Sada je: pet 26 tra, 2024 11:15 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
 Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim 
Autor/ica Poruka
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
MacGyver je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Shatner je ubojica, vrlo vjerojatno je ubio svoju ženu.



Otkud ti to, jel imas neke argumente da to potkrijepis? Inace se stalno razbacujes argumentima, pa valjda imas i za ovo...

Njegova žena je umrla pod jako čudnim okolnostima, Shatner je bio osumljičen neko vrijeme. Kasnije je istraga pokazala da je njena smrt rezultat ''nezgode''. Ali još uvijek postoje špekulacije da ju je on ubio.

http://www.contactmusic.com/new/xmlfeed.nsf/mndwebpages/shatner%20death%20riddle%20to%20be%20exposed%20by%20homicide%20investigator_08_02_2006


pet 06 ožu, 2009 8:39 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
RAI'TARA je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
Shatner je ubojica, vrlo vjerojatno je ubio svoju ženu.



Otkud ti to, jel imas neke argumente da to potkrijepis? Inace se stalno razbacujes argumentima, pa valjda imas i za ovo...

Njegova žena je umrla pod jako čudnim okolnostima, Shatner je bio osumljičen neko vrijeme. Kasnije je istraga pokazala da je njena smrt rezultat ''nezgode''. Ali još uvijek postoje špekulacije da ju je on ubio.

http://www.contactmusic.com/new/xmlfeed.nsf/mndwebpages/shatner%20death%20riddle%20to%20be%20exposed%20by%20homicide%20investigator_08_02_2006


Kolko vidim, taj clanak je iz 2006., a Shatner nije u zatvoru, pa pretpostavljam da je taj inspektor pricao gluposti samo kako bi se culo za njega.
I jos je rekao da ce odrzati konferenciju za novinare na setu Star Treka... ono, wtf? Ocito je neki showman koji zeli da ljudi cuju za njega pod svaku cijenu

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pet 06 ožu, 2009 8:45 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
MacGyver je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:

Otkud ti to, jel imas neke argumente da to potkrijepis? Inace se stalno razbacujes argumentima, pa valjda imas i za ovo...

Njegova žena je umrla pod jako čudnim okolnostima, Shatner je bio osumljičen neko vrijeme. Kasnije je istraga pokazala da je njena smrt rezultat ''nezgode''. Ali još uvijek postoje špekulacije da ju je on ubio.

http://www.contactmusic.com/new/xmlfeed.nsf/mndwebpages/shatner%20death%20riddle%20to%20be%20exposed%20by%20homicide%20investigator_08_02_2006


Kolko vidim, taj clanak je iz 2006., a Shatner nije u zatvoru, pa pretpostavljam da je taj inspektor pricao gluposti samo kako bi se culo za njega.
I jos je rekao da ce odrzati konferenciju za novinare na setu Star Treka... ono, wtf? Ocito je neki showman koji zeli da ljudi cuju za njega pod svaku cijenu

To je samo jedan od članaka na tu temu. Te špekulacije postoje još uvijek kao i one da Shat izbjegava osudu i kaznu zahvaljujući svojim godinama, slavi i poznanicima. :)

Tako me nebi iznenadilo, kao što sam već rekla u jednom postu da se i o njemu nakon smrti ne otkriju puno gore stvari nego što ih on navodno priča o Geneu.


pet 06 ožu, 2009 8:49 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
RAI'TARA je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:
Kolko vidim, taj clanak je iz 2006., a Shatner nije u zatvoru, pa pretpostavljam da je taj inspektor pricao gluposti samo kako bi se culo za njega.
I jos je rekao da ce odrzati konferenciju za novinare na setu Star Treka... ono, wtf? Ocito je neki showman koji zeli da ljudi cuju za njega pod svaku cijenu

To je samo jedan od članaka na tu temu. Te špekulacije postoje još uvijek kao i one da Shat izbjegava osudu i kaznu zahvaljujući svojim godinama, slavi i poznanicima. :)


Postoje spekulacije i da je Elvis ziv

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


pet 06 ožu, 2009 8:50 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
MacGyver je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:
MacGyver je napisao/la:
Kolko vidim, taj clanak je iz 2006., a Shatner nije u zatvoru, pa pretpostavljam da je taj inspektor pricao gluposti samo kako bi se culo za njega.
I jos je rekao da ce odrzati konferenciju za novinare na setu Star Treka... ono, wtf? Ocito je neki showman koji zeli da ljudi cuju za njega pod svaku cijenu

To je samo jedan od članaka na tu temu. Te špekulacije postoje još uvijek kao i one da Shat izbjegava osudu i kaznu zahvaljujući svojim godinama, slavi i poznanicima. :)


Postoje spekulacije i da je Elvis ziv

A sad. Ono što želim reći jest to i ono što se govori o Geneu su isto tako špekulacije nekih.


pet 06 ožu, 2009 8:52 pm
Profil
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
Ne znam što bih mislila pa ostajem u sumnji, kao što je Michel de Montaigne preporučio. Naime, njegov me privatni život ne zanima, ali nisam sigurna koliko je on zaslužan za konačan izgled Originalnih serija i Novih generacija. U svakom sam slučaju zahvalna svakome tko je radio na tome, a i na ostalim serijama.
Božanstvo nije definitivno. :mrgreen:

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


pet 06 ožu, 2009 10:19 pm
Profil Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
RAI'TARA je napisao/la:

Što se tiče bora, nemam tih problema., Imam sve ono što treba za posao koji volim, pa bili vi ljubomorni, tko vam kriv. [-X :baeh:


Ja nemam rijeci :(

nezahvalnice jedna :(

Ja mislim na tebe, na tvoju ljepotu i tvoj posao, i upozoravam ljude da te ne zivciraju, a ti tako? :(

Kako te dusa ne boli? :(

Srce si mi slomila :(

Nisam ja nimalo ljubomorna ne tebe, ja sam sretna sto ima na ovom svijetu tako lijepih i zgodnih cura koje vole voyager, i misle da novi film nije kanon :lolsmjeh: I koje nam to ponavljaju again, and again, and again... :mrgreen:

Sto se tice ovih gluposti da je shatner ubio svoju zenu... Dajte please... :roll:

Miroslav je napisao/la:
Da se vratim na temu - dakle, Shat je najveći sin naših Star Trek naroda i narodnosti, istinski uzor svakom pravom Trekiju - lovac na hot koke, zabavan, sa smislom za humor i neodoljivo zgodan. :D Denny Crane! :baeh:


Potpisujem :hail: :hail: :hail:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sub 07 ožu, 2009 5:19 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
Dejanira je napisao/la:
RAI'TARA je napisao/la:

Što se tiče bora, nemam tih problema., Imam sve ono što treba za posao koji volim, pa bili vi ljubomorni, tko vam kriv. [-X :baeh:


Ja nemam rijeci :(

nezahvalnice jedna :(

Ja mislim na tebe, na tvoju ljepotu i tvoj posao, i upozoravam ljude da te ne zivciraju, a ti tako? :(

Kako te dusa ne boli? :(

Srce si mi slomila :(

Nisam ja nimalo ljubomorna ne tebe, ja sam sretna sto ima na ovom svijetu tako lijepih i zgodnih cura koje vole voyager, i misle da novi film nije kanon :lolsmjeh: I koje nam to ponavljaju again, and again, and again... :mrgreen:

Sto se tice ovih gluposti da je shatner ubio svoju zenu... Dajte please... :roll:

Miroslav je napisao/la:
Da se vratim na temu - dakle, Shat je najveći sin naših Star Trek naroda i narodnosti, istinski uzor svakom pravom Trekiju - lovac na hot koke, zabavan, sa smislom za humor i neodoljivo zgodan. :D Denny Crane! :baeh:


Potpisujem :hail: :hail: :hail:

Drago mi je da si sretna zbog mene, a ja vidiš mislila da si ljubomorna i zlobna. Kako sam falila. :biggrinlove:

Što se tiče Shantera veća je šansa da je on ubio ženu, nego da su istinite te gadosti o Geneu koji neki pričaju. [-X


sub 07 ožu, 2009 1:48 pm
Profil
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
mislim da pravu istinu o bilo kome nikad niti necemo saznati-otkud znate da to sve nisu izmisljotine,a i naprotiv mozda je sve istina? :-k

e da i ne znam bas puno o privatnom zivotu bilo kojeg glumca,gene roddenberry je za mene tvorac treka a shatner glumac koji je utjelovio kirka.i gotovo.

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


sub 07 ožu, 2009 1:52 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
captain je napisao/la:
Pa nije gene tvorac cijele serije , nego je tvorac pocetne ideje a to je ipak mala razlika
Mogu i ja imat ideju a onda je moze netko drugi detaljnije razradit , gene je samo kako se ono kaze pocetni kotacic ali ne i cijelo auto :wink:
Možda bi mogli reći da je on bio taj "inžinjer" koji je osmislio trek - kao u auto industriji - to što mu nije išla proizvodnja (snimanje pojedinačnih epizoda) ne umanjuje njegov značaj :)

A što se tiče uzimanja inspiracije iz "Zabranjenog planeta" - pa odnekud se inspiracija mora crpiti, a taj film je bio odličan za to doba. Baš me zanima koliko će elemenata iz Treka biti u novom ZP-u :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 10 ožu, 2009 8:59 am
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
Svaki film ili serija u određenom mjeri crpi ideju iz već postojeće serije, filma ili pak knjige, te ju odnosi na novu razinu. :)


uto 10 ožu, 2009 1:27 pm
Profil
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 02 ožu, 2009 9:05 pm
Postovi: 36
Lokacija: Kašina
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
ma ko god je zaslužan za trek taj je genije... svi ti nazivi i izgledi brodova, planeta, bića, sve te radnje u serijama... to treba znat i moc.... =D> =D> =D>

_________________
We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance if futile!


uto 10 ožu, 2009 11:18 pm
Profil Web stranica
Kingslayer
Kingslayer
Avatar

Pridružen/a: sri 24 svi, 2006 7:39 pm
Postovi: 5995
Lokacija: Dorne
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Krivo neshvaćeno...
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
locutusofborg je napisao/la:
ma ko god je zaslužan za trek taj je genije... svi ti nazivi i izgledi brodova, planeta, bića, sve te radnje u serijama... to treba znat i moc.... =D> =D> =D>


Pa nije jedan čovjek zaslužan za to sve... :mrgreen:

_________________
slika


uto 10 ožu, 2009 11:19 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
Jedan je sve počeo i pritisko studio sa pilotima za star trek seriju. Bez njega star treka nebi bilo.
Ostali su samo proširili njegovu ideju. :)


uto 10 ožu, 2009 11:54 pm
Profil
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 02 ožu, 2009 9:05 pm
Postovi: 36
Lokacija: Kašina
Post Re: Gene Roddenberry i san koji djelimo s njim
RAI'TARA je napisao/la:
Jedan je sve počeo i pritisko studio sa pilotima za star trek seriju. Bez njega star treka nebi bilo.
Ostali su samo proširili njegovu ideju. :)

slažem se... =D> =D> =D> :D :D :D :thumbs2: :thumbs2:

_________________
We are the Borg. Lower your shields. Your biological and technological distinctivness will be added to our own. Resistance if futile!


sri 11 ožu, 2009 12:28 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 86 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan