Sada je: sri 15 svi, 2024 9:38 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
 Janeway u ST XII? 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Janeway u ST XII?
Cvicek je napisao/la:
Ne znam kak bi Janeway ukomponirali u film... jel bi se i ona vratila u prošlost da upozori Kirka i Spocka na nešto? :)


Hehe, pa vec ima iskustva s time. Mozda im donese i neku super-ultramodernu tehnologiju. :mrgreen:

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


pet 30 lis, 2009 1:17 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Janeway u ST XII?
RAI'TARA je napisao/la:
Tko zna možda jednog dana dođe netko pametan i napravi neki film koji će se nastavit na prvi svemir.

LOL, nogirat reboot koji okreće milijune da bi se vratili na stari Trek koji je studiju samo stvarao dugove... Jako pametno, pih...

Inače, ja ne bih imao ništa protiv da se i "prime universe" nastavi, dapače! Uništenje Romulusa je sigurno imalo veliki utjecaj na ravnotežu sila u Alfa kvadrantu i o tome bi se dalo jako puno zanimljivih priča ispričat.

Ali Paramount i CBS će htjet ovaj novi zamah iscijedit za svaki cent, a povratak na staro bi bio preveliki rizik.
Npr. ENT je bio odlična serija, koja je jedva pokrivala troškove produkcije. Serija smještena u novi svemir imala bi mnogo veće izglede za komercijalni uspijeh, a danas se sve na to svodi.

RAI'TARA je napisao/la:
Hrčak je napisao/la:
Kako onda možeš suditi ako ga nisi gledala. #-o

Ne moram popit arsen da bi znala da je otrovan. :wink:

Ali kako znaš da je arsen otrovan? To je opće poznata empirijska činjenica. Isto kao što je i opće poznata empirijska činjenica da je ST XI nauspješniji i najhvaljeniji Star Trek film svih vremena.

Cvicek je napisao/la:
Ne znam kak bi Janeway ukomponirali u film... jel bi se i ona vratila u prošlost da upozori Kirka i Spocka na nešto? :)

A štogod da bi napravili, bilo bi isforsirano. Ja bi Mulgrew dao da glumi nekog drugog umijesto Janeway. Npr. Predsjednicu Federacije, Janewaičinu pra pra prabaku! :thumbs2:


pet 30 lis, 2009 1:50 am
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: Janeway u ST XII?
Film ne treba bit reboot da bi bio uspješan. Potrebna je dobra priča.

Što se tiče kritika. Mišljenje drugih nije mi važno. A i kakav može bit neki takav film napravljen da zgrne lovu. Takvi filmovi se brzo zaboravljaju.

Kakav god film bio ne mjenja činjenicu da je reboot i da gazi tradiciju.To je meni dovoljno.

Što se tiče novog filma, ja bi to sa Romulusom ignorirala, ipak je to podatak iz reboot filma. Bolje bi bilo da nastave priču dalje nakon Nemesisa.

Zanima me što je bilo dalje sa posadom Voyagera i DS9-a. Što je bilo sa Janeway a što sa Siskom.
A i film o romulanskim ratovima bi mi također bio super.
:thumbs2:


pet 30 lis, 2009 2:12 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 20 lip, 2009 1:04 pm
Postovi: 2054
Lokacija: Uncanny Valley
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Opis Stanja: h+
Koje si vrste?: Da
Post Re: Janeway u ST XII?
To nije podatak iz reboot filma. Obrađeno je u službenim kanon knjigama puno prije.

_________________
MAKE LOVE, NOT SPAM!


pet 30 lis, 2009 2:15 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: uto 23 ruj, 2008 5:27 am
Postovi: 1054
Post Re: Janeway u ST XII?
EPIC FAIL! ](*,)

_________________
http://www.forum.hr/showthread.php?t=607234

http://s233.photobucket.com/albums/ee199/mivicek/20090724%20Liburnicon%202009/?action=view&current=IMG_1855_resize.jpg


pet 30 lis, 2009 2:16 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Janeway u ST XII?
RAI'TARA je napisao/la:
Što se tiče novog filma, ja bi to sa Romulusom ignorirala, ipak je to podatak iz reboot filma.

Ali je i službeni kanon.
http://memory-alpha.org/en/wiki/Romulus

RAI'TARA je napisao/la:
A i film o romulanskim ratovima bi mi također bio super. :thumbs2:

Pa s obzirom da su se Romulanski ratovi dogodili prije nego se jedan vremenski pravac podijelio na dva, jedan prequel film teoretski još uvijek dolazi u obzir. On bi podjednako vrijedio za oba kanona.


pet 30 lis, 2009 2:23 am
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Janeway u ST XII?
RAI'TARA je napisao/la:
[b][color=#80FF40]Film ne treba bit reboot da bi bio uspješan. Potrebna je dobra priča.:

Pa što se tiče ovog novog filma, on je uspiješan ne zato što je reboot ili zato što ima dobru priču (jer u zadnje vrijeme dobra priča nije uvijet za uspiješan film), već zato što je ovaj novi ST film napravljen za široke mase...
Ne samo za usku skupinu ljudi koji su još prije voljeli Trek, i koji su zavoljeli onakav Trek. A ujedno je i to odgovor zašto je ovaj Trek film najviše zaradio od bilo kojeg do sad, upravo zato što je bio napravljen za široke mase...
Znamo onaj citat u reklami koja najavljuje film: "This is not your father Star Trek"... taj citat dovoljno govori...

RAI'TARA je napisao/la:
Što se tiče novog filma, ja bi to sa Romulusom ignorirala, ipak je to podatak iz reboot filma. Bolje bi bilo da nastave priču dalje nakon Nemesisa.
:

A sad što se tiče tog događaja s uništenjem Romulusa...
To im stvarno nije trebalo...
Uništiti matični planet jednog od najvažnijih čimbenika Star Treka od samog početka, definitivno nije pametno za razvoj priče...
Na taj način bi Romulanci ispali iz priče, ili postali ovisni o Federaciji... što isto tako nije rješenje.
No to su bez problema napravili kad se ionako više neće baviti originalnom radnjom u "našem" svemiru...

_________________
Image


pet 30 lis, 2009 11:54 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Janeway u ST XII?
Ne bi imao ništa protiv Katice u ST XII, no ipak preferiram Shata. :mrgreen:

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


pet 30 lis, 2009 12:00 pm
Profil Web stranica
the Red Viper
Avatar

Pridružen/a: sub 20 svi, 2006 1:38 am
Postovi: 11340
Spol: Muški
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: ε > 0
Post Re: Janeway u ST XII?
[padobranac_mod]reboot reboota je ponovno reboot[/padobranac_mod]

e, da, i totalno se slazem s Miroslavom!

_________________
"Pipci! Oni ulaze svuda!", Mirna.


pet 30 lis, 2009 1:27 pm
Profil ICQ Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Janeway u ST XII?
bilo bi fora de se i Katica i Picard i Shat i Sisko nađu u novom filmu...

_________________
It is smaller on the outside!


pet 30 lis, 2009 3:52 pm
Profil
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Janeway u ST XII?
Mimi Sky je napisao/la:
bilo bi fora de se i Katica i Picard i Shat i Sisko nađu u novom filmu...


Da i moja baka i deda s tatine strane i baka i deda s mamine strane....bas bi to bilo super...

Dajte ljudi vec sad stvarno prestanite xD...SORKACH ali niko od starih legendi se nece pojavit u novom filmu...AMEN...oni su svoje ispucali... :sesir2:

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


pet 30 lis, 2009 4:00 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: Janeway u ST XII?
Je, je... jos i stari Spock + svi ovi novi klinci. Tko bi jos moga? :-k

Sto se mene tice, ne mora vise nitko od starih se pojavljivat. Mislim, ne bi imao nista protiv, ali nije nuzno. Pustimo dicu nek se razvijaju svojim putem. :mrgreen:

Ne bi ja ima nista protiv vidjeti malo i stare garde, ali ne triba nikako pretjerivat sa tim.

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


pet 30 lis, 2009 4:01 pm
Profil
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Janeway u ST XII?
Cmd Data je napisao/la:
Dajte ljudi vec sad stvarno prestanite xD...SORKACH ali niko od starih legendi se nece pojavit u novom filmu...AMEN...oni su svoje ispucali... :sesir2:
Za Spocka tj. Nimoya bi se među prvima moglo reći "da je svoje ispucao" jer je među najstarijim još živim likovima Treka.. tako da s te strane ne bi bilo čudno vidjeti i Janeway ili Picarda...

Ali što se mene tiče, možda je bolje da se oni ne pojavljuju u budućim filmovima iz novog universea...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 30 lis, 2009 4:16 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Janeway u ST XII?
Cvicek je napisao/la:
Cmd Data je napisao/la:
Dajte ljudi vec sad stvarno prestanite xD...SORKACH ali niko od starih legendi se nece pojavit u novom filmu...AMEN...oni su svoje ispucali... :sesir2:
Za Spocka tj. Nimoya bi se među prvima moglo reći "da je svoje ispucao" jer je među najstarijim još živim likovima Treka.. tako da s te strane ne bi bilo čudno vidjeti i Janeway ili Picarda...

I ja bih volio vidjet malo stare garde, al mislim da u nastavku neće bit putovanja kroz vrijeme. JJ Abrams je već rekao kako namjeravaju napravit ozbiljniji nastavak, a korištenje likova iz starih serija bila bi reciklaža koncepta iz prvog filma.

No što se Nimoya tiče, Abrams je rekao da je njegovo pojavljivanje u nastavku itekako moguće, iako on vjerojatno ne bi imao veću ulogu! Pretpostavljam da bi ga pokazali u scenama koje se odvijaju na Vulkanskoj izbjegličkoj koloniji.


pet 30 lis, 2009 4:31 pm
Profil Web stranica
Fire and Blood
Avatar

Pridružen/a: sub 07 ožu, 2009 6:25 pm
Postovi: 4100
Lokacija: On the lost moon of Poosh
Opis Stanja: jet lagno....
Koje si vrste?: Time Lord
Post Re: Janeway u ST XII?
a zbog čega se to, molim vas, katica ne bi mogla pojaviti kao i Nimoy?

_________________
It is smaller on the outside!


pet 30 lis, 2009 5:07 pm
Profil
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 49 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan