Sada je: pon 13 svi, 2024 5:07 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
 Stargate vijesti 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade

Pridružen/a: ned 11 tra, 2010 11:05 pm
Postovi: 124
Lokacija: Far far away from administrators of this forum
Post Re: SFC Vijesti
Trećeg SG-1 filma možda neće biti
Autor : bpol | Datum : 10 Feb 2010 | Verzija za ispis
Dugo očekivani treći Stargate SG-1 film možda nikada ne ugleda svijetlo dana, rekao je Michael Shanks (Daniel Jackson) u interviewu za SciFi Wire.

"Zbog vremena koje je prošlo od zadnjeg SG-1 filma, sumnjam da će uopće biti snimljen još jedan DVD film. Možda se poglavlje SG-1 zatvara."

"Mislim da svi odlaze nekud dalje, također nova serija Stargate Universe je dobro krenula pa se svi fokusiraju na tu seriju. Zato ideja SG-1 filma pada u drugi plan, što na žalost nije baš dobro s obzirom da se u novom filmu planirao veliki povratak Jacka O'Neilla (Richard Dean Anderson). Ali znate kako se kaže, posao je posao," nastavlja Shanks.

Ali to ne znači da fanovi neće vidjeti Daniela Jacksona ili Jacka O'Neilla. Obojica će se pojaviti u svojim ulogama u seriji Stargate Universe u prvoj sezoni.

Dok se Anderson pojavljuje u svojoj staroj roli, druga članica SG-1 tima Amanda Tapping je zauzeta glumom i produciranjem serije Sanctuary (snimiti će se 20 nastavaka treće sezone).

Scenarij za treći SG-1 film naslova Stargate: Revolution, kao i scenarij za Stargate Atlantis film već je napisan. Iako su se producenti nadali da će projekt krenuti ove jeseni, MGM je zbog financijskih problema zaustavio produkciju pa će projekt morati malo pričekati.

Sanks ne gubi nadu i na kraju kaže; "Nikada ne recite nikada, uvijek postoji mogućnost."

Napisala: Yanna
Izvor: GateWord


čet 22 tra, 2010 7:39 pm
Profil
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: SFC Vijesti
Dude, bez uvrede, ali ja se nadam da ti shvaćaš kako nešto staro dva i pol mjeseca i nije neka novost. :zubo:

261

_________________
slika


čet 22 tra, 2010 7:44 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade

Pridružen/a: ned 11 tra, 2010 11:05 pm
Postovi: 124
Lokacija: Far far away from administrators of this forum
Post Re: Stargate-vijesti
ja to shvaćam ali to nisam nigdje na forumu našao


čet 22 tra, 2010 7:48 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: SFC Vijesti
T'Rapavi je napisao/la:
Dude, bez uvrede, ali ja se nadam da ti shvaćaš kako nešto staro dva i pol mjeseca i nije neka novost. :zubo:

261

ah, trap, kako striktno linearno razmisljanje!
od tebe sam ocekivao vise... :|

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 23 tra, 2010 2:54 pm
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Stargate vijesti
Najava - SGU: Siezure

slika

Objavljeni su promo video i kratki isječak iz slijedeće epizode Stargate: Universea pod naslovom Siezure, a u kojoj će gostovati David Hewlett kao dr. Rodney McKay i Robert Picardo kao Richard Woolsey.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


uto 29 ožu, 2011 7:02 pm
Profil Web stranica
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Stargate vijesti
Svaka vijest o ovoj franšizi mi se čini kao šamaranje mrtvog konja. :whatever: McKay i Woolsey su dobri likovi, ali čim je serija predviđena za eutanaziju, ni Brangelina ne može pomoći.


uto 29 ožu, 2011 9:32 pm
Profil
Lieutenant
Lieutenant
Avatar

Pridružen/a: pon 30 ožu, 2009 9:29 pm
Postovi: 176
Lokacija: sitting on a toalet
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Post Re: Stargate vijesti
Miroslav je napisao/la:
Najava - SGU: Siezure

[ http://www.sfcentar.com/cms/data/upimages/mckayjelegendauniversejeshranje.jpg ]

Objavljeni su promo video i kratki isječak iz slijedeće epizode Stargate: Universea pod naslovom Siezure, a u kojoj će gostovati David Hewlett kao dr. Rodney McKay i Robert Picardo kao Richard Woolsey.

ovo će biti epic :D
rodney all mighty in action :D
već si mogu zamislit ova 2 pacijenta kako se raspravljaju o nekoj matematici :D
taman malo popravljaju epizode... steta sta ce ih ugasit :(

_________________
Mr.bobo is my slave...
I'm renting him for 20€/h


sub 02 tra, 2011 11:22 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Stargate vijesti
Miki je napisao/la:
Svaka vijest o ovoj franšizi mi se čini kao šamaranje mrtvog konja. :whatever: McKay i Woolsey su dobri likovi, ali čim je serija predviđena za eutanaziju, ni Brangelina ne može pomoći.
Epizoda je pripremljena puuno prije nego je odlučeno da će se ukinuti ;)

No ni meni nije neki "wow!" to što će se McKay pojaviti. Fora mi je što SGU nije previše opterečen naslanjanjem na predhodne serije.

No bit će zanimljivo za pogledati jer prije par epizoda je ekipa uspoređivala Elija sa Danielom i Cartericom i usput su se i simpatično sprdali s MacKeyom =D> :mrgreen:
Pa baš da vidimo kakva će biti interakcija ekipe sa njime, pogotovo Vanessa :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 02 tra, 2011 11:36 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Stargate vijesti
Posljednje poglavlje Stargate franšize

Od jučer je i službeno - nakon 354 epizode i dva filma na DVD-u, Stargate franšiza se gasi. Objavio je to dugogodišnji izvršni producent Joseph Mallozzi, koji je radio na svakoj od tri televizijske serije iz franšize: SG-1, Atlantis i Universe.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


uto 19 tra, 2011 7:39 am
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Stargate vijesti
Privremeno se gasi!!! ;)

Baš je bezveze okolo vidjeti tatralne članke i forumske teme "kako se SG franšiza gasi" :roll:
Nije ugašena, samo je primvremeno obustavljen rad na istoj :)

No to oko prestanka planiranja filmova (uzroka takvim natpisima) i nije bilo nešto što se nije moglo očekivati, tako da nisam ni najmanje iznenađen. Za mene je privremeni prekid već označilo ukinuće SGUa.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 19 tra, 2011 11:23 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate vijesti
Ma naravno da i nitko ne misli da je zauvijek sve gotovo. Kao u vezi sa trekom, samo smo razočarani i tužni što je jedan odličan projekt ugašen, jer na telki je zaista više rijetkost nać seriju koja će te privući da je pratiš iz dana u dan. SGU je za mene odličan Sf e sad kao dio stargeta pa rekao bih dobar, nije najbolji no ipak mi se svidjeo koncepcijski i sama činjenica dok je išao na hrt-u pratio sam ga redovno govori dosta.
Ne znam zašto fanovi u ovom slučaju gejteri su toliko razočarani serijom, ja baš pratim SG-1 sada i naravno vidljiva je razlika od humora do nekih drugih stvari no naravno SGU to što nema ne čini ga lošim serijalom i nažalost izgleda da nas sve ovo podsjeća pomalo sa Enterprisom kojemu nije isto pružena prilika da se pokaže do kraja a još SGu je prošo i gore samo dvije sezone. Ne bih baš krivio producente i pisce ove serije, nakon tolikog materijala kojeg su iskoristili prethodno u ostalim Sg serijama jednostavno htjeli su donijeti neko osvježenje koncepcijski novo, no za neke nije upalilo i nije prihvaćen i za mene sigurno velika šteta.


uto 19 tra, 2011 8:53 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Stargate vijesti
Rusi otkrili Ancientse :D

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pet 09 ožu, 2012 10:54 am
Profil Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate vijesti
Prije 400 milijuna godina se tek život počea razvijat na kopnu ..možda je to bila i morska civilizacija :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


pet 09 ožu, 2012 3:19 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Stargate vijesti
Veoma zaniljivo.... :mrgreen:

Jao Vothi..yes da su malo stariji ali nema veze :zubo:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sub 10 ožu, 2012 8:16 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Stargate vijesti
Jos ce na kraju ispast da nekakvi "vothi" stvarno postoje :zubo:

_________________
Surviving the new decade


ned 11 ožu, 2012 2:24 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan