Sada je: pon 29 tra, 2024 5:37 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Svjetsko Prvenstvo u Nogometu 2006. 
Autor/ica Poruka
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post 
TerNek je napisao/la:
Povijesno pitanje T'Grelu: koje su to bile repke, kada je to bilo i koje su njihove zvijezde?
Moram ti malo uzvratit jer se pretjerano veseliš ispadanju Brazila samo zato što su meni najbolja repka.


Mene ne zanima toliko povijest nogometa tako da ne mogu odg. na to pitanje.
I ne znam zašto me uvijek ispituješ ta nogometna pitanja.

Vidim da te smeta što se ja pretjerano veselim! Pa, što? Zar se ne smijem veselit?!

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


ned 02 srp, 2006 9:22 pm
Profil Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 5:35 pm
Postovi: 358
Lokacija: Vulcan
Post 
ricardo ima odlične reflekse, čudo da ne brani u nekom većem klubu

_________________
http://s5.gladiatus.com/game/c.php?uid=141511


pon 03 srp, 2006 4:28 pm
Profil
Über Trekker
Über Trekker
Avatar

Pridružen/a: čet 22 lip, 2006 11:50 pm
Postovi: 3227
Lokacija: Zagreb
Post 
Sada sigurno hoce...
Opce poznato da se igracima cijene određuju na svjetskim prvenstvima...
Pogledajte Zidana i Ronaldinha i Shevcenka...


pon 03 srp, 2006 6:32 pm
Profil ICQ
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
@ T'Grel - pljujem li ja po tvojoj povijesti?

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


pon 03 srp, 2006 8:19 pm
Profil ICQ Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post 
TerNek je napisao/la:
@ T'Grel - pljujem li ja po tvojoj povijesti?


Ne. Iz čega si ti, molim te, zaključio da ja pljujem po brazilskoj momčadi? Ili po nečem drugom?

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pon 03 srp, 2006 8:23 pm
Profil Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 5:35 pm
Postovi: 358
Lokacija: Vulcan
Post 
Istina je da su brazilci razočarali, a ovo im je jedna od najboljih repki u povijesti...

_________________
http://s5.gladiatus.com/game/c.php?uid=141511


sub 08 srp, 2006 12:52 am
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
Muči ih sindrom Reala. Svi se smatraju zvijezdama i igrali bi po svome. Nema prave sloge i momčadskog duha, a ni pravog tenera koji će ih dovest u red. To ih je i koštalo raspada u finalu '98. Jednostavno nemaju karakter potvrdit naslov, samo su dobri kad treba ganjat i osvojit ga. Ipak su s razlogom samo svije repke obranile naslove prvaka.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


sub 08 srp, 2006 1:26 am
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 5:35 pm
Postovi: 358
Lokacija: Vulcan
Post 
Da, sve si rekao, previše tehničara i individualaca na jednom mijestu i dogodi se rano ispadanje, nije lako s tolikim zvijezdama...

_________________
http://s5.gladiatus.com/game/c.php?uid=141511


sub 08 srp, 2006 1:36 am
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
Zato treba objasnit ljudima da ne igraju sami za sebe, nego kroz napredak momčadi pomažu sebi, inače ne valja. Vidjelo se kako se Carlos hoće pokazat pa se ljutio na Ronaldinha kad mu nije dao da izvede slobodnjak, priča se čak da su Ronaldinha stariji igrači opstruirali kako se nebi istaknuo iznad njih. To je sranje koje donosi propast, zato i jesu doma.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


sub 08 srp, 2006 1:55 am
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 5:35 pm
Postovi: 358
Lokacija: Vulcan
Post 
Isto ne kužim zašto trener Brazila toliko forsira Ronalda, makar je to odličan igrač, ali nije kao nekad, imao je lošu sezonu u Realu, ima višak kila, Robinho mi se čini kao bolji izbor, ali to je samo moje mišljenje, makar je Ronaldo na kraju i zabio dovoljno golova da sruši rekord najviše postignutih golova na SP...
Odoh ja spavat :teleport:

_________________
http://s5.gladiatus.com/game/c.php?uid=141511


sub 08 srp, 2006 2:07 am
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
I tu je naveliko prisutna politika i propaganda. Ronaldo nakon one dvije teške ozljede koljena definitivno nije onaj pravi, kakav je igrao, recimo u Barceloni. Ali na izborniku je, kad je "bucko" u pitanju, veliki pritisak, jer koliko god ljudi kritiziralo Ronalda, barem toliko je njegovih pobornika, tako da je on uvije dvosjekli mač. Brazil je na ovom prvenstvu prilično tvrdo spušten na zemlju, ali igrači moraju sami skužiti na čemu su i svaki osobno sići s oblaka, onda će opet biti pravi. Tu repku treba deekonomizirati. Dok god gotovo svaki igrač igra za reklamu i vlastitu promociju, neće ništa biti od njih. Kako sada stoje stvari, mislim da su Brazilu potrebna samo 4 igrača. Da izbornik stavi Didu na gol, i u prvih 11 još samo Emersona kao najvećeg radnika, Ronaldinha i Kaku kao fantaziste, a sve ostalo neka budu nerazvikani igrači iz brazilske lige, ta momčad bi se prošetala do naslova bez puno problema. Kad je to već nemoguće, mislim da su Francuzi pravi materijal za prvake. Ni njihovi najveći igrači Zidane i Henry se ne busaju u prsa, nego igraju za momčad. Takva ekipa gdje svi znaju što im je posao i zaslužuje biti na vrhu, Talijani su kvalitetni i zaslužuju biti u finalu, ali za moj ukus su malo preprljavi na terenu.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


sub 08 srp, 2006 1:03 pm
Profil ICQ Web stranica
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: ned 23 tra, 2006 5:35 pm
Postovi: 358
Lokacija: Vulcan
Post 
Ja sam za francuze u finalu, posebno me pozitivno iznenadio Ribery, dobar je to igrač, a što se talijana tiče, da, oni igraju dosta prljavo, pogotovo Gattuso...
Iz brazila bi se trebali oprostiti carlos i cafu i dat šansu mlađim igračima, a i ze roberto mi se čini kao da je njegovo vrijeme prošlo, u brazilskoj ligi sigurno ima boljih, mlađih igrača...

_________________
http://s5.gladiatus.com/game/c.php?uid=141511


sub 08 srp, 2006 11:58 pm
Profil
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
Eto, SP je završilo trijumfom Talijana. 14 izbornika reprezentacije to više nije,a nakon nepotrebne trakavice i glupiranja po novinama, napokon je i tateka Cicu Kranjčara snašla ista sudbina. Zanimljivo kako je Marković cijelo vrijeme tvrdio da ga podržava, a kad je trebalo očuvati svetost svoje pozicije, okrenuo je ploču i odbacio ga kao staru šlapu. Navodno je najveći kandidat za novog izbornika Branko Ivanković. Osobno mislim da je to dobar izbor jer je dovoljno stručan i ako je neke tamo Irance naučio igrati nogomet, kod nas bi trebao biti više nego dobar. Samo da promijeni igrača na poziciji br. 10 i pola poska je obavljeno.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


pet 14 srp, 2006 6:51 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 
Šmrc... Portugalci su završili 4... :cry:

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 23 srp, 2006 2:40 pm
Profil ICQ Web stranica
Fi'ta Gul
Fi'ta Gul
Avatar

Pridružen/a: pet 19 svi, 2006 2:09 pm
Postovi: 6485
Lokacija: Cardassia Prime
Post 
Dosta je kriv i Scolari zbog inzistiranja na istoj formaciji bez rizika.

_________________
William T. Riker: "Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise."


ned 23 srp, 2006 10:52 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan