Sada je: sub 27 tra, 2024 3:24 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Liburnicon 2014 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
 Liburnicon 2014
Festival Liburnicon ofržati će se od 28. do 31. 08. 2014. u Opatiji/Lovranu (*).
Tema festivala su "superheroji" a organizatori najavljuju 3 počasna gosta.
Cijene su 50 kn za 2 dana, 30 kn za jedan dan, dok su za četvrtak i nedjelju ulaznice besplatne. Organizirano je noćenje u dvorani za obje noći a pravila su slična prošlogodišnjima.

Više informacija: web, facebook


(* - na jednom mjestu piše da je u Opatiji, na drugom da je u Lovranu s time da se u novim obavijestima navodi hotel Link i Hoteljerskoturistički faks u Lovranu, pa pretpostavljam da je to točna informacija)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 29 srp, 2014 8:35 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2014
Nijedan komentar na Liburnicon,... a i ovdje i po FB grupi se za Domikon (koji se je**ga održava isti vikend) bar komentiralo sa "volio bih otići".

Pa nije valjda da superhero tematika toliko smrdi, pa evo čak i ja bih i ja to uspio nadvladati.... Prošle godine sam bio anarhotrekkie (i pirat u autu), pa bih se onda u skladu s temom za ovaj put mogao apgrejdati u superanarhotrekija! :zubo:

I btw, program još nije objavljen ali mi je zanimljiva simbolika da su sajt krenuli prebacivati s .ORG na .COM domenu... :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 09 kol, 2014 11:05 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Liburnicon 2014
...a ne znam što reci...ove godine su uveli promjene po pitanju mjesta održavanja...ne znam zašto...meni je škola bila sasvim ok prostor za Liburnikon :neznam: sada je to već Ika - Lovran...polako se gibaju u smjeru Učke :mrgreen:

_________________
slika


ned 10 kol, 2014 5:44 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2014
Nama (ili bar meni) koji dolazimo iz ZG ili i od dalje, to je skoro zanemarivo udaljavanje. Takvu razdaljinu bi čak i biciklom mogao proći :)
Nikako ne bih propustio konvencije koje su praktički u susjedstvu...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 10 kol, 2014 6:47 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Liburnicon 2014
ma nije to neka udaljenost samo kažem da mi je prijašnja lokacija bila sasvim dobra za razliku od one prve kada sam te Cicek i upoznala :) ...ona vila, tamo je stvarno bio mini prostor :mrgreen:

_________________
slika


ned 10 kol, 2014 8:26 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2014
Cicek :o :lolsmjeh:

Ta lokacija mi je bila sasvim okej za manju konvenciju, ali ne i za sadašnji festival. Najveći problem tamo mi je bilo naći slobodan parking i gnjaviti se s balansiranjem na padini. U odnosu na sada, veliki plus mi je bio pogotovo one godine kad se stvarno održavao i Plažakon (2008?) i gomila esefičara se spustila na plažu na cijelodnevnu zabavu prije večernjeg programa.
Ako budete išli, javite koliko se nova lokacija pokazala uspješnom. Pretpostavljam da bi komplikacija moglo biti to što se održava na 2 mjesta istodobno.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 10 kol, 2014 9:24 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Liburnicon 2014
Cvicek je napisao/la:
Cicek :o :lolsmjeh:


:oops: pobježe :zubo:

...iskreno, ne znam da li ću ići...a valjda ću, moram još vidjeti :-k ...wildy nam se oporavlja i ne može voziti još neko vrijeme tako da se moram snaći s kim ću do tamo :)

_________________
slika


pon 11 kol, 2014 10:02 pm
Profil YIM Web stranica
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 03 stu, 2013 11:47 am
Postovi: 50
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: DEDUKCIJOM DO SRANJA!!!
Koje si vrste?: Master of Disaster
Post Re: Liburnicon 2014
Ha? Šta? Liburnicon nije u školi?!! Baš gledam na stranicama, još nema programa, hm.
Pahuuuljooooo!! Jeli ideš? Kada ideš? Ja bi trebao solirati pošto gđa radi pogotovo radne dane festivala, pa se dvoumim dali da uopće idem... Subotu i nedjelju ću vjerojatno ić...

EDIT: Izašla preliminarna satnica. Petak i subotu od osam mi je interesantno ić. Povratak zavisi od toga koliko se napijem. :mrgreen: Prijevoz imam, ako putem ne poispadaju kotači očekujem dolazak na cilj u predviđeno vrijeme i bez zastoja. Tri mjesta slobodna za sad...


pon 25 kol, 2014 12:00 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2014
Da, jučer je objavljena satnica:
http://www.liburnicon.com/prva-nesluzbena-satnica/
http://www.liburnicon.com/wordpress/wp- ... -20141.pdf

Mnogo raznolikog sadržaja koje se proteže od četvrtka do nedjelje, a nastupiti će i razni bendovi. Nisam primjetio puno Trek sadržaja no to i ne čudi s obzirom da je tema festivala/konvencije superheroji. Tko će ići vjerojatno mu neće biti loše, a uz malo sreće možda se i okupa :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 25 kol, 2014 2:04 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Liburnicon 2014
ROCKETMAN je napisao/la:
Ha? Šta? Liburnicon nije u školi?!! Baš gledam na stranicama, još nema programa, hm.
Pahuuuljooooo!! Jeli ideš? Kada ideš? Ja bi trebao solirati pošto gđa radi pogotovo radne dane festivala, pa se dvoumim dali da uopće idem... Subotu i nedjelju ću vjerojatno ić...

EDIT: Izašla preliminarna satnica. Petak i subotu od osam mi je interesantno ić. Povratak zavisi od toga koliko se napijem. :mrgreen: Prijevoz imam, ako putem ne poispadaju kotači očekujem dolazak na cilj u predviđeno vrijeme i bez zastoja. Tri mjesta slobodna za sad...


...hehe, pa ono...još uvijek se snalazim sa prijevozom...no inače ovako bi išla petak i subotu samo...ako ti ostane koje mjesto viška do petka a ja se ne snađem javim ti se !!!!! :)

_________________
slika


pon 25 kol, 2014 8:49 pm
Profil YIM Web stranica
Cadet 1st year
Cadet 1st year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2012 11:13 pm
Postovi: 13
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: II
Koje si vrste?: Human
Post Re: Liburnicon 2014
Ofkors trekkiji (i trekkeri) su nam uvijek dobrodosli :) Nazalost, ST programa nemamo i zbog teme i zbog raznih zavrzlama sa prostorom koje smo imali ove godine, sto je i razlog zasto najava toliko kasni. Ne mozemo zvati ljude ako nismo sigurni kamo ih zovemo, zar ne?
Pa kad ste se vec potrudili i sami raspraviti o tome, da vam dodam i official najavu :)

9. Festival znanstvene fantastike i fantastike Liburnicon – Superhero edition održat će se 28. – 31. 8. 2014.
U četvrtak 28. i petak 29. se program održava u hostelu Link (Lovran), a u subotu i nedjelju se program održava u 4 Opatijska Cvijeta u Opatiji.
Osim tih centralnih zbivanja u subotu će se noćni zabavni program održavati na Opatijskoj plaži Tomaševac, udaljenoj 2 min. hoda od hotela 4. Opatijska Cvijeta.

U srijedu 27.08 se održava zasebni program pod nazivom “Ususret Liburniconu” koji se održava na Maloj ljetnoj pozornici u suradnji s Festivalom Opatija. Ulaz i na taj program je besplatan te osim upoznavanja sa svim ovogodišnjim novitetima naši najvjerniji fanovi imati će prilike kupiti ovogodišnje suvenire ali i neke prošlogodišnje :)

Detaljnije programske najave i sve ostale vijesti ćemo objaviti iduće dane.

Ove godine smo pripremili zaista poseban Liburnicon. Preko 100 točaka programa kroz 4 dana nadmašili smo svaki Liburnicon do sada. Čak 4 inozemna gosta: Ian Gibson iz UK-a, Gillian Pollack iz Australije i Véronique Lejeune i Frédéric Pinson iz Francuske pravit će nam društvo kroz sve dane Liburnicona! Više o našim inozemnim gostima doznajte u postu.

Osim inozemnih ugostit ćemo i Hrvatske poznate predavače poput Korada Korlevića, Krešimira Mišaka, Ivana Šimatovića, Davora Jadrijevića, Ratka Martinovića i mnoge druge.

Posebnu pozornost smo posvetili i glazbenom programu gdje za otvaranje Liburnicona nastupaju Ivor i Matej, u petak nastupa band Sarah Conor & Terminatori, a u subotu imamo posebno pripremljen repertoar zbora Schola Cantorum Rijeka-KUD Fratellanza i banda The Shamrock.

Na ovom Liburniconu očekujemo preko 1500 posjetitelja, među kojima očekujemo i puno onih najmlađih za koje smo pripremili poseban program, dok odrasli mogu uživati u najboljoj programskoj ponudi do sada.

Uz sve to naravno nemojte zaboraviti cosplayati svog omiljenog superheroja!

Come to Liburnicon and be a hero!

Posjetite i naš službeni facebook event gdje uvijek možete dobiti pomoć nas ili od zajednice!

Cijene ulaznica:
70kn (9,5 ~ 12,5 ) = 3 dana / 3 days
60kn (8€ ~ 10,5$) = dva dana / two days
40kn (5,5€ ~ 7$) = jedan dan / one day
20kn (2,5€ ~ 3,5$) = nedjelja / Sunday
Besplatno ( free ) = četvrtak / Thursday
Besplatno ( free ) = srijeda / Wednesday

Noćenje u hostelu Link već od 24€
Noćenje u “Dormitoriumu” 20kn


uto 26 kol, 2014 11:58 am
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2012 11:13 pm
Postovi: 13
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: II
Koje si vrste?: Human
Post Re: Liburnicon 2014
A evo i finalne satnice, da se mozete precizno organizirati. :)

http://www.liburnicon.com/finalna-satni ... icon-2014/


uto 26 kol, 2014 10:13 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2014
Vidim da je dodana i mogućnost prijevoza autobusom, što isto nije loše, sjećam se da je toga (nekad?) bilo i za Istrakon.

I evo prve stvari radi koje mi je žao što ne idem:
http://www.liburnicon.com/hbo-iznenadenje/
Baš bi bilo lijepo da opet skupim tim i dobijemo još i bolje nagrade. Jedna pobjeda nas ne čini pravim osvajačima... ili tako nekako :)

Druga stvar koja bi mi bila zanimljiva je da vidim kako izgleda kad se Mišak i Horvatić nađu na istom predavanju. To bi moglo ispasti dosta zanimljivo (baš je falio neki glas razuma na prošlom Liburnikonu kad je ona "paleokontakti" grupa krenula s bljuzgama :joj: ), pogotovo ako bi se našao netko tko bi potegnuo pitanje da je jedan od njih dvojice bio potpisnik peticije kojom se ovom drugom htjela ukinuti popularna emisija i kako obojica na cijeli slučaj gledaju sada nakon što je prošlo nekoliko godina.
Sve skupa bi moglo biti veoma zanimljivo ako bi se unutar proširene teme dotakli NRZa, koristi/štete od pseudoznanosti, ali i same mogućnosti "pomirbe" nekih stvari koje ne moraju jedna drugu isključivati.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 26 kol, 2014 10:52 pm
Profil
Cadet 1st year
Cadet 1st year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2012 11:13 pm
Postovi: 13
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: II
Koje si vrste?: Human
Post Re: Liburnicon 2014
Jos jedna stvar koja bi vam mogla biti zanimljiva, a koja se iz nama nepoznatih razloga zagubila iz satnice je povratak Star Trek Boćanja. :)


čet 28 kol, 2014 1:23 am
Profil
Ensign
Ensign
Avatar

Pridružen/a: ned 03 stu, 2013 11:47 am
Postovi: 50
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: DEDUKCIJOM DO SRANJA!!!
Koje si vrste?: Master of Disaster
Post Re: Liburnicon 2014
Bio na liburniconu sinoć. Standardno dobra ekipa i vibra, dobra predavanja, jedino je prostor bio neadekvatan, i to je dosta pokvarilo uobičajeno kolanje dobre energije :mrgreen: . Šalu na stranu škola je bila puno bolji ambijent, i to do te mjere da je ovako zapinjala inače odlična organizacija.


sub 30 kol, 2014 11:19 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan