Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:37 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 270 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
 Vijesti 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: Vijesti
Hej ljudi, unaprijed se ispričavam ako nisam nigdje vidio ovaj post, ali vas samo želim obavijestiti da je igra Star Trek - Online od danas moguća i kao ''free to play'', pa eto ako nekoga zanima. I još nešto, Star Trek TNG Next Level, dakle prve tri remasterirane epizode TNG-a stižu 31. ovog mjeseca. :D

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


uto 17 sij, 2012 8:22 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Vijesti
http://www.trektoday.com/content/2012/0 ... aire-game/

Ukrali su Sovereignovu ideju!!!!!!


YOU BASTARDS!!!!! :ludababa:


uto 24 sij, 2012 2:06 am
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Vijesti
Nije neki bad, imamo mi još i "Najslabiji Trekki", "Trekoteku" i druge igre :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 24 sij, 2012 2:41 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Vijesti
Singer i Fuller žele snimati novu Star Trek seriju

slika

Nakon što je J.J. Abrams prije tri godine uspješno oživio Star Trek franšizu, a što se nastavlja i ovih dana, na setovima novog Star Trek filma, jedan element i dalje neodstaje najpopularnijoj SF franšizi u povijesti. Naravno, riječ je o novoj Star Trek seriji. No, stvari bi se uskoro mogle promjeniti nabolje ukoliko Bryan Singer i Bryan Fuller uspiju CBS-u prodati svoju ideju nove Star Trek serije.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 27 vel, 2012 10:18 pm
Profil Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: sub 04 vel, 2012 10:47 pm
Postovi: 102
Spol: Muški
Opis Stanja: Homeless
Koje si vrste?: 1/2vilenjak
Post Re: Vijesti
Ne bi bilo lose da snime novu seriju. Fali dobrog old school SF-a.

_________________
slika


uto 28 vel, 2012 11:56 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: Vijesti
Neka bude nešto ki "ENT" i ja zadovoljan :thumbs2:

_________________
Surviving the new decade


sri 29 vel, 2012 12:02 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Vijesti
Erlond je napisao/la:
Ne bi bilo lose da snime novu seriju. Fali dobrog old school SF-a.
Imajući u vidu zadnji Trek film (a izgleda da bi se serija odvijala u "novom" universeu), teško da se može očekivati da bude "old school" SF... ne bi me čudilo da izokrenu gomilu niti vodilja Treka...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 29 vel, 2012 1:17 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Vijesti
captain je napisao/la:
Neka bude nešto ki "ENT" i ja zadovoljan :thumbs2:

Ne ponovilo se! Nikad više! To je jedna serija koju želim zaboraviti. Ukaljala je ugled Treku... jer se usudila zvati Trekom, a ustvari to nije i nikada neće ni biti!

Da su pametni, nastavili bi tamo gdje je Voy stao ili barem malko modificirali priču. Sa ne toliko iritantnom kapetanicom i sa ne tolikim zavlačenjem po Delti.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sri 29 vel, 2012 2:24 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Vijesti
T'Grel je napisao/la:
captain je napisao/la:
Neka bude nešto ki "ENT" i ja zadovoljan :thumbs2:

Ne ponovilo se! Nikad više! To je jedna serija koju želim zaboraviti. Ukaljala je ugled Treku... jer se usudila zvati Trekom, a ustvari to nije i nikada neće ni biti!


Sad bi upotrijebio slikoviti izraz, no zbog pravila foruma neću. Samo ću reći "Get life"! (Shat TM)

BTW. ne sjećam se da je u ENT-u bilo prizora poput seksa kapetanice i kormilara vodozemaca, ili, još, bolje, prave Trekovske poruke mira i ljubavi, suradnje i tako to a što se najbolje vidi iz jedne epke DS9-a kad negativac viče "It's a fakeeeeeeeeeee!" ;)

No, naravno, koga boli za tričarije poput scenarija, poruke Treka i sl., kad je puno bitnije hoće li "sve olovke u pernici biti složene po duginim bojama" (poznata OCD boljka).

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sri 29 vel, 2012 1:30 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Vijesti
Miroslav je napisao/la:
No, naravno, koga boli za tričarije poput scenarija, poruke Treka i sl., kad je puno bitnije hoće li "sve olovke u pernici biti složene po duginim bojama" (poznata OCD boljka).

Zapravo, mislim da je u pitanju Aspergerov sindrom, svojevrsni trekkijevski trademark. :zubo:


sri 29 vel, 2012 1:45 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Vijesti
Ma vi ste još gori što ga sad dalje hranite, bolje bi bilo da jednostavno ignorirate...
A ako bi se post bacio u trash, eto nam onda veselja u "udružnim" temama s postovima u kojima će se najavljivati velika pobjeda na skupštini, uz najavu "plačanja računa", završavajući poklikom "HAHAHAHAHA" :lol:

Enivej... 8-[
Ako bi se snimala nova serija smještena u "novi universe" * , vjerojatnije je za očekivati da bi više vukla na ENT nego na TNG/VOY/DS9 s obzirom da je ENT ostao "neoštećeni" dio kanona a i vizualno ENT najviše vuče na novi trek film (što je jasno, više posljedica napredka tehnologije, spec. efekata i sl)

* - jesam li jedini kojem je to oko različitih "universea" totalno odbojno?
Jednom mi je netko objašnjavao neke američke stripove (Superman, Spiderman, neka liga štajaznam... nije bitno) i to kako se djele na nekoliko universea u kojem su malo promjenjeni likovi, radnja, postavke i sl... i to mi je bilo skroz lame... kao i rasprave "fanova" o tim istim universovima... grozi me što je i trek krenuo tim putem...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 29 vel, 2012 3:47 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Vijesti
Te multiverse spike su u stripovima dugo prisutne ("Crisis on Infinite Earths" itd.).

U slučaju Star Treka, to je samo izlika da se napravi reboot koji istovremeno uvažava (tj. ne odbacuje) sve dotad snimljeno (tj. da se ne raspizdi aspie-trekkije :zubo: ).

Meni osobno ne smeta. Mirror universe smo imali još u TOS-u. Puno mi je važnija kvaliteta scenarija i razvoj likova, od toga u kojem se sve to svemiru odigrava.

A što se nove serije tiče, teško da će imati ikakvih dodirnih točaka sa prethodnim inkarnacijama. Da bi se roba prodala, mora bit svježa. Simple as that.


sri 29 vel, 2012 4:15 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Vijesti
Da, nešto mi zvulči poznato da su mi pričai o tim mješanjima universea, skakanja likova iz jedng u drugi i sl... loooše :thumbs3:

No da se vratim na trek...
Svakako da će biti drugačiji, ne može ni biti drugačije (možda je i ekipi prije 20ak godina skok s TOSa na TNG bio veći "šok" nego nama s next generationa u taj fracking "novi universe"). Meni bi bitno bilo da zadrže nekoliko osnovnih niti vodilja treka, i to je to. Nakon SG1/SGA mi je SGU bio pravo osvježenje, moguće da bi slično bilo i ako snime novu seriju...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 29 vel, 2012 5:16 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Vijesti
Cvicek je napisao/la:
(možda je i ekipi prije 20ak godina skok s TOSa na TNG bio veći "šok" nego nama s next generationa u taj fracking "novi universe")

Uopće ne sumnjam. Zaokret koji je donio TNG je IMO mnogo radikalniji od svih ostalih "kreativnih promjena" koje su se dogodile kasnije.


sri 29 vel, 2012 5:55 pm
Profil Web stranica
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: uto 17 sij, 2012 10:34 pm
Postovi: 953
Lokacija: Winterpyke
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ENT pobedjuje TNG al' za dlaku,pm odlucivali :)
Koje si vrste?: Romulan
Post Re: Vijesti
Ja bi najvise voleo da konacno pocne da snima
Star Trek : Federation

Federacija pred kolapsom! To se trazi! :sesir2: :thumbs2: :vrazicak1: :vrazicak1: :vrazicak1:

_________________
slika
"Pitas me sta je to istina? Istina nije nista drugo do nedostatak maste!"-Elim Garak
Znate li sta je to iluzija? Iluzija je kad pamet zaje*va glupost!-by JA


sri 29 vel, 2012 6:31 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 270 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan