Sada je: pet 19 tra, 2024 5:11 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 480 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
 STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari 
Autor/ica Poruka
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Znaci Dominij ima 60 000 brodova naspram 70-80 000 saveznickih brodova, a pri tome veliki broj njihovih brodova ce ostati u Gama kvadrantu (kontam bar nekih 20 000 jer sigurno da imaju neprijatelje i tamo)? Nije ni cudo sto se koriste raznim sredstvima kako bi dosli do pobjede jer su ocigledno brojcano nadjacani. Zbog stanja kakvo sad vlada u Klingonskom carstvu tih njihovih 20 000 je bar u ovom momentu izvan bilo kakve price o ujedninjenju sa ostalim silama Alpha kvadranta koje jos uvijek fakticki i nisu u savezu, a ni ne znaju sta im se sprema pa to svakako daje prednost Dominiju. Ali na duze staze, mislim da Dominij nema sansu...

Nego zanima me je li mozemo u ovom timelinu da zadrzimo Makije? Tj da oni nikada nisu unisteni od strane Dominija i da se jos uvijek bave teroristickim aktivnostima na granici Kardasijske Unije i Federacije? Posto bi mi bilo vazno za sledecu pricu da oni postoje.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


pet 04 tra, 2014 10:11 pm
Profil
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Pa u biti s obzirom da Kardasijanci i Federacija u ovoj priči nikad nisu ratovali samim time nije bilo potrebno da se stvore Makiji. U ovom svemiru možemo slobodno pretpostavit da su Kardasijanci i ljudi na kolonijama živjeli mirno u suživotu...

_________________
Image


sub 05 tra, 2014 6:22 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Znaci Dominij ima 60 000 brodova naspram 70-80 000 saveznickih brodova, a pri tome veliki broj njihovih brodova ce ostati u Gama kvadrantu (kontam bar nekih 20 000 jer sigurno da imaju neprijatelje i tamo)? Nije ni cudo sto se koriste raznim sredstvima kako bi dosli do pobjede jer su ocigledno brojcano nadjacani. Zbog stanja kakvo sad vlada u Klingonskom carstvu tih njihovih 20 000 je bar u ovom momentu izvan bilo kakve price o ujedninjenju sa ostalim silama Alpha kvadranta koje jos uvijek fakticki i nisu u savezu, a ni ne znaju sta im se sprema pa to svakako daje prednost Dominiju. Ali na duze staze, mislim da Dominij nema sansu...


Pa dobro, možda se to tako čini, ali stvar je ipak malo kompliciranija. Dakle da, Dominij i Breeni zajedno možda i imaju manje brodova od Federacije i saveznika, ali ako uzmemo u obzir da su njihovi lovci moćniji od savezničkih te da imaju veći broj jakih kapitalnih brodova poput njihov borbenih krstarica (koje su negdje u rangu s Galaxy klasom npr.) te da daleko brže konstruiraju iste, oni nisu nikako underpowered već su i dalje overpowered. Sama činjenica da imaju 2/3 brodova naspram ukupnog broja brodova savezničke flote je već dovoljna dokaz da situacija za nas i nije tolko jednostavna. Osim toga već sam spomenuo kako nećemo ni približno iskoristit svo to brodovlje, već jedan dio istog. A ne treba zaboravit da i Dominij i Breeni imaju par onih svojih hiperbrodova koji mogu s lakoćom uništivat omanje flote (mislim ovdje na Planetary Assault Carriere i Devastator Warshipove), dok ćemo mi imat jedan brod u tom rangu (hint: Leviathan projekt).
Osim toga, ne treba zaboravit na Republikance i probleme koji nam isti stvaraju, kao ni građanski rat u Klingonskom Carstvu te naposljetku komplikacije s Remancima i Tal Shiarom koji stvaraju popriličnu nestabilnost u Romulanskom Carstvu. Tako da ne bih ja baš računao s tim da Dominij nema šanšu na duže staze :mrgreen: Dapače, pomalo se bojim za sudbinu Federacije i ostatka alfa/beta kvadranta :zubo:


Tom_Paris je napisao/la:
Nego zanima me je li mozemo u ovom timelinu da zadrzimo Makije? Tj da oni nikada nisu unisteni od strane Dominija i da se jos uvijek bave teroristickim aktivnostima na granici Kardasijske Unije i Federacije? Posto bi mi bilo vazno za sledecu pricu da oni postoje.


Upravo kao što Suiko kaže Makiji su u ovom našem universeu non existant, tako da preporučam da se rađe fokusiraš na Republikace koji bi u našem svemiru pandan njima :mrgreen:

Btw kad bi ta tvoja priča trebala bit gotova?

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 15 tra, 2014 8:18 pm
Profil YIM Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Jao ljudi ja sam bio u takvoj frci oko pisanja teze prethodnih mjeseci da nisam imao vremena da se dotaknem svoje price. Ali posljednnjih dana sam se vratio pisanju tako da cu vas pocastiti sa dvije price u istom postu da ne spamujem temu :mrgreen: Prica ce biti gotova sutra, najadalje do kraja dana.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


ned 06 srp, 2014 3:01 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Jao ljudi ja sam bio u takvoj frci oko pisanja teze prethodnih mjeseci da nisam imao vremena da se dotaknem svoje price. Ali posljednnjih dana sam se vratio pisanju tako da cu vas pocastiti sa dvije price u istom postu da ne spamujem temu :mrgreen: Prica ce biti gotova sutra, najadalje do kraja dana.


Hej! Pa baš sam se pitao gdje si ti nestao :mrgreen: Uglavnom drago mi je da ćeš nastavit s pisanjem i jedva čekam te dvije nove priče. Nakon toga ćemo i Suiko i ja nastavit. Ok, za Suika ne znam s ozbirom da je moguće da mu je ponestalo inspiracije nakon ovolikog čekanja, ali za sebe sam siguran da mogu nastavit. Otprilike znam kaj treba dalje pisat tak da neće bit problem. Uglavnom nakon te tvoje priče bi trebao doć na red zajednički post sa sastankom, a nakon njega slijedi ona velika bitka koju sam spominjao već prije :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 06 srp, 2014 12:27 pm
Profil YIM Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Ma nije inspiraciju tesko naci, siguran sam da se Suiko vraca :) Editujem pricu i izbacujem. Iskreno, nisam nesto zadovoljan kako je na kraju ispalo jer sam bio odlicno poceo prije par mjeseci pa koliko sam puta prekidao pozaboravljao sam pola stvari koje sam htio da napisem pa sam nesto dosta izmjenjao i ne znam na sta ce to da lici :mrgreen: U svakom slucaju, najbitnija stvar jeste da sam napravio progres kada je u pitanju razvoj nekih likova.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


pon 07 srp, 2014 1:00 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Ma nije inspiraciju tesko naci, siguran sam da se Suiko vraca :) Editujem pricu i izbacujem. Iskreno, nisam nesto zadovoljan kako je na kraju ispalo jer sam bio odlicno poceo prije par mjeseci pa koliko sam puta prekidao pozaboravljao sam pola stvari koje sam htio da napisem pa sam nesto dosta izmjenjao i ne znam na sta ce to da lici :mrgreen: U svakom slucaju, najbitnija stvar jeste da sam napravio progres kada je u pitanju razvoj nekih likova.


Yep, vjerujem i ja da će se vratit, a i trebao bi pošto su nam njegovi likovi i brod važni za daljnji nastavak storyline-a. Inače što se tiče tvojih priča ja sam poprilično zadovoljan i mogu reć da si to dosta interesantno napisao :thumbs2: Ono što me sad zanima jest dal će se Michael zbilja priključit Republici i dal će se ''Tesla'' uspjet vratit do DS9-a prije sastanka?

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 07 srp, 2014 1:21 pm
Profil YIM Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tesla se vraca na vrijeme, sta vise i Michael ce se vratiti na vrijeme na Teslu i bice to jedno vrlo neprijatno iznenadjenje za izvjesnu zapovjednicu :mrgreen:

A sto se tice njegovog prikljucenja Republici, trenutno nemam neki poseban plan ali sigurno je da ce mu takve ideje padati na pamet s obzirom na to kako je prosao njegov posljednji susret sa Republikancima. U stvari, imam neke ideje ali o tom potom ;) U svakom slucaju dao sam sebi dosta mogucnosti.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


pon 07 srp, 2014 2:21 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Tesla se vraca na vrijeme, sta vise i Michael ce se vratiti na vrijeme na Teslu i bice to jedno vrlo neprijatno iznenadjenje za izvjesnu zapovjednicu :mrgreen:

A sto se tice njegovog prikljucenja Republici, trenutno nemam neki poseban plan ali sigurno je da ce mu takve ideje padati na pamet s obzirom na to kako je prosao njegov posljednji susret sa Republikancima. U stvari, imam neke ideje ali o tom potom ;) U svakom slucaju dao sam sebi dosta mogucnosti.


Pa lijepo si ti to sebi zakomplicirao u svakom slučaju :mrgreen: Ja se zasad u narednoj zajedničkoj priči neću osvrtat na Republikance, jer ćemo imati itekako puno posla sa već navedenim sastankom, Leytonovom izdajom te kasnije s prvom bitkom kod DS9-a. No nakon toga ću se pozabavit malo s mojim republikanskim likovima uključujući ludog kapetana Phillipsa i Jenny koja će polagano počet dovodit u pitanje svoju odluku o pridruživanju republikanskim odmetnicima :mrgreen:

Anywayz, zasad ćemo pričekat Suika da vidimo kakve on ideje ima i da ga možemo uključit u sljedeću zajedničku priču, tj. sastanak.

I btw, tko bi od tvojih likova trebao biti na tom sastanku?

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 07 srp, 2014 7:08 pm
Profil YIM Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Slijedim odmah poslije Sovovog posta. Kao i prije moj post će biti usko povezat s Sovovim i popunit će napokon sve rupe koje su do sad bile. :)

_________________
Image


pon 07 srp, 2014 9:09 pm
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Ni ja Republikance necu dirati neko vrijeme i vjerovatno cu im se posvetiti opet kada osjetim da bi to bilo dobro za razvoj Michaelovog ili Valanisovog lika s obzirom na to da su obojica na neki nacin povezani sa njima. Uporedo sa tom zajednickom pricom radicu i na Miralinoj prici jer je vrijeme da razrijesim situaciju sa njom i klonom.

Na sastanak saljem Michaela i Lahani i mislim da ce to biti jedan veoma zanimljiv tandem. Nego, kad bismo mi onda poceli da radimo na toj prici? I potreban mi je tacan stardate sastanka kako bih kapetana ujedinio sa posadom prije njega.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


pon 07 srp, 2014 11:45 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Ni ja Republikance necu dirati neko vrijeme i vjerovatno cu im se posvetiti opet kada osjetim da bi to bilo dobro za razvoj Michaelovog ili Valanisovog lika s obzirom na to da su obojica na neki nacin povezani sa njima. Uporedo sa tom zajednickom pricom radicu i na Miralinoj prici jer je vrijeme da razrijesim situaciju sa njom i klonom.

Na sastanak saljem Michaela i Lahani i mislim da ce to biti jedan veoma zanimljiv tandem. Nego, kad bismo mi onda poceli da radimo na toj prici? I potreban mi je tacan stardate sastanka kako bih kapetana ujedinio sa posadom prije njega.


Da, bilo bi dobro da napokon kompletiraš te zavrzlame sa Miralinim klonom pa da nam se kasnije Klingonci pridruže u borbi protiv Dominija :mrgreen:

Anywayz, što se tiče priče sa sastankom na njoj sam ja danas već krenuo radit, tj. počeo sam pisat uvod u isti, tak da ćete se uskoro i vas dvojica trebat uključit. A što se Stardate tiče nisam mogao pronać koji bi točan bio u pitanju, no evo zadnje kojeg sam pronašo i koji se nalazi u tvom postu:


Citat:
Kapetanov Dnevnik, stardate 57729.29. Zahvaljujuci porucnici Park, savjetnik Valanis je danas pusten iz zatvora i oslobodjen je svih optuzbi. Park su deportirali u Stozer Zvjezdane flote gdje ce morati da objasni svoju umjesanost u republikanske aktivnosti kao i posljednji napad na DS9. Nadam se da cu je bar jos jednom vidjeti...Porucnicu Ivanovu sam degradirao na cin potporucnika ali joj nisam oduzeo poziciju sefice osiguranja jer je i pored svoje ishitrenosti pokazala izvanredne sposobnosti u obavljanju tog posla. Ipak, to se ne moze reci za njen odnos sa Valanisom koji je sada narusen zahvaljujuci...kompjuteru, zanemari to. Inzinjer Drago je prezuo nova fazno-plazmena i fotonska torpeda, a sa jos par inzinjera sa drugih brodova razmatra mogucnost primjene herlionske hologramske tehnologije i nadogradnje stitova na njihove brodove. T'Relovo zdravstveno stanje je stabilno i uskoro ce se vratiti na duznost. Daniela...nazalost Daniela je i dalje bez svijesti i jos uvijek nema naznaka da ce se njeno stanje promjeniti. Brod sa njenim sinom trebalo bi da stigne na DS9 u vecernjim casovima i licno su otici da ga docekam.


Sad probaj nekako izračunat kolko je otprilike prošlo vremena od tad. Ja bih rekao da je prošlo svega nekih tjedan i pol dana otkako je Thunderblade napustio Starbase 47.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 08 srp, 2014 1:14 am
Profil YIM Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 kol, 2011 4:24 pm
Postovi: 437
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Covjek
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Sta sam sve isplanirao za Miral prica bi trebalo da ima najmanje tri dijela :zubo: ali trudicu se da je maksimalno skratim koliko to bude moguce.

Neka sastanak bude nekih petnaest dana od ovog posljednjeg stardata koji imamo, cisto da bi sve ono sto se u medjuvremenu izdesavalo imalo neki realan tok.

_________________
Mr. Paris, set a course...for home!


uto 08 srp, 2014 1:58 am
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
Tom_Paris je napisao/la:
Sta sam sve isplanirao za Miral prica bi trebalo da ima najmanje tri dijela :zubo: ali trudicu se da je maksimalno skratim koliko to bude moguce.


Da, ne valja pretjerivat :mrgreen:

Tom_Paris je napisao/la:
Neka sastanak bude nekih petnaest dana od ovog posljednjeg stardata koji imamo, cisto da bi sve ono sto se u medjuvremenu izdesavalo imalo neki realan tok.


Nek rađe bude nekih 10-ak dana od njega, pošto je nekih 2 tjedna prošlo od mog prvog posta, tj. prvog stardatea. Dakle ubaciš u stardate kalkulator moj prvi stardate i dodaš krajnjem rezultatu 15 dana pa onda opet to preračunaš u stardate. Ili uzmeš ovaj svoj pa računaš plus 10 dana i to je to.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 08 srp, 2014 1:36 pm
Profil YIM Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: STAR TREK: ''Dominion Awakening'' - prijave i komentari
AAAAAAND...HERE WE GO!!!

Dakle napokon smo došli do našeg višestruko spominjanog sastanka, i sad stvari postaju nešto komplicarinije za sve nas koji sudjelujemo u ovom RPG-u, no s time smo se ujedno približili jednom od zabavnijih dijelova ovog našeg RPG-a - prve megabitke s Dominijem i Breenima :yahoo: :mrgreen:

However, prije nego počnemo s bitkom, moramo se dogovorit u vezi izvedbe i toka sastanka. Kolko mi je poznato svaki od nas trojice ima skajp pa to nebi trebao biti pretjerani problem. No ukoliko nećemo biti u mogućnosti se čuti preko njega, zasad ću ovdje okvirno razradit plan toka našeg sastanka, tj. sastanka naših glavnih likova.
Prvi zadatak je da sve likove dovedemo na sastanak. Očito je da sam ja svoje najvažnije likove već doveo na isti te oni isčekuju vaše likove kao i još neke moje da im se pridruže. Nakon što svi budu na okupu, onda ćemo počet sa sastankom tako što će Sisko imat uvodnu riječ, a nakon toga će naši likovi počet izlagat svoja mišljenja o trenutnoj situaciji kao i prijedloge za buduće taktike te će se tako jedan na drugog nadovezivat sve do jednog ključnog događaja, tj. do izdaje admirala Leytona :mrgreen:. Poslije toga će se rasprava naših likova još dodatno razbuktati, a ono što bi ju trebalo privest kraju jest jedno drugo važno saznanje tj. detektiranje velike dominijsko-breenske flote na putu prema DS9-u; koje će ujedno biti i uvod u gore spomenutu megabitku :mrgreen:

Eto, nadam se da ste sad spremni za ono što nam slijedi i da ćemo to obaviti kako najbolje znamo :thumbs2: A i nadam se da ste uživali u mojoj posljednjoj priči koja nas je napokon odvela u željenom smjeru i koja će biti uvod u dodatne zaplete s Republikancima :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pon 28 srp, 2014 9:34 pm
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 480 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 28, 29, 30, 31, 32


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan