Sada je: pet 29 ožu, 2024 8:39 am.




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4 post(ov)a ] 
 Pitanje za kompletno predsjednistvo 
Autor/ica Poruka
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Pitanje za kompletno predsjednistvo
Pitanje za kompletno predsjednistvo.

S obzirom da je to sada (nakon onog posta) javna stvar, zanima me:

Da li ce sutra na kraju ipak biti odrzan najavljeni sastanak u vezi "problema s pojedincima iz Udruge"? (bez obzira da li Chaky dolazi... jer koliko sam cuo nije trebalo imati veze samo s njim nego i s nekolicinom drugih iz Udruge)
S obzirom da je i meni i drugima zabranjeno ista komentirati na Forumu (i toga sam se zaista trudio pridrzavati, za razliku od 4-5 forumasa koji nisu), zaista mi je zelja da se jednom za svagda neke stvari rasciste, a ne da se samo nastave siriti tracevi i poluprovjerene istine o vodstvu Udruge i sl. koje takodjer narusavaju ugled Udruge.
Zamolio sam Dr.Jones da bi ona bila "moderator", i mislim da ce se vecina sloziti da ce ona biti neutralna (moze i netko drugi sto se mene tice, jedino mi se ona cini kao naj izbor)
Nisam jedini kojeg neke stvari muce i zeli ih javno izreci pred svima bez bojazni da ce radi toga trpiti ikakve sankcije.

Ovo ispod je vise glasno razmisljanje nego pitanje:
Osobno bih cak volio da se Chakyju dopusti javno suceljavanje u nekom strogo odredjenom topiku s obzirom da ce radije napustiti Udrugu nego da suceljavanje napravi uzivo. Mogao bi se npr. otvoriti "access by demand" podforum u koji bi imali pristup samo oni koji to zele (npr. posalju PM) ili mogu (mozemo) otvoriti privremeni forum drugdje samo za tu priliku, ili na nekom drugom "neutralnom terenu"... svejedno.
Po pricama koje sam cuo ispada da ja branim da se o tome ovdje prica zbog mojih privatnih razloga ili tako nesto...

Nadam se da ovim pitanjem nisam prekrsio nijedno pravilo Foruma, narusio ugled Udruge, niti prekrsio nikakav dogovor.

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


sri 16 srp, 2008 4:58 am
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Program za 7. mjesec
@Cviček, kakvo je to sučeljavanje u udruzi o privatnim problemima? Kakve to veze ima s poslovnim? Može bit privatno sučeljavanje. Čemu opterećivat privatnim stvarima udrugu i ljude koji su se došli zabavit na temu Trek i ostalih "neozbiljnih" stvari?!?

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


pet 18 srp, 2008 7:07 pm
Profil Web stranica
anarho trekkie
Avatar

Pridružen/a: ned 16 tra, 2006 1:52 am
Postovi: 14375
Lokacija: Zagreb, Južna Europa
Spol: Muški
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: IV
Opis Stanja: Ljubav, znanost i anarhija
Koje si vrste?: hewmon
Post Re: Program za 7. mjesec
T'Grel je napisao/la:
@Cviček, kakvo je to sučeljavanje u udruzi o privatnim problemima? Kakve to veze ima s poslovnim?
T'Grel, ne radi se tu o nikakvim PRIVATNIM problemima, privatne stvari pojedinaca ne bi trebale imati veze s Udrugom.
S obzirom da si bio na skupstini, i upoznat si s nekim stvarima, trebao bi znati cemu se tu u stvari prica...

_________________
Cvicek I Crveni, First of His Name, Grandmaster of USS Croatia forum, Winner of Sferakon GoT Quiz, Red Bat of the Night, Nirham, Breaker of Presidents, Anarhotrekkie, Mamafat, and Father of Brainfarts.

slika


pet 18 srp, 2008 8:26 pm
Profil
Historiotrekolog
Historiotrekolog
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 12:30 am
Postovi: 6010
Lokacija: Budrovačka Republika Pemija
Spol: Muški
Naj Serija: TNG
Naj Film: ST: IV
Koje si vrste?: Vulcan
Post Re: Program za 7. mjesec
Cvicek je napisao/la:
T'Grel, ne radi se tu o nikakvim PRIVATNIM problemima, privatne stvari pojedinaca ne bi trebale imati veze s Udrugom.
S obzirom da si bio na skupstini, i upoznat si s nekim stvarima, trebao bi znati cemu se tu u stvari prica...

Tako da. Jer ako se i dalje bude potenciralo privatno u udruzi... ne znam dokle ćemo stići.

_________________
"Slušajte čovjeka. Stručnjak je za povijest, pogotovo velikih civilizacija, kao što je bio Rim..."
Al' šta? ZECOVI SPAVAJU!
slika


sub 19 srp, 2008 12:33 pm
Profil Web stranica
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 4 post(ov)a ] 
Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan