Sada je: čet 25 lip, 2026 3:26 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 Liburnicon 2008 
Autor/ica Poruka
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
 Liburnicon 2008
slika

Pozdrav svima!

Posebna mi je cast pozvati Udrugu ljubitelja Zvjezdanih staza "U.S.S. Croatia" na - Liburnicon, mladu hrvatsku konvenciju za sve zaljubljenike znanstvene fantastike i fantastike. Ove godine je Liburnicon puno veci i slozeniji projekt od onog proslogodisnjeg. Osim sto ce vas docekati predivno ukrasen objekt (ville iz 19 stoljeca), posebnu smo paznju ove godine pridodali zabavnom dijelu programa. Ocekuje vas druzenje sa poznatim hrvatskim TV licima, koncert, sadrzajna predavanja, posebno socni kvizovi, nove originalne Liburniconske igre, filmovi, a naci ce se i nekoliko zbilja velikih iznenadjenja o kojima nesto vise u sljedecim updateima programa. Za ilustraciju cemo samo napomenuti da ce cak i sam sank imati svoj zabavni program.

slika
(nesluzbeni letak najave na Istrakonu)

Poceli smo sa organizacijom dovoljno rano da vec u ovoj fazi imamo nesto programa, a polako ga i popunjavamo. Za sad nam je cilj samo siroko pucanstvo obavijestiti da RADIMO na Liburniconu, te POZVATI svih koji misle da mogu pomoci organizaciji da se jave na vrijeme. Za njih cemo se posebno brinuti. Osim sto ce im biti osiguran besplatan ulaz, biti ce im snizena i cijena nocenja, dobit ce svi nekakvu nagradu, a imati ce mogucnost i besplatnog obroka te pokoje cuge.

Mjesto radnje ostaje isto - Opatija, Vila Antonio - ICEJ, a termin je 25. i 26. srpanj; dakle zadnji petak/subota u sedmom mjesecu.

Tema: Ove godine tema jedna od najzastupljenijih tema je - D&D - za što smo se odlučili zbog podudarnosti sa izlaskom četvrte edicije (1. srpnja), odnosno nedavno preminulog Garry Gygaxa, jednog od tvoraca ove popularne stolne igre. Od D&D sadržaja očekuje vas predstavljanje 4. edicije sa turnirom, zatim 2 tematska predavanja, kviz poznavanja pravila, "Live D&D Character Creation"... itd.

Cijena dvodnevne karte: 20kn (NAPOMENA: organizator zadrzava prava promjene, ali nebojte se, i dalje smo najjeftiniji)

Za one koji ne znaju kako je bilo na proslom Liburniconu obavezno pogledati jedan kratki dokumentarni uradak, a ostali vjerujem da ce se prepoznati:
http://www.youtube.com/watch?v=47YusKC2nXU

Na sluzbeni mail (liburnicon@kulturnifront.hr) su nam poceli stizati vec upiti u vezi ovogodisnjeg Liburnicona, a ako i vas nesto posebno zanima jos u ovoj ranoj fazi slobodno se obratite sa upitom.

_____________________________________________________________________
Organizatori Liburnicona upucuju
POZIV
svim udrugama koji okupljaju ljubitelje znanstvane fantastike i fantastike, svim ljubiteljima sf/f-a, te svim potencijalnim izlagacima koji osjecaju da mogu pomoci - da se jave organizatorima i da zajedno organiziraju predavanja, predstavljanja, zabavne sadrzaje i ostale prigodne programe kako bi prvenstveno predstavili sebe, a s time i pomogli organizaciji Liburnicona.

______________________________________________________________________

USKORO! - novi sluzbeni web-site na http://www.liburnicon.org

_________________
slika


čet 22 svi, 2008 3:34 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Liburnicon 2008.
super!
nadam se da cemo doci i sa programom kao udruga tamo
ja znam da cu ja definitivno doci :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 22 svi, 2008 4:26 pm
Profil Web stranica
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Vi ste nam zvijezde letka! :D :lol: I ja se nadam da cete doci i predstaviti se kao udruga :wink:

_________________
slika


čet 22 svi, 2008 9:42 pm
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Liburnicon 2008.
ja dolazim! :D
u susjedstvu sam tih dana

_________________
Dif-tor heh smusma!


pet 23 svi, 2008 2:22 am
Profil Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Liburnicon 2008.
...hm, prema najavi...
...sad sam i ja počeo biti zainteresiran...

...pitanje: jel se može kupati dolje?
(...da usput ugodno s korisnim napravimo... :) )

...i kako je organiziran smještaj?
...nikad nisam bio u Opatiji, pa je ovo možda dobra prilika da se to promijeni... ...i filmić vam je fora... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 30 svi, 2008 11:57 am
Profil ICQ Web stranica
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Mr.bobo je napisao/la:
...hm, prema najavi...
...sad sam i ja počeo biti zainteresiran...

Stani u red! :D ;)

Mr.bobo je napisao/la:
...pitanje: jel se može kupati dolje?
(...da usput ugodno s korisnim napravimo... :) )

Moze se kupati itekako.. to nam je u biti najveca prednost jer ako se ljudima neki dio programa ne dopada, uvijek se mogu baciti u more, prosetati.. itd. Ali ipak cemo se truditi da toga ne bude previse ;) Program ce poceti tek u popodnevnim satima kad malo ljudi dodju sebi, tako da se ima cijeli dan za obici sto te interesira.

Mr.bobo je napisao/la:
...i kako je organiziran smještaj?
...nikad nisam bio u Opatiji, pa je ovo možda dobra prilika da se to promijeni... ...i filmić vam je fora...

Tnx, detalje oko smjestaja jos stvarno ne znam. U suradnji sa Gradom ce se neka masovka izmisliti negdje. A truditi cemo se da spavanja bude sto manje, a aktivnosti sto vise \:D/

_________________
slika


pet 30 svi, 2008 9:59 pm
Profil
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: Liburnicon 2008.
Ja idem sigurno!!!!

Buduci da cu se svakako muvati okolo tih dana!!!

Pozdrav ekipi!!!! :thumbs2:

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


pet 30 svi, 2008 11:45 pm
Profil Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Liburnicon 2008.
JA DOLAZIM!!!!!!!!

Jedva čekam \:D/

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


čet 26 lip, 2008 1:26 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Liburnicon 2008.
Ako mi se ne skriža sa nicim ove godine i ja bi dosao... :P

_________________
slika


pet 27 lip, 2008 10:41 am
Profil ICQ Web stranica
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Ted;DeA je napisao/la:
JA DOLAZIM!!!!!!!!

Jedva čekam \:D/


Daj Teddea reci koliko da "narucimo" klingonskog blood vinea da ne razbijamo glavu? :D

_________________
slika


ned 29 lip, 2008 6:10 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Liburnicon 2008.
Ako ce ikako biti moguce, navratiti cu,.. bio sam i prosle godine.

Sto se kupanja tice - to je zaista ogromna prednost koju nudi takva morska konvencija! :thumbs2:

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 30 lip, 2008 2:09 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Liburnicon 2008.
Ak je to prednost odma otvaran Bucokon nagodinu !! :shocked: :shock: ](*,)

Bar mi tega ne fali ......
O more duboko , sva moja radosti ..itd...(za one starije) ! :mrgreen:

Pozdrav
Indijskog oceana 6

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 30 lip, 2008 2:30 pm
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Evo konacno i malo novosti u vezi spavanja..

___________________________________________________________________________________
PRIMAMO PRIJAVE ZA SPAVANJE!

Sređivanje smještaja je u toku. Naknada za smještaj biti će između 20 i 50 Kn, ovisno o vrsti dogovorenog smještaja. Molimo sve zainteresirane da se jave na udruga@kulturnifront.hr

Prijave primamo do 20. 7.

Uskoro ćemo imati i konkretnije informacije o vrsti i točnoj cijeni smještaja, koje ćemo objaviti ovdje.
___________________________________________________________________________________

_________________
slika


pon 07 srp, 2008 9:39 am
Profil
Cadet 2nd year
Cadet 2nd year

Pridružen/a: pon 30 srp, 2007 3:10 pm
Postovi: 22
Post Re: Liburnicon 2008.
Zavirite u riznicu ovogodišnjeg Liburnicona..

LIVE izrada D&d lika
Na Liburniconu vam se pruža jedinstvena prilika da se okušate u live izradi vlastitog d&d lika. Izmjerite svoju snagu, inteligenciju, mudrost, konstituciju, spretnost i karizmu uz pomoć posebnih Liburniconskih sprava i testova. Okušajte se u raznim vještinama i dokažite svoju srčanost ili kukavičluk.


LIBURNICONSKI OPSTANAK
Vaš space shuttle se srušio na obalama Liburnije. Nalazite se u svijetu koji vi ne poznajete. To je okrutan svijet čeških kupača, divljih zaraslih opatijskih parkova i svijet nemilosrdnih pogleda lokalnih nonica koje vas gledaju sa balkona. Vi imate samo jedan cilj – opstati. Na putu opstanka očekuje vas nekoliko prepreka, zadataka i natjecanja. Samo je jedan pobjednik. Samo je jedan dostojan opstanka.


Sf gurmanizam
Na Liburniconu nije sve što jedete ono što mislite da jedete. Možda vas iznenadi da ste upravo probali kolač sa Arrakisa ili da ste u mogućnosti probati originalan uvezeni Klingon Blood Wine koji je za Liburnicon prokrijumčarila tajna ferengijska organizacija s kojom smo i prošle godine uspješno surađivali pa su nas opljačkali kad smo im mislili predati dogovoreni novac.

U sljedećim nastavcima pogledajte:

Što je to "Znanost pod zvijezdama"?
Što je to blago kralja Kunimunda?
Što su to Liburnicon bar-gameovi?

_________________
slika


čet 10 srp, 2008 10:02 am
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19665
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Liburnicon 2008.
Liburniconski opstanak me vrlo zanima...
...definitivno me pribilježite za igru...

...kad već nisam upao u TV-show... onda ću u onaj iza velikog platna... :)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


ned 13 srp, 2008 1:42 am
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 66 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan