Sada je: čet 28 ožu, 2024 11:26 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Konovska brbljaonica 
Autor/ica Poruka
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Konovska brbljaonica
Vidiš da je forum otišo k vragu kad tri tjedna prije Liburnicona još nema službene najave. :?


sub 03 kol, 2013 2:04 pm
Profil Web stranica
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Konovska brbljaonica
Oh, kad je taj Liburnicon?

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


pon 05 kol, 2013 10:56 am
Profil ICQ Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Konovska brbljaonica
Wildchild je napisao/la:
Oh, kad je taj Liburnicon?

24/25.8, ako se ne varam.


pon 05 kol, 2013 11:05 am
Profil Web stranica
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Konovska brbljaonica
Ne znam da li bi išao ove godine. :scratch: Jedino se nalokat one tamne pive i naravno slikat se sa Mišakom ako opet bude. :lolsmjeh: :lolsmjeh:

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


pon 05 kol, 2013 11:10 am
Profil ICQ Web stranica
fluffy
Avatar

Pridružen/a: sub 02 svi, 2009 8:37 pm
Postovi: 6576
Lokacija: Rijeka
Spol: Ženski
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: ---^^^^^------^^------^-----------------
Koje si vrste?: fažol
Post Re: Konovska brbljaonica
_Oz je napisao/la:
Vidiš da je forum otišo k vragu kad tri tjedna prije Liburnicona još nema službene najave. :?


valjda smatraju da je objava događaja na fejsu dovoljna :)

...e Wildchild ako imaš koje mjesto u svom malom auticu sjeti me se :P

_________________
slika


pon 05 kol, 2013 5:54 pm
Profil YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
Sovereign X je napisao/la:
Pa čuj, išao bi ja da nije opet došlo do neočekivanih izdataka ili da sam došao do neke veće svote novaca.


...pa to se može kompenzirati radom, znaš ideš na posao i dobiješ plaću... ;)

Sovereign X je napisao/la:
Evo sad za početak moram si uzet novi mob, a i novi komp također. Zajedno će me to izać 6 soma kuna,


Erm, zar ti to svake godine kupuješ? Imaš samsung galaxy mini za 500kn preko njuškala... možda sad i manje ali toliko sam ja svoga platio... što bi ti više? Nešto da možeš selfije slati na facebook? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :scratch: :scratch:

Sad se pitam kak to kupuješ kad ti stalno rikava? :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: Jel znaš da ne smiješ u kadu s time? :scratch: :scratch: :scratch: Ponestaje mi ideja.


Sovereign X je napisao/la:
što mi je poprilična svota trenutno. No ukoliko starci prodaju neko od zemljišta bit ću u mogućnosti ić na sve moguće konvencije u godini plus još na neke izvan države. U svakom slučaju to je vrlo izgledni scenarij sljedeće godine i stvarno jedva čekam na to vrijeme :mrgreen:


Hmm pa za te pare možeš u Ameriku, no neće ti dati vizu baš samo tako... :mrgreen: no, anything is possible in this world...
Anyway, zar to ne bi bilo pametno pametnije uložit?

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 31 srp, 2014 4:24 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Pa čuj, išao bi ja da nije opet došlo do neočekivanih izdataka ili da sam došao do neke veće svote novaca.


...pa to se može kompenzirati radom, znaš ideš na posao i dobiješ plaću... ;)


A ti stvarno misliš da nisam išao radit kad sam imao prilike i da ne tražim posao? Stvarno ne znam otkud bi onda imao novaca za Sferakon naprimjer i sl.

Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Evo sad za početak moram si uzet novi mob, a i novi komp također. Zajedno će me to izać 6 soma kuna,


Erm, zar ti to svake godine kupuješ? Imaš samsung galaxy mini za 500kn preko njuškala... možda sad i manje ali toliko sam ja svoga platio... što bi ti više? Nešto da možeš selfije slati na facebook? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :scratch: :scratch:

Sad se pitam kak to kupuješ kad ti stalno rikava? :scratch: :scratch: :scratch: :scratch: Jel znaš da ne smiješ u kadu s time? :scratch: :scratch: :scratch: Ponestaje mi ideja.


Nope, nije da mi svake godine kupujem, već sam prošle godine odgodio uzimanje novog moba za ovu godinu. A što se modela tiče koji želim jedino SE dolazi u obzir, i njega ću opet uzet samo bolji model ovaj put. I naravno da ne idem u kadu s mobitelom pobogu, ali eto, ponekad se znalo dogodit da pokisnem vani pa mi se i mob namoči (iako čisto sumnjam da je to pravi razlog kvara određenih dijelova).

Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
što mi je poprilična svota trenutno. No ukoliko starci prodaju neko od zemljišta bit ću u mogućnosti ić na sve moguće konvencije u godini plus još na neke izvan države. U svakom slučaju to je vrlo izgledni scenarij sljedeće godine i stvarno jedva čekam na to vrijeme :mrgreen:


Hmm pa za te pare možeš u Ameriku, no neće ti dati vizu baš samo tako... :mrgreen: no, anything is possible in this world...
Anyway, zar to ne bi bilo pametno pametnije uložit?


Znam da ću moć u Ameriku s tim parama i to i namjeravam, tj. Amerika mi je prva na listi za posjetu :mrgreen:
A što se viza tiče, otkud znaš da ih sljedeće godine neće ukinut za RH? Nije da se nije već spominjalo to više puta.

Što se ulaganja tiče, naravno da će se dio para uložit u biznis. Trošenje bez osiguranja za stalni profit je out of the question.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


čet 31 srp, 2014 7:14 pm
Profil YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
Sovereign X je napisao/la:
A što se modela tiče koji želim jedino SE dolazi u obzir, i njega ću opet uzet samo bolji model ovaj put.


A koji je to model ako je može znati?

Sovereign X je napisao/la:
ali eto, ponekad se znalo dogodit da pokisnem vani pa mi se i mob namoči (iako čisto sumnjam da je to pravi razlog kvara određenih dijelova).


righhhhhht ! :mrgreen:

Sovereign X je napisao/la:
A ti stvarno misliš da nisam išao radit kad sam imao prilike i da ne tražim posao? Stvarno ne znam otkud bi onda imao novaca za Sferakon naprimjer i sl.


...pa valjda tražiš, radiš nešto... no to nije dovoljno za tvoje afinitete...
...erm zar predavači nemaju free pass na Serakonu? Ja mislim da da, onda si već uštedio 90kn... ;) pa ti ne treba puno para... bio nekoliko puta... ;)




Sovereign X je napisao/la:
Znam da ću moć u Ameriku s tim parama i to i namjeravam, tj. Amerika mi je prva na listi za posjetu :mrgreen:
A što se viza tiče, otkud znaš da ih sljedeće godine neće ukinut za RH? Nije da se nije već spominjalo to više puta.


I ja se tome nadam, u tom slučaju nemam nikakvu namjeru vratit se u Apsurdistan... već naći neko svoje mjesto pod stablom tamo...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 31 srp, 2014 11:43 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Mr.bobo je napisao/la:
A koji je to model ako je može znati?


Sony Ericsson W995. Sličan ovom kojeg imam trenutno (C905), ali bolji :thumbs2:

Mr.bobo je napisao/la:
righhhhhht ! :mrgreen:


A može bit da je i zbog toga, ali to da sam pokisnuo pa da mi se mob žešće namočio se dogodilo svega 2-3 puta. Ne znam, ali sumnjam da to ima ikakve veze s kvarom konektora i zvučnika.

Mr.bobo je napisao/la:
...pa valjda tražiš, radiš nešto... no to nije dovoljno za tvoje afinitete...
...erm zar predavači nemaju free pass na Serakonu? Ja mislim da da, onda si već uštedio 90kn... ;) pa ti ne treba puno para... bio nekoliko puta... ;)


I tražim stalni posao, i radim povremeno. I dobro pretpostavljaš da mi to trenutno nikako nije dovoljno.
Što se free upada tiče to jest točno, ali novac mi je bio potreban i za druge stvari. Treba se nešto pojest i popit na Sferakonu i sl.


Mr.bobo je napisao/la:
I ja se tome nadam, u tom slučaju nemam nikakvu namjeru vratit se u Apsurdistan... već naći neko svoje mjesto pod stablom tamo...


Yep, to ti je dobar plan. Samo mislim da se uselit u Ameriku ipak nešto teže, ali valja pokušat u svakom slučaju :thumbs2:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 01 kol, 2014 5:12 pm
Profil YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
Sovereign X je napisao/la:
Sony Ericsson W995. Sličan ovom kojeg imam trenutno (C905), ali bolji :thumbs2:


...pa to je već sad tresh malo... nema ni touch screen...
...kažem ti... odi na njuškalo, imaš NOVIH mobitela čak i s garancijom po više nego pola cijene... ako sam ja mogel najti tak nekaj onda može svako hehe...


Sovereign X je napisao/la:
Yep, to ti je dobar plan. Samo mislim da se uselit u Ameriku ipak nešto teže, ali valja pokušat u svakom slučaju :thumbs2:


Hmm, ne baš da se možeš useliti, treba ti radna dozvola to automatski znaći da ćeš boraviti tamo neko vrijeme... pa to produživati s vremena na vrijeme...

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


pet 01 kol, 2014 11:06 pm
Profil ICQ Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: Domikon 2014.
Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Sony Ericsson W995. Sličan ovom kojeg imam trenutno (C905), ali bolji :thumbs2:


...pa to je već sad tresh malo... nema ni touch screen...
...kažem ti... odi na njuškalo, imaš NOVIH mobitela čak i s garancijom po više nego pola cijene... ako sam ja mogel najti tak nekaj onda može svako hehe...


I mislio sam da ćeš to reć, ali stvar je u tome da ja baš ne volim touch screenove, a i taj mob ima sve kaj mi treba.

Mr.bobo je napisao/la:
Sovereign X je napisao/la:
Yep, to ti je dobar plan. Samo mislim da se uselit u Ameriku ipak nešto teže, ali valja pokušat u svakom slučaju :thumbs2:


Hmm, ne baš da se možeš useliti, treba ti radna dozvola to automatski znaći da ćeš boraviti tamo neko vrijeme... pa to produživati s vremena na vrijeme...


Tako već da. Ili ako imaš dovoljno para pa započneš neki svoj biznis što je još i bolja opcija :thumbs2:

Inače u Americi ima hrpa raznoraznih konvencija kolko sam uspio saznat. Osim toga ima i puno tematskih od kojih su neke samo Trek konvencije. Iako ja bih volio vidjet i one za druge SF-ove. Jedino me baš superheroes konvencije ne zanimaju baš previše.

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 02 kol, 2014 4:25 pm
Profil YIM Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Domikon 2014.
I ja sam tak govorio do ove godine, te bio u krivu i uvidio zapravo nove cool stvari koje su zapravo jako jednostavne...



Sovereign X je napisao/la:

Inače u Americi ima hrpa raznoraznih konvencija kolko sam uspio saznat. Osim toga ima i puno tematskih od kojih su neke samo Trek konvencije. Iako ja bih volio vidjet i one za druge SF-ove. Jedino me baš superheroes konvencije ne zanimaju baš previše.


If I find some, I'll let you know ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 02 kol, 2014 5:04 pm
Profil ICQ Web stranica
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Konovska brbljaonica
I kad će najava Sferakona 2022 !!??

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


sub 02 tra, 2022 12:25 am
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 178 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan