Sada je: čet 18 tra, 2024 2:16 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 176 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
 UEFA Champions League, season 2011/12 
Autor/ica Poruka
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Sutra gledamo Barcelona - Srna (Eduardo na klupi)...Odvažan potez, ne sjećam se kad su zadnji put imali muda ne prenositi duel engleskih klubova, koliko god znamo da će biti dosadna utakmica (pogotovo ova prva)...Iako, imam osjećaj da bi baš sad, za inat, Man Utd - Chelsea moglo biti spektakularno... :lolsmjeh:


uto 05 tra, 2011 11:13 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
captain je napisao/la:
Inter 2 - 5 Schalke :mrgreen:

Ovo je stvarno neocekivan rezultat
Za razliku od 4 komada koje je Real utrpao Tottenhamu? :mrgreen:

Stvarno loše, ne samo radi toga što sam navijao za T, već je sama tekma djelovala kao Realova trening-utakmica :(

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 05 tra, 2011 11:18 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
A ja sam baš nabrijan na Barca - Šahtar. Ako kojim čudom Ukrajinci uspiju izvuć neki relativno povoljan rezultat, u uzvratu je sve moguće, jer Barca nije ni približno toliko zastrašujuća na gostovanjima kao kod kuće.

Inače, ovo danas... Tottenham je igrao vrlo dobar bunker i svejedno popio 4 komada. Razlika u kvaliteti je ipak dramatična, neovisno o isključenju Croucha, a kako stvari stoje, Spursi iduće sezone neće vidjet Ligu Prvaka (peti su, sa 5 bodova manje od 4-plasiranog Chelsea).

Inter - Schalke, šta reći, jako sam sretan zbog Njemaca. Uz malo sreće mogu i do finala, jer me ove godine ni ManU nije pretjerano oduševio, a kamo li Chelsea.


uto 05 tra, 2011 11:22 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
_Oz je napisao/la:
Inače, ovo danas... Tottenham je igrao vrlo dobar bunker i svejedno popio 4 komada.
Uz rizik da me odr. "nogometni stručnjaci" opet popljuju, usuditi ću se reći da je T igrao loš bunker. Točnije, lošu obranu koja je bila previše zabijena natrag, trebalo je nekoliko igrača isturiti više prema van i držati obranu dalje od gola. Ovako je Real svako malo imao šansu ili nabaciti ili i raspucati po golu.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 05 tra, 2011 11:36 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Cvicek je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Inače, ovo danas... Tottenham je igrao vrlo dobar bunker i svejedno popio 4 komada.
Uz rizik da me odr. "nogometni stručnjaci" opet popljuju, usuditi ću se reći da je T igrao loš bunker. Točnije, lošu obranu koja je bila previše zabijena natrag, trebalo je nekoliko igrača isturiti više prema van i držati obranu dalje od gola. Ovako je Real svako malo imao šansu ili nabaciti ili i raspucati po golu.

Hm, pa ono... Da su bili malo više prema naprijed, C. Ronaldo, Ozil i ekipa bi imali više mjesta, ovako su bili prilično dobro neutralizirani, i do drugog Adebayorovog gola je Tottenham izgledao sasvim okej na terenu, s obzirom na igrača manje i sve. A za taj Adebayorov gol se baš i ne može okrivit obranu, taj čovjek je neboder, a k tome ima i sjajan odraz zbog kojeg ima možda i najbolji šut glavom na svijetu u ovom trenutku (kao nekad Bierhoff).

Ne znam, lako je bit general poslije bitke, ali kad protiv sebe imaš jednog Real Madrida (koji na praktički svakoj poziciji ima boljeg igrača od tebe, a na klupi vjerojatno najboljeg taktičara današnjice), teško je odabrat savršenu taktiku.

BTW, Ćorluka je odlično "rješavao" Ronalda.


uto 05 tra, 2011 11:48 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
_Oz je napisao/la:
Da su bili malo više prema naprijed, C. Ronaldo, Ozil i ekipa bi imali više mjesta, ovako su bili prilično dobro neutralizirani, i do drugog Adebayorovog gola je Tottenham izgledao sasvim okej na terenu, s obzirom na igrača manje i sve.
Možda bi imali više mjesta, no s ovakvom stisnutom obranom su istodobno dozvolili Realu da im se svako malo približi na dovoljno malu udaljenost s koje su čak i pucali po golu. To tokom cijelog poluvremena jednostavno mora uroditi pogotkom, pogotovo s igračima kakve ima Real.
Moj komentar se odnosi na 2. poluvrijeme, jer nisam pogledao dobar dio prvog.

_Oz je napisao/la:
Ne znam, lako je bit general poslije bitke, ali kad protiv sebe imaš jednog Real Madrida (koji na praktički svakoj poziciji ima boljeg igrača od tebe, a na klupi vjerojatno najboljeg taktičara današnjice), teško je odabrat savršenu taktiku.
To je istina :)
Tottenham bi i bez igrača manje u ovakvoj situaciji teško bio iole ravnopravan protivnik.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 06 tra, 2011 12:13 am
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Cvicek je napisao/la:
Možda bi imali više mjesta, no s ovakvom stisnutom obranom su istodobno dozvolili Realu da im se svako malo približi na dovoljno malu udaljenost s koje su čak i pucali po golu. To tokom cijelog poluvremena jednostavno mora uroditi pogotkom, pogotovo s igračima kakve ima Real.
Moj komentar se odnosi na 2. poluvrijeme, jer nisam pogledao dobar dio prvog.


Mislim da su namjerno tako igrali. S jedne strane istina je da takav način samo upija pritisak, ubacivanja i udarce te neizbježno vodi do, u najamanju ruku, 2-3 čiste šanse. Ali, sjeti se Lyona koji se postavio malo više; to je bilo kao da gledam EP u malim bazenima...Obrana im je toliko plivala da je to postalo groteskno. Jednostavno, RM ima takve individualce koji 1 vs 1 prolaze svakoga, samo da im daš malo prostora. Ćorluka je bio dobar, ali zamisli na što bi to ličilo da je CR uvijek imao koji metar prostora za dribling.

______________________________________________________________

Gledao sam istovremeno Barca-Shakhtar i Chelsea-Man Utd...Barcelona je rutinirano razapela nedorasli Shakhtar, pogotovo nakon ranog gola. Veseli me tradicionalna poroznost Barcelonine obrane. Vjerujem da je Mourinho puno naučio iz one blamaže i da će sve baciti na ovo polufinale (posebno s obzirom da je prvenstvo riješeno). CR i Di Maria moraju iskoristiti te rupčage koje se otvaraju u obrani Barcelone.

Chelsea je tobože dominirao cijelu utakmicu, ali to je bilo tako negledljivo, za ne povjerovati. Nešto slično kao ono kad je Milan lovio prednost Spursa pa je jedva puknuo po golu cijelo poluvrijeme.


sri 06 tra, 2011 10:47 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
> Real Madrid - Barcelona

:omgy:


pon 25 tra, 2011 10:28 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Bit će to zanimljiva utakmica, ali vjerujem da ni ona sutrašnja neće biti loša :D

Jedino ne znam dal da navijam za Shalke ili Manchester united... (možda malo više Shalke jer još nemaju trofeja).
No koji god da prođe navijati ću za njih kontra Španjolaca :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 25 tra, 2011 10:37 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
slika

Pošteno govoreći, Barca u dvije tekme JEST bila bolja, ali ono što su neki njeni igrači radili i prošli tjedan i jučer, sramota je za nogomet.


sri 04 svi, 2011 8:45 pm
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Kad bi Man Utd dobio Barcelonu u finalu...po mogućnosti 1-0 nakon velike greške suca...mmmmmmm...


čet 05 svi, 2011 10:29 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Šta bi onda bilo?


čet 05 svi, 2011 10:42 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Ja bih bio sretan da je jednom i Barcelona dođe na kolica. :)

Eto, to bi bilo.


čet 05 svi, 2011 10:48 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Pa lani su došli na ta kolica. :lol:


pet 06 svi, 2011 4:46 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: UEFA Champions League, season 2010/11
Nisu, lani su ispali pukim čudom. Kad jedan trener uvjeri čovjeka koji spada u top 5 svjetskih napadača da igra BEKA, onda je to podvig i čudo. Vrijeme je da suci zajebu na štetu Barcelone...da vidim Busquetsa, Pedra i slične pi*kice kako se žale UEFA-i.


sub 07 svi, 2011 12:30 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 176 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan