Sada je: čet 18 tra, 2024 9:34 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 176 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
 Star Trek XI i reboot *mogući spoileri* 
Autor/ica Poruka
nešt po svom izboru
Avatar

Pridružen/a: ned 08 vel, 2009 12:42 pm
Postovi: 1210
Lokacija: Sector001
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Dezurni krivac za sve
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Sovereign je napisao/la:
Cmd Data je napisao/la:
captain je napisao/la:
Ja se iskreno nadam da ce se nesto iskemijat i da ce se snimit jos jedna TNG tipa serija koja ce bit smjestena deset ili dvadeset godina nakon nemesisa jer koliko god se mnogima ova promijena svidjela mozda (a ja neznam kakva je jer tek trebam odgledat film ) ipak i ljubitelji TNG star treka bi trebali doc na svoje 8)


Ajde molim te GET A LIFE..stvarno si(sori sto ti moram to rec), ali jadan si...stvarno...


Zbog čega? :? Jel to možda zato kaj nije po tvome? Zato kaj nije ENT? :baeh: To je bezobrazno tak uopće uvrijedit nekoga [-X :thumbs3:



Ne, ja barem prihvatim činjenicu, a ta je da snimanje ENT filma ili nastavka ENT-a nije moguće...za razliku od Captaina koji se jos uvijek nada da ce opet vidjet TNG posadu..sori ali sanse za to su jako male..
..I JOŠ JEDANPUT, GDJE SAM JA TO VRIJEĐAO TNG???

_________________
slika
Citat:
25. Archer je osnovao federaciju....zato svi jezik za zube kad krenete nest srat po ENT.u i Archeru


sub 09 svi, 2009 7:59 pm
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
_Oz je napisao/la:
Alokin je napisao/la:
Idem sad ubacit STXI u DVD player pa se javim s dojmovima \:D/

Pokvarit ćeš si doživljaj gledajući šugavi cam?


Nemam izbora, jer su šanse da ga gledam u Cinestaru nikakve, a da dođe u kino kod mene, to su još mizernije šanse...

_________________
slika


sub 09 svi, 2009 9:18 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Odlični box-office rezultati ST XI

Samo dva dana nakon američke premijere novog Star Trek filma, sve je očitije kako će dotični polučiti do sada najveću zaradu na kinoblagajnama u povijesti franšize. Naime, prema preliminarnim informacijama ST XI je u četvrtak zaradio 7 milijuna USD (uključujući i ponoćne premijere), da bi tijekom petka zaradio dodatnih 24 milijuna USD, čime se američki box-office filma popeo na 31 milijun USD u samo 29 sati.

Uzevši u obzir navedene rezultate, Paramount predviđa kako će film u prvom vikendu zaraditi između 50 i 60 milijuna USD. S druge strane, neovisni strušnjaci predviđaju i bolje rezultate, između 70 i 75 milijuna USD, a među njima su Nikki Finke (Deadline Hollywood Daily), Steve Mason (Big Hollywood / Slash Film) i ekipa s Box Office.coma.

Jedan od važnijih faktora box-office uspjeha ST XI biti će i rezultati na međunardnom tržištu, posebice ako se u ozbir uzme činjenica prema kojoj su prethodni Star Trek filmovi većinu svoje zarade ostvarivali u SAD-u. Trenutno nema čvrstih podataka o gledanosti u svijetu, no valja navesti informaciju iz Deadline Hollywooda kako je ST XI u petak u Njemačkoj, Ujedinjenom Kraljevstvu i Australiji ostvario rezultate gotovo identične kao i Wolverine tijekom prošlog vikenda. Podsjetimo, ST XI je istovremeno krenuo s prikazivanjem u 54 zemlje svijeta.

Oim toga, film zasada dobro stoji i kad je kritika u pitanju. Tako na IMDB-u trenutno zauzima 82 mjesto u Top 250 najboljih filmova, s prosječnom ocjenom 8.6, dok na Rotten Tomatoes Tomatometeru drži zadivljujućih 96%.

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sub 09 svi, 2009 9:52 pm
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 srp, 2006 6:44 pm
Postovi: 1636
Lokacija: Zagreb
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*


Pa to nije ni cudno, buduci da ovo vise nije dobar stari Star Trek, u kojem nije akcija na prvom mjestu nego filozofija, nego novi, cool Star Trek sa bljestavim eksplozijama kojeg mogu i cool djeca gledati bez da budu manje cool

_________________
"He learned to play it safe. And he never, ever got noticed by anyone."


sub 09 svi, 2009 10:00 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 14 svi, 2006 4:06 pm
Postovi: 1939
Spol: Muški
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
MacGyver je napisao/la:


Pa to nije ni cudno, buduci da ovo vise nije dobar stari Star Trek, u kojem nije akcija na prvom mjestu nego filozofija, nego novi, cool Star Trek sa bljestavim eksplozijama kojeg mogu i cool djeca gledati bez da budu manje cool


Ljubavi, i FC je imao 50 milijuna (ako dodaš inflatorni efekt) u prvom vikendu. ;)

_________________
Doslo, dakle, sto mu drago u ovim zalosnim vremenima, mi necemo nikada sagnuti glavu pred zlom koje se siri, pred laznim duhom vremena, koje je protivno Bogu... I ja vam dovikujem na domaku oluje koja prijeti citavom svijetu: Ohrabrite se i budite jaki u vjeri, koju ocevi vasi ispovijedaju vec 1.300 godina.

blaženi Alojzije Stepinac

Krist je došao na svijet da nas oslobodi od grijeha i lažne draži planiranja života bez Boga. On to nije učinio snažnim proglasima, već osobnom borbom protiv napasnika, sve do križa.

Benedikt XVI


sub 09 svi, 2009 10:05 pm
Profil Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
MacGyver je napisao/la:


Pa to nije ni cudno, buduci da ovo vise nije dobar stari Star Trek, u kojem nije akcija na prvom mjestu nego filozofija, nego novi, cool Star Trek sa bljestavim eksplozijama kojeg mogu i cool djeca gledati bez da budu manje cool

A gledaj... što se dalo izfilozofirat i izmoralizirat to se već napravilo...
Naposljetku dokaz tome je i prerani prekid Enterprisea...
A šta se tiče ovog novog filma on je ipak puno više od obične akcije i cool specijalnih efekata...

_________________
Image


sub 09 svi, 2009 10:10 pm
Profil
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Pogledao film i istina, nije to onaj Trek na kojeg smo svi mi navikli, ali otpočetka smo znali da će biti drukčiji. Istina, nema ni previše svemirskih bitaka, ali mogu reći da mi se sviđa taj koncept. Ima svega: humora, akcije, romantike a sve je to dobro ukomponirano sa odličnom karakterizacijom likova i to je dobro. Svima koji se bune poručujem: svi smo mi jako dobro znali da je film orijentiran prema širokim masama i koliko vidim po zaradi, jako je dobro prihvaćen. Ako se ovako nastavi, franšiza bi mogla biti spašena, a to nam je svima u interesu. Doduše, film ima i pokoji blesav trenutak (npr. čudovište na Delta Vegi), ali se opet izvuče trenucima poput:"I have been and always shall be your friend." Priča je mogla biti bolja, ali čini mi se da se prosječni gledatelj prije svega želi zabaviti, a upravo to je i postignuto. Po mom mišljenju film zaslužuje 7-možda zbog koncepta alternativnog vremenskog pravca, možda zbog slabe priče, ili samo zato jer sam navikao na stari Trek, ali to ne umanjuje njegovu važnost za franšizu. Bilo kako bilo, sa svim manama i vrlinama, ovo je Trek film i zahvaljujući njemu, Trek opet živi. :vulcan:

_________________
slika


ned 10 svi, 2009 8:16 am
Profil Web stranica
Trekker

Pridružen/a: ned 10 svi, 2009 2:08 pm
Postovi: 9
Lokacija: Zadar
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Odlično sročeno i slažem se.
Film je mogao biti i bolji. Zeznuo je time-line. Film MORA zadovoljiti američke mase pa se nažalost danas ne može očekivati da bude pretjerano filozofski ili moralno poučan.
Ocjena: 6,5

Baza za daljnje snimanje Treka je uspostavljena. Večina glavnih glumaca su uglavnom iz serija, pa možda nakon uspjeha filma i krenu u seriju s tom postavom - pa će biti mjesta za tipičnije ST zaplete.

_________________
________________________________________________________
Welcome Hu'man - and remember: my house, is my house.


čet 14 svi, 2009 1:35 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Lt Joker je napisao/la:
Baza za daljnje snimanje Treka je uspostavljena. Večina glavnih glumaca su uglavnom iz serija, pa možda nakon uspjeha filma i krenu u seriju s tom postavom - pa će biti mjesta za tipičnije ST zaplete.

Hm, ovi glumci bi pojedinačno možda i glumili u seriji, ali ansambl je već prejak, pa nema šanse. Bilo bo pre skupo.


čet 14 svi, 2009 2:10 pm
Profil Web stranica
Imperial Fleet Commander
Imperial Fleet Commander
Avatar

Pridružen/a: uto 23 svi, 2006 8:29 pm
Postovi: 2067
Lokacija: Agud Aser, Andoria
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: </3
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
Ma ja uopće nisam za to da se snima novi TOS... nekako mi je to isfurano, a i samo bi reciklirali priče...

_________________
slika


čet 14 svi, 2009 6:31 pm
Profil Web stranica
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: Star Trek XI i reboot *mogući spoileri*
S obzirom da se ova tema pretvorila u komentiranje filma (a temu s komentarima već imamo ovdje), ide lijepo pod lock. Rasprava o rebootu više nema smisla, film je već i onako dosta dugo vani

EDIT:
Odlučio sam otključati ovu temu, za slučaj da netko ima još nešto pametno za reći o rebootanju.

Podsjećam, ovo nije tema za komentiranje samog filma, pa nastojte biti on topic.


pon 21 pro, 2009 4:35 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 176 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan