Sada je: pon 13 svi, 2024 5:41 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
 Rikon 2006 
Autor/ica Poruka
Post Rikon 2006
Pozdrav, ja sam Vladivoj Lisica, predstavnik udruge 3. Zmaj koja organizira Rikon.

Došao sam ovdje kako bi pitao udrugu planira li doći i hoće li/želi li donijeti i neke svoje sadržaje.

Rikon će se održati od 6. do 8. listopada na istome mjestu gdje i lani, dakle gornja zgrada filozofskog fakulteta u Rijeci.

Hvala unaprijed,

Ice Fox

p.s. ja sam isto izniman trek fan, mogo bi jedan od ovih dana i vidjet malo sto ima po ovom forumu 8)


sri 28 lip, 2006 11:36 am
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 24 tra, 2006 10:17 am
Postovi: 288
Lokacija: Gama quadrant
Post 
Baš nam je drago da si se javio. Ima li ovogodišnji Rikon neku temu, pa da se možda priključimo zajedničkom programu?

_________________
Live long and prosper!

HUSMOP member


sri 28 lip, 2006 3:02 pm
Profil ICQ
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
heh... ja samo cekam maria da odgovori kako je Rikon jos full predaleko da bi se planiralo vec sada predstavljanje na njemu :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 28 lip, 2006 6:13 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Ljudi ako bude kao prosle godine ja sam opet cijelo vrijeme kod cure. 8)

_________________
slika


sri 28 lip, 2006 7:07 pm
Profil ICQ Web stranica
Post 
Imali smo planove za neku općenitu temu (nešto vezano uz grad rijeku ili uz teslu), ali su oni još jednu godinu zaredom stavljeni na čekanje radi nekih drugih velikih eventova koje ćemo održati. Sve najave će dakako biti na vrijeme održane, pa ne bi htio sad još ništa govoriti dok radimo planove, ali vjerujem da bi sigurno prije kraja ljeta trebao biti opći plan gotov... Ali za sada su na programu već razna predavanja, razne igre i turniri, prezentacije fanzina, zanimacije, jedan ili dva velika eventa koji bi bili po cijeloj zgradi i tako. Čak se i pregovara da organiziramo jedan hostel u kojem bi se moglo smjestiti puno ljudi po prilično sniženoj cijeni ako uspijemo. Sve za posjetitelje :D

Ali ponavljam, ne želim sada ništa konkretizirati da ne bi nešto rekao pa da toga ne bude. Ukoliko želite pripremiti neke svoje sadržaje i tako nama obogatiti Rikon i sebi i drugima pružiti nove iskustva i zabave, slobodno.


sri 28 lip, 2006 8:23 pm
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: pon 24 tra, 2006 10:17 am
Postovi: 288
Lokacija: Gama quadrant
Post 
Ovo s hostelom je super ideja! :D

_________________
Live long and prosper!

HUSMOP member


sri 28 lip, 2006 10:22 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post 
Chaky je napisao/la:
heh... ja samo cekam maria da odgovori kako je Rikon jos full predaleko da bi se planiralo vec sada predstavljanje na njemu
Rikon je jos full predaleko da bi se planiralo vec sada predstavljanje na njemu... ...Tesla!!! e sad sam vec zainteresiran :)
ne fakat.. predaleko je.. bumo nakon mora... telefonom.. :)

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


sri 28 lip, 2006 11:07 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Rikonu treba full puno da bude kon, cak i ako mi pomognemo falit ce nam puno stvari poput adekvatnog prostora, razglasa i projektora, nekako mi se opcija sa tri kata cini malo pre razbacana, zar ne mozete traziti neki drugi prostor, pa bar smanjiti konvenciju na jedan ili dva dana cisto da stisnemo neke stvari za vecu ekipu, a ne da samo vidim par ljudi koji sjede na stepenicama i pijuckaju alkohol.

Prosle godine bas nisam puno bio tamo no ono sto sam vidio u pola sata sto sam bio tamo mi se malo cinilo preskuceno za razliku od Istrakona i Sferakona sto ove godine i nije bio tako los. Ok je komunikacija sa ekipom, no Rikon bi barem trebao biti nesto vise od toga.

Bar kad usporedim onaj vas Budha bar sa bilo kojim nocnim klubom na nasem Jarunu dobim totalnu sliku Rijeke navecer, ekipa se ne zna zabavljat i frajer umjesto da hiti van te stolce i napravi disco podij naštukava ljude unutra koji se samo guraju u onom uskom hodniku oko šanka. A svi tamo stoje i gledaju se a nitko ne plese, mislim ziva katastrofa i jos kad uvedu neke plesacice ili plesace svi samo pilje i bulje u njih kao da je koncert Ludviga von Bethovena. :P

Jednostavno ja sam za forsanje reformi gdje god stignem i mogu, tako ako mozete ove godine utjecat na moral Rikona bit cu vam jako zahvalan i platiti cu kartu makar tamo bio samo pola sata u ta tri dana. :)

_________________
slika


sri 28 lip, 2006 11:39 pm
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
Leo nebi bio Leo da ne prigovara :roll:

kao prvo, meni je taj prostor na faksu jedna od najboljih prostora za konvencije... ima "ono nesto"

a programa je bilo stalno... samo uvijek ima ljudi koje nesto nece zanimati pa ce se radije druziti na stepenicama sa skvadrom

i sad si se nasao ti komentirati rikon koji je puno puno vise bio kod cure nego na Rikonu...

sto se mene tice... ako je kon u proslogodisnjoj zgradi... to znaci da ce biti super :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 29 lip, 2006 12:01 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Kao sto rekoh to je bilo samo moje misljenje u pola sata sto sam bio tamo. :P

_________________
slika


čet 29 lip, 2006 12:03 am
Profil ICQ Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post 
ma oke je taj prostor...velik je, puno toga se može tam odvijat. a kakve veze sad ima budha bar s rikonom, ne moraš odmah skroz riječane popljuvat... :wink:

_________________
njanjanja


čet 29 lip, 2006 12:06 am
Profil
Commander
Commander

Pridružen/a: pet 16 lip, 2006 11:45 pm
Postovi: 320
Post 
Dolazim,ponjet ću krafne.


čet 29 lip, 2006 12:08 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post 
Eto bio sam vec puno puta tam vani pa znam, jednostavno samo cekam da netko povuce crtu i kaze DOSTA! ZELIMO KVALITETNIJU ZABAVU U RIJECI! :P

_________________
slika


čet 29 lip, 2006 12:08 am
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post 
i da li netko vec sad zna da li ce ici na Rikon?.... ja idem :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 14 srp, 2006 3:27 pm
Profil Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post 
idem i ja 8)

_________________
njanjanja


pet 14 srp, 2006 3:28 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 45 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan