Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:25 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
 Konovska brbljaonica 
Autor/ica Poruka
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: pon 15 lis, 2007 3:21 am
Postovi: 32
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Post Re: Konovska brbljaonica
dolazi li možda netko na Domikon? nismo još objavili info na stranici (jako, jako sam zauzet) - Domikon 2012 će se održati 17. i 18. kolovoza (znamo da se poklapa s Liburniconom, ali nažalost, nismo mogli odabrati niti jedan drugi datum, osim kasnu jesen/početak zime, a ni to nam baš ne bi odgovaralo); također, ove godine smo vrlo, vrlo ograničeni budžetom, ali ako biste održali neko ST predavanje, pokrili bismo vam dio putnih troškova

ako bi netko dolazio i zainteresirani ste za održavanje predavanja, javite mi se na PM ili mail;

više info o Domikonu 2012 uskoro ćemo objaviti na webu; za one koji ne znaju, imamo novu adresu - domikon.kmdm.hr


pon 23 srp, 2012 11:44 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Konovska brbljaonica
Evo baš smo vam odgovorili na mail. Nazalost mi je podpredsjednik na Liburniconu ove godine, a ja sam u Izraelu isto kao i prosle tako da ne mogu doci.

_________________
slika


pet 03 kol, 2012 8:32 am
Profil ICQ Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Rikon 2012
vidim zainteresiranost za Rikon je luuuda ove godine, slabi ste mi vi to trekiji =; [-(

_________________
slika


sub 13 lis, 2012 1:26 pm
Profil YIM Web stranica
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Rikon 2012
pahuljica je napisao/la:
vidim zainteresiranost za Rikon je luuuda ove godine, slabi ste mi vi to trekiji =; [-(

Nije netko kulak da si može priuštit svaki odlazak na svaku konvenciju svake godine. Neki od nas jedva dođu i na Sferakon koji se održava u našem Zagrebu.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sub 13 lis, 2012 1:53 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2012
pahuljica je napisao/la:
vidim zainteresiranost za Rikon je luuuda ove godine, slabi ste mi vi to trekiji =; [-(
Ovo je neprimjereno :roll:

Šta misliš koliko % negdašnjih "konočasnika" bi išlo i ove godine da im financijske i slične mogućnosti to dopuštaju? Naravno, mogu govoriti samo u svoje ime no mogu se kladiti da ima još ekipe kojima je glavni faktor nedolaska - novac. Frack the system!

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 13 lis, 2012 3:55 pm
Profil
Častoljupka
Avatar

Pridružen/a: uto 27 sij, 2009 1:19 pm
Postovi: 6422
Lokacija: Cloud Ruler Temple
Naj Serija: ENT
Naj Film: ST: XI
Post Re: Rikon 2012
Preach it brother!

Al da, istina je, uvijek je samo novac u pitanju.

_________________
You mustn't be afraid to dream a little bigger, darling.
This one appreciates the feeling of your human anus. Ant
Nisam isprobavao tvoje tange, za ljubav Božju! _Oz
Šta? Da budem glasniji? Jel ti ja ličim na surround sound? Sov


sub 13 lis, 2012 4:00 pm
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pet 14 ruj, 2012 8:21 pm
Postovi: 483
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: Nemesis
Koje si vrste?: Vulkanac
Post Re: Rikon 2012
a i vrijeme je isto jedan od faktora :(

_________________
Pazi svoje misli, jer one postaju riječi.
Pazi svoje riječi, jer one postaju djela.
Pazi svoja djela, jer ona postaju navike.
Pazi kakve su ti navike, jer one grade tvoj karakter.
I pazi svoj karakter, jer on kroji tvoju sudbinu.
Što mislimo, to postajemo.

M.T.


sub 13 lis, 2012 7:45 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Rikon 2012
Cvicek je napisao/la:
pahuljica je napisao/la:
vidim zainteresiranost za Rikon je luuuda ove godine, slabi ste mi vi to trekiji =; [-(
Ovo je neprimjereno :roll:

Šta misliš koliko % negdašnjih "konočasnika" bi išlo i ove godine da im financijske i slične mogućnosti to dopuštaju? Naravno, mogu govoriti samo u svoje ime no mogu se kladiti da ima još ekipe kojima je glavni faktor nedolaska - novac. Frack the system!


Upravo tako! Ja da imam gro para niti jedna konvencija nebi bila propuštena i još bi išao na one u inozemstvo. Eh to bi bio super život. Sistem je svemu kriv :thumbs3:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 13 lis, 2012 8:09 pm
Profil YIM Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Rikon 2012
Wildchild je napisao/la:
Ja sam bio samo prvi dan, točnije u petak, i bilo je fora. Nisam se naročito dugo zadržao, pogledao sam predavanje o crnim rupama od profesora Prestera i pahuljičin kviz TBBT. :)
Ove godine je točena piva imala nekako bolji, puniji okus nego prije. Popunjenost konvencije solidna, nadam se da je tako bilo i večeras.
I da, slikao sam se sa Batmanom. HA! :)


Vidim bilo je tebi super. Šteta što nisam mogao doć, al valjda budem iduće godine :)

Wildchild je napisao/la:
Btw, vezano za pare i odlazak na konvencije, ako vas to tako veseli, tokom godine se da uštedit nekoliko stotina kuna i otići na neku konvenciju izvan ZG-a (za vas koji gore živite). Nek mi nitko ne govori da je nemoguće. :)


Pa dobro to da, ali nemoj zaboravit na druge izdatke koje mi neki imamo. Recimo ja moram štedit za sređivanje kompa sad pa me to spriječilo. Al zato sljedeće godine ću vjerojatno moć otić i to ne na jednu nego barem dvije konvencije. Planiram na Istrakon i Liburnikon, a možda ako će bit dovoljno novaca i Rikon.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 14 lis, 2012 1:15 pm
Profil YIM Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2012
Wildchild je napisao/la:
Btw, vezano za pare i odlazak na konvencije, ako vas to tako veseli, tokom godine se da uštedit nekoliko stotina kuna i otići na neku konvenciju izvan ZG-a (za vas koji gore živite). Nek mi nitko ne govori da je nemoguće. :)
'Moguće je', al mislim da nije pametno radi jednog vikenda preskočiti platiti račun za struju ili internet... pa onda moraš uzeti kredit da platiš nakupljene, i tako se u ova neoliberalna vremena možeš dovesti u veliku gabulu.

No dosta sad o nedolascima i financijama, poanta je bila samo ukazati na pahuljičin nepromišljen post...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


ned 14 lis, 2012 1:19 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Rikon 2012
Cvicek je napisao/la:
Wildchild je napisao/la:
Btw, vezano za pare i odlazak na konvencije, ako vas to tako veseli, tokom godine se da uštedit nekoliko stotina kuna i otići na neku konvenciju izvan ZG-a (za vas koji gore živite). Nek mi nitko ne govori da je nemoguće. :)
'Moguće je', al mislim da nije pametno radi jednog vikenda preskočiti platiti račun za struju ili internet... pa onda moraš uzeti kredit da platiš nakupljene, i tako se u ova neoliberalna vremena možeš dovesti u veliku gabulu.

No dosta sad o nedolascima i financijama, poanta je bila samo ukazati na pahuljičin nepromišljen post...

Ok, Cviček dosta o tome ali neki misle kako se ima love, kako se može uštedit. Kako da ja, koji sam nezaposleni student platim put do Pazina, Rijeke i sl. i plus još neki smještaj? Kako si i sam rekao treba štedjeti za neke važnije stvari kao primjerice režije, hrana, za dijete primjerice... za gemište i tak... nije jednostavno ali da se.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


ned 14 lis, 2012 1:25 pm
Profil Web stranica
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: Rikon 2012
Kao outsider, mogu li primjetiti da je razlog nedolaska nekih činjenica da je sve to manje-više isto svake godine? Od događanja, društva itd. :neznam:


ned 14 lis, 2012 3:42 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Rikon 2012
shirajzl je napisao/la:
Kao outsider, mogu li primjetiti da je razlog nedolaska nekih činjenica da je sve to manje-više isto svake godine? Od događanja, društva itd. :neznam:

I to. Uvijek mi je drago vidjet neke stare face ali i upoznati koju novu prijateljicu. :thumbs2:

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


ned 14 lis, 2012 3:47 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Rikon 2012
shirajzl je napisao/la:
Kao outsider, mogu li primjetiti da je razlog nedolaska nekih činjenica da je sve to manje-više isto svake godine?
Ne znam za druge, ali meni je lijepo doći i znati šta mogu očekivati (pogotovo ako unaprijed daju plan - ko ove godine kad bi rado sudjelovao u onoj diskusiji koju sam spomenuo u R2012 temi), kao i vidjeti frendove i poznanike i jednostano - otići malo iz Zagreba. Nije tu samo odlazak na konvencije već i usputne aktivnosti. I zdravo je putovati.
U negdašnja vremena sam išao na cca 7-8 konvencija godišnje, uključujući i strane, i vrlo rijetko mi se dogodilo da sam požalio.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 15 lis, 2012 10:35 pm
Profil
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Konovska brbljaonica
eh sada, i novac i vrijeme...niš ni dobro :zubo:

...srećom pa ima tih konova više pa makar se ide na one na kojima si doma :P

_________________
slika


uto 16 lis, 2012 12:27 am
Profil YIM Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan