Sada je: sri 24 lip, 2026 8:59 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
 Zivot poslije ljudi... 
Autor/ica Poruka
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: pet 01 lis, 2010 3:33 pm
Postovi: 118
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Vulkanka
Post Zivot poslije ljudi...
Gledali? Meni je bilo super
Pogotovo to da ce papige sacuvati nase jezike 50 godina :-D

_________________
Zivi dugo i uspjesno


ned 09 sij, 2011 1:55 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Gledao. Interesantno, ali na razini History Channela. Mnogo toga nije imalo smisla, ili je bilo jednostavno glupo.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


ned 09 sij, 2011 2:03 pm
Profil
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Gledao sam prije godinu i pol. Istina je da će se sve srušiti i da vjerojatno neće ostati nikakvog traga našeg postojanja, a malo je sve skupa i ne tako uvjerljivo. Vidi se da je dokumentarac rađen za (polu)debile.

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


ned 09 sij, 2011 2:23 pm
Profil ICQ Web stranica
Lieutenant Junior Grade
Lieutenant Junior Grade
Avatar

Pridružen/a: pet 01 lis, 2010 3:33 pm
Postovi: 118
Spol: Ženski
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Vulkanka
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Ja ne mogu jednostavno vjerovati da ce zaista sve tako dugo izdrzati kako oni tvrde... puno toga nisu spomenuli i obradili, bas samo za zabavu iako neke stvari imaju malo logike

_________________
Zivi dugo i uspjesno


ned 09 sij, 2011 3:35 pm
Profil
Desolate
Avatar

Pridružen/a: ned 30 svi, 2010 10:23 pm
Postovi: 1848
Lokacija: Rijeka
Spol: Muški
Opis Stanja: Alienated
Koje si vrste?: Sathanas Vulgaris
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Ako te općenito zanima ta tema, imaš dosta epizoda u tom istoimenom serijalu. Baci pogled na link:
http://www.imdb.com/title/tt1433058/episodes

_________________
Langt...der borte i morket... Ved Buens Ende
"Kill a man and you are a murderer. Kill millions of men and you are a conqueror. Kill everyone and you are a God." Jean Rostard

Last fm
slikaslika
Hrčak je napisao/la:
lol ja nisam dama


ned 09 sij, 2011 3:56 pm
Profil ICQ Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Zivot poslje ljudi...
The Boz je napisao/la:
Mnogo toga nije imalo smisla, ili je bilo jednostavno glupo.

Predobro. :lolsmjeh:

_________________
Image


ned 09 sij, 2011 8:33 pm
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Život posLIJE ljudi. Gramatika.
Gledao jednu epizodu jučer, bilo o našim građevinama u budućnosti. Intrigantno, i rekao bih, prilično realno. Željezo i beton će se urušiti pod vlastitom težinom i to je sva mudrija. Ne znam o čemu se radi u ostalim epizodama, morao bi gledati. :-k


pon 10 sij, 2011 12:48 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Život poslije ljudi??? #-o

Izvini jel to kakva šala? Kad posljedlnji pučanin otegne sve četiri, oli dvi, prestat će postojat svemir i sve oko tega. :vrazicak1:
Vrati ćemo se u Pred "Big Bang" poziciju i ciklus postojanja će se ponovit. To je jasno samo po sebi. I nekim filozofijama!

Darvinova 2

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 10 sij, 2011 12:56 am
Profil
MINDFVCK

Pridružen/a: sri 08 tra, 2009 6:22 pm
Postovi: 7444
Koje si vrste?: Sprdator
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Buco, ja te ne kužim. Objasni.
Nakon što čovječanstvo nestane, priroda će nastaviti svojim tijekom. Nema nikakve veze sa 'pred big bang pozicijom', WTfakingF?


pon 10 sij, 2011 1:14 am
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Meni su lipo objasnili, ko nas je stvorija i ča će bit. Molin lipo!
Znači ko, nedaj bože, nestane čoviječanstvo nestat će i svemir i se ča vidimo ili mislimo da vidimo. To ti to. Sad?

Armagedonova 77

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


pon 10 sij, 2011 1:32 am
Profil
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Zivot poslije ljudi...
Gledala 10 minuta o nekim psima. Prebolesno i preglupo. :whatever:

_________________
Image


ned 16 sij, 2011 12:34 pm
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Zivot poslije ljudi...
cekaj, zivot poslje ljudi i... psi?
u tome se radilo o prezivljavanju pasa nakon sto ljudi izumru, ili? :scratch:

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 16 sij, 2011 3:59 pm
Profil ICQ Web stranica
Number One
Number One
Avatar

Pridružen/a: ned 07 lip, 2009 7:32 pm
Postovi: 6198
Naj Serija: TOS
Naj Film: ST: XI
Koje si vrste?: Wraith
Post Re: Zivot poslije ljudi...
Ant je napisao/la:
cekaj, zivot poslje ljudi i... psi?
u tome se radilo o prezivljavanju pasa nakon sto ljudi izumru, ili? :scratch:

I to ne bilo kojih pasa. Nego kraljičinih kogija. :whatever:

_________________
Image


pon 17 sij, 2011 3:06 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Zivot poslje ljudi...
Vulcan girl je napisao/la:
Ja ne mogu jednostavno vjerovati da ce zaista sve tako dugo izdrzati kako oni tvrde... puno toga nisu spomenuli i obradili, bas samo za zabavu iako neke stvari imaju malo logike

Ima ti puno epizoda tog dokumentarca. Svaka epizoda obrađuje trajanje nečeg drugo. Stvarno odlična serija i znanstveno točna.


sub 22 sij, 2011 6:42 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Zivot poslije ljudi...
Znanstveno je točna koliko je i moje govno prorok budućnosti.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


sub 22 sij, 2011 7:25 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan