Sada je: ned 12 svi, 2024 5:49 pm.




Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
 DS9 ili VOY ST film 
Autor/ica Poruka
Trekkie

Pridružen/a: pet 20 stu, 2009 2:01 pm
Postovi: 3
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Ja se slažem sa T Grelom da su trebali napraviti film u kojem bi povezali Voyager,DS9 pa čak i TNG.Logično je i normalnije snimiti film sa nastavkom priče,a ne vraćati se u prošlost kao sa filmom XI,fil je kvalitatan po specijanim efektima,ali priča je za mene živi šrot i glupost.Bitno je da je film zardaio 380 milijuna dolara i to je najvažnije. Ja mislim da bi star trek film koji bi obuhvaćao Voyager,DS9 i TNG postigao dobro gledanost i profit i mislim da bi većina star trek fanova bila sretnija sa takvim filmom. Ako nezanju smisliti scenarij i kako napraviti takvu priču,evo mogu im ja napisati priču a oni nek naprave fil iz toga.


pet 20 stu, 2009 2:12 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: DS9 ili VOY ST film
tparis je napisao/la:
Ja mislim da bi star trek film koji bi obuhvaćao Voyager,DS9 i TNG postigao dobro gledanost i profit

Malo vjerojatno, ako se uzme u obzir da je novi film samo u SAD-u zaradio ŠESTEROSTRUKO više od Nemesisa, koji i nije bio tako loš film.

tparis je napisao/la:
i mislim da bi većina star trek fanova bila sretnija sa takvim filmom.

Star Trek fanove nitko niš ne pita. Osim toga, upravo su "fanovi" krivi za propast starog Star Treka. Njihovi rigidni konzervativizam i nevoljkost da prihvate nove ideje je i razlog što je Enterprise imao mizernu gledanost.


pet 20 stu, 2009 2:31 pm
Profil Web stranica
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: DS9 ili VOY ST film
tparis je napisao/la:
Ja se slažem sa T Grelom da su trebali napraviti film u kojem bi povezali Voyager,DS9 pa čak i TNG.Logično je i normalnije snimiti film sa nastavkom priče,a ne vraćati se u prošlost kao sa filmom XI,fil je kvalitatan po specijanim efektima,ali priča je za mene živi šrot i glupost.Bitno je da je film zardaio 380 milijuna dolara i to je najvažnije. Ja mislim da bi star trek film koji bi obuhvaćao Voyager,DS9 i TNG postigao dobro gledanost i profit i mislim da bi većina star trek fanova bila sretnija sa takvim filmom. Ako nezanju smisliti scenarij i kako napraviti takvu priču,evo mogu im ja napisati priču a oni nek naprave fil iz toga.


Apsolutno se slažem u svemu što si rekao :thumbs2: te također mislim da je bezveze se vraćat na Kirka i zastarjeli TOS te mislim da su trebali nastavit dalje od Nemesisa i napravit neku novu seriju čak npr. po knjigama Star Trek Destiny, jer je ta priča fakat odlična i bila bi mnogo zanimljiva nego ovaj ST XI :thumbs2: A to što su ovi počeli prtljat po alternativnom svemiru i drugim glupostima to mi fakat nema smisla :P Jedino što mogu priznat ovom filmu su dobri efekti, dobri glumci, soundtrackovi, ali je scenario za k**** nažalost :pokislo: :thumbs3:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 20 stu, 2009 2:34 pm
Profil YIM Web stranica
Defender of Earth
Avatar

Pridružen/a: sub 10 stu, 2007 1:20 am
Postovi: 3611
Lokacija: Trešnjevka,Zagreb
Spol: Muški
Naj Serija: ENT
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Ponfo miran
Koje si vrste?: Andorian
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Sovereign je napisao/la:
Apsolutno se slažem u svemu što si rekao :thumbs2: te također mislim da je bezveze se vraćat na Kirka i zastarjeli TOS te mislim da su trebali nastavit dalje od Nemesisa i napravit neku novu seriju čak npr. po knjigama Star Trek Destiny, jer je ta priča fakat odlična i bila bi mnogo zanimljiva nego ovaj ST XI :thumbs2: A to što su ovi počeli prtljat po alternativnom svemiru i drugim glupostima to mi fakat nema smisla :P Jedino što mogu priznat ovom filmu su dobri efekti, dobri glumci, soundtrackovi, ali je scenario za k**** nažalost :pokislo: :thumbs3:

Al kako vama nije jasno... kako Oz kaže jedino što je ovdje važno jest gledanost/zarada.
Ako je ovaj novi flim samo u Americi zaradio trostruko više nego Nemesis koji je tri puta bolji film od ST XI... onda nemamo šo više govorit.
Danas novac govori... sve ostalo su iluzije...
A osim toga filmovi na TNG tematici su več prožvakani... ako bi išta trebalo onda je to Romulanski ratovi i nastanak Federacije...

_________________
Image


pet 20 stu, 2009 2:39 pm
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Sovereign je napisao/la:
te mislim da su trebali nastavit dalje od Nemesisa i napravit neku novu seriju čak npr. po knjigama Star Trek Destiny, jer je ta priča fakat odlična i bila bi mnogo zanimljiva nego ovaj ST XI

A kad si ti to čitao "Destiny?" :-k

Inače, slažem se da bi Destiny bio super na ekranu, no koštao bi jako puno. No opet, ne vjerujem da bi postigao veći komercijalni uspjeh jer je priča vrlo mračna (DS9-ovska po atmosferi, a mainstream publika ne voli DS9).

Al šta jest jest, Destiny ima sve - Enterprise E, Voyager, Columbia... Picard, Worf, Jellico, Sedma, Riker, Tuvok, Erika Hernandez (ona je glavni lik trilogije) plus još milijun novih likova...

No da se Destiny ide ekranizirat, bolje rješenje bi bila mini-serija od nekih 9-12 epizoda, jer teško da bi sva drama i epske bitke stale u tri filma.

Suikotreki je napisao/la:
Al kako vama nije jasno... kako Oz kaže jedino što je ovdje važno jest gledanost/zarada.Ako je ovaj novi flim samo u Americi zaradio trostruko više nego Nemesis

Ahem, šesterostruko 8-[

Suikotreki je napisao/la:
ako bi išta trebalo onda je to Romulanski ratovi i nastanak Federacije...

Pa bila je ideja da se radi film o tome, ali ju je Paramount odbacio. I neka je, jer u predloženom scenariju nije bilo Archera ni ikog iz ENT-a. Bez njih ne želim ni čut o Romulanskim ratovima.

P.S. Koliko god to nekim ljudima bilo mrsko, što se prije pomire s činjenicom da starog Treka više nikad neće bit ni na telki (a još manje na filmu), bit će im lakše. Milijun pita sam već reko, kome nije dosta Picarda i ekipe, nek čita post-NEM knjige koje su super.

But noooooo, nekima je toliko bitan kanon, jer žive u nekoj svojoj iluziji da je Star Trek svemir stvaran prikaz naše budućnosti pa na njega gledaju kao na nešto realistično, i sve što nije kanon, nije im "stvarno."

Newsflash - Star Trek je fikcija i "entertainment." Al neki radije kukaju i prigovaraju, umijesto da se opuste i uživaju.


pet 20 stu, 2009 3:32 pm
Profil Web stranica
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Voyagerov film sa Vrstom 8472 bi bio odličan, ili pak sa Votima također. :thumbs2:


pet 20 stu, 2009 3:38 pm
Profil
Overlord
Overlord
Avatar

Pridružen/a: pet 23 sij, 2009 5:53 pm
Postovi: 9989
Lokacija: Cardassia Prime, USS Dragonstar NX-80000
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: First Contact
Opis Stanja: Future planning and having fun
Koje si vrste?: Lantean/Cardassian
Post Re: DS9 ili VOY ST film
_Oz je napisao/la:
Sovereign je napisao/la:
te mislim da su trebali nastavit dalje od Nemesisa i napravit neku novu seriju čak npr. po knjigama Star Trek Destiny, jer je ta priča fakat odlična i bila bi mnogo zanimljiva nego ovaj ST XI

A kad si ti to čitao "Destiny?" :-k

Inače, slažem se da bi Destiny bio super na ekranu, no koštao bi jako puno. No opet, ne vjerujem da bi postigao veći komercijalni uspjeh jer je priča vrlo mračna (DS9-ovska po atmosferi, a mainstream publika ne voli DS9).

Al šta jest jest, Destiny ima sve - Enterprise E, Voyager, Columbia... Picard, Worf, Jellico, Sedma, Riker, Tuvok, Erika Hernandez (ona je glavni lik trilogije) plus još milijun novih likova...

No da se Destiny ide ekranizirat, bolje rješenje bi bila mini-serija od nekih 9-12 epizoda, jer teško da bi sva drama i epske bitke stale u tri filma.


Evo upravo sam danas završio s čitanjem prve knjige Destinya i kolko sam skužio priča i mi se jako sviđa :thumbs2: , osim što su ovi s Columbije nezavidno završili :|

Što se tiče mračne priče i DS9-a to mi je totalno glupost, jer većina ljudi obično voli akcijske i napete filmove/serije tako da mi je čudno da ne vole DS9 :? :thumbs3: E sad što se tiče fanova koji baš nevole DS9, to su oni koji rađe vole gledat sapunice nego pravu akciju :P A ako ćemo već realno gledat ni u novom ST XI nije baš neka happy atmosfera :wink:


_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
Al kako vama nije jasno... kako Oz kaže jedino što je ovdje važno jest gledanost/zarada.Ako je ovaj novi flim samo u Americi zaradio trostruko više nego Nemesis

Ahem, šesterostruko 8-[


Kolko god zarada bila važna, ja mislim da se trebalo prvo pitat fanove (al one prave) što žele, a ne radit po svome i zahebat čitav stari svemir. A ono uništenje Romulusa i Vulcana su 2-je najteže gluposti koje je netko mogao ikad izmislit što je dovoljno da se shvati da je scenarij u k**** :thumbs3: (mislim fakat, ja bi bolji scenarij napisao :P )

_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
ako bi išta trebalo onda je to Romulanski ratovi i nastanak Federacije...

Pa bila je ideja da se radi film o tome, ali ju je Paramount odbacio. I neka je, jer u predloženom scenariju nije bilo Archera ni ikog iz ENT-a. Bez njih ne želim ni čut o Romulanskim ratovima.

P.S. Koliko god to nekim ljudima bilo mrsko, što se prije pomire s činjenicom da starog Treka više nikad neće bit ni na telki (a još manje na filmu), bit će im lakše. Milijun pita sam već reko, kome nije dosta Picarda i ekipe, nek čita post-NEM knjige koje su super.

But noooooo, nekima je toliko bitan kanon, jer žive u nekoj svojoj iluziji da je Star Trek svemir stvaran prikaz naše budućnosti pa na njega gledaju kao na nešto realistično, i sve što nije kanon, nije im "stvarno."

Newsflash - Star Trek je fikcija i "entertainment." Al neki radije kukaju i prigovaraju, umijesto da se opuste i uživaju.


Gle, meni iskreno kanon i nije tolko bitan :wink: , al ima jedna stvar koje me nervira, a to je vraćanje na staro. Mislim nije mi jasno čemu se stalno vraćat na staro, ak se može ić dalje u budućnost (npr. zašto se vraćat na Kirka kad se mogao napravit film o kapetanu Rikeru i njegovim pustolovinama u USS Titanu) :P Kolko god taj novi film bio gledan i kolko god bilo zarade od njega, efekti, ovo ono...to nije to, jer je čitav taj TOS izlizan i zastario (npr. to je isto ko da ja sad imam Sony Erricson C905 i umjesto da ga zadržim ja ga prodam i kupim neki stariji model) - mislim to nema nikakve logike i to je totalno glupost :thumbs3:

_________________
You shouldn't like things because people tell you you're supposed to.

slika

ST battles audio/video tribute!


pet 20 stu, 2009 4:05 pm
Profil YIM Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 05 ruj, 2009 10:29 pm
Postovi: 1419
Opis Stanja: Oprosti mi Boze jer sam Dalmatinac
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Vidin ja da ima tu puno scenarista. :mrgreen: Pitan se sta rade ovdi na forumu. :zubo:

_________________
How peaceful life would be without love, Adso. How safe, how tranquil... and how dull.


pet 20 stu, 2009 4:09 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Sovereign je napisao/la:
_Oz je napisao/la:
Sovereign je napisao/la:
te mislim da su trebali nastavit dalje od Nemesisa i napravit neku novu seriju čak npr. po knjigama Star Trek Destiny, jer je ta priča fakat odlična i bila bi mnogo zanimljiva nego ovaj ST XI

A kad si ti to čitao "Destiny?" :-k

Inače, slažem se da bi Destiny bio super na ekranu, no koštao bi jako puno. No opet, ne vjerujem da bi postigao veći komercijalni uspjeh jer je priča vrlo mračna (DS9-ovska po atmosferi, a mainstream publika ne voli DS9).

Al šta jest jest, Destiny ima sve - Enterprise E, Voyager, Columbia... Picard, Worf, Jellico, Sedma, Riker, Tuvok, Erika Hernandez (ona je glavni lik trilogije) plus još milijun novih likova...

No da se Destiny ide ekranizirat, bolje rješenje bi bila mini-serija od nekih 9-12 epizoda, jer teško da bi sva drama i epske bitke stale u tri filma.


Evo upravo sam danas završio s čitanjem prve knjige Destinya i kolko sam skužio priča i mi se jako sviđa :thumbs2: , osim što su ovi s Columbije nezavidno završili :|

Što se tiče mračne priče i DS9-a to mi je totalno glupost, jer većina ljudi obično voli akcijske i napete filmove/serije tako da mi je čudno da ne vole DS9 :? :thumbs3: E sad što se tiče fanova koji baš nevole DS9, to su oni koji rađe vole gledat sapunice nego pravu akciju :P A ako ćemo već realno gledat ni u novom ST XI nije baš neka happy atmosfera :wink:


_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
Al kako vama nije jasno... kako Oz kaže jedino što je ovdje važno jest gledanost/zarada.Ako je ovaj novi flim samo u Americi zaradio trostruko više nego Nemesis

Ahem, šesterostruko 8-[


Kolko god zarada bila važna, ja mislim da se trebalo prvo pitat fanove (al one prave) što žele, a ne radit po svome i zahebat čitav stari svemir. A ono uništenje Romulusa i Vulcana su 2-je najteže gluposti koje je netko mogao ikad izmislit što je dovoljno da se shvati da je scenarij u k**** :thumbs3: (mislim fakat, ja bi bolji scenarij napisao :P )

_Oz je napisao/la:
Suikotreki je napisao/la:
ako bi išta trebalo onda je to Romulanski ratovi i nastanak Federacije...

Pa bila je ideja da se radi film o tome, ali ju je Paramount odbacio. I neka je, jer u predloženom scenariju nije bilo Archera ni ikog iz ENT-a. Bez njih ne želim ni čut o Romulanskim ratovima.

P.S. Koliko god to nekim ljudima bilo mrsko, što se prije pomire s činjenicom da starog Treka više nikad neće bit ni na telki (a još manje na filmu), bit će im lakše. Milijun pita sam već reko, kome nije dosta Picarda i ekipe, nek čita post-NEM knjige koje su super.

But noooooo, nekima je toliko bitan kanon, jer žive u nekoj svojoj iluziji da je Star Trek svemir stvaran prikaz naše budućnosti pa na njega gledaju kao na nešto realistično, i sve što nije kanon, nije im "stvarno."

Newsflash - Star Trek je fikcija i "entertainment." Al neki radije kukaju i prigovaraju, umijesto da se opuste i uživaju.


Gle, meni iskreno kanon i nije tolko bitan :wink: , al ima jedna stvar koje me nervira, a to je vraćanje na staro. Mislim nije mi jasno čemu se stalno vraćat na staro, ak se može ić dalje u budućnost (npr. zašto se vraćat na Kirka kad se mogao napravit film o kapetanu Rikeru i njegovim pustolovinama u USS Titanu) :P Kolko god taj novi film bio gledan i kolko god bilo zarade od njega, efekti, ovo ono...to nije to, jer je čitav taj TOS izlizan i zastario (npr. to je isto ko da ja sad imam Sony Erricson C905 i umjesto da ga zadržim ja ga prodam i kupim neki stariji model) - mislim to nema nikakve logike i to je totalno glupost :thumbs3:

TOS nije zastario, i TNG je star 20 godina također. Ali slažem se s tobom, da je vrtnja u krug bezvezna. Druga stvar da taj film priča neku novu priču unutar istog svemira.

Meni se ne sviđa općenito cijela ta reboot ili remake praksa.


ned 22 stu, 2009 1:58 am
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 ili VOY ST film
mislim da je osobno trebalo snimiti nešto od ds9 i voyagereve ekipe ..to sigurno a ne ići sa ovim novim filmom....ali otom potom..šta je tu je ...hajde ako već pitate koji bi više volio da se snima pošto mi voyager naj..onda on.....ali sigurno bih i volio da je snimljen i ds9 film...mislim da su fanovi tu najviše izgubili ...žao mi je što se paramount odlučio na ovakav način dalje snimati filmove ,,,ali želim reći još nešto da i ovaj film je uspio ...u onom financijskom smislu...a što se tiče zadovoljavanja fanova pa i ne baš toliko kao većina prethodni star trek filmova...Sigurno je da uvijek se mogla napraviti priča...scenarij..za ds9 ili Voyager ...toga ima uvijek..dosta je spomenuti dominij,,,borg...vrsta 8472....romulanci i ostale priče koje su mogle uspijeti....ali eto netko drugi daje zeleno svijetlo...nečiji drugi utjecaji su prisutni što oko star treka što u paramountu!!!
evo čak i da spomenem Enterprise...najnoviju seriju st....pa čak bi i možda najlogičnije bilo da je se snimio film sa posadom J.Archera...dovoljno je reći nismo puno vidjeli njihovih putovanja i ono čuveno "ići tamo gdje još nitko nije kročio" bi bilo zasigurno odlično u tom smislu!!!
ali opet bez obzira na naše želje i ono sve što se moglo snimiti a nije....mislim da J.J. Abrams je dobra filmska osoba za ovo...on neće ništa uništavati on će raditi da i sebe a i fanove prikaže u što boljem smislu....ja mu osobno vjerujem i volio bih da ostane...gledao sam njegove serije njegove odlične priče i mislim da on uvijek može donijeti onu pozitivnu svježinu!! :wink: 8)


ned 22 stu, 2009 2:10 pm
Profil
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 ili VOY ST film
Mr.Good je napisao/la:
Vidin ja da ima tu puno scenarista. :mrgreen: Pitan se sta rade ovdi na forumu. :zubo:


ajde pakujte scenarije u FedEX i ravno Paramount :mrgreen: :lol:


ned 22 stu, 2009 2:15 pm
Profil
Goddess in green
Goddess in green
Avatar

Pridružen/a: pet 30 sij, 2009 3:37 am
Postovi: 4415
Spol: Ženski
Naj Serija: VOY
Naj Film: Nemesis
Opis Stanja: .........poslije VOY-a....TOS je najviše COOL..
Post Re: DS9 ili VOY ST film
alfa_Q je napisao/la:
....mislim da J.J. Abrams je dobra filmska osoba za ovo...on neće ništa uništavati on će raditi da i sebe a i fanove prikaže u što boljem smislu....ja mu osobno vjerujem i volio bih da ostane...gledao sam njegove serije njegove odlične priče i mislim da on uvijek može donijeti onu pozitivnu svježinu!! :wink: 8)

Stvar je u tome da on ništa od toga nije napravio. Niti poštuje fanove, niti star trek. Njemu je samo lova u glavi. I kako što više te iste love izmusti.

Fanovi njemu ne znače ama baš ništa.

Taj novi film je primjer toga, jer taj novi film nije napravljen za fanove star treka, već za neke obične ljude koji možda nikad i nisu čuli za star trek.


pon 23 stu, 2009 12:07 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: DS9 ili VOY ST film
JJ Abrams je samo redatelj. Scenarij za film je napisan davno prije nego što se on uključio u projekt.

Redatelj Nemesisa Stuart Baird nije znao ni kako se likovi zovu dok nije došao na set. LaForgea je zvao LaVerne...


pon 23 stu, 2009 12:09 am
Profil Web stranica
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: sub 14 stu, 2009 11:40 pm
Postovi: 1179
Spol: Muški
Naj Serija: VOY
Naj Film: First Contact
Post Re: DS9 ili VOY ST film
RAI'TARA je napisao/la:
alfa_Q je napisao/la:
....mislim da J.J. Abrams je dobra filmska osoba za ovo...on neće ništa uništavati on će raditi da i sebe a i fanove prikaže u što boljem smislu....ja mu osobno vjerujem i volio bih da ostane...gledao sam njegove serije njegove odlične priče i mislim da on uvijek može donijeti onu pozitivnu svježinu!! :wink: 8)

Stvar je u tome da on ništa od toga nije napravio. Niti poštuje fanove, niti star trek. Njemu je samo lova u glavi. I kako što više te iste love izmusti.

Fanovi njemu ne znače ama baš ništa.

Taj novi film je primjer toga, jer taj novi film nije napravljen za fanove star treka, već za neke obične ljude koji možda nikad i nisu čuli za star trek.


da..znam da nije pisao scenarij...bio je redatelj..ali u mome prethodnom postu ja sam samo pokazivao u smjeru da bih volio da on nešto konkretno napravi sa scenarijem ili barem koliko tolkio sudjeluje.....jer sam gledao njegova djela u njegovim drugim projektima tipa alias....lost !! on je osoba koja može da uradi...kažem koja može da nešto dobro napravi za star trekom...posjeduje te kvalitete....a da i shvaćam i nezadovoljstvo fanova...susrećo sam se sa tim komentarima da je film rađen za generalnu publiku a ne za trekkere....no dobro...nadajmo se što boljem idućem filmu upravo ja tu polažem svoje nade u abramsa i ostalu ekipu koja će sudjelovati da se iznjedri neka bolja priča i povezanosta sa onim što smo mi...fanovi navikli....a ovo bi se osvrnuo što si napisala da je njemu lova u glavi..pa hollywood = lova........upravo je to i problem kod producenata..redatelja...scenarista na razne velike zahtjeve studija koje žele da to izgleda općeprihvatljivo ne bi li se zaradila što bolja lova pa se i oni moraju hajde tako reći--asimilirati na njihove zahtjeve....no opet kad se osvrnemo na najnoviju seriju enterprise ta i tu je bilo kritika...mala pozornost fanova u početku..ko..ovako..onako..ma nije to u stilu onoga vremena na koji smo navikli i tako..... pa sad nakon nekog vremena ta serija imao fanova dosta i na kraju im je žao što se ugasila...što je uistinu bila također dobra serija i mogla je pružiti još toga!!


pon 23 stu, 2009 12:54 am
Profil
bubica
bubica
Avatar

Pridružen/a: pon 13 lis, 2008 12:48 pm
Postovi: 10381
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: kujasto
Koje si vrste?: govedo
Post Re: DS9 ili VOY ST film
tzv. hard core trekkeri su dobrim dijelom i "krivi" za ovaj reboot koji se dogodio. Količina pljuvanja koju je Enterprise dobivao u te četiri godine prikazivanja van je svake pameti. Da su bili lojalni kad je Trek očajnički trebao gledatelje da izbjegne ukidanje, oni su i dalje pljuvali i još likovali kad je ENT na kraju ukinut.

Novi Star Trek je neusporedivo bolje prihvaćen među fanovima nego što je to ENT bio u početku.


pon 23 stu, 2009 1:03 am
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 65 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan