Sada je: pet 19 tra, 2024 12:12 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
 Najsmješnije epizode 
Autor/ica Poruka
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
 Najsmješnije epizode
Ponestalo mi je ideja što bih gledala, a želim se malo nasmijat. 8)
Znači, pitanje je:

Koje su vam najsmješnije Star Trek epizode?

Prije nego krenete s odgovorima tipa "sve od Q-a" ili "Tinker, Tenor, Doctor, Spy", neka vaši odgovori budu malo neuobičajeniji. :)

Znači: Ime epizode i zašto?

Kvaliteta vaših odgovora ocjenjuje se po tome koliko puta (smisleno) iskoristite ovj smajlić :lolsmjeh: u postu. :P

_________________
It is smaller on the outside!


pet 07 ožu, 2014 10:23 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Najsmješnije epizode
Hmm ok ajde moj pokušaj pomoći "damsel in distress" :zubo:

TNG:
1. Manhunt - žderačica muškaraca Lwaxana Troi i uplašeni kapetan Picard koji se skriva u holodecku pokušavajući izbjeći Lwaxanu na sve moguće načine. :inlove:
2. Rascals - Ferengiji zauzimaju najmoćniji brod u Federaciji ](*,) , a Picard dobije priliku upoznati "unutarnje dijete u sebi"... i to doslovno. :lolsmjeh:
3. The Nth Degree - od svih navedenih epizoda možda najmanje smješna, ali svakako je zanimljivo za vidjet sigurnog i pomalo cocky Barclaya kako u holodecku se raspravlja sa Einsteinom, ili kako Geordi pred njim ispadne neznalo tele. :zubo: A kao šećer na kraju ona lebdeća glava na mostu Enterprisea, ne znam dali bi to trebalo biti smješno ili zastrašujuće. :lolsmjeh:

DS9:

1. Little Green Men - klasična ferengijska epizoda i pravi razlog zašto je Roswell incident zataškan. :zubo:
2. Our man Bashir - akcija, špijuni, zgodne žene, ultimativni zločinac... James Bond, Bashir style. :mrgreen:
3. House of Quark - zarada, osveta, dogovor, mutni poslovi, hrabar i častan ferengi? :o :lolsmjeh: Vrhunac epizode, klingonska verzija rastave i izrazi na licima Klingonaca kako pokušavaju shvatit ekonomiju. :lolsmjeh:

VOY:

1. Waking moments - Harry Kim i "Seven of nine" se ljube, Tuvok odlučio gol hodat po brodu i jedan veoma znatiželjan i uzbuđen alien. :lolsmjeh: :lolsmjeh:
2. Message in a Bottle - Jedan holografski doktor i njegova osobnost je potencijal za komediju. Dva? 45 minuta unarbesne zabave. :zubo: Romulanci nisu od samog početka imali ikakve šanse protiv takvih persona. :lolsmjeh:
3. Living Witness - Posada Voyagera Mirror Universe style. :lolsmjeh: Sadistička Janeway, Chakotay s apsurdno velikom tetovažom preko cijelog lica, Tuvok s kozjom bradicom i doktor the android. Zanimljiva i zabavna priča koja prikazuje kolika je razina manipulacije kod prepičavanja verzija povjesti.

ENT:

1. Unexpected - ultimativna osveta svake žene. Trip ostao "napumpan" a žena ga ostavila. :lolsmjeh: :lolsmjeh: Unerbesna epizoda koja prikazuje kako bi se muškarci nosili s trudnoćom. :zubo:
2. Acquisition - ENT inačica epizode Rascals. Ferengiji zauzimaju Enterprise, Trip u boksericama i potkušulji ih mora zaustavit. That's the story. :mrgreen:
3. Two Days and Two Nights - epizoda na Risi. Tripova košulja Tom Paris style, Malcolm/Trip duet zavođenje aliena, Archerov pokušaj odmora, Hoshijeva oralna poduka. :zubo: Sve u svemu lagana epizoda s par komičnih elemenata.

_________________
Image


sub 08 ožu, 2014 1:42 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Najsmješnije epizode
Deja Q !!! ... mi je najsmišnija od Tng epizoda ..pa Qpid sa ludim worf-om i uglavnom Q epizode su mi smišne :sesir2:

_________________
Surviving the new decade


sub 08 ožu, 2014 7:34 pm
Profil
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Najsmješnije epizode
Hvala, Suiko! Ima tu materijala. :) puno smajlića vidim. :D

Kapo... hvala i tebi, ali pročitaj prvi post. :)

Očekujem još good entries. :)

_________________
It is smaller on the outside!


uto 11 ožu, 2014 3:32 am
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Najsmješnije epizode
Dao sam si malo truda i izlistao ti par epizoda iz svakog serijala koji su meni ostali u dobrom sjećanju a da se ne odnose isključivo s Q-om. :) No u svakom slučaju želim ti ugodno gledanje i povremeno cerekanje na određene scene. ;)

_________________
Image


uto 11 ožu, 2014 11:38 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Najsmješnije epizode
Mimi Sky je napisao/la:
Hvala, Suiko! Ima tu materijala. :) puno smajlića vidim. :D

Kapo... hvala i tebi, ali pročitaj prvi post. :)

Očekujem još good entries. :)


Nemore to tako :mrgreen: .. sad moran izostavljat najsmišnije epizode jer se radi o epizodama koje se često pišu kao smišne epizode :neznam: :mrgreen:

No uvatila si me ..pročita san samo naslov ali ne i šta si napisala u uvodu :lolsmjeh: .. vidiš sad san u problemu jer dugo nisan kontinuirano gleda star trek pa mi ništa posebno ne pada na pamet :|

Ali evo :sesir2: ..smišna mi je epizoda u kojoj su Hari , Sedma i Doktor zarobljeni na brodu aliena koji nevole holograme a doktorova svijest se skriva u sedmoj od devet ( u toku pisanja san otkrija da se epizoda zove Body and Soul) pa gospon doktor uspije isprobat sve moguće delicije koje replikator može proizvest , uspije se i spetljat sa kapetanom broda na kojem su zatočeni a sedmoj baš to i nije po volji ..smišan je i kraj kad je Sedma doktoru koji više nije bija zarobljen u njoj opisivala kakav okus ima hrana koju jede :mrgreen:

Sve pohvale glumici koja je skinila doktorove pokrete , govor i gestikulaciju za ocijenu 10 ..naprosto genijalno :sesir2:

Uz sve i priloženi video


_________________
Surviving the new decade


uto 11 ožu, 2014 1:40 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Najsmješnije epizode
Odlično izlistavanje suiki! =D> :thumbs2:

Puno toga ste naveli, pa ću ja samo onu koju niste: "Data's day", nije toliko smješna u klasičnom smislu ali ima svojih momenata :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 01 svi, 2014 8:17 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan