Sada je: uto 23 tra, 2024 8:16 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
 Novi način rada Fanzina ili? 
Autor/ica Poruka
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
Ant i franky su se potrudili,ja sam se(ne bi vjerovali)potrudila,svi koji su mi predali članke te dobrim djelom lektorice-dali su sve od sebe i ovaj Fanzin će po meni ispasti jako dobar-samo nemojte vršiti tj.BUCO nemoj vršiti takav pritisak i teror na ljude.

Jer se nadam da svi zajedno hoće da ovaj Fanzin bude bolji i uspiješniji :)

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sri 09 sij, 2008 8:33 pm
Profil
Counselor
Counselor
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 1:12 am
Postovi: 3252
Lokacija: treći kamenčić od sunca :)
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
ma tda...ti si fakat super počela kao urednica! i sramota je da moraš tako ganjat ljude oko članaka...ali to je uvijek bilo tako nažalost, da bar se promijeni :) takva iskustva sam imala i ja i k'atiru prije mene, ekipa bi htjela fanzin na vrijeme al se ne bi držala rokova...''pa ono shvati, sash, ispiti su/božić/ljeto/nemrem na net/hrčak mi pregrizo kabel od kompa/progutao sam usb...'' :roll: :roll:
moj ti je savjet (a i meni je trebalo par brojeva da tak počnem radit) da objaviš rok do kojeg ti članci trebaju stić, nakon toga ono što je došlo pošalješ na lekturu, možeš tolerirati još par dana kašnjenja ako hoćeš ali nakon toga više ništa...što stigne prekasno nek ide u sljedeći broj, javno opomeni one koji kasne (makar nekima ni svakodnevno ganjanje i žicanje od strane više osoba nije dovoljno..), ako fanzin bude imao malo stranica sami su si krivi. ne obaziri se na kvocanje i prigovore ljudi koji jedva da znaju o čemu se radi - pa ne možeš ti napisati cijeli fanzin, ti imaš dovoljno posla oko koordinacije svega toga, na drugima je da pišu. da samo o tebi ovisi, fanzin bi nam već bio u rukama, to svi znamo.

ps. samo bih ti još htjela reći da se meni znalo činiti da imam malo toga, a na kraju ispadne debelo preko 20 strana pa smo nekad morali i micati svari :) kad se to makne iz word/txt dokumenta, kad se napravi prijelom, stave slikice, doda naslovnica, sadržaj itd, ispadne više stranica nego što si očekivala :)

_________________
njanjanja


sri 09 sij, 2008 8:43 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
Tnx :)

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sri 09 sij, 2008 8:52 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
@Chaky izvini ali ja nisan kriv ca je to toliko omanulo..niti san pisa datume kad ce ca izac...i slicno...!? ako se slucajno sjecas.... :?

A to ca san reka da kriv glavni urednik ..pa to ni nikakovo otkrice ,,to ti je ka trener u nogometu ...on vodi team..i ako mu igraci lose igraju.. a znas ca biva .... #-o

Mislin da rascistimo to oko urednika ..a i to naravno nema veze stin tko cita ili ne taj uradak zvan Fanzin ..stvar je cisto strukturne prirode...

Uzmes delo , valjda i odgovras ko ne ide.. pa nije to @buco izmislio ..ne !?..

Ako si za to delo sposoban nac ces nacina da vidis s kin ide s kin ne ide ..projekt Fanzin ..

Ako nisi , citirat cu ti onu narodnu da " rdjavon ku*cu svaka dlaka smeta" ....eto to je to.... jednostavno...

Pozdrav

Neoterminoloska 99

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 09 sij, 2008 9:31 pm
Profil
Inquisitor
Inquisitor
Avatar

Pridružen/a: čet 06 tra, 2006 11:54 am
Postovi: 7828
Lokacija: R. Trešnjevka, Zagreb
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
buco je napisao/la:
Ako nisi , citirat cu ti onu narodnu da " rdjavon ku*cu svaka dlaka smeta" ....eto to je to.... jednostavno...

hehehehe... jel ti to o sebi pricas? :) ... meni je to tako ispalo

_________________
Cptn. Picard: Mutiny!? On a Federation starship? That's... that's shocking, it's... it's unthinkable.
slika
slika


sri 09 sij, 2008 9:36 pm
Profil Web stranica
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
Chaky je napisao/la:
buco je napisao/la:
Ako nisi , citirat cu ti onu narodnu da " rdjavon ku*cu svaka dlaka smeta" ....eto to je to.... jednostavno...

hehehehe... jel ti to o sebi pricas? :) ... meni je to tako ispalo


Ah nee ...nego mi se ni dalo "quotat" .... #-o

@TDA ja vjerujaem da ces uz podrsku prijatelja isplivat , a i vidis i sama kako to bas ni lako delo..urednik ...i da je i odgovorno.... to je poata price...
Ja to zelin da uspijes ..... :wink:

Pozdrav

Buce b Ladena 44

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 09 sij, 2008 9:42 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
@buco-hvala na lijepim željama... :wink:
-sad mogu umrijeti u miru :lol:

Ma šalim se al doista sam se kontrolirala kolko si me popljuvao,rekavši da sam neodgovorna..itd.,itd.,....

Ipak ako je to bilo samo za dobrobit Fanzina-uredu,al prvo vidi pa onda sudi.. :mrgreen:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


sri 09 sij, 2008 9:48 pm
Profil
Dai-zvizda
Dai-zvizda
Avatar

Pridružen/a: čet 08 vel, 2007 4:44 pm
Postovi: 3972
Lokacija: U polju kukuruza
Naj Serija: ENT
Opis Stanja: Sranje
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
I drugi put...!...nemoj mi umrit... mislin ...ki ce pravit virtualni cupavci ..e ! :P

TDA je napisao/la:
........al prvo vidi pa onda sudi


To si upravu..hmm dosa bi te ja vidit .al mi je daleko do udruge... :wink:

Pozdrav

Novinaraska 11

_________________
slika

Tehnika Pucanstvu !


sri 09 sij, 2008 9:52 pm
Profil
Predsjednica
Predsjednica
Avatar

Pridružen/a: pet 05 svi, 2006 7:11 pm
Postovi: 2008
Lokacija: where no WOMAN has gone before....
Spol: Ženski
Naj Serija: TOS
Naj Film: First Contact
Koje si vrste?: Human
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
buco je napisao/la:
I drugi put...!...nemoj mi umrit... mislin ...ki ce pravit virtualni cupavci ..e ! :P

TDA je napisao/la:
........al prvo vidi pa onda sudi


To si upravu..hmm dosa bi te ja vidit .al mi je daleko do udruge... :wink:

Pozdrav

Novinaraska 11



Daj mi adresu i ja ću tebe vrlo rado posjetiti :twisted:

_________________
Yeah, I am harsh. I'm also demanding, stubborn, self-sufficient, and always right ;)


pet 11 sij, 2008 2:34 pm
Profil
Njegova Debela Eminencija
Njegova Debela Eminencija
Avatar

Pridružen/a: uto 11 tra, 2006 11:35 pm
Postovi: 1131
Lokacija: Elsewhen
Post Re: Novi način rada Fanzina ili?
Ted;DeA je napisao/la:
-Ali za sve to treba biti i ljudi koji će pisati i željeti da Fanzin bude bolji!
Srela sam neke stare članove koji su bili i otišli iz udruge dok ja još nisam ni došla te mi kažu da prolistaju Fanzin na nekom konu ali ga ne žele kupiti jer je ne zanimljiv.


Mislim da misljenja tih "starijih" clanova udruge ne trebas pretjerano uzimati u obzir...em postoje i neki drugi razlozi osim posla zasto neki "stari" clanovi nisu u udruzi, em ja osobno nisam opazio neku detereoraciju u kvaliteti clanaka...a uostalom, kao sto ti i sama dovoljno cesto ponavljas, da su pravi trekiji pomogli bi radu udruge i dali tih desetak kuna za fanzin, pa makar im se ne svidio...

Citat:
I kad si razmislim,smatram da više vrijedi takva kritika nego pohvala od nekog iz udruge koji nemoše ništa drugo reći s obzirom da se zna da kolko radiš tolko dobiješ.


Kritike su uvijek dobra stvar mada mislim da u ovom slucaju nije rijec o objektivnosti i zelji da se pomogne...

_________________
"Telling truth is just an excuse for a lack of imagination."Garak, DS9


ned 13 sij, 2008 3:58 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan