Sada je: čet 16 svi, 2024 5:10 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
 Samo par VAŽNIH misli.. 
Autor/ica Poruka
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Samo par VAŽNIH misli..
Dakle,današnji događaj u udruzi ne znam kako da opišem-pošto se određena osoba tolko iznervirala(poludilaa)da sam očekivala stolicu u glavu pošto nema 3 sata slobodnog vremena za izdvojit.
S tim da znam osobu koja bi prijelome napravila u sat vremena-Tako da mi je Frenky reko na vrijeme da to ne može napraviti-ja bi taj posao dala nekom drugum.

I dok je on bjesno bacio iskaznicu udruge-ja sam postala kriva zbog nečijih slabih živaca.
Prvo mi svi kvocate kako urednica treba pokazati zube i jasno i glasno reći svoje mišljenje i ono šta hoće-sad odjednom to nije dobro jer se netko uvrijedio i počeo poremečeno živcirat :x

I da doista ja sam idiot,kreten i sve ostalo jer sam željela da fanzin uspije i da sve bude gotovo na vrijeme-točno to!
I to da neki ne dobivaj mail-ne bih rekla,Frenky-ju sam dva put sve poslala-i poslat ću Mariu svoju lozinku i mail pa nek sam provjeri moje mailove kome,kada i kolko sam slala.

I glavno da se onda meni može prebacivat,jer sam si zapravo ja za sve kriva jer mi je prokleto stalo do te je*ene udruge i do Fanzina i sve uzimam to k srcu i bed mi je što sam zalupila vrata i rekla da me baš briga i za udrugu i za Fanzin a to nije istina.
Uopče se ne osiječam krivom za to što je Frenky otišo-iskreno-drago mi je jer neki ljudi nikad ne bi tako reagirali a da bolje neki gledaju nije mu to bio ni prvi put-i uvijek oko Fanzina.
Pa neka normalna rečenica ni njega ne bi ubila-znam da nisam ni ja bajna al barem nisam takva i nikad ne bi išla baciti stolicu na nekoga.

Možda fakat hoćete nekog koga boli k... za Fanzin-fakat ne kužim.

I niš me nije toliko povrijedilo neg kad je ljepo neko i pametno rekao "Baš ti hvala..."(ironično) na odgovor kad je Frenky otišao-da ja sam ga poslala da ne kažem di-JA SAM SVOJ POSAO NAPRAVILA!!!I onda sam ja kriva za sve-pa hvala ljepa.

Sad sam rekla sve što mi na duši leži.
Meni je super biti urednica Fanzina i volim to,ak nisam dobra smjenite me,a ako Frenky više neće biti graf.urednik znam nekoga tko hoće.
...i ne znam kaj velim ipak sam ja glupa i nesposobna-kolko ja vidim neki doista imaju takvo mišljenje o meni

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


čet 27 ožu, 2008 10:15 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
jos jedan fanzin... jos jedna frka :roll:

ajde... frenky je izdrzao duze nego sto sam mislio :)

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


čet 27 ožu, 2008 10:49 pm
Profil Web stranica
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Chaky je napisao/la:
jos jedan fanzin... jos jedna frka :roll:

ajde... frenky je izdrzao duze nego sto sam mislio :)


Samo mi je bed jel se svi sad ljute na mene a lik je ne mene skoro stolicu bacio.
Ja želim i volim biti urednica Fanzina,a on očito u svom poslu ne uživa. :(

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


čet 27 ožu, 2008 10:54 pm
Profil
Egzobiolog
Egzobiolog
Avatar

Pridružen/a: čet 11 svi, 2006 12:52 am
Postovi: 19664
Lokacija: Planet Vulcan
Naj Serija: ENT
Naj Film: Insurrection
Opis Stanja: Always positive
Koje si vrste?: 1/2 Vulcan;1/2 Human
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
...gle, ti si nama dobra i draga i volimo te takvu kakva jesi...
...(da je obratno-nebi više bila s nama)...

...podržavam-o te u onom što radiš i to nije lagan posao već dosta nezahvalan... tako da cijenimo tvoj trud oko toga svega... ;)

...i nemoj se živcirati... zaboravi...
...moju potporu imaš ;)

_________________
slika[url=http://img218.imageshack.us/i/cvijee.gif/]


čet 27 ožu, 2008 11:31 pm
Profil ICQ Web stranica
Captain
Captain
Avatar

Pridružen/a: pon 22 lis, 2007 2:12 pm
Postovi: 476
Lokacija: Đakovo
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Biti će bolje!!!
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Pridružujem se Mr. Bobi u potpori!!!

_________________
slika
"Moramo vjerovati u sreću !!!
Jer kako bismo inaće mogli objasniti uspijeh onih koji nam nisu simpatični !?"


pet 28 ožu, 2008 12:41 am
Profil Web stranica
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
drž se, teddea... :?

_________________
njanjanja


pet 28 ožu, 2008 1:38 am
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Ted;DeA je napisao/la:
Samo mi je bed jel se svi sad ljute na mene a lik je ne mene skoro stolicu bacio.
Ne ljute se svi na tebe... slika
Ne ljutim se na tebe, ali ni na Frenkyja (zasto bih?).... oboje vas shvacam. (iako nisam upoznat s detaljima)

Ok, stolicu bas i ne shvacam, ali ajde, za razliku od kupusa barem nije poletjela :lol:
(poletjela je samo iskaznica :mrgreen: )

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 28 ožu, 2008 1:39 am
Profil
Environmentalist
Environmentalist
Avatar

Pridružen/a: pon 09 tra, 2007 12:50 am
Postovi: 2488
Lokacija: Zagreb, Croatia
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
teddea, no sikiriki. ne daj se izbacivati iz takta. uređivala sam dvoje novine i nitko ništa nije donosio na vrijeme. često je to završavalo tako da je nas 2-3 pisalo sve tekstove i da smo se potpisivali različitim pseudonimima. za radio emisiju da ne govorim. ako bi i donijeli to je već bilo dok je emisija išla u eter. mislim, stvarno...čemu onda urednik ako emisija ide spontano i svatko priča što mu se smisli? i kad pokažeš zube onda se nadure. no, postoje rokovi. ako prođu samo prekriži te ljude i ajmo dalje. ako ti treba koji tekst ili nešto i ako ti je frka, imam ja neke o treku, ali ne znam koliko će se uklopiti u koncept. chaky je čitao pa je nekima dao prolaznu ocjenu :D

_________________
Dif-tor heh smusma!


pet 28 ožu, 2008 1:53 am
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
hm.. da... sta reci osim zao mi je sto nisam bio tamo.
sad ce se stvari teze popraviti.
no dobro, ajd da barem probam.

teddea, kao prvo, nemoj se uzrujavat. toliko. da.
ako prijelom neide onda neide.
sumljam da je Frenky zelio sabotirati tebe ili fanzin ili sta ja znam sta.
za neke stvari treba vremena. da si ga pitala tjedan dana unaprijed dali ti moze odraditi prijelom sa petka na subotu on bi ti vjerojatno rekao ne i onda bi ti uposlila nekog drugog tko bi ti odradio taj posao.
sto se tice stolca, fotelje, trosjeda i ostalog eventualnog pokućstva sto je letilo (ponovno, zao mi je sto nisam bio prisutan) to se svakako nije trebalo dogoditi. ali ponovno, tako nesto se od Frenkya moglo i ocekivati. ne da je zbog toga ista korektnije, nego cisto onako... kad vec znas da ce stvari letiti na tebe, a barem se sakri ispod stola (i dofuraj ekipu koja ce doticnog "bacača" docekat vani ispred vrata) :)
uglavno, da se vratim na ozbiljnu temu. njegova reakcija po meni nije bila ok, ali nije bas bilo ni tvoje ocekivanje.
postoje stvari za koje, realno gledano, treba vremena da se obave kak spada. postoje i ljudi kojima treba vise vremena da nesto naprave. i u tome nema nikakav bad. ako on Frenky kaze da nema vremena onda on zaista nema vremena, i ona izreka "ako ti je stalo naci ces vremena" jednostavno ne drzi uvijek vodu. boze moj, pa i tebi se sto posto u zivotu znalo dogoditi da za nesto nisi imala vremena.
a i cisto je realno ocekivati da covjek ima neke svoje planove. i to je opet podpuno normalno i na to treba racunati.
nemoj me sad ti pogresno shvatiti, nemam ja nista protiv tvog entuzijazma u vođenju fanzina, niti protiv samoga vođenja u globalu.
ono sto bih ti savjetovao za ubuduce (jer, znam da ovo zvuci blesavo i ofucano (i stvarno mi je tesko to reci) ali za ovaj put je gotovo) je da vise razgovaras s ljudima. nabavi njegov ICQ, nabavi njegov broj mobitela, popricaj s njim na sastanku. daj mu unaprijed do znanja sto ocekujes od njega. daj mu vremena da se prilagodi, da namjesti svoj raspored, da se nabrije na cjelonocno prelamanje fanzina ako bas treba, ali daj muto doznanja unaprijed.
tek si se uhvatila ovoga posla i do sada si ga super radila. ali cinjenica je da se moras u neke stvari jos malo ufurati. komunikacija s ljudima je jedna od tih stvari, vremenski interval od tvog "izdavanja neke naredbe" do izvrsenja te naredbe je također jedna stvar za koju trebas dobiti osjecaj. to naprosto nemozes znat unaprijed i eto, ovaj put nisi na to racunala.
i ponovno mi je blesavo napisati ovo sto cu napisati, ali covjek uci dok je ziv, i, nazalost, vecinom uci na svojim pogreskama.
ako do sada i nisi skuzila kako bi frenky mogao reagirati na ovakav "pritisak" sad znas. i to neznaci da je on los covjek, to samo znaci da je covjek i da ima neke svoje mane. e, sad, ako nakon sto se situacija malo ohladi ti odlucis da nemozes zivjeti s tim njegovim manama onda ok, onda daj posao nekome drugome. ali ako zakljucis da on radi dobar posao (bez obzira na njegove mane) i da u biti zelis da fanzin izgleda tako kako ga je on uređivao onda se nauci predvidjeti te njegove eventualne nedostatke i nauci se zivjeti s njima.
ok, buduci sad zvucim vec pomalo prefilozofski cak i za moj osobni ukus, a kraca kazaljka se vec priblizila jedinici cini mi se da je vrijeme da vec jednom kliknem na taj vrazji "submit" gumb i zavrsim s ovim.

(p.s. hvala svima koji u biti procitaju ovaj post.)

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 28 ožu, 2008 2:08 am
Profil ICQ Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sri 05 tra, 2006 4:14 pm
Postovi: 4913
Lokacija: Maksimir, Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: BORG
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Sto se sve nije u udruzi prelomilo zbog fanzina... :P

...potpuno se slazem sa Antom. Rok koji si dala Frenkyju nije bio realan i ako je covjek lijepo jucer napisao post na forum da nema vremena onda nema vremena. Nema vise povlacenja ni nagovaranja ni deranja ni sl... ako covjek kaze da ne moze, ne moze i tocka, te ce napraviti kad ce moci ali i sama si vidjela da i ako to napravi nema teoretske šanse da se išta isprinta i zaklama, dakle jednostavno si sve trebala ostaviti za kasnije i gotovo, a ne se svaditi. Posao koji radis dobro radis no ako je nesto fizicki neizvedivo ostavis to za neki drugi put i skoncentriras se na druge stvari. Radi međuljudskih odnosa su u udruzi uvijek padale ostavke i odlasci, probaj u buducnosti sve rjesavati diplomatski, a ne silom. Vidjet ces da ce ti davati bolje rezultate umjesto da koristis silu kako bi ostvarila cilj, te ne mješaj stvari koje su u udruzi sa stvarima izvan udruge, jer vjerujem da vas dvoje to mozete rijesiti u 4 oka.

_________________
slika


pet 28 ožu, 2008 3:00 am
Profil ICQ Web stranica
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
eh... to vam je problem sa nama geekovima... svi smo veliki individualci... i vecini je tesko raditi u ekipi... frenky je u tom smislu ekstreman (vrlo)... i zivo me zanima kako ce on kasnije funkcionirati u drustvu...
svi koji su nesto radili sa frenkyjem znaju za tu njegovu, kak je ant rekao, "manu" :)

i jedno pitanje ne smije biti zanemareno... nikako
da li je frenky stvarno mislio baciti stolicu na TDU? ako je, za to nema opravdanja... jednostavno nema

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


pet 28 ožu, 2008 3:36 am
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Chaky je napisao/la:
da li je frenky stvarno mislio baciti stolicu na TDU? ako je, za to nema opravdanja... jednostavno nema
Brzo smo ga uhvatili za stolicu, tako da nismo uspjeli saznati. Moja pretpostavka (koja ne mora biti tocna) je da je samo htio biti teatralan, da pokaze kako je ljut, ili tako nesto.

Neovisno samo o Frenkyju i TDI, mislim da se u Udruzi definitivno previse svadjamo oko ne toliko bitnih stvari, svi smo precesto djetinjasti...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 28 ožu, 2008 11:52 am
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Kako ne kužite on ne želi komunicirat baš previše i gotovo-još kad nije izašao ni prvi Fanzin-nije me htjeo niti poslušati(mislim da bi me trebao barem saslušati-pošto sam kao urednica),dok mu Chaky nije rekao da se trebamo zajedno dogovarati...On sve želi sam a Fanzin nije samo individualan već i timski rad.
Razgovor s njim u četri oka-ha,to bih voljela vidijeti a da se pritom ne izderava na mene ko manijak.
I znam da je i moja greška to što sam mu poslala relativno kasno Fanzin-ali ni on nije tako trebao reagirati-i uopče sebe ne opravdavam-nego hoću reći da ni njegovo ponašanje nije fer.
Da mene neznam kako jako netko izbaci iz takta ja NIKAD ne bih bacila svoju iskaznicu.
A njegovi izljevi bjesa su nešto što ja ne moram i neću trpijeti.
Ak hoće normalno razgovarati uredu,ak ne netko drugi hoće. :!:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pet 28 ožu, 2008 1:10 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 9:40 pm
Postovi: 1166
Lokacija: Zg
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Drzi se Teddea, samo nastavi s fanzinom.

Mali savjet , posao ti je da guras ljude da naprave posao,
ali imaj na umu da i placeni profesionalci promase rok za posao.
A kamoli ljudi koji rade volonterski- kad stignu.
dakle nemoj ](*,)


Edit:
P.S. Podska i Frenkiju samo utoliko kaj mu je faks vazniji
od fanzina i udruge i istrakona. Ti si Teddea rekla da je istrakon
jednom godisnje. Istina da je , ali faks je ljudima obicno samo
jednom u zivotu , pa bi i trebao biti vazniji. :trekkie:

_________________
Hvala Daso :
“Shvatio sam da čovjek
drugoga čovjeka smije gledati s visine
samo kada mu pomaže da se pridigne.”


sub 29 ožu, 2008 12:13 am
Profil
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Samo par VAŽNIH misli..
Ted;DeA je napisao/la:
Razgovor s njim u četri oka-ha,to bih voljela vidijeti a da se pritom ne izderava na mene ko manijak.

s njim nemos imat razgovor u kolko god ociju hoces bez izderavanja. :mrgreen:
Ted;DeA je napisao/la:
on nije tako trebao reagirati

tu se podpuno slazem.
za bacanje bilo cega veceg od, recimo, kupusa, nema opravdanja.
po mom misljenju.
:mrgreen:
Ted;DeA je napisao/la:
Da mene neznam kako jako netko izbaci iz takta ja NIKAD ne bih bacila svoju iskaznicu.

ma zato treba cuvat one stare iskaznice kad im prođe rok...
dobre su one jos za bacanje

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


ned 30 ožu, 2008 11:33 pm
Profil ICQ Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan