Sada je: čet 25 lip, 2026 1:27 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
 Akcija za otkup Stargate-a! 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Akcija za otkup Stargate-a!
Ukoliko zaista volite SF, apeliram na vas da na program@hrt.hr pošaljete mail slijedećeg sadržaja, potpisan vašim imenom i prezimenom:

Štovani!

Zahvaljujem vam na otkupu "Battlestar Galactice", s nadom kako će serija dobiti kvalitetan termin prikazivanja. No, imajući u vidu kako je HRT najbolja hrvatska TV postaja, pozivam vas da otkupite i iznimno popularne SF serije "Stargate SG-1" i "Stargate: Atlantis" i prikazujete ih naizmjence sa "Battlestar Galacticom", a po uzoru na prikazivenje "Ekipe za očevid: Las Vegas" i "Ekipe za očevid: Miami".

Unaprijed zahvaljujem,

[ime i prezime]


Akcija je pokrenuta u okviru Star Trek Centra, ali pozivamo i ostale siteove i fanove da nam se pridruže, kroz slanje mailova, postanje na HRT Forumu i stavljanje obavijesti na siteovima. Chaky, možeš li staviti vijest na USS Croatiinu naslovnicu. ;D

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 14 svi, 2006 4:16 pm
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Akcija za otkup Stargtaea!
Miroslav je napisao/la:
Chaky, možeš li staviti vijest na USS Croatijinu naslovnicu. ;D


Naravno da mogu... iako će me Teddea ubiti zato što promičem dolazak neke druge SF serije osim ST-a

btw. dobrodošao na forum :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 14 svi, 2006 5:44 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 
Hvala Chaky. ;)

Ma, i ja bih najradije pokrenuo akciju za ST, al' je nedavno prikazan pa su mikroskopske šanske za to na HRT-u, dokj ona gamad sa RTL-a i Nove TV niti ne pomišljalju na otkup Star Treka. Stoga će bitio super ako nam HRT u narednom razdoblju prikaže Stargate i BSG, pa da ih onda gnjavimo sa reprizom Star Treka. ;)

Osim toga, dajte svoj glas i na HRT Forumu, u službenom topicu kampanje - LINK

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 14 svi, 2006 5:58 pm
Profil Web stranica
Mister 47
Mister 47
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 5:38 pm
Postovi: 1609
Lokacija: Philadelphia, PA
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: IV
Post Re: Akcija za otkup Stargate-a!
Miroslav je napisao/la:
i prikazujete ih naizmjence sa "Battlestar Galacticom", a po uzoru na prikazivenje "Ekipe za očevid: Las Vegas" i "Ekipe za očevid: Miami".


A što ti ovo znači?
I serija se ne zove "Ekipa za očevid: Las Vegas", nego samo "Ekipa za očevid".

_________________
slika
Živi dugo i berićetno.


ned 14 svi, 2006 6:03 pm
Profil Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
btw. Miroslave, sad kad si se registrirao skoči na veliku SF anketu i glasaj :)

http://usscroatia.hr/phpBB2/viewforum.php?f=15

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 14 svi, 2006 6:13 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 
Istina, no to sam valjda slučajno previdio.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


ned 14 svi, 2006 6:14 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Trebalo bi nadopisat da i ST zapakiraju u sve to. :)

_________________
slika


ned 14 svi, 2006 6:21 pm
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
Shadowmaster je napisao/la:
Trebalo bi nadopisat da i ST zapakiraju u sve to. :)

A kaže čovjek da je full prerano tražit ih da ponovno puste ST... i ja se slažem s njim... imali smo oko 650 epizoda Treka na HRT-u do prije nekoliko mjeseci...

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


ned 14 svi, 2006 6:25 pm
Profil Web stranica
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 8:19 pm
Postovi: 30
Post 
A HRTovci tak i tak sigurno već imaju u mail rulesima namješteno da svaki mail koji sadrži rijeći "Star Trek" automatski šalje u smeće... :)


ned 14 svi, 2006 10:25 pm
Profil ICQ
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
LOL
...pa potrudit ću se pa poslati nešto... samo ću malo promijeniti original :)

...super da je još jedan Archer na forumu... i još ako voli Enterprise :) ... :trekkie:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 14 svi, 2006 11:57 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 
Star Trek najbolja strana serija u povijesti HRT-a !

Još se jednom pokazalo kakav je dragulj HRT imao na programu. Naime, Zvjezdane staze nadomoćno su pobjedlile u Večernjakovom izboru za najbolju seriju u povijesti HRT-a, osvojivši 39.01% glasova. Iskreno se nadamo kako će HRT jednog dana, u skoroj budućnosti, reprizirati čitave Staze, te da će, u međuvremenu prikazati cjelokupnu Battlestar Galacticu, Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis.

--------------------

Chaky, sad ću ja dati svoj glas u anketi, nisam prije stigao. ;)

Inače, HRT je prikazao 704 epke Star Treka i 9 filmova. Dakle, jedino nisu prikazali Nemesis (al hoće ubrzo) i TAS.

---

mr.bobo - ENT i DS9 su mi dvije najdraže ST seirje a Šiško i Arči dva najdraža keptena. Mislim da to dovoljno govori. ;)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 15 svi, 2006 5:23 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Ja sam stavio post na forum, neznam koja je svrha slati mail kad ga sigurno brišu.

_________________
slika


pon 15 svi, 2006 5:47 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 
Ne brišu ga, trust me. Na ovaj smo način dobili čitav Star Trek i BSG. To ti pouzdano tvrdim jer se ovim stvarima bavim još od kraja 2001. godine. ;D

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 15 svi, 2006 5:50 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Ekipa na HRT forumu stalno na to podsjeca, no dobro ako kazes da treba i mail poslati, poslati cu ga, jer su rekli da vec dugo nitko od vodstva na HRT-u nije postao na HRT forum, pa neznam koja svrha svega, lakse je napravit peticiju pa ju potpisat na licu mjesta, to koliko vidim barem uspjeva, cak smo i mi kao udruga davno potpisivali peticiju za otkup ST-a. :?

_________________
slika


pon 15 svi, 2006 5:58 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post 
Shadowmaster je napisao/la:
Ekipa na HRT forumu stalno na to podsjeca, no dobro ako kazes da treba i mail poslati, poslati cu ga, jer su rekli da vec dugo nitko od vodstva na HRT-u nije postao na HRT forum, pa neznam koja svrha svega, lakse je napravit peticiju pa ju potpisat na licu mjesta, to koliko vidim barem uspjeva, cak smo i mi kao udruga davno potpisivali peticiju za otkup ST-a. :?


Valja se boriti svim sliama. ;)

Inače, obavijest o akciji postana je na slijedećim siteovima:

Star Trek Centru - http://startrek.sfcentar.com
Galactica Centru - http://galactica.sfcentar.com
Farscape Centru - http://farscape.sfcentar
USS Croatiji - http://www.usscroatia.hr
Ea-i (Tolkien portalu) - http://www.hrtolkienportal.com
UFP Croatiji - http://www.ufpcroatia.com
Crogateu - http://www.crogate.net
Croportalu - http://www.croportal.net

Uskoro se očekuje da još neki siteovi stave obavijesti, a nadamo se kako će se naći još dobrih duša, fanova SF-a koji će staviti obavijesti na svoje siteove i potom nas izvijestiti o tome. :) ( i što je još važnije, pridružiti se akciji. ;) )

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 15 svi, 2006 6:47 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 44 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan