Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:18 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Star Trek London 
Autor/ica Poruka
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
Cvicek je napisao/la:
nisam ljubomoran na Dejaniru i ostatak tima jer sam bio na velikom konu s SF glumcima (Fedcon), a ST experience je oba puta bio ludo trek iskustvimo sa atrakcijama, slikanjem na mostu koliko ti srce želi, quarks barom, puno bolje opremljenim muzejem i ST dučanom u kojem sam za nekih 200-300$ kupio nekoliko vrečica raznoraznog Trek stuffa... kad sam nedavno čistio sobu našao sam ponešto još zapakiranog i zaboravljenog materijala :)


E Teddea i ja smo baš pričale kak bi voljele na Fedcon otić, ipak je to SF konvencija, a mi bar jednom u životu želimo bit Barbarella i Great Tyrant :inlove:

I da, ST experience :smrc: Što ga ukinuše :smrc:



Cvicek je napisao/la:
U životu sam napisao gooomilu detaljnih reportova s konvencija i ponosio se njima i trudom koji sam uložio, ali do sada još nisam dobio ovakav komentar. Tek je tu i tamo bilo komentara da ako si report još sredim, da bi onda možda i mogao biti za Fanzin. Stavljanje na web (i to direktno, bez uređivanja!) do sada nitko nije ni predložio :|

I sad je to uspjelo Dejaniri! :shock:

Eto, Dejanira, svaka ti čast, zavidim ti! =D>


Hehe, pa eto, hvala :lol:

Iako, ne mogu baš reć da to smatram nekim velikim postignućem u svom životu 8-[


Cvicek je napisao/la:
Dejanira je napisao/la:
pa eto, Cviček, nisam opet došla zgužvana na konvenciju
Nisi, outfit ti je odličan! :thumbs2:
I to ne kažem olako! Još na fejsu sam ga detaljno proučavao, i nisam našao nikakvu manu. Na kraju nisam imao druge već lajkati i komentirati da ti odlično stoji... :neznam: jedan od najboljih trek outfita koji sam u životu vidio...


Hvala na pohvalama :inlove:

Ja sam dost dugo razmišljala dal da si radim tu terran empire uniformu, i prezadovoljna sam kak je ispala, svaka čast Tajani =D>

Jes da danima nisam jela da mi bude ravan stomak 8-[ Al ok, isplatilo se :inlove:

Cvicek je napisao/la:
Inače meni je slika na mostu tek na drugom mjestu (makar je pozadina odlična ;) ), no najbolje su mi ipak one "terran twins" slike, ili kako bi ih već nazvao. Jesi li možda pozvala curu da dođe i na Sferakon? :)


A jbga, nisam #-o Al mislim da je cura iz njemačke, možda da ju potražiš na nekom konu tamo? :)

Cvicek je napisao/la:
(Dal da komentiram i one ostale stvari? :-k )


slika

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sub 03 stu, 2012 1:48 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek London
Dejanira je napisao/la:
Hehe, pa eto, hvala :lol:

Iako, ne mogu baš reć da to smatram nekim velikim postignućem u svom životu 8-[
Pa ajmo ovako, otvoreno. Jest da su te velike konvencije zločesti kapitalistički strojevi za mužnju love od fanova, ali ako si netko može priuštiti, to mu je odlično iskustvo, uspomena.

Ako netko ima love, i nađe još ponekog da mu se pridruži, lako mu je otići. Ja sam si to mogao priuštiti prije par godina, a ti sada, i bilo tko drugi s foruma (ako ne postoje strahovi od putovanja ili tako nešto) bi to isto mogao napraviti.

No pisanje reporta ipak zahtjeva ekstra angažman - potrošiti dosta vremena da se sve to napiše, postave slike i da ispadne zanimljivo za čitati - kako bi se taj doživljaj mogao prenijeti drugima koji nisu bili u mogućnosti ići. To je poanta toga da sam ga pohvalio, a Leov komentar za web dođe kao dodatna potvrda na koju sam mrvicu ljubomoran :)
Ili sam to samo ja sa svojim pogledima na stvari 8-[

Dejanira je napisao/la:
Jes da danima nisam jela da mi bude ravan stomak 8-[
Da, to sam baš zamijetilo na onoj slici s trill terranicom, naprema njoj izgledaš nekako izduženo :)

Dejanira je napisao/la:
Al mislim da je cura iz njemačke, možda da ju potražiš na nekom konu tamo? :)
Može, this time next year... :mrgreen:
Moja DS9 terranska je spremna za konovski roleplay :naughty:

i komentarčići:
Dejanira je napisao/la:
Teddea je ipak prepustila Maxu da ide slušat Picarda (jer je znala kolko on njega obožava) i Archera (jer Ent nije trek :lol: )
Čudim se što se T'Grel još nije javio u temi da obasipa Teddeu komplimentima :)

Dejanira je napisao/la:
Onda su ga frendovi na ručku jednom zaskočili (frend mu je bio neki karataš i ulovio ga je u neki zahvat) a žena od frenda je došla sa škarama i odrezala mu kosu koja mu je bila prebačena prek čela i onda su se izderali na njega "BE YOURSELF" ...to + odlazak na terapiju..
I onda kad je to on proširio dalje. Kad me u jednom trenutku početak čelavljenja nakratko zabrinuo moja "terapija" je bila da sam si govorio da sam na pravom putu da postanem cool ko Picard ili Sisko :mrgreen:

Dejanira je napisao/la:
- jedan presigned autogram (ja dobih Neelixa, on admirala Forresta)
(ak neko oće neelixa, prodajem, evo, spustim cijenu na 300 ako treba :zubo: )
Evo ja, al za neku robnu razmjenu or samting, ali kao poklon frendu... kad ono Oz ima rođendan? :vrazicak1: :mrgreen:

Dejanira je napisao/la:
komunikatori isto tako (a ja sam Danijelu i Mirti prije koju godinu dva naručila s ebaya za 250 kn)
Ovo je stvarno užas. Na fedconu se "na crno" moglo dobiti metalne tek za eur ili dva, a u ST Exp su oni koji proizvode zvukove koštali tek (ak se dobro sjećam) 10ak dolara...
Koji je to tip? Ak je metalni i sa zvukovima onda bi još moožda i mogao opravdati cijenu...

Dejanira je napisao/la:
majice gore od onih udružnih koje mi prodajemo za 50 kuna (znači, iste takve, samo ne s ušivenim komunikatorom, neg naljepljenim) tamo su koštale 30 funti… :whatever: ).
Nadam se da ovo čita frodo, s kojim sam prije par dana pričao o planovima za štampanje trek (i SF) majci i otvaraju webshopa...
Nismo Ferengiji, samo želimo ljudima ponuditi fer cijenu, i zaraditi neku sitnu provizijicu :)

Dejanira je napisao/la:
Plus glupi Shatner i njegovo inzistiranje da mu budemo slijeva. :shoot:
Tj. da budeš desno na slici, jel? To je nekakva teorija body languagea koje koriste političari i njima slični, da osoba koja je na slici s lijeve strane dobiva veći značaj od one koja je desno :roll:

Dejanira je napisao/la:
al je naravno balkanska stoka (Teddea i ja O:) ) odlučila ukrast par umaka za sutra…
Ja sam u stvari iznenađen kako nitko od vas nije pokušao skratiti red koristeći najbolje balkanske manire :)
Ja bi poludio od onakvog reda.... pa čak i tu kod nas postoje oni aparati da si uzmeš papirić i dobiješ redni broj za čekanje... (ehm... da... pada mi na pamet i da bi se ti papirići mogli prodavati... znaš li da ponegdje postoje zanimanje čekača u redovima? :)

Dejanira je napisao/la:
- Fascinirana sam brojem trekkija koji su mi uletili sa spikom „So, you like star trek?“ :lol: Ne, ja sam na ST konvenciji u ST uniformi jer eto, ne volim ST.
Pretpostavljam da je ta ekipa malo više sličnija onoj iz TBBT? :-k

Dejanira je napisao/la:
istina da je bilo za masne pare (75 funti)... ali svejedno svaka čast za volju i energiju... a najstariji je tamo.
Ha čuj.... 75 funti za max minutu vremena? Moj stari ima par godina manje, on bi se potpisivao i za 7.5kn po minuti :mrgreen:

Dejanira je napisao/la:
oni su se samo sredili jer su išli na star wars misu :lolsmjeh: I onda kažu da su trekkiji čudaci. Eto, mi bar mise ne održavamo (zasad 8-[ ).
Paaaaaa 8-[
Njihove mise barem nisu crne... :-#

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 03 stu, 2012 2:47 am
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
Cvicek je napisao/la:
Na fedconu se "na crno" moglo dobiti metalne tek za eur ili dva, a u ST Exp su oni koji proizvode zvukove koštali tek (ak se dobro sjećam) 10ak dolara...
Koji je to tip? Ak je metalni i sa zvukovima onda bi još moožda i mogao opravdati cijenu...


Ma kakvi zvukovi, nikakvih specijalnih efekata ti komunikatori nisu imali :roll: Izgledali su ovako, s tim da je svaki koštao 30-40 funti... :joj:

E i da, za, mislim da je bilo 15 funti, mogli ste kupit 1 (slovima: JEDAN) par crnih čarapa na kojima je bilo odštampano destination star trek london :lolsmjeh:


Cvicek je napisao/la:
Dejanira je napisao/la:
- jedan presigned autogram (ja dobih Neelixa, on admirala Forresta)
(ak neko oće neelixa, prodajem, evo, spustim cijenu na 300 ako treba :zubo: )
Evo ja, al za neku robnu razmjenu or samting, ali kao poklon frendu... kad ono Oz ima rođendan? :vrazicak1: :mrgreen:



:lolsmjeh:

A ne, odustajem od snižavanja cijene :lol:

Upravo sam vidjela da mogu na ebayu zaradit :lol:

Moj je doslovno identičan ovome :lol:


Cvicek je napisao/la:
Dejanira je napisao/la:
Plus glupi Shatner i njegovo inzistiranje da mu budemo slijeva. :shoot:
Tj. da budeš desno na slici, jel? To je nekakva teorija body languagea koje koriste političari i njima slični, da osoba koja je na slici s lijeve strane dobiva veći značaj od one koja je desno :roll:


Moje desno kad gledam sliku ili moje desno kad sam se slikala? 8-[ Ja imam mali problem s tim lijevim i desnim stranama 8-[ Uglavnom, inzistirao je da se slikamo ovako. :roll: I baš mi je digao tlak :roll:

Cvicek je napisao/la:
Ja sam u stvari iznenađen kako nitko od vas nije pokušao skratiti red koristeći najbolje balkanske manire :)
Ja bi poludio od onakvog reda.... pa čak i tu kod nas postoje oni aparati da si uzmeš papirić i dobiješ redni broj za čekanje... (ehm... da... pada mi na pamet i da bi se ti papirići mogli prodavati... znaš li da ponegdje postoje zanimanje čekača u redovima? :)


Hahahah, e pa mislim da su baš Chaky i Max komentirali da postoji takvo zanimanje, pa smo raspravljali za kolko bi prodali svoje mjesto u redu, kad smo konačno (nakon preko dva sata čekanja) stigli do pulta gdje su se ulaznice uzimale :lol:

I pokušali smo Max i ja jednom zericu zaobić red 8-[ Samo su nas pristojno uputili na kraj dotičnog :whatever:

Cvicek je napisao/la:
Dejanira je napisao/la:
- Fascinirana sam brojem trekkija koji su mi uletili sa spikom „So, you like star trek?“ :lol: Ne, ja sam na ST konvenciji u ST uniformi jer eto, ne volim ST.
Pretpostavljam da je ta ekipa malo više sličnija onoj iz TBBT? :-k


Haha, a tako nekako :lol: Ma bilo je svakakvih tipova, od onih koji su totalno neprilagođeno izgledali i vidiš da pilje u tebe, al neugodno im doc pitat i za slikanje, a kamoli šta drugo, preko onih sa tak malo blesavim upadima, do onih zbilja cool frajera, koji znaju kak uleti i zainteresirat curu za sebe, ne bi čovjek nikad pomislio da su trekkiji :lol: Ah, bila bi ovo još puno zabavnija konvencija da me u Zagrebu nije čekao dečko i da sam mogla barit... Well, sve šta hoda u starfleet uniformi :lol:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


