Sada je: pet 29 ožu, 2024 7:27 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
 Persons Unknown 
Autor/ica Poruka
So Say We All
Avatar

Pridružen/a: pon 12 vel, 2007 9:20 am
Postovi: 4808
Lokacija: Between the thighs of Helen
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Opis Stanja: Neću više da mislim na ........
Post Persons Unknown
slika


Citat:
Persons Unknown je misteriozna drama koja prati sedam stranaca zatočenih u nepoznatom mjestu. Međusobno se ne poznaju, no kako to inače biva, morat će surađivati misle li se vratiti u stari život. Premisu već znate, vidjeli ste je nebrojeno puta. Grupica otetih ljudi koji naizgled nemaju ništa zajedničko zatočena je u misterioznom mjestašcu. Posvuda su kamere putem kojih ih nepoznati netko cijelo vrijeme promatra, a NBC obećava kako ćemo do kraja ove mini-serije dobiti odgovore.

Zanimljivo da je autor serije Christopher McQuarrie, scenarist kultnog filma Privedite osumnjičene, za koji je čak 1996. dobio Oskara za najbolji scenarij. Ne treba govoriti da se radi o dvama neusporedivim djelima. Mada na prvi pogled, nije loše. Na prvi pogled. Jasno je da se ne radi o seriji na koju NBC previše računa, pošto su je ubacili u ljetni termin, ali sasvim dostatno za ubiti nešto vremena, ako nemate nešto pametnije za gledati.


Serija koja još nema svoju temu na forumu, a tri epizode je režirao Jonathan Frakes.

_________________
slika

[Prikaz] Spoiler:
Ovo što si sad stisnuo/la su bila moja jajca, sudeći po tvom osmjehu na licu vidim da ti se svidjelo


pon 13 ruj, 2010 12:13 pm
Profil ICQ
Trekker
Avatar

Pridružen/a: pet 29 lis, 2010 8:14 pm
Postovi: 6
Spol: Muški
Post Re: Persons Unknown
Pogledao sam prvu sezonu, solidna je u najmanju ruku i imala je potencijala. Od početka mi smeta Janet, jako mi se ne sviđa ni ona kao glumica ni njen karakter u seriji, a Joe je fantastičan. :D Šteta što je otkazana. :?


ned 31 lis, 2010 11:16 am
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan