Sada je: sub 20 tra, 2024 2:43 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 338 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sljedeća
 Stargate Atlantis 
Autor/ica Poruka
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Stargate Atlantis
captain je napisao/la:
Cvicek kompliciras sve star trek ankete su spojleri pa ih opet imamo a i tko uopce ima zivaca citat cijelu temu :|

Uglavnom da se vratimo na temu 8)

Citat:
Todd: I believe among your people it is customary to shake hands. (Offers his hand to Carter, every guard now aims their guns. He begins to laugh.) Just a little Wraith humour.


:lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Inace super epizoda..vizija unistenja atlantisa je spektakularna a todd je u svom elementu ...cini mi se cak da mu i previse nevjeruju ..iako je wraith pokazao se cesto cak i pouzdanim ...zao mi je davos-a ..stvarno je super na neki nacin imat moci koje on ima ..woolsey je bia grintljiv u ovoj epizodi 8)

Replikatori uistinu rade probleme wraithima...nazalost kao taktiku ratovanja koriste i genocide nad ljudskim planetima..uzas :pokislo:


Ma nije sad tolka neka frka oko spoilera, a i nisu neki spoleri. Nije npr. napisadal da će se Atlantis raspasti u zadnjoj epizodi, i da će Sheppard nestati ili tako neki veliki spoiler. :wink:

A glede ove epizode... Zakon! Todd je zakon i wraith jokes su zakon! :biggrinlove:

_________________
slika


pet 08 sij, 2010 9:33 pm
Profil Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Stargate Atlantis
@Cvicek: Znaci mozemo pisat bez spoilera samo o onome sto je prikazivano na HRT-u? :) Sta je s nama koji nemamo TV? :zubo:

I vjeruj mi, ne dolaze svi na ovaj forum radi rasprava o star treku :wink:

Nego, da, epka... :zubo: A taj replikatorski plan da pobiju ljude mi je bio genijalan :shocked: i wraith jokes su odlicne :lolsmjeh: Ajme kak obozavam Todda :zubo: Bas mi je zao sto nikad nismo saznali kak se zapravo zove :|

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


pet 08 sij, 2010 10:06 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Stargate Atlantis
Nemam ni ja TV (imam tv tuner koji mi se još od proljeća ne da ubacit u komp... :D )

Sudjelovala si nekada u raspravama oko toga, pa znaš da nemamo točno određen "poslovnik" za to...

Ako bi morao birati, radije bi zaštitio one koji ne žele da im se spoila kritične stvari...

No nećemo sad offtopičariti ovdje, nije okej... ja ću reagirati kad ću misliti da treba ili će mi se dati ili ću biti nabrijan na Popravljanje Svijeta :mrgreen: .... a eventualni nastavak diskusije možemo u "Dobrodošli" .... ili u nekoj drugoj trkeljani ;)

ontopic:
nisam baš doživio Todda, Michael mi je bio dosadnjikav jer su epizode s njim manje više slične, a Replikatori su okej makar mi je bezveze da su išli kopirati negativce iz SG1 u SGA...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 09 sij, 2010 1:00 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Nemogu virovat da je sheppard nagovorio nekog da postane wraith hrana ..doduse to i je zrtva zbok njegove kceri i mckayeve sestre ..kako bi im todd pomogao ali ipak malo mi je to djelovalo strasno ...jbt wraithi stvarno nemogu nikako a da nebudu neprijatelji ljudima..dok se hrane s njihovom zivotnom energijom :(

_________________
Surviving the new decade


pon 11 sij, 2010 7:51 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Super mi je ispala ova epizoda s kopijama ekipe ...ispalo je kako su vizije koje je imala samantha tocne samo nije unisten pravi atlantis nego kopija koju su napravili pobunjeni replikatori 8) ..super je kad dva rodneya razgovaraju i istovremeno iste stvari govore a i super je bilo vidjet elizabeth ...ronon nije bas vjest u odnosu samim sa sobom :zubo: ..........kraj je bia strasan ..replikatori imaju uistinu veliku flotu :|

Ps i oba kopija kellerice mi je simpa :sesir2: :)

_________________
Surviving the new decade


pon 11 sij, 2010 8:53 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Stargate Atlantis
captain je napisao/la:
Nemogu virovat da je sheppard nagovorio nekog da postane wraith hrana ..doduse to i je zrtva zbok njegove kceri i mckayeve sestre ..kako bi im todd pomogao ali ipak malo mi je to djelovalo strasno ...jbt wraithi stvarno nemogu nikako a da nebudu neprijatelji ljudima..dok se hrane s njihovom zivotnom energijom :(


E to nisam ni ja mogao vjerovati. Mislim da je to jedna od groznijih i rekao bi glupljih stvari i epizoda u SGA. Ja ne vjerujem da bi to ikad Sheppard napravio. :roll:

captain je napisao/la:
Super mi je ispala ova epizoda s kopijama ekipe ...ispalo je kako su vizije koje je imala samantha tocne samo nije unisten pravi atlantis nego kopija koju su napravili pobunjeni replikatori 8) ..super je kad dva rodneya razgovaraju i istovremeno iste stvari govore a i super je bilo vidjet elizabeth ...ronon nije bas vjest u odnosu samim sa sobom :zubo: ..........kraj je bia strasan ..replikatori imaju uistinu veliku flotu :|

Ps i oba kopija kellerice mi je simpa :sesir2: :)


Genijalna epka... Dva Rodneya... :biggrinlove: :lolsmjeh:

_________________
slika


uto 12 sij, 2010 12:44 am
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Fran je bas simpa :thumbs2: ekipa mora uci u savez s wraithima a rodney smislja nacin kako unistit replikatore ..carterica je ipak malo u svom elementu i kuzi reodneyeve tehnoloske spike ...larrin postaje saveznica ekipi..nazalost sheppard je opet bio vezan :lolsmjeh: ..ali nije se bunio na kraju...mislim da su se njih dvoje nasli :biggrinlove: ..asgard oruzje je super ali ipak mislin da je slabije od trek fazora bitka je bila odlicna ...a na kraju je mckayev plan uspio i svi replikatori su se skupili u jednu veliku loptu ..nazalost postali su preteski i uzrokovali spektakularno unistenje citavog planeta ...rodney je nakon citavog sunceva sustava..unistio i planet ..stvarno je nositelj apokalipse ...nema tu 4 jahaca apokalipse..nego samo jedan ..Meredith Rodney Mckay :zubo:....kraj djeluje bas prijetece 8)

_________________
Surviving the new decade


uto 12 sij, 2010 8:03 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Ekipa zaglavila ...Sheppard se boji da teyla kao u filmovima ne dobije trudove..stvarno sheppard puno filmove gleda :zubo:
Ronon i Kellerica su se zblizili malo a Rodney je zaglavio ....Zelenka i Carterica su isto zaglavili a na kraju je i Zelenka u prostoru koji bi ubia svakog klaustrofobicara se provukao i rijesio stvar ...samantha dok je bila zaglavljena je bila u svom elementu ...a sheppard je postao pravi alpinist :zubo:

_________________
Surviving the new decade


sri 13 sij, 2010 7:53 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Stargate Atlantis
Genijalna scena kad se Carterica počne svlačit u liftu... :lolsmjeh:

_________________
slika


sri 13 sij, 2010 8:34 pm
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Nije fer cura im je pomogla a oni joj napravili moriarty trik i strpali je u virtualnu stvarnost ..samo zbog toga jer je replikator :cry: ....jos su joj tijelo rastavili :|

Ko nekuzi o cem nek pogleda seriju :zubo:

_________________
Surviving the new decade


čet 14 sij, 2010 7:53 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Stargate Atlantis
captain je napisao/la:
....jos su joj tijelo rastavili :|

preko svega bih presao, ali to je bio grijeh!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 15 sij, 2010 7:40 pm
Profil ICQ Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Da ...totalni grijeh :( :x

Ronon I tealc su strasni ..carterica je pozvala tealc-a da pomogne rononu ...Tealc je na pocetku isprovocirao ronona i jos su se i potukli u sparing dvorani a sheppard se kladio ..na kraju je ispalo nerijeseno :mrgreen:

Wraithi sunapali midway ... kavanagh se opet onesvijestio :lolsmjeh: ...sva sreca da su tealc i ronon bili tu i da su uspijeli doc do SGC kad i wraithi a i kasnije je ekipa sa sheppardom dosla na midway ...kojeg je kavanagh malo unakazio(unistio ...na kraju su tealc i ronon spasili stvar a jos je i ronon primjetio da tealc stalno govori indeed ...a tealc je od celavca dosao do covika s dugon koson ..duig je put od jaffe bez dlake na glavi do jaffe s prasumom na glavi :zubo:

_________________
Surviving the new decade


pet 15 sij, 2010 7:54 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Stargate Atlantis
e, to mi je jedna od drazih epki Atlantisa.
valjda rati Teal'ca :mrgreen:
i da, ona scena kad mu Ronon prigovori za indeed je legendarna.

(jedino sto zamjeram epki je sto Teal'c nije razvalio Ronona tamo na pocetku. :) )

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 15 sij, 2010 8:22 pm
Profil ICQ Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Carson is back :skok: ...michael je stvarno poludio i zeli napravit genocid nad svojom bivsom rasom a cini mi se da su njegovi hibridi opasniji od wraitha jer se nemoraju hranit ljudskom energijom nego se hrane obicnom hranom ...klonirao je carsona da bi se domogao hoffanske droge ..koja ubija wraithe pri hranjenju ...odlicno je sta su michael i todd u istoj epizodi ..dva najbolja wraitha ,michael s hibridima ima veci manevarski prostor...hmm bas bi bilo cool da goauld uzme jednog hibrida..ionako su jaci od ljudi i nemaju wraith slabosti..jos kad bi imali goauld simbionta u sebi ..pa to bi bili strasna stvorenja :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


pet 15 sij, 2010 8:58 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate Atlantis
Jadni carson ..cili mu se zivot okrenia ..originala je ubia tumor a drugi carson ima problema sa propadanjem stanica i spoznajom da je klon ..jos je mora ici u stazu :(

A sheppard je zavrsio u buducnosti ..nazalost s njegovim odlaskom sve se promijenilo ..ali ipak superrodney je spasio stvar :thumbs2:

_________________
Surviving the new decade


pon 18 sij, 2010 9:00 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 338 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan