Sada je: čet 28 ožu, 2024 2:22 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
 Escape Plan [2013] 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
 Escape Plan [2013]
Još samo četiri mjeseca nas dijele od prvog pravog zajedničkog nastupa Schwarzennegera i Stallonea, a mi još nemamo topic o filmu. Nedopustivo. :mrgreen:

Dakle, 18. listopada Arnie i Sly će pokušati pobjeći iz strogo čuvanog zatvora, a u tome će ih nastojati zaustaviti g. Reese (Jim Caviezel). :D Kao što sigurno znate, film je prethodno nosio radne naslove The Tomb i Exit Plan, a režira ga Šveđanin Mikael Håfström, poznat po hororima 1408 i The Rite. Scenarij potpisuju Miles Chapman i Jason Keller.

Radnja filma vrti se oko građevinskog inženjera Raya Breslina (Stallone), koji biva osuđen za zločin koji nije počinio, te ga smjeste u zatvor koji je upravo on projektirao, a iz kojega još nitko nije pobjegao. Naravno, sve do se Breslin ne udruži sa svojim drugom iz ćelije po imenu Swan Rottmayer (Schwarzika). Naravno, u tom će ih pokušati spriječiti beskrupulozni upravitelj Hobbs (Caviezel) i korumpirani čuvar Drake kojeg glumi Vinnie Jones. :D Nažalost, u bijegu im će im se pridružiti i 50 lipa (pardon 50 Cent :D ), koji u filmu glumi kompjuteraša (wtf?! :rofl: )

Uz navedene, u filmu nastupaju Amy Ryan, Vincent D'Onofrio, Sam Neill (ne, dotični ne glumi bivšeg stražara na Alcatrazu, koji sad radi za CIA-u :D ) i Faran Tahir.

Zasada je izašao tek prvi poster i nešto slika. Poster možete pogledati ovdje,a evo i jedne od slija. :D

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pon 24 lip, 2013 5:51 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan