Sada je: ned 28 tra, 2024 6:50 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
 1x12 - Divided 

Ocjena:
Anketa je završila: sub 11 pro, 2010 9:18 pm.
10 0%  0%  [ 0 ]
9 50%  50%  [ 2 ]
8 25%  25%  [ 1 ]
7 0%  0%  [ 0 ]
6 25%  25%  [ 1 ]
5 0%  0%  [ 0 ]
4 0%  0%  [ 0 ]
3 0%  0%  [ 0 ]
2 0%  0%  [ 0 ]
1 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4

 1x12 - Divided 
Autor/ica Poruka
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
 1x12 - Divided
"Divided" (Podijeljeni)

Sezona: 1
Epizoda: 12
Datum premijere: 09.04.2010
Prikazano na HRT-u: 11.11.2010




Scenarist: Joseph Mallozzi & Paul Mullie

Redatelj: Felix Enrique Alcala







Gostujući Glumci:
* Peter Kelamis as Adam Brody
* Alisen Down as Brightman
* Jennifer Spence as Lisa Park
* Anna Galvin as Patricia Armstrong
* Julia Benson as Vanessa James
* Patrick Gilmore as Dale Volker
* Darcy Laurie as Dunning





Kratak sadržaj:Dr. Nicholas Rush i Chloe pate od noćnih mora nakon boravka na neprijateljskom brodu. Rush je zabrinut da je negdje na Destiny sakriven uređaj za praćenje. Vjerujući da Rush ima pravo, brig. Young i por. Scott provedu istragu brodskog trupa. Zaokupljena potragom posada se nađe u životnoj opasnosti.






Detaljnije informacije: gateworld, stargate wiki

Transkript epizode:gateworld

_________________
slika


čet 11 stu, 2010 9:18 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: 1x12 - Divided
Dobra epizoda ..camille mi ide na zivce ..tako je super sta je vojska odma zauzela brod nakon pobune civila ..koja me opet podsjetila na BSG al dobro ..bilo to puno krace ..jadni rush zavrsija na operaciji usri napada od strane ovih aliena ..inace sad kuzin da su alieni odgovorni za stetu u prvoj epizodi a mozda i za manjak energije ..da nisu dosli rush..young i ekipa uzeli bi oni brod ...odnosi na brodu su toboze rijeseni ali dobro je greer reka kako to nista nije gotovo ..ide ovo ipak malo nabolje pa sta god mi rekli :mrgreen:

8

_________________
Surviving the new decade


čet 11 stu, 2010 9:23 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: 1x12 - Divided
evo ga opet malo voyagera...makiji i flotaši...
zanimljiv je taj sukob civila i vojnika gdje bi Rush pod parolom "u svrhu znanosti" želio da vodi glavnu riječ zajedno sa svojim znanstvenicima no ni Young se ne da..
sad se polagano odmotava slika tko bi zapravo ostao a tko bi se vratio kući...mislim da je Rushu sudbina da ostane na tome brodu... :)
9


čet 11 stu, 2010 10:33 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: 1x12 - Divided
Još jedna dobra epka u nizu :thumbs2:

Rush i Camille pokušavaju preuzet brod za vrijeme dok Young i ostali vojnici traže alienske špijune na Destinyju.

Malo mi je bila glupa ona zavrzlama oko shuttleovih docking clampsa i zašto se nisu mogle aktivirat za vrijeme prijenosa kontrole na Rushuovu konzolu, al dobro je to što je Rush to ipak omogućio na kraju i tako spasio Younga i Scotta :thumbs2:

Na neki način se čak slažem s Camille i Rushom da bi civilna vlast trebala bit glavna, a vojska samo ako se zateknu u nekoj borbenoj situaciji, jer kolko god vojska bila važna, ona nemože opstat bez znanstvenika, inžinjeraca, doktorira i stručnjaka koji se kuže u anciente, njihovu tehnologiju i općenito u život u svemiru. Sve u svemu Rush bi trebao bit glavni, jer je dosad bio većinu puta upravu, a i dosta zna o ancientima i Destinyju ;)

Rush je u međuvremenu završio na operaciji, jer su mu alieni ugradili implant za praćenje - bilo mi ga je žao tada, jer je to bila prilično opasna operacija, a pogotovo je to postala kad su izgubili vezu sa kiruginjom sa zemlje :( Srećom pa su mu kasnije taj uređaj uspješno izvadile Chloe i Tamara bez nekih povećih komplikacija :thumbs2:

I da, izgleda da su ti plavi alieni glavni uzrok oštećenja Destinyja, i sad Rush, Young i ostala ekipa moraju popravljat njihova sr*nja :P

Također mi je impresivno kolko Destinyjev štit može podnijest direktnih pogodaka, no to nije tolko ni čudno s obzirom da može prolazit direkt kroz zvijezde u kojima je par milijuna/miljardi stupnjeva :mrgreen:

Ocjena 9 :thumbs2:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


uto 16 stu, 2010 11:33 pm
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan