Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:34 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Domikon 2008 
Autor/ica Poruka
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Domikon 2008
Druga po redu Star Trek i NLO konvencija, DOMIKON 2008.

Kada? 29-31.08.2008.
Gdje? Donji Miholjac


Ove godine Star Trek izlozba.
Uskoro više informacija....
INFO: http://www.domikon.hr

Planirajte odmor tako da mozete doci...

...jer ce ove godine biti...ah vidit cete sta. :D

_________________
slika


pet 09 svi, 2008 10:53 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Ako ima netko iz Udruge voljan da odrzi kakvu zanimljivu temu, pa da prica o njoj i pokaze prezenataciju teme, neka mi se javi, pa da znamo na sta mozemo racunati...

_________________
slika


pon 19 svi, 2008 3:59 pm
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Citat:
Ovogodišnji Domikon održat će se u ljeto, od 29. do 31. kolovoza (posljednji vikend u kolovozu). Službeno će biti otvoren u petak 29. kolovoza oko 18h, a trajat će sve do nedjeljnih večernjih sati. I ove godine očekujemo posjetitelje iz svih dijelova Hrvatske, te iz Bosne i Hercegovine, Mađarske, Srbije... Također, očekujemo i dolazak nekih od vodećih hrvatskih ufologa, koji će obogatiti NLO dan. Kao i protekli Domikon, i ovaj će sadržavati razna predavanja, projekcije, izložbu Star trek i NLO materijala, "čudnovata" jela i pića, a osim toga, bit će i PC Star trek: Elite force 2 deathmatch turnir, Star trek i NLO festival s bendovima koji će svirati tematsku glazbu, itd. Evo kako će otprilike izgledati program Domikona 2008:

Petak 29. kolovoza 2008.:
- početak oko 18h
- uvodna riječ
- predavanja o Gene Roddenberryu i Star treku, o fenomenu konvencija
- projekcija "The original series" pilot epizode "The cage"
- after party
Subota 30. kolovoza 2008.:
- početak oko 10h - izložba, deathmatch turnir
- predavanja, od 14h
- Star trek ručak za sudionike
- nastavak s predavanjima oko 17:30h, "Trekoteka"...
- Star trek i NLO festival te after party do ranih jutarnjih sati
Nedjelja 31. kolovoza 2008.:
- početak oko 11h - izložba
- predavanja - gosti Stjepan Zvonarić te još neki od vodećih hrvatskih ufologa (Goran Ercegović, Franjo Firedl)
- projekcije "Kako je snimana 'Autopsija u Roswellu'" te Roswell epizoda Star treka "Little green men"

Stoga, ubacite Domikon u svoje ljetne planove pa se vidimo za tri mjeseca u Donjem Miholjcu! Live long and prosper...


Evo ovako, ako USS Croatia planira imati svoj štand volio bi da mi jave. Štand bi radio znaci svaki dan(subota, nedjelja) stalno, osim kada su predavanja!

Dalje, volili bi kada bi osim spomenute Trekoteke imali jos jednu ugru, nesto slicno, recimo najslabiji trekki.
Onda, ako netko zeli, a voljeli bi, imati neko predavanje iz Star Treka, uz prigodnu prezentaciju, da prica o temi...neka mi se javi na mail ili PM.

Sve ostale informacije na http://www.domikon.hr

_________________
slika


uto 27 svi, 2008 8:02 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
molio bi vas da mi kazete ako mislite imat neko predavanje i drzanje igre...ja sam vam ponudio, ali nisam dobio nikakav odgovor, a vrijeme domikona se blizi...

hvala.

_________________
slika


uto 17 lip, 2008 11:32 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
slika

Otvaramo natječaj za bendove koji žele svirati na Star trek i NLO festivalu. Bendovi koji se žele prijaviti trebaju poslati CD sa tri snimke i kratkom biografijom benda na adresu
UDAR i Klub mladih
Vukovarska 1
31540 Donji Miholjac
ili na mail cpt.kirk11@gmail.com do 01.08.2008. Festival će biti u subotu 30.08.2008. Glazbeni stil nije određen - mogu se prijaviti svi (techno, rock, punk, folk, itd.)! Za ostale informacije obratite se na mail cpt.kirk11@gmail.com.

_________________
slika


uto 24 lip, 2008 9:41 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
KONACNO!!!

Jel dolazite na Domikon i u kojem broju???

Jel planirate odrzat neko predavanje mi bi voljeli da imate jedno...bilo tko, ali bas predavanje neke Star Trek teme....pucajte mi teme, moramo pocet stampat plakate i najave...

dalje.........

Molio sam Maxa za igre, dao mi je popis mislim da sam negdi i napisao koje zelimo...znaci na to racunamo na vas...(ipak imate iskustva u tome)

hmmmm......

Ove godine posto je ljeto, planiramo kampiranje, znaci ako ostajete sva 3 dana, ponesite si vreće za spavanje i satore...ako necete kampiranje imamo 2 hotela u kojima se moze narucit soba pa si platite i spavate tamo...

sta jos.......

de ne znam...pivo je ko i lani 5kn, a klopa je sudionike, znaci ako budete imali stand svoj onda i za onaj broj ljudi koji bude sudjelovao u standu i predavanjima i igrama, recimo 10 ljudi iz udruge - 10 ih ima klopu, pivo si sami placate (ipak je cijena simbolicna :D )

e da, i nemojte mislit da cete puno spavat, jer se na kod nas na konu ne spava...

_________________
slika


sri 09 srp, 2008 5:30 pm
Profil ICQ
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Domikon 2008
Dolazimo. U kojem broju, to je uvijek teško reć do par dana prije kona :)

Potrudit ćemo se organizirat nekoliko igara, koliko i koje, obavijestit ću te do kraja idućeg tjedna. Za predavanja vrijedi ista stvar. Imamo ovaj tjedan sastanak za nadolazeće ljetne konove, pa kad to prođe znat ću ti više reć.
Svakako ćemo imati štand.

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


čet 10 srp, 2008 8:57 am
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Molio bi da mi se do 04.08.2008.(ponedjeljak za 14 dana) godine kaže tko misli i o cemu misli drzat predavanje, kako bi na vrijeme stigli stampat plakate!

Sve sam gore vec napisao...sada je na vama da mi konacno kazete teme i predavace!

_________________
slika


ned 27 srp, 2008 3:22 pm
Profil ICQ
Commander
Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 05 ruj, 2007 7:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Earth
Post Re: Domikon 2008
Locutus DM je napisao/la:
Molio bi da mi se do 04.08.2008.(ponedjeljak za 14 dana) godine kaže tko misli i o cemu misli drzat predavanje, kako bi na vrijeme stigli stampat plakate!

Sve sam gore vec napisao...sada je na vama da mi konacno kazete teme i predavace!



jos jednom!

_________________
slika


pet 01 kol, 2008 4:53 pm
Profil ICQ
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2008
Sad cu sefove SMS-ati da ih podsjetim da su rekli da ce se javiti.... Zaboravno nase predsjednistvo :lol:
Imaju neke planove za Domikon, spominjalo se na sastancima, ali nisam previse upucen u detalje...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sub 02 kol, 2008 6:46 pm
Profil
Admiral
Admiral
Avatar

Pridružen/a: pon 10 tra, 2006 9:00 am
Postovi: 581
Lokacija: Zagreb
Post Re: Domikon 2008
Cvicek je napisao/la:
Zaboravno nase predsjednistvo :lol:

Nismo zaboravni, samo zato što se nismo javili ili zato što ti tako misliš! :roll:

A nismo se javili, jer još NEMAMO predavače. Ne znam koliko će nas uopće ići na Domikon, ali vjerujem jedno 6, 7 ljudi. Održali smo sastanke, dogovorili da ćemo ići s nekoliko igara u program, ALI dok ne znamo točno tko ide ne znamo kojima. Oni koji bi mogli držati predavanje nejdu na Domikon, možda još jedna osoba ipak, ali moram to provjeriti. Od kvizova će vjerojatno ići Trekoteka i Najslabiji treki, ali i to je podložno promjenama krajem mjeseca, tako da napišite na plakat "Star Trek Kvizovi", ali nemojte specificirati koji.

Javim vam večeras onda hoće li biti tog jednog predavanja ili ne, ali nemojte računati da bude. Vjerojatno niš od tog.

_________________
- žena u bijeloj kutiji TM
Thei'khaiell ssuin hw'aenevha


ned 03 kol, 2008 11:57 am
Profil ICQ
Cadet 3rd year
Cadet 3rd year
Avatar

Pridružen/a: sub 06 lis, 2007 4:04 pm
Postovi: 30
Post Re: Domikon 2008
Sto se tice igara, treba nam jedna za kraj programa ili mozda u sredini. A sto se tice nekog predavanja, bili bi nam drago da nesto uradite. Ono od prosle godine je bilo stvarno dobro, pa ako imate neku temu koju mozete ugurati u sat vremena bilo bi super. Dosadasnje teme koje ce biti su sljedece. U petak je otvaranje izlozbe (stara racunala), panoi Star trek, nesto o Roddenberryu i predstavljanje SF glazbenog albuma. U subotu ce neke od tema biti Vulkanska logika, Eugenika u Star Treku i Star Trek tehnologija koju koristimo. Nevecer je koncert, odnosno NLO festival.
Nedjelja je dan za NLO, gdje ste takodjer pozvani kao gosti. Sto se tice spavanja, ukoliko odlucite biti vise dana, spavanje mozemo rijesiti u satorima u dvoristu kluba mladih. MOj broj telefona je 098 285 703, mail juraben@yahoo.com.
U svakom slucaju voljeli bi da dodjete i ucestvujete u programu, jer vec smo vas najavili u nekim razgovorima. Osim toga vi ste jedina ST udruga u okolici pa smatramo da ovaj dogadjaj ne bi trebao proci bez vas.


ned 03 kol, 2008 9:04 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Domikon 2008
zmajchek je napisao/la:
Nismo zaboravni, samo zato što se nismo javili ili zato što ti tako misliš! :roll:
Vidio sam da si napisala da ces javiti prije 2 tjedna, i vidim da nakon toga covjek vec 2 poruke pita sta ce biti, pa sam mislio da bi bilo okej da vas SMS-nem 'za svaki slucaj'. Naj se ljutiti... :mrgreen:
Na kraju je za cetvrtak najavljen i razgovor u udruzi o Domikonu :thumbs2: (ja nazalost necu doci ukoliko opet idem na more)

Inace, svakako cu otici na Domikon kao i prosle godine (ipak je to jedina ST konvencija u HR ;) )
U autu cu imati mjesta za jos troje ljudi, tako da primam prijave za suputnike :)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 04 kol, 2008 7:03 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 6:25 pm
Postovi: 3541
Lokacija: Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: tempus fugit
Koje si vrste?: wtf
Post Re: Domikon 2008
Cvicek je napisao/la:
zmajchek je napisao/la:
Nismo zaboravni, samo zato što se nismo javili ili zato što ti tako misliš! :roll:
Vidio sam da si napisala da ces javiti prije 2 tjedna, i vidim da nakon toga covjek vec 2 poruke pita sta ce biti, pa sam mislio da bi bilo okej da vas SMS-nem 'za svaki slucaj'. Naj se ljutiti... :mrgreen:
Na kraju je za cetvrtak najavljen i razgovor u udruzi o Domikonu :thumbs2: (ja nazalost necu doci ukoliko opet idem na more)


pa javili bi mi i prije da su se ljudi prijavili za predavanje ](*,) I svi su imali priliku reći tko je htio predavanje ali nam se nitko nije javio [-(
četvrtak je sastanak ali samo kao finalni dogovor za one koji su kojim slučajem propustili ovo na forumu...da se izjasne za predavanje hoce/nece
edit: eh i da uopce nismo zaboravni =;

_________________
quote: "They say time is the fire in which we burn".


pon 04 kol, 2008 7:14 pm
Profil ICQ YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2008
...ma da, da niste zaboravni, nebi čovijek trebap postati post za postom i nadati se odgovoru...

...ljudi hoće unaprijed napraviti neki program... no ne dajete ima informacije...

...shame on you!

...znam da je sve malo rastrgano na sve strane...
...i da su dogovori uglavnom u zadnji čas...
...no jednostavni da ili ne bi bio dovoljan...

...@LDM, trebao si vidjeti da je Max out od foruma, tako da ga za njegove projekte kontaktiraj na privatan broj, jer ovdje on ne odgovara...
...a ni ne kontaktira udrugu... koliko sam ja skužio...

...mene nažalost nema na konvenciji ove godine...
...jer imam važan ispit par dana poslije...
...no slijedeće godine dolazim obavezno... ;)
...i napravit ću neki program...ili možda dva...
...tako da , nažalost vidimo se dogodine... ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 07 kol, 2008 1:51 am
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan