Sada je: čet 28 ožu, 2024 10:29 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
 serije 
Autor/ica Poruka
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: serije
captain je napisao/la:
Izgleda da "mala" zna tko im je izbrisa sječanja 8) , Torri higginson se pojavljuje u epizodi :thumbs2:

Druga epizoda ima malo više akcije i karakterizacije likova ali sve je to još nekako u povojima i ja se nisan saživija s likovima , iako za to ima vrimena jer stvarno ovo je tek početak serije i rano je za sudit , nisan još pohvata kakav je svemir u kojem se sve odvija , tko su glavni igrači , tko stoji iza korporacije protiv koje se protagonisti bore i generalno ambijent u seriji 8) ... za sad bi ocjena po uss sustavu ocijenjivanja bila šestica koja naginje prema sedmici :thumbs2:


Ok, ova druga epizoda je bila full dobra. Ukoliko tako nastave ima nade za seriju :thumbs2: Što se korporacija tiče izgleda da ih ima više. Ja bih dao 7/10 zasad, a dalje ćemo vidjet. No svakako je dobro krenulo što se ne može poreć :thumbs2:

Btw četvrti (ja bar mislim da je četvrti u pitanju) i dalje pizdi što ne može ona vrata otvorit :lol: Oh i da, ne smijem zaboravit na stop staring at my ass dio :mrgreen:

Možda bi trebalo otvorit posebnu temu za seriju :mrgreen:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


sub 20 lip, 2015 3:15 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: serije
Nije četiri nego tri 8)

_________________
Surviving the new decade


sub 20 lip, 2015 4:13 pm
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
Sovereign X je napisao/la:
captain je napisao/la:
Izgleda da "mala" zna tko im je izbrisa sječanja 8) , Torri higginson se pojavljuje u epizodi :thumbs2:

Druga epizoda ima malo više akcije i karakterizacije likova ali sve je to još nekako u povojima i ja se nisan saživija s likovima , iako za to ima vrimena jer stvarno ovo je tek početak serije i rano je za sudit , nisan još pohvata kakav je svemir u kojem se sve odvija , tko su glavni igrači , tko stoji iza korporacije protiv koje se protagonisti bore i generalno ambijent u seriji 8) ... za sad bi ocjena po uss sustavu ocijenjivanja bila šestica koja naginje prema sedmici :thumbs2:


Ok, ova druga epizoda je bila full dobra. Ukoliko tako nastave ima nade za seriju :thumbs2: Što se korporacija tiče izgleda da ih ima više. Ja bih dao 7/10 zasad, a dalje ćemo vidjet. No svakako je dobro krenulo što se ne može poreć :thumbs2:


Btw četvrti (ja bar mislim da je četvrti u pitanju) i dalje pizdi što ne može ona vrata otvorit :lol: Oh i da, ne smijem zaboravit na stop staring at my ass dio :mrgreen:

Možda bi trebalo otvorit posebnu temu za seriju :mrgreen:


Meni se nekako čini da ovdje nema Zemlje, ili je isti slučaj s Firefly-jem, da se serija događa u dalekoj budućnosti u koloniziranim sustavima i planetima, bilo bi dobro da ima nekakav backstory, ovako ne znamo ništa. I meni se čini da mala zna tko im je izbrisao sjećanja, ako nije čak i ona, e to bi bio twist. :D Ma mala stoji iza svega sigurno, gora je od svih njih. :mrgreen:
Dok je u Firefly-u bila Blue Sun korporacija, ovdje se izgleda više njih međusobno nadmeće u kolonizaciji i eksploataciji planeta, zanimljiv koncept.
U svakom slučaju, meni se serija sviđa, nije vrh SF-a, ali vrlo solidno zasad i očekujem još bolje.

I po meni je zasad 7/10, što ne znači da ne može biti i bolje kako serija, odnosno sezona, napreduju. A može i gore naravno. :)

Sad kad nema Game of Thrones-a na rasporedu bacam se na gledanje ovoga, vjerojatno i Daredevila, eventualno i Wayward Pines. :zubo:

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


sub 20 lip, 2015 6:54 pm
Profil
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: serije
Daredevill je odličan a Wayward Pines za sad isto spada u sferu dobrog ,danas počinje i True Detective !!

_________________
Surviving the new decade


pon 22 lip, 2015 9:47 am
Profil
Lieutenant Commander
Lieutenant Commander
Avatar

Pridružen/a: sri 28 pro, 2011 4:30 pm
Postovi: 248
Lokacija: Osijek
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Scruffy-looking nerf-herder
Koje si vrste?: Hewmon
Post Re: serije
Gledam Wayward Pines, sviđa mi se. Daredevila još nisam počeo. A što se tiče Dark Mattera, prestao sam ga gledati, tek je prosječna serija.

_________________
slika


Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.


ned 02 kol, 2015 12:10 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: serije
Meni je Dark Matter sve bolji i bolji. Naravno, nije baš da će sad dostić ST, SG, Babylon 5, Andromedu, Farscape i sl. od jačih SF serija, ali da je na dobrom putu to definitivno jest.

Evo zadnja epka je bila baš dosta dobra. Polako dobivamo uvid u pozadine posade (sa svakom epizodom po dio), a ona fora sa putovanjem pomoću slanja svijesti u druga klonirana tijela je zakon. Da je bar to moguće sad u stvarnosti :mrgreen: Ok, teleporter je i dalje bolji, ali nije ni ovo loša zamjena. Besides that, ljubomoran sam na jedinicu pošto je uspio obradit dvojku :zubo:

Uz DM (ne mislim na onaj dućan :lol: ) gledam i Killjoyse koji su isto dosta dobri (u rangu DM-a) i definitivno vam preporučam da ih pogledate ukoliko niste već.

A osim te dvije valja spomenuti da i dalje pratim Falling Skies (zadnja sezona ide), The Strain (druga sezona zasad solidna), The Last Ship (isto druga sezona, također solidno zasad) i Defiance (odlična treća sezona, najbolja od svih dosad).

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


ned 02 kol, 2015 4:28 pm
Profil YIM Web stranica
Make it so
Make it so
Avatar

Pridružen/a: uto 08 sij, 2008 10:38 pm
Postovi: 8181
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Post Re: serije
Dobar je Dark Matter ali je i dalje podosta limitiran show sa limitiranim brojem likova i radnjom , na početku je djelova bolje 8)

_________________
Surviving the new decade


ned 02 kol, 2015 4:28 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 217 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan