|
|
Registracija • Chat • ČPP
• Pretražnik • Prijava |
|
Sada je: čet 25 lip, 2026 1:25 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
|
Stranica: 1/1.
|
[ 6 post(ov)a ] |
|
| Autor/ica |
Poruka |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
 Preminuo Don S. Davis
Preminuo je Don S. Davis, general Hammond iz Stargatea SG-1. Više o tome na Crogateu.
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| uto 01 srp, 2008 7:48 am |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Preminuo Don S. Davis
eh... steta rip
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| uto 01 srp, 2008 10:02 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
 Re: Preminuo Don S. Davis
...ma lik je bio dobar... ...iz poetka mi nije sjeu o SG1-u... no kasnije mi je bio sve bolji... i šteta što su ga zamijenili...
...no... on je od svojeg lika i djela napravio povijest... te će ga još mnogo generacija gledati i SG1-u...
...slava mu...
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| sri 02 srp, 2008 12:24 am |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: ned 25 lip, 2006 8:24 pm Postovi: 901 Lokacija: Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TOS Naj Film: ST: XI Koje si vrste?: Nisam :P
|
 Re: Preminuo Don S. Davis
Neeeeee, stvarno odlican glumac i covjek. Ostavio je traga na meni u SG1-u.
R.I.P.
_________________

"This is usually the part where people start screaming."
|
| sri 02 srp, 2008 9:32 am |
|
 |
|
So Say We All
Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am Postovi: 4808 Lokacija: Between the thighs of Helen Spol: Muški Naj Serija: DS9 Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
|
 Re: Preminuo Don S. Davis
Šteta, taman sam ga dobro upoznao kroz SG-1.
_________________
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo
|
| sri 02 srp, 2008 12:14 pm |
|
 |
|
Admiral
Pridružen/a: sri 04 lis, 2006 5:42 pm Postovi: 775 Lokacija: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones Spol: Ženski Naj Serija: VOY Naj Film: ST: XI Opis Stanja: Drowning In Hell, Burning In Heavens
|
 Re: Preminuo Don S. Davis
godspeed ... 
_________________
 The woods are lovely, dark and deep, But I have promises to keep, And miles to go before I sleep, And miles to go before I sleep...
|
| sri 02 srp, 2008 8:51 pm |
|
 |
|
|
Stranica: 1/1.
|
[ 6 post(ov)a ] |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|