Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:21 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;) 

Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;)
Juninho Pernambucano 17%  17%  [ 2 ]
Andrea Pirlo 0%  0%  [ 0 ]
Alessandro Del Piero 0%  0%  [ 0 ]
David Beckham 0%  0%  [ 0 ]
Cristiano Ronaldo 17%  17%  [ 2 ]
Roberto Carlos 8%  8%  [ 1 ]
Juan Roman Riquelme 0%  0%  [ 0 ]
Wesley Sneijder 0%  0%  [ 0 ]
Jose Luis Chilavert 0%  0%  [ 0 ]
Zico 0%  0%  [ 0 ]
Zinedine Zidane 8%  8%  [ 1 ]
Sinisa Mihajlovic 25%  25%  [ 3 ]
Robert Prosinecki 25%  25%  [ 3 ]
Netko deseti ..reci u svom odgovoru :) 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 12

 Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;) 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;)
@OGamer......
ukoliko je u anketi ponuđen razni izbor naravno da ćeš nešto izabrati ...zašto samo prema nekoj statistici ili estetici pogodaka nekog igrača....može to biti kao u mome slučaju uz to što su dobri izvođači slo.udaraca i igrači koji mi se posebno dopadaju ili čiji sam fan..


pet 26 stu, 2010 1:03 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;)
alfa_Q je napisao/la:
@OGamer......
ukoliko je u anketi ponuđen razni izbor naravno da ćeš nešto izabrati ...zašto samo prema nekoj statistici ili estetici pogodaka nekog igrača....može to biti kao u mome slučaju uz to što su dobri izvođači slo.udaraca i igrači koji mi se posebno dopadaju ili čiji sam fan..


iz prostog razloga sto je naziv teme " Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;) "
zidan nikada nije bio izvodjac slobodnjaka ni u jednom timu u kojem je igrao, tako da smatram da je cistom subjektivnoscu autora ovog topica zavrsio kao kandidat na istom... sem donekle anrija francuska nije imala igraca specijalizovanog za izvidjenje slobodnjaka tako je oz i uspeo da iskopa samo njegove golove u reprezentaciji... uz naklon do poda za sve ucinjeno u fudbalu ipak slobodnjaci nisu bili njegov ™ kao sto su bili pirlu, bekamu, karlosu, mihajlovicu, zuninju, tarnatu, pepe sinjoriju, prosineckom, piksiju, del pjeru, zoli...

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


pon 29 stu, 2010 9:36 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;)
OGamer je napisao/la:
alfa_Q je napisao/la:
@OGamer......
ukoliko je u anketi ponuđen razni izbor naravno da ćeš nešto izabrati ...zašto samo prema nekoj statistici ili estetici pogodaka nekog igrača....može to biti kao u mome slučaju uz to što su dobri izvođači slo.udaraca i igrači koji mi se posebno dopadaju ili čiji sam fan..


iz prostog razloga sto je naziv teme " Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;) "
zidan nikada nije bio izvodjac slobodnjaka ni u jednom timu u kojem je igrao, tako da smatram da je cistom subjektivnoscu autora ovog topica zavrsio kao kandidat na istom... sem donekle anrija francuska nije imala igraca specijalizovanog za izvidjenje slobodnjaka tako je oz i uspeo da iskopa samo njegove golove u reprezentaciji... uz naklon do poda za sve ucinjeno u fudbalu ipak slobodnjaci nisu bili njegov ™ kao sto su bili pirlu, bekamu, karlosu, mihajlovicu, zuninju, tarnatu, pepe sinjoriju, prosineckom, piksiju, del pjeru, zoli...


jao čovječe....objektivnost...subjektivnost...ja reko ..ovaj potrvdio..on negiro...itd..itd..bla..bla....bla... :joj:

možda bi tema trebala nositi još ime prema kriterijima cijenjenog forumaša Ogamera...


pon 29 stu, 2010 9:47 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Najbolji izvođac slobodnih udaraca u nogometu ;)
dobro™

ne bih te zadrzavao ](*,)

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


sri 01 pro, 2010 6:52 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 19 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan