Sada je: ned 28 tra, 2024 11:38 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Ljetne Olimpijske Igre, London 2012 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
* vraća se nakon uploadanja svojeg remek-nedjela na 9gag *

Evo ga:
http://9gag.com/gag/4909629

Valjda će mi ovaj uradak oboriti osobni rekord od cijela 2 lajka :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 31 srp, 2012 3:43 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Cvicek je napisao/la:
* vraća se nakon uploadanja svojeg remek-nedjela na 9gag *

Evo ga:
http://9gag.com/gag/4909629

Valjda će mi ovaj uradak oboriti osobni rekord od cijela 2 lajka :mrgreen:


S obzirom da već imaš -6 lajkova, ne bih se previše nadao. :zubo:

Danas zanimljiv dan na OI, pogotovo kad si besposlen. :) Prvo dvije dobre vaterpolo utakmice (CG-MAĐ 11-10, HRV-ŠPA 8-7), isprepletene s judom i mačevanjem, a u 17.15 poslastica dana; rukomet Hrvatska-Srbija.

Dok sam gledao kako naši gube u prvom kolu juda i floreta, pomislim si kako je to deprimirajuće kad 4 godine priprema stane u 5(judo) ili 10(floret) minuta borbe. Izgubiš i nema nove šanse 4 godine, a tko zna što se dotad može dogoditi. Momčadski sportovi koji se igraju po skupinama puno su "pošteniji" po tom pitanju.


uto 31 srp, 2012 4:22 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
shirajzl je napisao/la:
Mislim da nije potrebno naglašavati da u to ne ubrajam streličarstvo, puškaranje i slične pizdarije za koje sami sportaši kažu da treniraju sat vremena dnevno.

Pa ne znam baš da bih nazivao te sportove "pizdarijama", al okej, svakako ne iziskuju neki naročito visok nivo fizičke spreme. Uostalom, Talijan koji je zadnjim hicem donio svojoj repki zlato u streličarstvu ima cca 25 kg viška, a takvo što je u 99% sportova neprihvatljivo.

Al da se vratimo na doping. Evidentno je da doping kontrole imaju određen limit, i da su ljudi koji razvijaju "performance enhancere" godinama ispred ljudi koji rade na tehnikama za njihovo otkrivanje. I gdje je tu onda smisao doping kontrole?

Uzmimo biciklizam. Taj sport je opterećen doping aferama kao ni jedan drugi.
Npr: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_do ... in_cycling

Tko bi ovo sve uopće čitao? Bjarne Riis, pokojni Marco Pantani, Richard Virenque, Alex Zulle, sve najveća imena tog sporta unatrag 15-ak godina... Svi su u jednom trenutku bilo pozitivni na EPO.

ALEXANDAR VINKOUROV - ovogodišnji olimpijski pobjednik, 2007. diskvalificiran s Tour de Francea jer je bio pozitivan na doping testu...

I šta onda reć na sve to? I pored svega toga bismo trebali vjerovati da je jedan Lance Armstrong, čovjek koji je preživio rak testisa, sedam puta za redom osvojio TdF bez dopinga?

Kako da ne.

Dopng kontrolu treba ukinut. Točka.


uto 31 srp, 2012 4:43 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
@shirajzl, već sam na -8 .... a u prvih par minuta je bilo +6.
Valjda mi je greška što nisam opisao okolnosti (zlato, WR, bolje od muških itd), i što sam postao dok su Kinezi budni a Ameri tek piju jutarnju kavu. Al zaboli me, glavno da mi ekipa ne daje minuse za kuharice :)

Gledao kraj vaterpola, i eto novog skandala, al u "našu" korist... blah...

Gledao judo i WTFisao se kakva je to šora....
I natjecateljice nose neke debele veste... not sexy! :thumbs3:

Vrhunac dana će mi svakako biti rukomet :njami:

@Oz, čekaj samo da krenu s genetskim terapijama. Nekako sumnjam da bbi se recimo Kinezi ustručavali iz epruvete uzgajati nove prvake...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 31 srp, 2012 4:50 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
_Oz je napisao/la:
Pa ne znam baš da bih nazivao te sportove "pizdarijama", al okej, svakako ne iziskuju neki naročito visok nivo fizičke spreme. Uostalom, Talijan koji je zadnjim hicem donio svojoj repki zlato u streličarstvu ima cca 25 kg viška, a takvo što je u 99% sportova neprihvatljivo.


Naravno da je u svakom sportu, pa makar se njime ozbiljno bavilo samo desetak tisuća ljudi (karikirano rečeno), veliki uspjeh plasirati se na OI, odnosno ući u tu skupinu 50-60 najboljih. O osvajanju medalje da ne pričam...Da je to tako jednostavno, svi bismo bili na Olimpijadi.
Međutim, takvi sportovi jesu "pizdarija" kad se usporedi količina i način treninga s nekim drugim sportovima. Puno sportova zahtjeva nekoliko sati fizičke, tehničke i taktičke pripreme dnevno, s čim se streličarstvo i slični sportovi stvarno ne mogu usporediti.

Rukomet danas - ovo je prvo prvenstvo koje gledam još od one generacije Čavara i Saračevića da naši rukometaši GAZE protivnika trkom i "mišićima". Uvijek je to bilo na lepršavost i imaginaciju, ali ovo sad je jedna drukčija razina, puno modernija, rekao bih. Obećavajuće izgledamo.


sri 01 kol, 2012 12:12 am
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Cvicek je napisao/la:
edit:
Vi koji ste gledali (ja nisam ne radi ideoloških razloga :lol: već jer sam dovršavao knjigu pa skroz zaboravio) - je li ova slika fakat iz scena otvaranja :shock:
Internet je pun analiza da je to bio nekakav crnomagijski ritual izveden naočigled cijelog svijeta, jer na taj način dobija moć. Osobno ne vjerujem u to, odnosno nije me briga (postojanje kapitalizma je puno lakše dokazati :lol: ) al slike su fakat uznemirujuće :|

[ https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539002_397940073607306_531182457_n.jpg ]



Da. To je s otvaranja.
Objašnjenje - taj dio bio je posvećen britanskoj dječjoj književnosti. J.K. Rowling je čitala jedan dio iz Harrya Pottera i cijeli koncept bio je na opreci negativci - pozitivci. Ovo je dio s negativcima i, naravno, ta velika glavetina je Lord Voldemort. Sve je spasila Marry Poppins. :zubo:

_________________
It is smaller on the outside!


sri 01 kol, 2012 10:58 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
shirajzl je napisao/la:
Rukomet danas - ovo je prvo prvenstvo koje gledam još od one generacije Čavara i Saračevića da naši rukometaši GAZE protivnika trkom i "mišićima". Uvijek je to bilo na lepršavost i imaginaciju, ali ovo sad je jedna drukčija razina, puno modernija, rekao bih. Obećavajuće izgledamo.

Djeluje super. Sad da vidimo kakvi smo protiv nekog malo jačeg. Gledao sam Srbe protiv Španjolaca, to je bila komedija. Vodili 20:18, izgubili 21:26. Prava proba bit će protiv Danaca u subotu.

Još samo kad bi Goluža malo ohladio sa Thompsonizmima. Olimpijske igre stvarno nisu mjesto za izjave tipa "ovo je podsjećalo na Oluju"... Imam osjećaj da je nekim ljudima najtužniji dan u životu bio kad je rat završio... :|


sri 01 kol, 2012 11:52 am
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
_Oz je napisao/la:
Još samo kad bi Goluža malo ohladio sa Thompsonizmima. Olimpijske igre stvarno nisu mjesto za izjave tipa "ovo je podsjećalo na Oluju"... Imam osjećaj da je nekim ljudima najtužniji dan u životu bio kad je rat završio... :|


Ne znam točno što je Goluža rekao, no svi mediji prenijeli su to kao "ovo me podsjećalo na film Oluja (The Storm)". :scratch:


sri 01 kol, 2012 12:38 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Meni naš četverac u veslanju djeluje jako obečavajuće , nadam se zlatnoj medalji 8)

_________________
Surviving the new decade


sri 01 kol, 2012 1:34 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
http://www.youtube.com/watch?v=7JFUU9Rh ... re=related
:o

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


sri 01 kol, 2012 9:20 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
http://www.index.hr/black/clanak/angeli ... 29227.aspx

Ah, Angie... Neš ti razumijet Balkan, ni da snimiš još trinaest Zemalja krvi i meda...


pet 03 kol, 2012 12:16 am
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Ma Angie je od najpoželjnije žene svijeta izrasla u iritantnu, anoreksičnu kuju. Jadan Brad Pitt.


pet 03 kol, 2012 10:25 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
@Zvonko, da li to što si postao znači da vjeruješ u stvari iznešene u tom filmiću. Ima toliko konkretnih stvari koje se bez problema dokažu i razotkrije ovaj bolestan sistem, stvarno ne vidim razloga da spuštamo na razinu smiješnih teorija zavjere. Ajd, pogledao sam uvod da će past nuklearna bomba, al nakon toga ono sa sličicama iz munchkina i stripova mi bilo tako bezveze da mi se nije ni dalo provrtiti do kraja provjeriti da li će reći da je filmić samo šala...

shirajzl je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Još samo kad bi Goluža malo ohladio sa Thompsonizmima. Olimpijske igre stvarno nisu mjesto za izjave tipa "ovo je podsjećalo na Oluju"... Imam osjećaj da je nekim ljudima najtužniji dan u životu bio kad je rat završio... :|
Ne znam točno što je Goluža rekao, no svi mediji prenijeli su to kao "ovo me podsjećalo na film Oluja (The Storm)". :scratch:
Jao si ga nama naivnima što se nećemo ni sjetiti da pomislimo da je u priču ufurao "film" tak da kao ne ispadne direktno. I eto ga, da se malo furam na Oza, na listu govana na OI možemo dodati i nacionalistička sranja... =D>
A Jolie naravno samo to smeta na OI, ostalo eto nije baš politički korektno da se kaže javno, je li?

Miki je napisao/la:
U orIIIIginalu jembri da su samo muški mogli sudjelovat na igrama, zato su i nastupali goli, tak da žene ne skrivaju zgužvane čarape u međunožju i to predstave kao kok
Takve stvari (plus umjetnost i sl) uvijek reflektiraju duh vremena. Ako ga ne unište, za 2000 godina će se i za današnje Olimpijske igre moći govoriti da su odražavale slabosti tadašnjeg društva - ekstremno forsanje komercijalizacije (pa će trebati tadašnjoj djeci objašnjavati kako to da su ti prapovijesni ljudi sebe dijelili po klasama, pa je 10% imalo puno previše, dok je pola svijeta imalo premalo, i za održanje rakvog stanja gotovo i uništili svoj svijet), korištenje istih u političke svrhe (pa će im objašnjavati što je to bila "politika" i kako su to ljudi mogli popušiti), prečesto dopingiranje (...), a evo po najnovijem i nacionalistički izljevi, pa objašnjavaj ljudima 2000 godina u budućnosti kako to da je današnji svijet bio koncipiran i na taj način da se ljudi dijele po nekakvim imaginardnim državama i nacijama.... dovedeno do te mjere da se često jedno pleme nahuška da krene klati drugo...

Stari Grci se u mnogočemu mogu smatrati nazadnima, no nije puno bolja situacija u današnjem svijetu, štoviše u nekim stvarima (npr. zabrana dolaska na OI) se je čak i degradilara u ovih 2000 i kusur godina...

slika

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 03 kol, 2012 11:16 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
shirajzl je napisao/la:
Ma Angie je od najpoželjnije žene svijeta izrasla u iritantnu, anoreksičnu kuju. Jadan Brad Pitt.

"izrasla"? :zubo:

Al ruku na srce, ima pravo. Goluža je primitivac i sirovina. Takav je bio još kao igrač, a i danas je takav. Mislim da je dobar trener, nemjerljivo bolji od od onog debila Červara, ali ne bi škodilo da se malo civilizira.

Evo, uzmi Štimca. Goluža je pravi gospodin u usporedbi s onim Štimcem iz devedesetih, nasilnikom i seljačinom koja nije mogla pet dana izdržat bez ekscesa. A gle Štimca danas. Čim su mu narasle ambicije, sve je okrenuo za 180, od manira, pa sve do retorike. Izrastao je u pravog pravcatog političara koji jako pazi što i kako će reć i napravit u javnosti. Uopće ne sumnjam da se ispod te fasade i dalje krije seljačina, ali kad su javne osobe u pitanju, njihovo javno lice mi je jedino bitno. Ono privatno me ne zanima.

Cvicek je napisao/la:
A Jolie naravno samo to smeta na OI, ostalo eto nije baš politički korektno da se kaže javno, je li?

Konzumerističko-kapitalističko društvo je Angelinu stvorilo kao javnu ličnost. Ona nije postala poznata i bogata snimajući nezavisne filmove itd., već svoju slavu i pare duguje korporacijama poput Paramounta, Foxa itd. Očekivat od nje neku pametnu kritiku društva bi bilo malo previše. Njen vrhunac je da se kao Bono Vox i ostali attention-whoreovi slika sa afričkom sirotinjom i tu i tamo izvali neku "world peace" floskulu pred kamerama, i to je to.


pet 03 kol, 2012 11:25 am
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Naravno da je Goluža spominjanjem filma tobože "kamuflirao" ono što je stvarno htio reći, no činjenica ostaje da se govorilo o filmu, a sve drugo spada pod interpretaciju. :zubo:
Goluža, kakva god seljačina da jest, ipak je, makar naivno, pokušao skriti pravi smisao. Nije, kao "neki", izvalio nešto tipa "spreman sam kao njemački vojnik 1942."

Jolie, Bono, Madonna i slični baš su attention whores, savršeno ih opisuje taj izraz. Ima jedna jako dobra epizoda South Parka koje se osvrće na lik i djelo Bono Voxa. :lol:

Evo, naše košarkašice dobile utakmicu, dovoljno za poštenje.
Od veslača se očekuje zlato jer su ga i oni sami najavili.


pet 03 kol, 2012 11:37 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan