Sada je: čet 18 tra, 2024 5:34 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
 The Sopranos 
Autor/ica Poruka
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
Miki je napisao/la:
Da, Junior je uvijek bio u sjeni svog brata, pa čak i kad konačno dođe na čelo obitelji, neće biti glavni. To mislim da ne spoilam Širajzlu, jer je očito ko je gazda. :twisted:


:wink: Prva sezona ogledana...Juniora su postavili fino da popuši on kad netko bude trebao..."lightning rod" :lol:

Babu strefilo, Junior u zatvoru...roll on second season...


_________________________________________________________________

moj 500-ti post... 8-[


uto 29 lip, 2010 12:42 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: The Sopranos
Odgledao sam sve, također sa dvd-a ....
Odlična je serija a kraj je nedorečen.... Mogli su biti ubijeni a mogla je večer završiti bez ikakvih uzbuđenja... To je tako valjda ostavljeno da se može napraviti i film ......


uto 29 lip, 2010 1:59 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: The Sopranos
Da, za kraj sam pročitao dosta tih podijeljenih dojmova, iako je meni kraj čist ok. Širajzl, nemoj kliknut na spojlano, jer to je kraj serije...

Završili su sukobi sa Newyorškom familijom, Tonyju slijedi suđenje za koje se ne zna hoće li se izvući, Junior ostao u ludari, Meadow se udaje... solidan kraj serije što se tiče radnje; a sama posljednja scena kad u restoranu Tony podigne glavu nakon što je čuo čudan zvuk...to zbilja ne znam zašto ljudi misle da je netko pucao na njega; ja mislim da je Meadow ušla u restoran i zatvorila su se vrata i tako zazvučala; jer Meadow je kasnila i imala je problema sa parkiranjem auta. Bio je onaj neki lik za šankom koji je stalno odmjeravao situaciju, al to je mogao biti bilo tko; još je u trenutku završetka scene otišao na WC.


uto 29 lip, 2010 2:18 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
Ogledana i druga sezona...nešto mi nije jasno. Kako je Tony znao da Pussy surađuje s policijom? Sanjao je u zadnjoj epizoda da mu ovaj to kaže i onda je našao u njegovoj kući opremu za prisluškivanje i to...

U tom snu, Puss mu kaže nešto kao "Priznaj si to, znaš da si sumnjao stalno u mene..."

Ali to Tony nigdje nije pokazivao...Kad se Pussy vratio kao iz Portorika, ovi su mu provjerili priču i to je to...I sad odjednom kao Tony je cijelo vrijeme sumnjao i na kraju shvatio... :-s


sub 03 srp, 2010 7:37 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: The Sopranos
Pa Tony je to sumnjao odmah otkad je Pussy nestao u prvoj sezoni. Trebao je reći da ide na Portoriko, al nije. Ovako čim se pojavio, posve normalno je da su svi sumnjičavi prema njemu. Još ga je Paulie htio odvuć na bazen, pa se Pussy nije dao skinuti, tobože mu vruća voda šteti srcu, a u biti je skrivao mikrofon; a kad ga je Tony ono jednom posjetio za neki posao, Pussy se izvlačio da ima problema sa leđima. Kad su Tony i Pussy išli ubit onog lika, Pussy nije imao izbora da se izvlači jer je već bio tamo sa Tonyjem i morao je 'igrati igru', tj. pucati, u suprotnom bi on sam bio upucan. Dakle, sumnja je postojala. San je jedan zgodan način u kojem je Tony zbrojio dva i dva.

Inače još će ti biti dvije ili tri epizode sa tim 'snovima' u kojima Tony dobije 'prosvjetljenje'. Čudne epizode, pomalo Twin Peaksovske, ali meni su odlične.


ned 04 srp, 2010 12:32 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
Miki je napisao/la:
Pa Tony je to sumnjao odmah otkad je Pussy nestao u prvoj sezoni. Trebao je reći da ide na Portoriko, al nije. Ovako čim se pojavio, posve normalno je da su svi sumnjičavi prema njemu. Još ga je Paulie htio odvuć na bazen, pa se Pussy nije dao skinuti, tobože mu vruća voda šteti srcu, a u biti je skrivao mikrofon; a kad ga je Tony ono jednom posjetio za neki posao, Pussy se izvlačio da ima problema sa leđima. Kad su Tony i Pussy išli ubit onog lika, Pussy nije imao izbora da se izvlači jer je već bio tamo sa Tonyjem i morao je 'igrati igru', tj. pucati, u suprotnom bi on sam bio upucan. Dakle, sumnja je postojala. San je jedan zgodan način u kojem je Tony zbrojio dva i dva.

Inače još će ti biti dvije ili tri epizode sa tim 'snovima' u kojima Tony dobije 'prosvjetljenje'. Čudne epizode, pomalo Twin Peaksovske, ali meni su odlične.


Znam to sve s bazenom itd, ali sam dobio dojam da je nakon zajedničkog ubojstva onog klinca Tony prestao sumnjati u Pussya, da bi odjednom u snovima počeo o tome opet...


ned 04 srp, 2010 12:53 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: The Sopranos
Zapitao se čovjek; morao se pobrinuti da je lik true&true. Zato je išao kakti na wc kod Pussyja i počeo kopat po stvarima i našao prislušnu aparaturu. Uostalom, tad je Tony bio bolestan, i još je imao uznemirujuće snove, pa se htio uvjerit jesu li ti snovi stvarnost ili ne. Čudna situacija, nešto kao dok i ti imaš čudne snove pa ti treba neko vrijeme da skužiš da si se probudio, a valjda je to kod Tonyja pojačano crijevnom virozom.


ned 04 srp, 2010 4:20 pm
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: The Sopranos
Ti si freak... Pogledat cijelu sezonu u jedan dan ....... ](*,)


ned 04 srp, 2010 7:15 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
PrincMatias je napisao/la:
Ti si freak... Pogledat cijelu sezonu u jedan dan ....... ](*,)


Huh? :-s


ned 04 srp, 2010 7:47 pm
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: The Sopranos
Pa sam si tako rek'o ....


ned 04 srp, 2010 9:43 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
Obrati malo na pažnju na datume postova gore...

28.lipnja: "Prva sezona odgledana"
3. srpnja: "Druga sezona odgledana"

Kako je to jedan dan? :?


pon 05 srp, 2010 12:20 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: The Sopranos
A sezona ima 13 epizoda, izuzev zadnje koja ima 20 i nešto. 13 epizoda u 6 dana čist ok ritam.


pon 05 srp, 2010 10:18 am
Profil
Founder

Pridružen/a: sri 07 sij, 2009 10:13 pm
Postovi: 3683
Koje si vrste?: er
Post Re: The Sopranos
Znači dvije epizode po danu to je ok....
Ali stvar je da sam ja Sopranose gledao pune duže za razliku od treka koji sam gledao 3 epke po danu kad sam bio u ritmu... A maksimum mi je 9 epizoda u danu .....


pon 05 srp, 2010 12:51 pm
Profil
PARTIJA

Pridružen/a: pon 11 sij, 2010 12:13 am
Postovi: 1695
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: Dok život juri, ja ću lagano...
Post Re: The Sopranos
Nda...pogledao sam 3. i 4. sezonu...sad sam baš zaintrigiran :-k

Čudan osjećaj dok gledaš, s jedne strane Tony i njegova svita su obične bagre i zadnji šljam, licemjeri, govna...a s druge strane su često baš simpatični i suosjećaš s njima... :-k

Obožavam kako je elegantno uklopljen humor u seriju :thumbs2:


sub 17 srp, 2010 4:44 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: The Sopranos
Sad kad si odgledao te sezone, mogu ti reći jedan spoiler.

Epizoda u kojoj Paulie i Chris love onog Rusa po šumi usred zime...neće ga nikad naći. Pajdo od tog Rusa, Slava, će i dalje poslovat sa Tonyjem. To je jedini minus seriji, što nije razjašnjeno kud je nestao Rus. Valjda se smrzao negdje.


sub 17 srp, 2010 4:53 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan