|
Sada je: čet 25 lip, 2026 1:27 am.
|
Neodgovoreni postovi | Aktivne teme
Akcija za otkup Stargate-a!
| Autor/ica |
Poruka |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
 Akcija za otkup Stargate-a!
Ukoliko zaista volite SF, apeliram na vas da na program@hrt.hr pošaljete mail slijedećeg sadržaja, potpisan vašim imenom i prezimenom:
Štovani!
Zahvaljujem vam na otkupu "Battlestar Galactice", s nadom kako će serija dobiti kvalitetan termin prikazivanja. No, imajući u vidu kako je HRT najbolja hrvatska TV postaja, pozivam vas da otkupite i iznimno popularne SF serije "Stargate SG-1" i "Stargate: Atlantis" i prikazujete ih naizmjence sa "Battlestar Galacticom", a po uzoru na prikazivenje "Ekipe za očevid: Las Vegas" i "Ekipe za očevid: Miami".
Unaprijed zahvaljujem, [ime i prezime]
Akcija je pokrenuta u okviru Star Trek Centra, ali pozivamo i ostale siteove i fanove da nam se pridruže, kroz slanje mailova, postanje na HRT Forumu i stavljanje obavijesti na siteovima. Chaky, možeš li staviti vijest na USS Croatiinu naslovnicu. ;D
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| ned 14 svi, 2006 4:16 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
 Re: Akcija za otkup Stargtaea!
Miroslav je napisao/la: Chaky, možeš li staviti vijest na USS Croatijinu naslovnicu. ;D
Naravno da mogu... iako će me Teddea ubiti zato što promičem dolazak neke druge SF serije osim ST-a
btw. dobrodošao na forum 
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 14 svi, 2006 5:44 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
Hvala Chaky.
Ma, i ja bih najradije pokrenuo akciju za ST, al' je nedavno prikazan pa su mikroskopske šanske za to na HRT-u, dokj ona gamad sa RTL-a i Nove TV niti ne pomišljalju na otkup Star Treka. Stoga će bitio super ako nam HRT u narednom razdoblju prikaže Stargate i BSG, pa da ih onda gnjavimo sa reprizom Star Treka.
Osim toga, dajte svoj glas i na HRT Forumu, u službenom topicu kampanje - LINK
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| ned 14 svi, 2006 5:58 pm |
|
 |
|
Mister 47
Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 5:38 pm Postovi: 1609 Lokacija: Philadelphia, PA Spol: Muški Naj Serija: ENT Naj Film: ST: IV
|
 Re: Akcija za otkup Stargate-a!
Miroslav je napisao/la: i prikazujete ih naizmjence sa "Battlestar Galacticom", a po uzoru na prikazivenje "Ekipe za očevid: Las Vegas" i "Ekipe za očevid: Miami".
A što ti ovo znači? I serija se ne zove "Ekipa za očevid: Las Vegas", nego samo "Ekipa za očevid".
_________________
 Živi dugo i berićetno.
|
| ned 14 svi, 2006 6:03 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
btw. Miroslave, sad kad si se registrirao skoči na veliku SF anketu i glasaj
http://usscroatia.hr/phpBB2/viewforum.php?f=15
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 14 svi, 2006 6:13 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
Istina, no to sam valjda slučajno previdio.
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| ned 14 svi, 2006 6:14 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
Trebalo bi nadopisat da i ST zapakiraju u sve to. 
_________________
|
| ned 14 svi, 2006 6:21 pm |
|
 |
|
Inquisitor
Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am Postovi: 7828 Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
|
Shadowmaster je napisao/la: Trebalo bi nadopisat da i ST zapakiraju u sve to. 
A kaže čovjek da je full prerano tražit ih da ponovno puste ST... i ja se slažem s njim... imali smo oko 650 epizoda Treka na HRT-u do prije nekoliko mjeseci...
_________________ Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.

|
| ned 14 svi, 2006 6:25 pm |
|
 |
|
Cadet 3rd year
Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 8:19 pm Postovi: 30
|
A HRTovci tak i tak sigurno već imaju u mail rulesima namješteno da svaki mail koji sadrži rijeći "Star Trek" automatski šalje u smeće... 
|
| ned 14 svi, 2006 10:25 pm |
|
 |
|
Egzobiolog
Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am Postovi: 19665 Lokacija: Planet Vulcan Naj Serija: ENT Naj Film: Insurrection Opis Stanja: Always positive Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
|
LOL
...pa potrudit ću se pa poslati nešto... samo ću malo promijeniti original
...super da je još jedan Archer na forumu... i još ako voli Enterprise  ... 
_________________
[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]
|
| ned 14 svi, 2006 11:57 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
Star Trek najbolja strana serija u povijesti HRT-a !
Još se jednom pokazalo kakav je dragulj HRT imao na programu. Naime, Zvjezdane staze nadomoćno su pobjedlile u Večernjakovom izboru za najbolju seriju u povijesti HRT-a, osvojivši 39.01% glasova. Iskreno se nadamo kako će HRT jednog dana, u skoroj budućnosti, reprizirati čitave Staze, te da će, u međuvremenu prikazati cjelokupnu Battlestar Galacticu, Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis.
--------------------
Chaky, sad ću ja dati svoj glas u anketi, nisam prije stigao.
Inače, HRT je prikazao 704 epke Star Treka i 9 filmova. Dakle, jedino nisu prikazali Nemesis (al hoće ubrzo) i TAS.
---
mr.bobo - ENT i DS9 su mi dvije najdraže ST seirje a Šiško i Arči dva najdraža keptena. Mislim da to dovoljno govori. 
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| pon 15 svi, 2006 5:23 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
Ja sam stavio post na forum, neznam koja je svrha slati mail kad ga sigurno brišu.
_________________
|
| pon 15 svi, 2006 5:47 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
Ne brišu ga, trust me. Na ovaj smo način dobili čitav Star Trek i BSG. To ti pouzdano tvrdim jer se ovim stvarima bavim još od kraja 2001. godine. ;D
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| pon 15 svi, 2006 5:50 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm Postovi: 4913 Lokacija: Maksimir, Zagreb Spol: Muški Naj Serija: TNG Naj Film: First Contact Koje si vrste?: BORG
|
Ekipa na HRT forumu stalno na to podsjeca, no dobro ako kazes da treba i mail poslati, poslati cu ga, jer su rekli da vec dugo nitko od vodstva na HRT-u nije postao na HRT forum, pa neznam koja svrha svega, lakse je napravit peticiju pa ju potpisat na licu mjesta, to koliko vidim barem uspjeva, cak smo i mi kao udruga davno potpisivali peticiju za otkup ST-a. 
_________________
|
| pon 15 svi, 2006 5:58 pm |
|
 |
|
Über Trekkie
Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm Postovi: 1939 Spol: Muški
|
Shadowmaster je napisao/la: Ekipa na HRT forumu stalno na to podsjeca, no dobro ako kazes da treba i mail poslati, poslati cu ga, jer su rekli da vec dugo nitko od vodstva na HRT-u nije postao na HRT forum, pa neznam koja svrha svega, lakse je napravit peticiju pa ju potpisat na licu mjesta, to koliko vidim barem uspjeva, cak smo i mi kao udruga davno potpisivali peticiju za otkup ST-a. 
Valja se boriti svim sliama.
Inače, obavijest o akciji postana je na slijedećim siteovima:
Star Trek Centru - http://startrek.sfcentar.com
Galactica Centru - http://galactica.sfcentar.com
Farscape Centru - http://farscape.sfcentar
USS Croatiji - http://www.usscroatia.hr
Ea-i (Tolkien portalu) - http://www.hrtolkienportal.com
UFP Croatiji - http://www.ufpcroatia.com
Crogateu - http://www.crogate.net
Croportalu - http://www.croportal.net
Uskoro se očekuje da još neki siteovi stave obavijesti, a nadamo se kako će se naći još dobrih duša, fanova SF-a koji će staviti obavijesti na svoje siteove i potom nas izvijestiti o tome.  ( i što je još važnije, pridružiti se akciji.  )
_________________ Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.
blaženi Alojzije Stepinac
Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.
Benedikt XVI
|
| pon 15 svi, 2006 6:47 pm |
|
 |
|
Online |
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost. |
|
Ne možeš započinjati nove teme. Ne možeš odgovarati na postove. Ne možeš uređivati svoje postove. Ne možeš izbrisati svoje postove. Ne možeš postati privitke.
|
|