sub 03 stu, 2012 2:41 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Star Trek London
Gle Cvicek te konvencije mozda jesu muznja love od fanova bla bla...ali ja nisam dosla kupovati suvenire ,ja sam dosla vidjeti kapetane,ovo je bio 2.a najverovatnije i zadnji put da su se svi zajedno okupili .... shatner je star a ni stewart nije bolji xD Poanta je da na konove star trek mogu ic kad hocu opet .....mogu na fedkon za 2 a mogu i za 10 god.te materijane stvari nece pobjec... London je jebiga bio skup i sve je bilo za kupnju preskupu ,zato cu narucit komunikator preko e baya.Poanta je da sam isla vidit kapetane(neke jos dok su zivi) i da se to nece moc ponoviti i da je to jednom u zivotu i da cu to pamtit cijeli zivot vjerovatno vise od ikojeg kona ,helou ja sam dotakla Kirka i Picarda,slikala se snjima ,slusala sve kapetane zajedno.To je nesto sto u meni izaziva takvu srecu koju ne znam sta moze nadomjestit,skoro nista a kamoli ne kupnaj majice ili nekih pizdarija jer to cu uvjek moc,.I sve te mane kako je Mario i Chaky rekao ce i su zaboravljene jer ipak dalje i vise od ovoga trekkie ne moze dozivjeti .Ja sluzbeno sad mogu reci da sam dozivjela vrhunac zivota i da mi je drago sta sam sa meni dragim ljudima provela 3 nezaboravna dana u svom trekkijevskom zivotu :inlove: a mase,cek jos 2-3 god.da mi poraste kosa pa idemo na fedcon kao barbarela i great tyrant XD :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sub 03 stu, 2012 11:37 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Star Trek London
@Dejanira -> mislio sam na sliku clanka iz vecernjeg sory kaj se nismo razumjeli no ostavio sam i vremensku rupu ako hoces jos koju sliku dodati da ne postam odma pa da poslije moram editirati sve ispocetka

@Cvicek -> ne kuzim o cem pricas pa sam si moderator web stranica i imas administratorski acc da si htio mogao si dodati sve svoje reporte na web bilo kada ionako znas i imas pristup tamo. Dejanira nema pa joj ovim putem izlazim u susret i također Teddei. Ako hoces otvori sekciju konvencije i pisi u nju sto god hoces clanke mozes objavljivati na naslovnici sve je podešeno.

_________________
slika


ned 04 stu, 2012 2:06 pm
Profil ICQ Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
Shadowmaster je napisao/la:
@Dejanira -> mislio sam na sliku clanka iz vecernjeg sory kaj se nismo razumjeli no ostavio sam i vremensku rupu ako hoces jos koju sliku dodati da ne postam odma pa da poslije moram editirati sve ispocetka



Ahaaaaa... :mrgreen: A ok, što se mene tiče, možeš odmah postat, neću dodavat više slika, jedino ne znam kak će to uopće izgledat na webu, mislim, kodovi i to, pisano je za forum :-k

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


ned 04 stu, 2012 4:31 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
I, danas izašao članak u Večernjem :inlove: :inlove:

Teddeu za predsjednicu :navijacica:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


ned 04 stu, 2012 10:34 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek London
Dejanira je napisao/la:
Moje desno kad gledam sliku ili moje desno kad sam se slikala? 8-[ Ja imam mali problem s tim lijevim i desnim stranama 8-[ Uglavnom, inzistirao je da se slikamo ovako. :roll: I baš mi je digao tlak :roll:
Pa baš tak kak ispada kad se gleda slika - on s lijeve strane, ti/teddea s desne. Po slikama stječem dojam da drugi nisu to forsali.

Dejanira je napisao/la:
I pokušali smo Max i ja jednom zericu zaobić red 8-[ Samo su nas pristojno uputili na kraj dotičnog :whatever:
Nas su na Fedconu gnjavili da ne smijemo snimati filmiće, jer će se isti moći službeno kupiti ili tako nešto :roll: pa me lik natjerao ih pobrišem. Ja sam tu pobrisanu karticu stavio u džep, umetnuo drugu, i undeletao kad sam se vratio doma :D
No na kraju Chaky nije htio da na YT stavim najbolju snimku - ono kad zafrkava Sirtis :lol:

***

@Teddea, meni osobno je na prvom mjestu cjelokupna atmosfera velikog kona s naglaskom na gomilu ljudi s raznoraznom SFičnom odjećom, obućom i rekvizitima, ta neka strka, gužva, upoznavanje fanova...

Nisi se slikala s "Kirkom i Picardom" već s Shattnerom i Stewartom ;)
Kako vidim, većina njih niti nisu fanovi serije, pa im to sa slikanjem i potpisivanjem većini dođe kao okej izvor prihoda, i ako bi mi s nekim bilo zanimljivo popričati to bi prije bili kreatori serije... (evo bili su Behn i Braga) no to se sve da pogledati i na youtubeu (čak se i bolje čuje :D ), dok se ta gužva na velikoj konvenciji stvarno treba uživo doživjeti!

Naravno, fora je i znati da na svakom predavanju na koje odeš bude bio netko "poznat" pa predahneš od cjenkanja sa prodavačima na štandu i uletavanja klingonkama :) no to za skupljanje potpisa mi i nije neki prioritet, slično i za plaćeno slikavanje (makar ne bi imao ništa protiv da sam se slikao s Jurasikom i Boxleitnerom, u ono doba su me se bili jako dojmili sa svojim nastupom i ostao sam pod dojmom da oni ekšli i jesu fanovi B5 i ponosni su na svoj doprinos SFu...)

Uglavnom, svakom njegovo zadovoljstvo :)

Shadowmaster je napisao/la:
@Cvicek -> ne kuzim o cem pricas pa sam si moderator web stranica i imas administratorski acc da si htio mogao si dodati sve svoje reporte na web bilo kada ionako znas i imas pristup tamo. Dejanira nema pa joj ovim putem izlazim u susret i također Teddei. Ako hoces otvori sekciju konvencije i pisi u nju sto god hoces clanke mozes objavljivati na naslovnici sve je podešeno.
LOL, ma zanemari, znam da se mogu javiti i sl al nikad mi se to nije dalo... tko je htio mogao je dodati. Znao sam tu i tamo odijeliti i zafrkantski i "službeni ready to publish" materijal, al očito to ni urednicima nije bio prioritet :) pa šta će onda biti meni :neznam: čak sam odbio da neke moje reportove stave na druge sajtove (fantasy-nešto i još neki, zaboravih ime), jer meni je ova publika ovdje najvažnija. Više volim kad završim u TBO :D

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 05 stu, 2012 12:40 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Star Trek London
Fantasy se trude mi ne toliko stavim sutra jer sam danas premoren.

Sto se tice formatinga pa samo cp-am da se pokupit formating vrlo lako i prelomim nije problem vidjeti ces. Samo treba prelomit moju ljenost prvo i igranje ps3 igrica do 1 ujutro. Malo me izludio novi princ od perzije i Infamous festival of blood. Svako malo se napijem krvi pijanih građana... :p

_________________
slika


pon 05 stu, 2012 12:43 am
Profil ICQ Web stranica
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
Cvicek je napisao/la:
Po slikama stječem dojam da drugi nisu to forsali.


Ne, on je bio jedini :lol: Kužiš, velka zvijezda i to sve :mrgreen:



Cvicek je napisao/la:
@Teddea, meni osobno je na prvom mjestu cjelokupna atmosfera velikog kona s naglaskom na gomilu ljudi s raznoraznom SFičnom odjećom, obućom i rekvizitima, ta neka strka, gužva, upoznavanje fanova...

Nisi se slikala s "Kirkom i Picardom" već s Shattnerom i Stewartom ;)


S ovim se slažem u potpunosti, kao što sam prije kona i napisala:

Dejanira je napisao/la:
A i, onak, iskreno, glumci mi se predstavljaju ne znam šta, ok, slikat ću se s Shatnerom i Stewartom (iako mi je sad malo i žao što nisam razmislila više o tome prije nego sam uplatila 700 kuna za dvije slike XD ), ali ne idem prvenstveno zbog njih, ja želim vidjet tu hrpu trekkija i tu opću euforiju i atmosferu :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:


Mislim, da, drago mi je zbog tih slika, i da, drago mi je što sam njh dvojicu vidjela uživo, al ono, nisu to Picard i Kirk, to su Stewart i Shatner :mrgreen:

Najbolji dio kona mi je bila baš ta atmosfera, hrpa kostimiranih geekova i svi vole Star Trek :inlove: Blebetanje s fanovima iz cijelog svijeta :inlove: skakutanje okolo i slikanje sa svim i svačim :inlove:

Shadowmaster je napisao/la:
Sto se tice formatinga pa samo cp-am da se pokupit formating vrlo lako i prelomim nije problem vidjeti ces. Samo treba prelomit moju ljenost prvo i igranje ps3 igrica do 1 ujutro. Malo me izludio novi princ od perzije i Infamous festival of blood. Svako malo se napijem krvi pijanih građana... :p


O siroto naše, teško tebi u tom izraelu :zubo:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


pon 05 stu, 2012 1:40 am
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Star Trek London
A realno, Shatner je jedini iz ST franšize koji je postao institucija, zbog raznih okolnosti. Čini mi se da je imao i najviše post-Trek glumačkih uspjeha (što se dijelom može pripisati činjenici da je nastariji, al dobro). Koliko god se Stewart trudio, nije dosegao niti hoće takav status. Ostali kapetani su beznačajni u usporedbi s ovom dvojicom.
Hoću reći da me ne čudi da se Shatner predstavlja i drži kao velika zvijezda jer on to i jest.

Ali i dalje ne bih dao 700 kn za slike s njim.


pon 05 stu, 2012 1:46 am
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: Star Trek London
A da, to definitivno... :thumbs2: Al to ne mijenja činjenicu da sam ja na toj slici s KRIVE strane :plakanje: :zubo:

Nego, meni te cijene slikanja uopće nisu imale smisla :scratch: Onak, jednako se naplaćivalo (15 funti) slikanje sa Odom, Kirom, Q-om, kao i sa nekim epizodnim glumcima, npr. Gorn ili ona, ne znam joj ime, što se za Spocka trebala udat... :?

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


pon 05 stu, 2012 1:53 am
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Star Trek London
Dejanira je napisao/la:
Nego, meni te cijene slikanja uopće nisu imale smisla :scratch: Onak, jednako se naplaćivalo (15 funti) slikanje sa Odom, Kirom, Q-om, kao i sa nekim epizodnim glumcima, npr. Gorn ili ona, ne znam joj ime, što se za Spocka trebala udat... :?


Da, i ja sam se "WTFisao" kad si spomenula Gorna u reportu. Onak, kog briga za lika koji je bio u tom odijelu? I za te silne epizodiste?
To je jedna od stvari u kojim trekkeri upadaju u stereotipe i predrasude o njima. Očajno.


pon 05 stu, 2012 2:06 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Star Trek London
Kad smo od tih sporednih, pomalo oftopic al je**ga:

Jel se sjećate "sleepy klingona" iz ST6? (ako ne - http://www.youtube.com/watch?v=9PUoW_55yNg )

Iz nekog razloga sam bio završio u mail listi koordinacije za jedan poznati lokalni kon....
Lik ih je službeno kontaktirao da bi se on pojavio kao Guest. (I još poneko sličan). Meni je to tada djelovalo poprilično šaljivo :)

Je**te, jednom se pojaviš u treku i to je to - ak ti usfali love, uzmeš outfit i odeš se potpisivati i slikati po konvencijama :mrgreen:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 05 stu, 2012 2:28 am
Profil
Felis Minor
Avatar

Pridružen/a: pet 19 ruj, 2008 8:03 pm
Postovi: 2937
Lokacija: Heterotopija <3
Opis Stanja: namjerila se kosa na brus
Koje si vrste?: Galipotanka u tuđini
Post Re: Star Trek London
Dejanira je napisao/la:


Jes da danima nisam jela da mi bude ravan stomak 8-[ Al ok, isplatilo se :inlove:



Ta zar ni plomikovu juhu? :mrgreen:

_________________
Miruj u njih. Kako znadu rade,
a da znadu, bilo bi ih sram;
želi radje, grudi kad ohlade,
da ne bude tako nam.


Hugo Badalić, Otkud pjesan?


pon 05 stu, 2012 7:53 am
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 72 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan