Sada je: čet 28 ožu, 2024 5:10 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Sferakon 2014 
Autor/ica Poruka
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Sferakon 2014
Aaaaaaaaa odličan sferakon baš kad mene nema :plakanje:

Inače, super reporti i super slikice :skok:

Cvicek je napisao/la:
GoT Kviz
Taman se pridružio drugoj ekipi na pivi kad dolazi frend i govori mi da mu dam fotić da nas čekaju za slikanje kako s ostatkom tima primam nagrade. :shock:
FTF?! Komentiram kako me zafrkava dok idemo prema oglasnoj ploči i kad tamo stvarno vrećice s nagradama!!! :skok: :hvala: :skok:


Čestitaaaaaam!!! :skok: :skok: :skok:

Ja vjerojatno ništ ne bi znala odgovorit 8-[ Sve sam pozaboravljala :joj:


Cvicek je napisao/la:
Zanimljivo je za primjetiti da otkako se ljude ne tjera da moraju ići na dodjelu, dvorana bude sve punija.


Hahahahah, ma nemoguće da su odustali od tjeranja ljudi :zubo:

Cvicek je napisao/la:
Image


Ivana je preprepresuper izgledala :zaljubljen: :inlove:

Nego, jel imala uopće konkurencije u GoT kategoriji? :scratch: Gledam slike, baš je bilo puno cosplaya ove godine, al nisam primjetila ništa GoT-a... Osim nje, jel :)



Cvicek je napisao/la:
U nedjelju sam zakasnio na predstavljanje onih robota, vidio sam ponešto u predavaoni. Moguće da sam stekao krivi dojam u krivu s obzirom da sam došao tek pred kraj, no ne mogu reći da sam impresioniran. :neznam:
Image


Aaaaa daaaaaj, naoići su najcool stvar ikad :inlove: :inlove: Gleeee gaaaaaa :inlove: Ja ne želim djecu ni kućne ljubimce, al jednog dana ću imat Naoa :D Ili više njih :inlove:

Cvicek je napisao/la:
Jedino oko šanka mi ne sjeda baš spika "daj koliko daš, ali nemoj dati manje od 10kn", pa stavi onda cjenik da je 10kn+donacije ili kockice, a ne da odbiješ prijedlog "jel može 3 pive za 20kn?" :scratch:


Joooooj to mene užasno živcira. :whatever: Baš mi znaju dignit tlak na tom šanku. Ako piše donacije, onda su donacije pobogu. :beee:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


ned 25 svi, 2014 2:52 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Sferakon 2014
Dejanira je napisao/la:
Aaaaaaaaa odličan sferakon baš kad mene nema :plakanje:

Inače, super reporti i super slikice :skok:


Eh da, trebala si pričekat sa selidbom pa bi i ti bila tamo :mrgreen: Thanx btw :D

Dejanira je napisao/la:
Ivana je preprepresuper izgledala :zaljubljen: :inlove:

Nego, jel imala uopće konkurencije u GoT kategoriji? :scratch: Gledam slike, baš je bilo puno cosplaya ove godine, al nisam primjetila ništa GoT-a... Osim nje, jel :)


Yep, fakat jest :zaljubljen: No ja nisam znao da ti nju poznaš dok mi nije to Teddea rekla. Anywayz, too bad što je već zauzeta :( :mrgreen:

I da, ni ja se ne sjećam tko joj je bio konkurencija :-k


Dejanira je napisao/la:
Cvicek je napisao/la:
Jedino oko šanka mi ne sjeda baš spika "daj koliko daš, ali nemoj dati manje od 10kn", pa stavi onda cjenik da je 10kn+donacije ili kockice, a ne da odbiješ prijedlog "jel može 3 pive za 20kn?" :scratch:


Joooooj to mene užasno živcira. :whatever: Baš mi znaju dignit tlak na tom šanku. Ako piše donacije, onda su donacije pobogu. :beee:


Imate pravo u vezi toga. I još uvijek nemaju Tomislava, a u Konzumu je jedna boca samo 7 kn. Tak da dat mi 10 kn za jednu limenku svijetle pive definitivno nije opcija :mrgreen: Za sendvič im čak i dam 10 kn pošto je dosta dobar :thumbs2:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 25 svi, 2014 7:42 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Sferakon 2014
Dejanira je napisao/la:
Ja vjerojatno ništ ne bi znala odgovorit 8-[ Sve sam pozaboravljala :joj:
Imaš izliku da pročitaš/pogledaš ponovo! :mrgreen:

Dejanira je napisao/la:
Nego, jel imala uopće konkurencije u GoT kategoriji? :scratch: Gledam slike, baš je bilo puno cosplaya ove godine, al nisam primjetila ništa GoT-a... Osim nje, jel :)
Vidio sam ponešto generičkih vitezova u oklopu, plašteva, kapuljača od kojih je bilo koji mogao reći da je taj i taj lik i prošao bi, u serijalu baš i ne nedostaje likova :) , ali ne sjećam se da sam za ikoga čuo da je na temu GoTa :-k razlog više da su joj mogli predložiti da se natječe i u kategoriji ukupne pobjednice, a i dobila je gomilu "točkica".

Sovereign X je napisao/la:
Imate pravo u vezi toga. I još uvijek nemaju Tomislava, a u Konzumu je jedna boca samo 7 kn. Tak da dat mi 10 kn za jednu limenku svijetle pive definitivno nije opcija :mrgreen: Za sendvič im čak i dam 10 kn pošto je dosta dobar :thumbs2:
Ja sam radi tih nekoliko pivi bio prelijen ići okolo, nije mi big dijl samo eto (najvjerojatnije zakonska) zanimljivost, dokle god možemo donijeti svoje napitke, sve 5.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


uto 27 svi, 2014 2:09 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Sferakon 2014
Zanimljivo. Puno kostimiranih likova.

Btw. Tko je održao bolje predavanje, Sov ili T'grel (tamo onda jednom) ?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 28 srp, 2014 1:27 pm
Profil ICQ Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Sferakon 2014
Mislim da bi bilo otprilike podjednako da nije bilo tih tehničkih problema.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 28 srp, 2014 3:59 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Sferakon 2014
Ehh ehh... da se sve na radi u zadnji čas bilo bi u redu... al ok, naučit će jednom...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pon 28 srp, 2014 4:22 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan