Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:00 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Ljetne Olimpijske Igre, London 2012 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
U Londonu se od 27. srpnja do 12. kolovoza ove godine održavaju 30. po redu Ljetne Olimpijske igre modernog doba. Preko deset tisuća sportaša iz čak 204 zemlje natječe se u ukupno 26 sportova.

Raspored nastupa hrvatskih reprezentativaca naći ćete ovdje:
http://www.london2012.com/country/croatia/

A službene, besplatne streaming prijenose ovdje:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html


sub 28 srp, 2012 8:52 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Ovo sam ujutro napisao na fejsu (jedini edit cenzura prostote na kraju), plus slika s otvorenja:

Vi kojima se danas ne da buditi, preskočite post i pročitajte samo zadnji redak :)

Počele su nove Olimpijske igre, običaj koji svoje korijene vuče nekolicinu stoljeća prije nove ere. U orginalu je to trebalo biti natjecanje na kojem može nastupiti svatko tko je ispunio određene uvjete.... a danas - pretvorilo se u još jedan način za zgrnuti pare, i kao političko i diplomatsko oružje...

Za početak, ajde neka netko od vas bude hrabar, pa neka isprinta "Olympics 2012" majicu i krene je prodavati za simboličnu cijenu koja samo pokriva troškove tkanine i printa - pa neka pošalje razglednicu iz zatvora, jer eto, to mogu samo odabrane kompanije (koje su to pravo kupile). Tko im daje pravo da se tako svojata nešto što bi trebalo biti kulturološko nasljeđe čovječanstva?!

I nemoj ni slučajno neku svoju inicijativu nazvati da zvuči slično Olimpijadi, jer čak i ako sakupljaš lovu da pomogneš invalidima, dobit ćeš opomenu pred tužbu - http://www.businessweek.com/articles/20 ... ting-group

U neka davna, "primitivna" vremena, ti čudni stari Grkljani su imali primirje za vrijeme trajanja Olimpijade, a danas se diplomatski rat i manipulacije medijima nastavljaju i uz pomoć Olimpijade - proglasi nekoga "neprijateljem" i zabrani mu dolazak na olimpijske igre. Tko to ima pravo glumiti moralnu vertikalu koja će određivati koji je državnik "bag guy" pa da nema prvo doći na olimpijadu?! http://www.advance.hr/vijesti/politizir ... -u-london/

O tome koliko daleko može ići komercijalizacija i "zaštita sponzora", se h-alter okej raspisao (iako za moj ukus malo preblago) - "Biznisom oko Olimpijskih igara dominiraju Visa, Adidas, Cadbury i još nekoliko korporacija koje konkurenciju ne puštaju blizu. Čak ni volonteri ne smiju doći na posao u svojim vlastitim Nike tenisicama, da negdje ne bi zasjao njihov logo." - http://h-alter.org/vijesti/europa-regij ... -vise-jace

I prošlo je otvaranje. Nisam gledao, ali čujem da je bilo zanimljivo - http://www.advance.hr/vijesti/masovna-u ... kih-igara/
Baš me zanima kako će/da li će mainstream mediji objaviti ovu vijest.

Neću ni spominjati utopiju da bi bilo zanimljivo vidjeti sportaše koji ne nastupaju pod zastavama državnih tvorevina, ili ne daj bože, da se pojave pod zastavom Planeta Zemlje...

Frack the system!

E da,... vjerojatno ću pratiti na rukomet i možda nogomet (i, naravno, disciplinu "kako sj**ati, komercijalizirati i ispolitizirati sve što od olimpijade vrijedi"). Što ćete vi ostali pratiti?

slika

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 28 srp, 2012 9:24 pm
Profil
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Dapače, ako je u staroj Grčkoj netko morao na putu do Olimpije proći kroz područje s kojim njegova zemlja ratuje, bila mu je zajamčena sigurnost. Doduše, uvjeti za nastup, a i za mjesto u gledalištu, bili su biti muškarac, biti Grk i ne biti rob.
U našem se domu danas pratilo streličarstvo jer ga brat trenira. Broncu je osvojila Južna Koreja, koja se za nju natjecala s Meksikom. Bilo je pomalo očekivano da će Južna Koreja pobijediti jer su oni veoma jaki u streličarstvu, kao i još neki Azijci, ali Meksikanci su bili dostojni protivnici i posljednje su im dvije strijele bile obje desetke. :) Doduše, Meksikanci su imali i jednu peticu.
U finalu su bili Talijani i Amerikanci. Talijani su pobijedili Amerikance za jedan krug. Dakle, olimpijski pobjednik u streličarstvu ove godine je Italija. :)

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


sub 28 srp, 2012 9:40 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Točkica je napisao/la:
Talijani su pobijedili Amerikance za jedan krug. Dakle, olimpijski pobjednik u streličarstvu ove godine je Italija. :)

Gledao sam prijenos na internetu, bilo je stvarno dramatično. Na kraju je završilo samo jedan bod razlike za Talijane, s time da je zadnji hitac pogodio točno na granicu desetke i devetke. Da je bila devetka, pretpostavljam da bi se išlo u kakve produžetke? Ne znam baš pravila.

@Cviček - nema smisla nervirat se oko toga, Međunarodni Olimpijski Komitet je leglo mita i korupcije, hrpa pohlepnih staraca kojima tzv. "duh olimpizma" ne znači apsolutno ništa. Zarada je jedina svetinja, baš kao i FIFA-i, UEFA-i, HNS-u i svima ostalima.


sub 28 srp, 2012 10:30 pm
Profil Web stranica
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Ako je po svim ostalim kriterijima neriješeno, svaki puca po jednu strijelu i pobjeđuje onaj čija je bliža centru. Dakle, u tom se slučaju dvije desetke ne boduju jednako. To se zove ,,shoot off''.
Doduše, tata mi je rekao da ne zna kako to ide u ekipnom natjecanju. Najvjerojatnije svaka ekipa bira tko će puknuti jednu strijelu u ime cijele ekipe.
Ako bi tkogod htio isforsirati da se ,,shoot off'' nekako kaže na hrvatskom jeziku, a ja takve ljude jako volim, moglo bi ga se nazvati ,,zlatnom strijelom''.

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


sub 28 srp, 2012 11:33 pm
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Shoot off = pripetavanje? Mislim da je to najbliža, univerzalna riječ u našem jeziku za takve stvari.

Cviček, proguglaj malo, imaš kvalitetan dokumentarac o mitu i korupciji prilikom odabira domaćina OI. Već to ukazuje na prirodu Olimpijade kakva je danas, a kamoli sve ovo ostalo sa sponzorima.


ned 29 srp, 2012 3:25 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
:lolsmjeh: Jeote Cviček aaaaaaaaa :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:

Ko da sam znao da ćeš OPET opalit nešto antikapitalistički/antiglobalistički/CAJTGAJST CAJTGAJST.

To su samo igre.

Cvicek je napisao/la:

U orginalu je to trebalo biti natjecanje na kojem može nastupiti svatko tko je ispunio određene uvjete.... a danas - pretvorilo se u još jedan način za zgrnuti pare, i kao političko i diplomatsko oružje...


U orIIIIginalu jembri da su samo muški mogli sudjelovat na igrama, zato su i nastupali goli, tak da žene ne skrivaju zgužvane čarape u međunožju i to predstave kao kok (barem one ravnosise, ne), i zato imamo samo takve predodžbe o antičkim igrama - goli muški koji se hrvaju. Mmm Miroslav i Zvonko apruvaju. :lol:


Cvicek je napisao/la:
a danas se diplomatski rat i manipulacije medijima nastavljaju i uz pomoć Olimpijade - proglasi nekoga "neprijateljem" i zabrani mu dolazak na olimpijske igre. Tko to ima pravo glumiti moralnu vertikalu koja će određivati koji je državnik "bag guy" pa da nema prvo doći na olimpijadu?!


Ako ima neka država koja ne sudjeluje, onda nas slobodno prosvijetli. To što neke države imaju mali broj sudjelovatelja je posljedica ili nemogućnosti u sudjelovanju u nekim sportovima (manjak infrastrukture) ili što se neki sportovi uopće ne igraju tamo.

Gledao sam otvaranje igara, i svaki put kad je nova država izlazila, netko sa svečane tribine bi ih pozdravio, a da je taj netko predsjednik, kralj, premijer ili izaslanik. Jedino se ne sjećam za Sjevernu Koreju dal je itko bio.


Cvicek je napisao/la:
Neću ni spominjati utopiju da bi bilo zanimljivo vidjeti sportaše koji ne nastupaju pod zastavama državnih tvorevina, ili ne daj bože, da se pojave pod zastavom Planeta Zemlje...


Bilo je takvih slučajeva kad su sportaši nastupali pod olimpijskom zastavom, tj. ljudi bez države da tako kažem. Prvi takav slučaj kojeg se sjećam je čitava povorka ljudi koji su nastupali kao ZND u Barceloni. A budući da nisi gledao ovo otvaranje, onda kaaae. Primjetio bi da i ovdje je bilo sportaša bez zastave. Južnosudanac (Južni Sudan nije članica Olimpijskog odbora) je izborio normu za maraton i još neki koje sam zaboravio odakle su, u čemu se natječu i zašto su ''neutralni''.

To da se pojave pod zastavom planeta bi u potpunosti zatrlo ideju nacije na sportskim natjecanjima. Čista utopija, ali daleko od ostvarivosti. Ujedno bi skratilo ceremoniju otvaranja. :lol: Sjećam se da su u Atlanti Koreje izašle na ceremoniju pod jednim barjakom kojeg su držali dva čoeka - jedan sa Sjevera i drugi s Juga.

Cvicek je napisao/la:
Što ćete vi ostali pratiti?


Formulu 1, jedan totalno nekapitalistički sport. :zubo:


Al hej, ajmo u sportskom semaforu pričat o antikapitalizmu. :whatever:

Meni su te ceremonije otvaranja lijepe za gledat. Fancy, da. Prekičasto, da. Preskupo, sigurno. Ali je lijepo za gledat. Jer tu se uvijek nađe i neka lijepa priča pored silnog bljeskanja i pored minornih prosvjednika kojima uvijek nešto smeta. Primjerice gluha djeca koja su otpjevala himnu, ili kad su prikazivali ljude koji su nosili baklju, pa je bio neki invalid (a po izrazu lica vjerojatno i boluje od neke duševne bolesti) kojemu su darovali umjetne noge samo da nosi baklju pa se lik rastopio od radosti. Pa ono dok je u Ateni ili Pekingu ne sjećam se, bila neka utrka, pa je lik pao, pa je drugi lik stao, reko jebo utrku, vratio se i pomogo liku da se digne.
I tu je još jedna premoćna priča o nadljudskom uspjehu Oscara Pistoriusa, Južnoafrikancu koji se bez nogu uspio kvalificirati na ove igre. Dakle ne na paraolimpijadu, već na regularnu. A lik trči bez nogu. Sad očekujem da Cviček raspali vatru jer lik garant reklamira nekog proizvođača tih umjetnih nogu za trčanje pa mito pa korupcija pa blabla. Jebo to.

Olimpijada je lijepa ideja, promovira mir, toleranciju, natjecanje u spretnosti, vještini. Ima mulja ispod toga, kao i svugdje - mito fuj, doping ujfu. Al zar se baš mora u datom momentu takvo nešto napominjati kad ima ljepših priča za ispričati?

To je ko da u nedjelju odeš u crkvu, gurneš popa s oltara i urlaš kak su popovi pedofili, iako se radi o manjini, i da urlaš da zgrću lovu za bembare, iako se lupa i u humanitarne svrhe. Oću reć da je Cvičekovo urlanje, a i urlanje ovih tragikomičnih likova s Haltera deplasirano jer ono što je u manjini prikazuju kao jedino što postoji. To je tumor, tumori se odstrane prije ili kasnije.



Inače rukomet ću pratit, ne znam šta će još bit na hrtu, nekak me ne zanima streličarstvo, biciklizam i takav shit. Možda veslanje.

Btw. komentatori na otvaranju. Mićo Dušanović ubi se. ''Lihtenštajn je jedna od najbogatijih zemalja na svijetu u kojoj su žene dobile pravo glasa tek 198 (i neke, zaboravio sam) godine. Možda su te dvije činjenice povezane.'' Ili ''A sad slijedi omiljena država u Zagorju. Bu rundi. Burundi''.
Drago Ćosić isto, čita s papira tko nosi zastavu, a ko za inat u stvarnosti netko tko nosi je često znao biti suprotnog spola. Zastavu Fiđija nosi streljašica ta i ta, kad ono neki džudaš od tri i pol metra (figurativno) U nekoliko navrata se tak lik zblamiro.


ned 29 srp, 2012 11:30 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Baš mi je simpatično vidjeti da su prvi komentari na moj post bili pozitivni, odnosno da su Oz i širajzl u mnogočemu i informiraniji... čini mi se logičnim jer ja na to gledam iz drugog pristupa, ne pratim sport ni približno ko oni.

@shirajzl, malo sam potražio ali nisam našao dokumentarac koji si spominjao, tj. našao sam ih nekoliko... sječaš li se možda imena ili kakvog podatka koji bi pomogao naći?

@Miki LOL :lol:
Mislim da si ti meni vjerojatno i smješniji nego ja tebi... :D

Ja ne mislim forsati antikapitalizam, već proširiti raspravu... jedna od stvari koje mainstream mediji forsaju (izvor: Noam Chomsky: "Mediji, propaganda i sistem", "Manufacturing consent" itd) je da se ljudima suzi mogućnost šireg pogleda na stvari, ponavljaju istu laž dok ne postane istina, i onda je takvim "uspavanim" ljudima smješno vidjeti sve što odskače od tih kalupa... smiju se "ko ***** bijelom kruhu".
Ja sam upravo protiv toga tj. da u ovom kutku neće biti ni potrebe da se piše o tome. Da odgovorni ne forsaju komercijalizaciju, propagandu i politiku, ne bih ni ja onda komentirao nešto čega nema, već bi filozofirao o konceptu natjecanja ili nešto slično. :)

Čuo sam za primjere kad sportaši radi "legalnih stvari" nisu mogli nastupiti na OI, no nisam još čuo da je neki sportaš dobrovoljno odbio i rekao nešto tipa "zovu me ali ne želim nastupati pod zastavom bilo koje državne tvorevine, sam sam si omogućio trening i želim nastupati kao neovisni sportaš pod zastavom Zemlje" ... moguće je da je bilo takvih primjera (ali nemam trenutačno vremena za istraživanje) pa ako je tkogod informiran, bio bih zahvalan na primjeru ili na linku.

Nisam čuo da su odbili nastupanje državama, no to ne znači da je zabrana dolaska državnika korektna stvar, jer za jedne netko može biti spasitelj i domoljub, a za druge diktator i zločinac, i nije na OO da "sudi" tko je u kojoj skupini. Za detalje tko je sve dobio zabranu, u orginalnom postu sam priložio link.
A jedina "utopija" je smatranje da status kvo može trajati zauvijek, nikakva sila ne može spriječiti promjenu...

Ja ne mislim "gurnut popa" i zamjenit ga na oltaru, no tko će mi zabraniti da ja napravim svoj "oltar" pa s njega govorim ono što želim?

I btw, bacio sam pogled na drugo poluvrijeme rukometa da vidim kako stoji ekipa iz našeg "zatvora", i kako sam i pretpostavio, zbog nesrazmjera snaga je ispala dosadna tekma... vjerujem da će prekosutra biti puno zanimljivije :D

I evo jedne "neantikapitalističke" ( :lol: ) karikature :)

slika

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 29 srp, 2012 3:27 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Logo izgleda ko lisa simpson koja kleči i drži nešto u rulkama :zubo:

_________________
Surviving the new decade


ned 29 srp, 2012 5:21 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Ti svašta vidiš. O:)


ned 29 srp, 2012 11:35 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Cvicek je napisao/la:

@shirajzl, malo sam potražio ali nisam našao dokumentarac koji si spominjao, tj. našao sam ih nekoliko... sječaš li se možda imena ili kakvog podatka koji bi pomogao naći?



Pokušavao sam pronaći i ja, ali nikako se ne mogu (pod)sjetiti što je to točno bilo. Mislim da je imalo veze sa skandalom oko izbora Salt Lake Cityija za domaćina ZOI.
Taj dokumentarac bio je na HRT-u prije par godina, sjećam se da je novinar "undercover" djelovanjem dolazio do zanimljivih stvari. Znam da su članovi IOC dobivali skupocjene satove, luksuzna putovanja, elitne prostituke itd. samo kao mali dio mita, čisto da se stvar pokrene, a kasnije su dobivali konkretan novac.

Inače, vidim da si pun priče i dojmova o modernom kapitalizmu i njegovoj štetnosti, ali nigdje nisam vidio da si proučavao njegov razvoj kroz stoljeća. Mislim da bi te to zanimalo, a dobio bi bolji uvid i, u nekim slučajevima, razumio zašto je moralo doći do nekih ekonomskih karakteristika po kojima se danas pljuje.
Kreni od 11.st., tj. obnove trgovine nakon propadanja Rimskog Carstva i karolinškog doba koje je bilo isključivo ratarsko.
Za finu sliku razvoja društva i ekonomije dovoljni su ti neki kvalitetni pregledi, kao što je npr. Henri Pirenne "Povijest Europe" ili Povijest svijeta u 3 dijela u izdanju Marjan Tiska. Te knjige možeš nabaviti za 30-ak kuna, a vrlo dobro se bave društvenim i ekonomskim razvojem čovječanstva, bez suhoparnog navođenja podataka. Poglavlja političke povijesti možeš preskočiti ako te ne zanimaju, ali dijelovi koji govore o društvenom i ekonomskom razvoju čovječanstva daju odličan temelj za shvaćanje današnje situacije u društvu. :)


pon 30 srp, 2012 1:15 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Jučer bila i sasvim okej rukometna utakmica između Srbije i Španjolske. Svaka je na neki način imala jedno poluvrijeme u kojem se iskazala (samo Španjolska u "svom" poluvremenu malo više)

Mislim da će tekme s obije repke biti dosta zanimljive :)

Danas tek malo bacio pogled na rukometašice... baš simpatično gledati kako igraju, makar bi više volio da su igrale kontra reprezentacije s bjeloputijim sportašicama :inlove:

(odgovor na predhodni post prebačen u viewtopic.php?p=284225#p284225 )


edit:
Vi koji ste gledali (ja nisam ne radi ideoloških razloga :lol: već jer sam dovršavao knjigu pa skroz zaboravio) - je li ova slika fakat iz scena otvaranja :shock:
Internet je pun analiza da je to bio nekakav crnomagijski ritual izveden naočigled cijelog svijeta, jer na taj način dobija moć. Osobno ne vjerujem u to, odnosno nije me briga (postojanje kapitalizma je puno lakše dokazati :lol: ) al slike su fakat uznemirujuće :|

slika

... i evo i nešto s mainstreama - http://www.index.hr/sport/clanak/prva-p ... 28827.aspx
Žena-riba ili netko tko ne vjeruje u uzrečicu "sportom protiv droge"?

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 31 srp, 2012 11:05 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Cvicek je napisao/la:
... i evo i nešto s mainstreama - http://www.index.hr/sport/clanak/prva-p ... 28827.aspx
Žena-riba ili netko tko ne vjeruje u uzrečicu "sportom protiv droge"?

Smiješno.

Osobno sam uvjeren i da se Phelps u svojim najboljim danima dopingirao, a da i ne spominjem jednog Lancea Armstronga itd...

Sve je to jedna velika sprdačina.


uto 31 srp, 2012 12:57 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
Is it fish? Is it boat? NO, it is YE SHIWEN!!! :lol:

* odlazi na 9gag vidjeti da li je netko napravio zafrkanciju koja spaja vic o supermanu i ovo *

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 31 srp, 2012 1:02 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Ljetne Olimpijske Igre, London 2012
_Oz je napisao/la:
Osobno sam uvjeren i da se Phelps u svojim najboljim danima dopingirao, a da i ne spominjem jednog Lancea Armstronga itd...

Sve je to jedna velika sprdačina.


Pa naravno, bazni sportovi (trčanje, plivanje, biciklizam) obiluju dopingom jer se ljudsko tijelo konstantno tjera preko svih razumnih granica izdržljivosti. Profesionalni sport odavno je postao nezdrav za tijelo, ali bazni sportovi su na čelu kolone.
Mislim da nije potrebno naglašavati da u to ne ubrajam streličarstvo, puškaranje i slične pizdarije za koje sami sportaši kažu da treniraju sat vremena dnevno.


uto 31 srp, 2012 2:42 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 62 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan