Sada je: pet 19 tra, 2024 12:29 am.




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
 Flyer o udruzi 
Autor/ica Poruka
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Flyer o udruzi
tu je flyer o udruzi koji djelimo okolo na konvencijama... pa bi molio da kazete daj bi tebalo promjenit (ili napisat bolji) dodat/izbacit ili izlektorirat itd...


Udruga ljubitelja Zvjezdanih staza?

TKO, ŠTO, GDJE, KADA, KAKO I ZAŠTO?

Ajmo redom...

Tko?
    Grupa ljudi koja je gledala Zvjezdane staze na televiziji (i u kinu i na kompjutoru i...) i odlučila se naći na jednom mjestu i podijeliti s drugim ljudima svoje mišljenje o ovom kultnom serijalu, malo popričati o dubokoumnim moralno-etičko-filozofskim pitanjima koja se u njemu postavljaju ili samo tračati likove i, naravno, dobro se zabaviti.
    Rezultat: 2000. godine osniva se Udruga ljubitelja Zvjezdanih staza "U.S.S. Croatia", koja djeluje na cijelom području Hrvatske.

Što?
    Zvjezdane staze su serijal koji ima tradiciju dulju od 40 (slovima: četrdeset) godina, u kojima je napravljeno 5 igranih serija, jedna animirana, te 10 igranih filmova. Napisane su mnoge knjige, održane su mnoge konvencije, napravljeno je mnogo igara i osvojena su mnoga srca ljudi koji su danas vjerni obožavatelji...


Gdje?
    Sjedište Udruge je u Zagrebu, prostorije koje koristimo za sastanke i ostale aktivnosti su ujedno i sjedište Udruge i nalaze se na Opatijskom trgu 10 (blizu tramvajskoj okretišta na Ljubljanici), u prostorijama u podrumu (a kamo će Trekkiji nego u podrum)
    Imamo i web stranicu gdje se može pročitati više o nama: http://www.usscroatia.hr, pozivamo vas da se priključite našem forumu, a može nas se kontaktirati i klasičnom poštom, e-mailom, telefonom ili na nekoj od konvencija.

Kada?
    Sastanak Udruge je četvrtkom i nedjeljom poslije 19 sati. Četvrtkom je službeni sastanak, a nedjeljom obično organiziramo projekcije SF filmova. Aktivnosti Udruge za svaki mjesec se objavljuju na nasoj stranici i na forumu.

Kako?
    Za učlanjenje u Udrugu treba ispuniti pristupnicu i platiti članarinu (50 kn godišnje). Za one koji su u Zagrebu, najjednostavnije je doći na sastanak Udruge. Samo bez srama, jer očekuje vas sjajna ekipa s kojom ćete se moći družiti.

Zašto? (ključno pitanje)
    Neki od razloga zašto biste nam se mogli pridružiti:
    -ako vas zanima druženje i raspravljanje o ST s drugim Trekkerima (Trekkijima).
    -ako vas zanima neka ST epizoda, koju biste rado ponovno pogledali, možete je naći u našoj
    arhivi. U arhivi imamo i nekoliko ST knjiga (na engleskom).
    -ako želite primati naše fanzine (4 puta godišnje) ili ako želite pisati u njima
    -ako tražite ljude za vlastite amaterske ST filmove ili sinkronizacije sigurno ćete ih naći u
    Udruzi
    -ako vas zanima što drugi fanovi iz Udruge imaju od vlastitog ST materijala koji bi posudili ili
    podijelili s vama.
    -ako želite igrati razne ST igre (strane i domaće proizvodnje:)
    -ako želite ići na različite SF konvencije u društvu s nama. (domaće i strane)
    -ako želite da vam se sašije ST uniforma mi imamo ljude preko kojih bismo to mogli napraviti
    -naravno, dobit ćete i člansku iskaznicu i značku 
    -itd....

Udruga ljubitelja Zvjezdanih staza "USS Croatia" poziva mlade i stare fanove ST-a da nam se pridruže.

Live long and prosper

U.S.S. Croatia


KAKO DO NAS?
slika

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


sri 23 sij, 2008 10:33 pm
Profil ICQ
Trill symbiont
Trill symbiont
Avatar

Pridružen/a: čet 12 srp, 2007 11:32 pm
Postovi: 2043
Lokacija: Zagreb
Naj Serija: DS9
Naj Film: ST: XI
Post Re: Flyer o udruzi
Ako me Frenky ne pretekne probat ću i ja nešto, naravno, kad nađem vremena...

_________________
It's me. Dax !


čet 24 sij, 2008 3:33 pm
Profil ICQ
Über Trekkie
Über Trekkie
Avatar

Pridružen/a: pet 07 tra, 2006 11:39 pm
Postovi: 1007
Lokacija: stara ružma
Post Re: Flyer o udruzi
mislim... do sad sam ja to printao tak da je text bio u wordu, iza texta se vidila velika slika naseg znaka (blijeda)
a na dnu stranice su pisali podatci o udruzi (ziro racun, broj udruge itd...) sto jos moram dodat tu na forum

ako imate vremena napravit nesto ljepse -do it!

_________________
"Tko je zreo, brže truli!"
To find what you seek in the road of life, the best proverb of all is that which says: "Leave no stone unturned."
Have no fear, Batsla is here...


čet 24 sij, 2008 4:35 pm
Profil ICQ
luda baba
luda baba
Avatar

Pridružen/a: čet 30 kol, 2007 11:53 pm
Postovi: 1471
Lokacija: Middle-Earth
Post Re: Flyer o udruzi
maX je napisao/la:
-do it!

ne, ne, ne! MAKE IT SO!!! :mrgreen:

_________________
slika


čet 24 sij, 2008 5:02 pm
Profil ICQ
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
HR (CRO) by Ančica Sečan