Episode III: Revenge of the Sith (2005.) 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Episode III: Revenge of the Sith (2005.)
Čini mi se da je HRT sinoć prikazao bluray verziju Osvete Sitha, ima par sitnica po kojima se može primijetiti, očito su otkupili najnoviju verziju, ali su zato ostavili stara izdanja Fantomske prijetnje i Napad klonova. [-X


Meni Osveta Sitha ide tek nakon stare trilogije, ali je sigurno najbolji film prequel trilogije, iako i u njemu ima dosta Lucasovih gluposti, ali zato ima i puno odličnih trenutaka; "You were my brother, Anakin. I loved you.", kada Palpatine proglašava carstvo, uvijek se naježim kod te scene, kao i kod one kad Vader i car gledaju izgradnju Zvijezde smrti... Ali je zato gluma u pojedinim dijelovima prilično loša, i previše Forceirana. :mrgreen:

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


pon 04 ožu, 2013 1:59 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Episode III: Revenge of the Sith (2005.)
Suikotreki je napisao/la:
Krivo si to shvatio captain.
Ja bi prije rekao da je Palpatine namjerno dozvolio da ga Windu pobjedi jer je znao da će se Anakin vratiti. On je davno prije znao da se Anakin kolebao a prijetnja "bespomoćnom" starcu Palpatineu je bila odlična predstava da Anakinu dokaže kako ne postoji nikakva razlika između jedia i sithova.
Jer samo pogledaj tu scenu iz Anakinove perspektive.
Palpatine sav jadan na podu leži, moli za svoj život, a Windu ga hladnokrvno želi ubiti. Kakav dojam to ostavlja? A nemoj zaboraviti da je Palpatine duugi niz godina manipulirao i ispirao mozak Anakinu. Ova izrežirana scena kako gubi je samo zadnja kap koja je natjerala Anakina da potpuno pređe na mračnu stranu.
I ne možeš toliko biti kritičan protiv Anakinovog prelaska na mračnu stranu. Nije da se to dogodilo preko noći. Postupak je bio polagan ali postepen. Pa već i u Klonovima je bilo naznaka za tu njegovu mračnu stranu.
A drugo Anakin je bio emocionalno nestabilna osoba. Prvo je izgubio majku, onda poslije toga je dobio tu viziju kako Padme umire, a Palpatine je sve to znao i samo vješto koristio u svoju korist. Anakin je ovdje u biti samo naivna budala koji do samog kraja nije znao da je manipuliran.
A nakraju ako se govori o onom "proročanstvu", možda je sve to bilo suđeno da se dogodi. Jer nakraju Anakin je uspostavio red u sili na kraju šestice, samo se eto stvari nisu odvijale onako kako su jediji to interpretirali.


Nije nit ta opcija za odbacit ..jer kasnije yoda nije moga pobijedit palpatinea a yoda je puno iskusniji jedi od mace windua
Anakin u drugom dijelu reagira sasvim normalno s obzirom da su mu mater mučili i da je na kraju od tog umrla ..anakin po meni ima prenaglašen stav "ja san netko i nešto a mene se dovoljno ne cijeni" ..onako dosta mladenački i arogantan stav ali nije to ništa čudno nit je to dokaz zla ..mislim da u klonovima nema prelaza na mračnu stranu ali je stres zbog gubitka majke i nesigurnost u samog sebe , kumovala tome da u trečem filmu ..anakin ipak prelazi na mračnu stranu ..samo je to prikazano nekako prelagano ..iako palpatine uistinu manipulira s anakinom na duži period :|

Gadan kraj bitke s obi wan kenobijem je samo učvrstilo prelazak na mračnu stranu ..ali ironija je da je baš mračna strana uništila i anakina i padme tako da je anakinu prelazak na mračnu stranu zapravo ostvarenje svih njegovih strahova zbog kojih je i završija tamo

Možda bi mi bilo draže da se baren malo promišlja o svojim akcijama kad se sukobija s obi wan-om ..iako s onim ubojstvom mlađih jedi učenika je napravija korak bez šanse za povratak ..tako da možda je sve ipak dobro napravljeno

_________________
Surviving the new decade


pon 04 ožu, 2013 2:50 pm
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Episode III: Revenge of the Sith (2005.)
Elim Garak je napisao/la:
Čini mi se da je HRT sinoć prikazao bluray verziju Osvete Sitha, ima par sitnica po kojima se može primijetiti, očito su otkupili najnoviju verziju, ali su zato ostavili stara izdanja Fantomske prijetnje i Napad klonova. [-X

A jel? Ja sam gledala film 5 puta u kinu i djeluje mi identičan. 8-[

Doduše, imam ga i na blu-rayu pa kad odgledam i to, moć ću ti sa sigurnošću točno reć. :zubo:

_________________
Image


sri 06 ožu, 2013 7:46 pm
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Episode III: Revenge of the Sith (2005.)
Spet je napisao/la:
Elim Garak je napisao/la:
Čini mi se da je HRT sinoć prikazao bluray verziju Osvete Sitha, ima par sitnica po kojima se može primijetiti, očito su otkupili najnoviju verziju, ali su zato ostavili stara izdanja Fantomske prijetnje i Napad klonova. [-X

A jel? Ja sam gledala film 5 puta u kinu i djeluje mi identičan. 8-[

Doduše, imam ga i na blu-rayu pa kad odgledam i to, moć ću ti sa sigurnošću točno reć. :zubo:


Da, ali kad kažem sitnice, doslovno mislim sitnice, npr. scena kad se Obi-Wan bori protiv Grievousa, kad se klonovi pridruže borbi govore par stvari, čega nije bilo u originalu, sitnice, ali Star Wars frik kao ja primijeti takve stvari. :mrgreen: Dok su u Fantomskoj prijetnji očite promjene, npr. CGI Yoda, u Klonovima i Osveti baš i nisu, uglavnom dodani kratki dijalozi. :)

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


sri 06 ožu, 2013 11:17 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 109 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan