Sada je: pet 19 tra, 2024 10:48 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
 6x16 - Change of Heart 

Ocijeni epizodu
10 0%  0%  [ 0 ]
9 0%  0%  [ 0 ]
8 40%  40%  [ 4 ]
7 40%  40%  [ 4 ]
6 0%  0%  [ 0 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 10%  10%  [ 1 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 10%  10%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 10

 6x16 - Change of Heart 
Autor/ica Poruka
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post 6x16 - Change of Heart
Change of Heart
(Predomišljanje)



Sezona: 6
Epizoda: 15
Datum premijere: 04.03.1998.
Prikazano na HRT-u: 07.05.2009



slika



Scenarist: Ronald D. Moore

Redatelj: David Livingston

Stardate: 51597.2

Gostujući Glumci:
Todd Waring - Lasaran


Kratak sadržaj: (preuzeto s ST CENTRA)
Dax i Worf su poslani u Pustinju da se nađu sa kardasijanskim dvostrukim agentom, gdje im sam Lasaran šalje šifriranu poruku. Obznanjuje kako ima informacije o lokaciji Osnivača - vođa Dominija, no prije nego išta kaže želi da mu Dax i Worf pomognu prebjeći. Odlučuje se da će za tri dana ući u džunglu na planetu Soukara, a kako ga Dax i Worf nemogu teleportirati s planeta, morat će se s njim naći, što neće biti nimalo lagan zadatak. Ipak, nemaju izbora pa prihvaćaju.



Detaljnije informacije: Memory alpha

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 07 svi, 2009 12:55 am
Profil ICQ Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: 6x16 - Change of Heart
Još jedan sapuničarski nastavak... ali začudo dosta mi se svidio.
U ovom nastavku je cijela priča bila oko Worfa i Jadzija...
Odlično mi je kak su se ono napočetku svađali... i baš se vidjelo da uživaju u tome. :) Worf ima smisao za humor i naravno vrhunac Enterprise D najdosadniji brod u floti. :lolsmjeh:
Pak s druge strane vidjeli smo i da genetički poboljšani mozak ne može protiv Ferengijske prefriganosti. :zubo:
U svakom slučaju sama radnja i nije bila ne znam šta posebno... što i nije bio cilj... već više je bilo orjentirano na odnose Jadzije i Worfa i na izazvanje emocija... a to su mogu reći uspjeli...
Ocjena 8... iako bi inače dao manje...

_________________
Image


čet 07 svi, 2009 2:00 am
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 6x16 - Change of Heart
Dobra epizoda :)
Obrien je vidio kako quark pobjeđuje sve u tongu pa je odlucio ga izazvat , ali na kraju je ispalo da je izazivac julian koji je uspio bit nagovoren od strane chiefa da odigra partiju tonga
No quark je ipak pobijedio na kraju kad je julianu skrenuo misli sa igre , pricom o jadziji dax :D

Dax i worf su za to vrijeme bili na tajnoj misiji u kojoj su se trebali susrest sa kardassiancem koji im je dobavljao informacije , worf je pokusao bit saljiv cak je i enterprise usao u pricu , za koji je dax rekla da je bio jedan jako dosadan brod (iako nije to istina)
Da bi dosli do kardassianca trebali su nakon slijetanja na planet pjesacit nekoliko sati , no slucajno su nabasali na jem haddare i jadzia je bila tesko ranjena
Worf iako je pokusao nije imao srca ostavit jadziu i obavit misiju , pa se na kraju vratio s njom na postaju i tako je spasio , potpuno ga razumijem jer svakom bi u slicnoj situaciji bilo vise manje isto , jer koliko god logika kaze da se treba obavit zadatak , srce kaze drugacije :(

8

Ps , Opet izivljavanje nad TNG-om :roll: , sad ce 100% ekipa zvana ja mrzim TNG doc na svoje
Pa ako se tko sjeca worf nije imao smisao za humor sve do sada nit na DS9-u dok je u TNG-u bilo masu smijesnih epizoda (Deja Q , Q-pid ili menage a troi ) , tako da odustanete od samozadovljstva zbog ove sale o enterpriseu , uostalom uvijek je negdje bio prisutan data funny efekat :mrgreen:

_________________
Surviving the new decade


čet 07 svi, 2009 10:30 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 09 pro, 2008 11:31 pm
Postovi: 2424
Lokacija: OSIJEK
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Asimiliran !
Post Re: 6x16 - Change of Heart
7 ocjena
ovo je istina 100% da je Enterprise D najdosadniji brod u floti.

_________________
Image


čet 07 svi, 2009 11:32 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: 6x16 - Change of Heart
...Tongo, Jadzia i Quark... :mrgreen: :mrgreen:

LoL Worf i Miles se kalde u ishod partije... LOL Worf izgubi...

Jadzia je isplanirala medeni mjesec... slažem se s njezinim odabirom... :mrgreen:

... :rotfl: Jadzia je rekla Worfu (kad se pohvalio da je kod Picarda bio jako duhovit) da je to sigurno bio jako dosadan brod... :rotfl:
...da samo zna koliko istine ima u tome...

LOL Miles nagovara Bashira da ga pobijedi u Tongu jer već 207 partija nije izgubio... ova pristane, ali ga Quark zašpreha s spikom o Jadziji, te Julian izgubi koncentraciju i izgubi partiju... LOOOOOL

Dax i Worf su u spasilačkoj misiji...
OK... ne kužim nekaj... dva dana su ima potreban za 20 km... :shocked: WTF...


...ok ,sad je mali Ant progovorio u meni...
...ako ja kao jedan srednje dobar trkač laganini otrčim 20 km za 1:40 minuta... stavimo to puta 2 -kad se tiće hodanja...
... i još dva sata za zafrkavanje kroz đunglu...

...bemu miša... ako za 5-6 sati ne bi stigli, k vragu sve... !!
...onda flotini časnici baš i nisu nešto...
...bolje da se oni drže tehnkalija... :beee:


...pa slijedi... kako su znali da ima 12 i 3 kilometra do mjesta sastanka, ako su prvi put u toj đungli i i trikorder im ne radi... :roll:

...Jadzia je ranjena u sukobu s JH... no Worf ju ne može ostaviti i ispuniti zadatak... već se vrati po nju i tako špijuna Lasarana osudi na smrt... a nosio je važne informacije za rat s Dominijem...

...ali opet... !!
...do njega su mu trebala ''3'' km... ok, to prođe za pol sata, i pol sata da se vrate nazad do Jadzije... i onda su je mogli zajedno odnjet do šatla...

...i očekivao sam da će biti još jedna partija Tonga... :beee:

...iziritiran s nelogičnostima...
4....

...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 07 svi, 2009 12:42 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 6x16 - Change of Heart
Ocjena 7 - dobra epizoda :thumbs2: , ali ima nelogičnosti neke :beee: :thumbs3:
Jadzia opet igra Tongo sa Quarkom i ostalim Ferengijima, i gubi preko 200 partija. O'brien i Miles se klade tko će pobijedit (Quark ili Jadzia)...i Worf izgubi na kraju :lolsmjeh:
Miles i Bashir vježbaju Tongo, jer žele pobijedit Quarka :lolsmjeh:
Na kraju im je čak i dobro išlo, ali je Quark uspio odvuči Bashiru pažnju na razgovor o Jadziji i sje*** ga :lolsmjeh:
Jadzia je odabrala savršeno mjesto za medeni mjesec :mrgreen: :thumbs2: i Worf se složio :shocked: =D> :thumbs2:
Worf je postao jako šaljiv u zadnje vrijeme :? :thumbs2:
Jadzia i Worf su dobili misiju spašavanja Kardasijanca Lasarana koji Federaciji daje važne informacije o Dominiju, te nemogu koristit teleportere, već moraju sletit na planet i proći kroz džunglu kako bi ga spasili od Dominija.
Najbolje mi je bilo kad su se Worf i Jadzia ''svađali'' u Runaboutu :lolsmjeh: :lolsmjeh: :lolsmjeh:
Od mjesta gdje su sletili do Lasarana imaju nekih 20-ak km, i za to im treba 2 dana da prođu (mislim da bi to čak i ak uzmemo u obzir da je džungla neprohodna normalno se moglo proći za maksimalno 1 dan) :shocked: :thumbs3:
Dobro mi je kad Jadziji prolazi neka zmija pored ruke, a ona se mrtvo hladno osmjehne :lolsmjeh:
Jem'Hadari su uspjeli ranit Jadziu u borbi, i tako nakon nekog vremena je postala potpuno nesposobna da nastavi hodat :( , već Worf mora dalje sam proći još samo 3 km, ali na kraju je nemože ostavit pa se vrati i Kardasijanac pogine zato što Worf ga kao nije mogao spasit :beee: :thumbs3: Po meni je malo nečasno postupio, jer je mogao bez problema protrčat ta hebena 3 km, spasit Lasarana, te se vratit po Jadziu, i do Runabouta [-X :thumbs3:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 09 svi, 2009 9:17 pm
Profil YIM Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: 6x16 - Change of Heart
Ocjena 8. Epizoda koja se fokusira oko Worfa i Jadzie. :thumbs2:


uto 19 sij, 2010 7:35 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan