Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:31 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 256 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sljedeća
 Pritužbe 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Pritužbe
Ovo je topic za javne pritužbe na rad osoblja foruma, kao i za pritužbe na pojedine korisnike (ukoliko ne želite prijavu slati u privatnoj poruci moderatorima ili adminima)

Namjenjen je samo za obične članove foruma, dok se sve pritužbe između članova osoblja foruma rješavaju privatno u moderatorskom djelu foruma.

Na rad administratora možete se žaliti Izvršnom odboru udruge.

Zloupotreba ovog topica kažnjava se po pravilu foruma 5.06.


Zadnja izmjena: Cvicek; sri 23 pro, 2009 4:41 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

dodao tekst o prijavi običnih korisnika



sri 14 stu, 2007 3:30 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Pritužbe
htio sam samo reci...
ako obrisete moje i Tedeine postove u "Rusenje kanona" ona stvarno...stvarno.....
nek se vidi sta je bilo!!!

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


sri 25 vel, 2009 10:14 pm
Profil Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Pritužbe
da nek se vidi,kako neki misle da TOS ili jos bolje TNG ruse kanon...pa daaaa....

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sri 25 vel, 2009 11:16 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Pritužbe
Okej... neće se pobrisati, ali ne garantiram da netko manje lijen od mene neće editirati vrijeđanja i sl :P

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 26 vel, 2009 3:06 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Pritužbe
...ja sam se ipak malo igrao editiranja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...nhf... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 26 vel, 2009 3:16 am
Profil ICQ Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Pritužbe
Ok zasto ste premijestili u novi topic u mislim st brbljaonicu one dvije slike kaj sam ja pitala dasu sta misli o tome u njegovom kutku...
mislim stvarno...
...sad ni pitat nekog ne mozes nista a da ne otvore novi topic...jakooo jadnooo :thumbs3:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


uto 03 ožu, 2009 11:51 am
Profil
dr.med.
dr.med.
Avatar

Pridružen/a: pon 09 srp, 2007 11:31 pm
Postovi: 2843
Lokacija: svemir, mlijecna staza, alfa kvadrant, sektor001, Zemlja, Europa, Hrvatska, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: opis radnje XD
Koje si vrste?: trill
Post Re: Pritužbe
ja sam to premjestio.... ne zato jer ne smijes pitat nego to je vise rasprava a st brbljaonicu....

_________________
"In that book which is my memory,
on the first page of the chapter that is the day when I first met you,
appear the words, 'Here begins a new life'."


uto 03 ožu, 2009 7:13 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Pritužbe
Imam prituzbu oko zakljucavanja mog topica "pederi".. mozete ga naci u trash binu.

Evo dasovog objasnjenja...
daso je napisao/la:
ovako... pogrdan nazivi za bilo koju manjinu ( homoseksualci, romi, njemci, talijani...) nisu dozvoljeni na jednom forumu koji se smara civiliziranim i trekeniziranim, poštujući ustav reublike hrvatske i poštujući ljudska prava da ih se nece vrijeđati ni omalovažati zbog etničkih, nacionalnih, vjerskih, rasnih, seksualnih opredjeljenja... drugi razlog zbog kojeg se ovo neće dopuštat je jer se rijetko kad misli u lijepom kontekstu.... ovakav naziv samo može uvrijedit neke osobe ukoliko žele koristiti nas forum... ovakvi nazivi neće biti dozvoljeni iz više razloga jedan od njih je i taj jer može uvrijediti korisnike ovog foruma.... drugi jer su ovakve političke teme zabranjene....vi ste opet počeli s temama politiziranja.... ovakve teme bit će uklonjene...


Dakle, kao sto vidim, i on priznaje da u postu nisam prekrsio pravila foruma (jer da jesam, onda bi to naveo), nego se poziva na nekakva nepisana pravila i taj famozni Ustav RH (btw daso, trebao bi znati da se to pise velikim slovima). Uglavnom, ako sam prekrsio Ustav, molim te daso da mi das citat iz Ustava gdje pise to sto sam ja prekrsio.

Evo da malo citiram pravila foruma:
Citat:
Ustavom Republike Hrvatske svakom čovjeku omogućeno je javno iznošenje vlastitog mišljenja dokle god ono ne vrijeđa druge osobe. Isto vrijedi i na ovom forumu. Mimoilaženja u mišljenjima su moguća, no nikako ne smiju dovesti do vrijeđanja i otvorenih svađa.

Ja sam iznosio svoje misljenje, i moj post nije vrijedjao druge osobe. Kao sto rekoh, "peder" nije pogrdan nego ustaljen izraz. A cak ako se ti ne slazes samnom (mimoilazenje u misljenju), moj post nije doveo do vrijedjanja i otvorenih svadja, pa ponovo nisi imao razlog da ga mices. Meni ovo izgleda kao tipican primjer zloupotrebe moderatorskih ovlasti zbog mimoilazenja u misljenju.
Zamisli ovo, gotovo ista situacija kao ova. Recimo da sam ja moderator, a ne ti. Ja navijam za Arsenal, a recimo da ga ti ne volis i napises "Mrzim Arsenal, samo kreteni igraju u njemu". I zamisli da ti ja maknem tvoj post, zato jer se ne slazem s tobom. To bi bila zloupotreba moderatorskih ovlasti, isto kao sto je ovo tvoje.

I moj post nije nikako pozivao na pljuvanje pedera nego me zanimalo sto mislite o gey paradama, time sto stalno "traze ista prava za sebe" i ostalim njihovim preseravanjem, pa me zanima zasto onda nisi samo cenzurirao svaku rijec peder u mom postu (iako bi i to bilo krsenje tvojih ovlasti)

I da sam svugdje umjesto "peder" napisao "homoseksualac", da li bi mi onda maknuo post?


Uglavnom, molim admine da otkljucaju moj post i vrate ga u Zoff i eventualno da spuste dasu na zemlju i kazu mu da se malo prestane bahatiti svojim moderatorskim ovlastima (pogledajte samo onaj topic "Pripazite malo...")

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


čet 05 ožu, 2009 12:25 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Pritužbe
MacGyver je napisao/la:
Uglavnom, molim admine da otkljucaju moj post i vrate ga u Zoff i eventualno da spuste dasu na zemlju i kazu mu da se malo prestane bahatiti svojim moderatorskim ovlastima (pogledajte samo onaj topic "Pripazite malo...")

slažem se s tobom 100%

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 05 ožu, 2009 12:26 am
Profil ICQ YIM Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Pritužbe
Nadovezao bi se na gornji post. Mislim, od kad je pogrdno pisati za neki narod da se tako zove?? Npr. zar je uvreda napisati "Talijan" za pripadnika-icu talijanskog naroda? Dašo, sine, malo pripazi kako koristiš svoje moderatorske ovlasti.
Isto tako neka Mr.bobo pripazi kako moderira jer je već prijavljen adminu foruma.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


čet 05 ožu, 2009 12:28 am
Profil Web stranica
Valkyrie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 ožu, 2008 7:38 pm
Postovi: 2711
Lokacija: mental asylum
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: foundation and empire
Post Re: Pritužbe
pa nije pogrdno pisati talijan,nijemac itd. ali digic i svab je. [-X

isto tako je i ruzno i pogrdno zvati homoseksualce pederima jer se
rijec peder koristi kao uvreda. [-X

*sad ako je rijec o zaj*banciji,onda vjerujem da se nitko nece naljutiti ili osjecati povrijedenim :)

_________________
No one ever creates anything great without a dash of madness. (Aristotle)


čet 05 ožu, 2009 12:32 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Pritužbe
alien she je napisao/la:
isto tako je i ruzno i pogrdno zvati homoseksualce pederima jer se
rijec peder koristi kao uvreda. [-X

*sad ako je rijec o zaj*banciji,onda vjerujem da se nitko nece naljutiti ili osjecati povrijedenim :)

ali ju nismo koristili kao uvreda #-o =;

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


čet 05 ožu, 2009 12:33 am
Profil ICQ YIM Web stranica
dr.med.
dr.med.
Avatar

Pridružen/a: pon 09 srp, 2007 11:31 pm
Postovi: 2843
Lokacija: svemir, mlijecna staza, alfa kvadrant, sektor001, Zemlja, Europa, Hrvatska, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: opis radnje XD
Koje si vrste?: trill
Post Re: Pritužbe
Ovako:
evo ja ću ti malo pobliže objasnit....
1.)Znam da se Ustav piše velikim slovom :zubo:
Ti jesi prekršio pravila...nažalost... i to pravilo 3.04. i 3.10.
Samo zato što to svi koriste ne znači da je to imalo ispravnije.... te iako je i sam predsjednik udruge HHO rekao da ga taj naziv ne vrijeđa.... ako dopustimo takve izraze ovaramo put korištenju takvih izraza u namjeri vrijeđanja.... te otvaramo put i drugim izrazima...

bilo kakva rasprava o gej paradama povlači političke konotacije.... a to je zabranjeno....

i da ja ne bih smio napisat da svi ljudi koji igraju u arsenalu su kreteni jer bh onda vrijeđao neke ljude koji bi mogli doći na forum a iz arsenala su.... razumiješ....i da si koristio riječ homoseksualci isto bih to prebacio upravo zbog politike....

da i ja bih volio čuti admine... hoće li i ovaj put preći preko nekih stvari.... ili će postupit ksko treba....

_________________
"In that book which is my memory,
on the first page of the chapter that is the day when I first met you,
appear the words, 'Here begins a new life'."


čet 05 ožu, 2009 12:35 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Pritužbe
Ovaj post spada u prituzbe, odnosno odgovor dasu na njegov post, pa cu ga kopirati ovdje, a maknuo sam ga iz razina uvrede jer tamo ne spada


@daso...
Pravilo 3.04 nisam prekrsio jer peder nije pogrdan izraz. Pravilo 3.10 nisam prekrsio jer nisam koristio psovke ni vulgarne fraze
A pogledaj Teddeine topice o muskarcima s skembama i celavima. Pa daj ih lockaj, mozemo odbiti sve punije i celave ljude od foruma. Mislim, ako je peder uvrijeda, onda je i celav... ispravno bi se trebalo reci obezkosen :D

Mislim, svime bi mogli nekoga odbiti... ako netko napise da ne voli DS9, mogao bi odbiti fanove DS9... Ako netko napise da Ent rusi kanon, moze odbiti i uvrijediti one koji misle da Ent ne rusi kanon... Dobro, ovo su sad malo glupi primjeri, ali ono o celavima i skembama je identicno kao i ovo s pederima... Zamisli da su debeli ljudi placljivi ko pederi i da imaju svoje udruge i da cim netko spomene skemba, odmah ga pribiju na kriz... Ali oni su normalni i ne treba im to, jer znaju da gotovo nitko kad spomene skembu ih ne misli vrijedjati. Tako je i s pederima... naravno da se moze koristiti kao uvreda, ali ja sam koristio rijec "peder" samo kao sinonim za "homoseksualac" i nisam nikakvo vrijedjanje imao na pameti

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


čet 05 ožu, 2009 2:05 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 256 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan