Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:38 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
 SFeraKon 2021 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post SFeraKon 2021
SFeraKon 2021., 43. Dani znanstvene fantastike, će se održati od 21. do 23. svibnja 11. do 13. lipnja 2021. godine u parku Ribnjak na Jarunu u Zagrebu. Počasni gosti (GoH) su Vanja Spirin i Vladimir Cvetković Sever.

Upad će biti besplatan.

Trek događanja: https://sferakon.org/2021/slavimo-55-go ... nih-staza/

(za sada još nema kompletne satnice i popisa svih događanja)

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 13 svi, 2021 11:17 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: SFeraKon 2021
Sferakon :skok: Sferakon :skok:

Bez Dejanire :plakanje: Ok, nije mi prvi koji sam propustila :zubo: Al svejedno, depresija na najjace :zubo:

Super kako ima puno Trek programa :veselje1: nadam se da bude i puno cosplaya :inlove:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


pet 14 svi, 2021 4:36 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2021
Citat:
VAŽNO!
Zbog trenutne Covid - 19 situacije i mjera koje su na snazi, ipak nažalost nećemo moći održati SFeraKon u prvotno predviđenom terminu 21.5. - 23.5.2021.
Ako sve bude kako treba, SFeraKon će se ipak održati! Novi datum je 11.6. - 13.6.2021.
Javit ćemo i sve promjene u programu (ako će ih biti) s vremenom.
Znamo kako ovako nešto može poremetiti planove, kako našim izlagačima i predavačima, tako i gostima. Ispričavamo se zbog toga. Pokušavamo učiniti sve što je u našoj moći kako bismo saznali sve relevantne informacije na vrijeme.
Ostanite nam strpljivi i vidimo se sredinom lipnja na Ribnjaku! ;)

:smrc:

Malo me tješi me razmišljanje da će do onda će biti i bolje vrijeme i bolja epidemiološka situaciji pa će ispast još bolji!
A i ekipa iz udruge ima vremena srediti neke stvari koje su se zakomplicirale oko organizacije. (tko prati udružni chat zna o čemu pričam)

Dejanira je napisao/la:
nadam se da bude i puno cosplaya :inlove:
Na prošlom je oboren rekord % posjetitelja koji su bili maskirani! :inlove: bilo ih je dosta trek tematike
Ja za ovaj nisam nabavljao nove, ali uz stare majice poslužit će i maska s logom OPA (Expanse), i Orvilleova da izazivam bijes kod Disco-fundamentalista :zubo:

Nego, jel ti paše ovaj kasniji termin pa ipak navratiš? Volio bih te vidjeti (i podsjetiti da si obećala neke pive! :vrazicak1: )

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 17 svi, 2021 5:50 pm
Profil
mindfrelling bloodsucker
mindfrelling bloodsucker
Avatar

Pridružen/a: sri 07 svi, 2008 8:02 pm
Postovi: 6900
Lokacija: preselila kod Trapa u Dorne :D
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: manipulative and psychotic
Post Re: SFeraKon 2021
Cvicek je napisao/la:
[
Nego, jel ti paše ovaj kasniji termin pa ipak navratiš? Volio bih te vidjeti (i podsjetiti da si obećala neke pive! :vrazicak1: )


Odgodeno odgodeno :veselje1: Vidimo se vidimo :veselje1:

Daaaaa, taman dolazim 12.6. :zubo: Tako da cu s aviona na Ribnjak :zubo: Ako se nista ne zakomplicira [-o< Tako da se nadam da cu bit tamo u subotu navecer i nedjelju - nije citav sferakon, al bolje nego sto sam ocekivala :zubo: Pive svakako :zivili:

Meni je jako drago sto su odgodili, ali mislim da su stvarno to trebali napraviti i ranije - ne radi stozera ili loseg vremena, nego radi zdravog razuma :mrgreen: Ne znam zasto se inzistiralo na petom mjesecu kad su prije samo mjesec dana brojke bile uzasno visoke i bilo je ocito da se nece bas tooooliko spustit za samo mjesec dana :neznam:

U svakom slucaju, vjerujem da ce se do tad broj cjepljenih povecat i broj novozarazenih spustit, tako da mislim da ce svakako bit bolje nego da se odrzava sad :skok:

_________________
"Dobar kršćanin se treba čuvati od matematičara i svih onih koji izriču prazna proročanstva. Opasnost već postoji da su matematičari sklopili ugovor s Nečastivim da potamane duh i sputaju čovjeka u okove Pakla."

Sv. Augustin (354-430)


:vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2: :vrazicak2:


uto 18 svi, 2021 11:06 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2021
Dejanira je napisao/la:
Pive svakako :zivili:

Kasnije sam shvatio da dan prije idem po 2. dozu cjepiva. Baš peh. Može koje piće al za bolju imunost nije preporučljivo kon-level alkoholiziranje. No pivu ćemo svakako popiti. :thumbs2:

Al izgleda da je izvjesno da ću prvi put u dvadesetak godina konačno vidjeti kako konvencija subotom navečer izgleda u trijeznom stanju. To će biti nadrealno iskustvo. :shock:

Sad bih i ja iz tih i drugih razloga volio da odgode još tjedan dana. 8-[

Dejanira je napisao/la:
Tako da se nadam da cu bit tamo u subotu navecer i nedjelju - nije citav sferakon, al bolje nego sto sam ocekivala :zubo:
Piše da u petak počinje tek u 18 sati, propustiti ćeš tek manji dio.

Dejanira je napisao/la:
Meni je jako drago sto su odgodili, ali mislim da su stvarno to trebali napraviti i ranije - ne radi stozera ili loseg vremena, nego radi zdravog razuma :mrgreen: Ne znam zasto se inzistiralo na petom mjesecu kad su prije samo mjesec dana brojke bile uzasno visoke i bilo je ocito da se nece bas tooooliko spustit za samo mjesec dana :neznam:

U svakom slucaju, vjerujem da ce se do tad broj cjepljenih povecat i broj novozarazenih spustit, tako da mislim da ce svakako bit bolje nego da se odrzava sad :skok:
Potpisujem. Pogotovo radi onih koji rezerviraju sobe i slobodne dane. Do tada će se spustiti na 50-100 evidentiranih dnevno, skoro 50% procijepljenost. Bit će ugodnije za sve.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


čet 20 svi, 2021 1:15 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: SFeraKon 2021
Promjena broj 2:
Neće biti na Ribnjaku već na Jarunu.
(makar pretpostavljam da nitko ne prati primarno forum za takve aktualne vijesti 8-[ )

Meni se to sviđa iz hrpe razloga:
- Jarun mi je ljepša lokacija od Ribnjaka
- lakše doći, parkirati, logistika za stvari i sl
- Pizzerija i drugi simpatični objekti u blizini
...

Nova mini briga je da za sada najavljuju moguću kišu za vikend, no možda ćemo imati sreće pa neće pokvariti atmosferu, bar ne previše.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pon 07 lip, 2021 12:03 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan